61

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Jeżeli ktoś zarchiwizował wpisy, które znikły podczas przenosin na nowy serwer, można je dopisać do odpowiedniego wątku. Po co kombinować z linkami do archiwów?

62

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Stworzono dzisiaj nową kategorię "Śmietnik". Do "Śmietnika" będą trafiać tematy mało popularne i nieudane.

Kategorię stworzono w trosce o czytelność forum - by tematy warte uwagi były bardziej widoczne.

63

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Wow ^^

dziekuje za pozytywne rozpatrzenie pomyslu big_smile

64

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Tak nawiasem mówiąc pomysł jest mój i EnergyFlow- postulat też  big_smile

65

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

twoja pamięć zawodzi.

'' miałem kiedyś z kolegami forum , to zrobiliśmy tam temat o nazwie 'kosz' gdzie wrzucalismy stare niepotrzbne tematy.

jak wam sie to podoba? ''

a to skąd sie wzieło? niby z kosmosu ???

66

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Tak ale  :DD  Mój drogi zanim to napisałeś na forum prośba została bezpośrednio wystosowana do Hejala na PV. Odpowiedź też przyszła do mnie  smile  To takie drobnostki nie warte uwagi. Mam bardzo dobrą pamięć- tak dobrą, że czasem przeszkadza mi ona (pamiętam zbyt wiele szczegółów). To o czym napisałeś dowodzi, że mieliśmy podobny pomysł  smile  O co mi chodzi? To co wydaje Ci się (i każdemu z nas) czasem za pewnik, nie jest takie jak wygląda na pierwszy rzut oka (i to się tyczy wszystkiego). Pewność siebie jest dobra ale jest jeszcze lepsza kiedy idzie w parze ze świadomością, że możemy się mylić  smile  Pomyłka i błąd to pozytywne rzeczy- dzięki nim zdobywamy nowe doświadczenia i uczymy się.

Za dużo gadam  smile Zastanów się też zanim coś mi odpiszesz. Czy chcesz tylko zareagować automatycznie na moje słowa (są tylko słowami) czy jesteś świadomy, że nie musisz reagować automatycznie na czyjeś słowa.

Ja zareagowałam na twoje smile I tu możesz zaobserwować proste i bardzo nieświadome prawo (jeśli zachodzi nieświadomie). Podjąłeś akcję - napisałeś do mnie post i... widzisz reakcję : odpisałam Ci.

Zadanie: wyjście z reakcyjności- uświadomienie sobie, że często jesteśmy nieświadomymi, reakcyjnymi istotami   smile

Buziaki jacob :*

67

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

eh nie ma o czym mówic big_smile to są bzdety w porównaniu to oczym bedziemy gadac wink

Dziekuje big_smile

68

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Serdeczne buziaki dla Ciebie smile  Robisz ogromne postępy.

Ja również dziękuję  big_smile

69

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Istnienie napisał/a:

Serdeczne buziaki dla Ciebie smile  Robisz ogromne postępy.

Ja również dziękuję  big_smile

Istnienie kropki zapomnialas dac miedzy rowniez a dziekuje smile )))

70

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Bawiłem się dzisiaj awatarami niektórych użytkowników w celu poprawienia estetyki forum. Poprawiałem wielkości, by wszystkie miały 100x100 pikseli. Niektórym użytkownikom o dużym stażu, którzy do dziś nie zrobili sobie "twarzy", dodałem propozycję awatara - jak się nie podoba, możecie skasować lub zamienić na coś ładniejszego.

71 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-06-19 15:15:42)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Dziekuje zaszcyty przyjmuje z usmiechem na pysku:) moze jak masz teraz chwilki wolnego to zapraszamy do czestszego odwiedzania forum i udzialu w czat boxie- zawsze mozna nic nie pisac- pozdrawiam.

72

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

łał, ale mam avatara. hejal, cholercia, musze zapytać - to tak losowo ten avatar, czy naprawdę wyobrażasz mnie sobie jako taką księzniczkę spiącą na tafli wody, hm?;] tak czy siak nie zmieniam avatara, nie ma mowy

73

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

...chyba się wtyczka chatboxa rozsypała....

74

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

no. Ej ale zaraz bo jak napiszecie odpowiedz w polu tresci to wiadomosc zostaje wyslana. Tylko w tym problem ze jak nie napiszemy pomocnej wiadomosci spam to nie odczytamy tego co ktos nam odpisal

75

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

u mnie czat się w ogóle nie pokazuje sad
"nie można ustalić połączenia"
wiadomo już co się dzieje?

76

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

mamy więc odpoczynek od czata i piszemy standardowo, jak za starych dobrych lat - wprost na forum smile
Hejal tez ma odpoczynek, więc jak wróci to się pewnie tym w wolnej chwili zajmie.

77

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

OK smile smile smile miłego odpoczynku Hejalu big_smile

78

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Problem wynika z serwera a nie wtyczki. Wyskakuje błąd krytyczny przy zapisie na serwerze plików javascript. Powiadomiłem właściciela serwera. Trzeba poczekać, aż usterka zostanie usunięta. Jeśli nie, wymyślimy coś innego - np. zwykły czat.

79

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

A tym czasem ja chcialem wyrazic jak mi smutno sad(((((

80

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

widze ze jest ci smutno i nie masz sie czym zajac moj mentorku ^^ a ksiazka Porannej Gwiazdy wodz apaczow smierdzącej stopy sama sie nie przetlumaczy big_smile

81

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Czat jest naprawiony.

82

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

rozmawiałem  troszke na czacie i zauwazyłem ze co pare wpisów takich szybkich nie wczytuje trzeba odświezyć i od nowa wszystko pisać, ale to taka mała uwaga z mojej strony.Byc może cos z moim komputerem jest nie tak bo  sie nie znam zbytnio na tych sprawach.

83

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Być może czas to dobry, by odpowiedzieć sobie na to pytanie:
"po co stworzone to forum zostało, do kogo kierowane ?" ...
Inspiracją by otworzyć ten temat, były/ jak za pewne się domyślacie
nie porozumienia - konflikty rodzące .
Każdy zdanie ma swoje, przekonany jest o swojej racji/ to daje mu system .
I nic to; że depcze drugiego, że nie liczy się z bratem -
ważne są przecież racje, Jego racje ...
Choć teorie religijne (zwłaszcza te chsześcijańskie) mówią o
miłosierdziu, zrozumieniu czy miłości ,,,

84

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

dlatego nie cierpie forów, a jednak sie tu znalazlem
Forum jest tego kosmity.
ale jesli bylby uczciwym i milosnym kosmita odpowiedzalby na nasze pytania prawda prawdziwa co bylo jak i co w przyszlosci najblizszej. Nie zarzucam zeby wszystko wiedzial bo dobrze wspomnial ze takie istoty to zle istoty. wiec tak sie okazuje ze gdzie byl pewny ze to prawda tak naprawde pewnie to byl falsz.
Nie wiem dlaczego zostalo stworzone ale mam glupie podejrzenia.
ze wchodzi jako gosc i czyta uwaznie nasze posty i patrzy jaki mamy rozwoj twierdzac w jego tekstach ze najwazniejsza jest wiedza i milosc.
a jak widac tego na forum nie widac.
moze dlatego ze jestesmy na 3levie tak jest. nie umiemy sie porozumiec bez klotni. moze dlatego ze duzo gadamy. ale jak ktos za malo gada tez ulegnie klotni dlaczego sie do ...... nie odzywa.
Masz racje jak ktos ma racje ( i mysli ze to jest racja chociaz tak nie jest)  bedzie wszystko robil i upieral ze on jest tu jest najwazniejszy.

tak wszystkie religie mowia ze tak jest. ma byc milosc i juz. Islam najbardziej oddana Bogowi Allahowi religia gdzie najwazniejsza jest milosc.
a jak widzicie tam jest najwiecej wojen religijnych i politycznych.
to samo wsrod chrzescijan i ateistow.

Tybet - jedno z najbardziej zrownowazonych krajow na swiecie. wyznajacy reinkarnacje i codzienna medytacje. tam jest wojna bo chinczycy chca ich kraj jako ich terytorium zalezne. Tybetanczycy prosza o pomoc ONZ i NATO ale niestety ta pomoc jest nie wielka.

cos zapomnialem na koniec

85 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-08-26 22:42:31)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Zamiast skupiać się na pozytywach, rozdrabniamy się w tematach nisko energetycznych, może to nas odpędza? Wcześniej było wiele poruszających rozmów, mówiących jak można zmieniać siebie, na co zwracać szczególnie uwagę, gdzie szukać technologii przyszłości, jak tworzyć dojrzałe związki itp. Jak ktoś zauważył, część starszych forumowiczów przeszła etap, gdzie zadawała mnóstwo pytań do Hejala, jak również do samych siebie. Nie że nowi członkowie są źli i blee, tyle że świadomość forum ewoluowała w taki sposób, że członkowie zaczęli zwracać uwagę na inne kwestie. Potem doszły nowe osoby, zmienił się punkt widzenia, starzy odeszli, mamy tutaj mały chaos, rozwiążmy to zatem harmonijnie wink propozycje?

86

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

tak jak powiedzialem moge utworzyc z 20 nowych tematow ale polowe z nich pewnie moderatorzy usuna. dlatego ze nikt nie chce nic pisac.
jedni wejda przeczytaja pomysla i pojda.
neoman wtraci jakies glupiom odzywke. 2 osoby napisza 4 zdania. i zero konwersacji. dlatego jak ktokolwiek zauwazyl chcialem rozmowy podtrzymac oftopami bo nikt nie chcial na stary temat juz gadac.

87 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-08-26 22:51:43)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nie ma sensu podtrzymywać rozmów na siłę i zakładać te 20 tematów, bo powinny one wychodzić z ciekawości do świata i poszerzać nasze horyzonty, a nie zapychać miejsce na serwerze.

A i właśnie Jacob.. Nie rozumiem czemu w jednym temacie piszesz tekst, na który nie ma jak odpowiedzieć, bo poruszasz w nim mnóstwo wątków. To nie gg kolego wink

88

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Forum było po to by zgromadzić ludzi "przebudzonych" i tak było do pewnego momentu póki nie zaczęły złazić się trolle różnej maści co tylko hecy tu szukają. Takie prymitywy niczego tu się nie nauczą. Daremny jest wasz trud by kogoś takiego popchnąć w rozwoju choć troszkę dalej. Równie dobrze możecie uczyć żaby czytać.
Widać, że forum chyli się ku upadkowi i nie będzie to pierwsze ani ostatnie forum, które zniszczą takie trolle. Zatem postoję i popatrzę a na koniec powiem : A nie mówiłem!? Ostrzegałem was nie raz. Trzeba wiedzieć kiedy ustępować a kiedy działać i widać tego właśnie tu macie się nauczyć.

89

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nemoman z tymi trollami to już się staje nudne, naprawdę  sad

Inni widzą najróżniejsze przyczyny obniżonej aktywności użytkowników, choćby to o czym pisze Magnetronic a Ciebie cały czas trolle atakują. Nawiązując do żab, to powinieneś wiedzieć, że są żaby latające.

Ponieważ powstał ten temat skorzystam z okazji. Zwracam się do wszystkich forumowiczów z prośbą. Na moją prywatną skrzynkę przyślijcie mi propozycje co Wam się nie podoba na forum i piszcie zupełnie szczerze. Zostanie to tylko do mojej wiadomości. Chcę znać Wasze opinie. Jeżeli faktycznie część starych znajomych czegoś się wystraszyła, zaradzimy temu. Zwracam się w szczególny sposób do osób, które się nie wypowiadają na forum w obawie przed "czymś" jeśli faktycznie są takie osoby.

Proszę o współpracę. To mi bardzo pomoże w zmianach na lepsze  smile

90

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

ah faflak faflak, jednak jestes faflakiem
grotolazie, milcz jak do mnie mowisz wink
nie bedziesz w tych ktorzy sie przebudza tylko wezma cie na planete gdzie sa pierwotnaki. i tam wszystko od nowa. bedziesz walil maczuga o kamien z uczuciem ze go rozwalisz wink

Nie ma sensu podtrzymywać rozmów na siłę i zakładać te 20 tematów, bo powinny one wychodzić z ciekawości do świata i poszerzać nasze horyzonty, a nie zapychać miejsce na serwerze.
A i właśnie Jacob.. Nie rozumiem czemu w jednym temacie piszesz tekst, na który nie ma jak odpowiedzieć, bo poruszasz w nim mnóstwo wątków. To nie gg kolego

to o czym wy pieprzycie ze forum jest wymarle. heh.
Chce zeby lud bozy angazowal sie w nowe sprawy a tu nic tylko zawracacie glowe jakimis durnymi poscikami. ze ja to ten ktory sie kloci i macie byc dobrzy bo jak nie to was zbanuje.

Jak tu ktokolwiek przylezie to tylko narzeka jaki ten jest a ja mam racje a ty nie i taka odwieczna wojna domowa.

ruszcie pupy i tworzcie nowe tematy jesli chcecie wieksza ilosc uzytownikow i nie jak sie przyjdzie tylko przeczytam pomysle i ucieknEEEEEEEEEEE
bo mi sie nie chce tworzyc nowych tematow. bo po co. wogole na co to wszystko. na co ta zbedna gadka itd.
widzicie tamtego co tylko narzeka a nic palcem nie kiwnie tylko potrafi wytykac palcem ktory taki ktory siaki.
I sie dziwi ze nikt nie przychodzi.
Tak samo bylo na moim starym  forum o pewnej nie znanej wam tematyce. tez ludzie jak nie dostawali nowych tematow to ich to nudzilo i odchodzili bo widzieli ze forum nie zyje. 2 osoby cos pieprza 3 para 15 i odchodza.