1

Temat: archeolodzy vs ufolodzy

Zerkalem wczoraj na program o teori ewoucji darwina i poszukiwaczach brakujacego ogniwa. Ci wszyscy archeolodzy chyba nadal go szukaja. Oni zwyczajn ie boja sie powiedziec ze zostalismy wychodowani. A co wy na to ?

2

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

Większość ludzi źle reaguje na informację, że są hodowani i to dla eksperymentu, albo po to by produkować energię, którą ktoś zjada itd smile

3

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

@marta wega  No cóż smile Mamy o sobie wysokie mniemanie a to naturalny stan rzeczy (łańcuch pokarmowy)- można czerpać pożywienie ze źródła ale trzeba wiedzieć jak. Zawsze można podjąć kroki, żeby to zmienić jak nam się nie podoba- trzeba tylko znaleźć przyczynę.

Tak czy inaczej zostaliśmy jakoś zrobieni Mixon- jak tego nie wiem.

4

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

Ja nie mam nic przeciwko jak to nazywacie hodowli, jeżeli ktoś dał mi zarobić to i ja daję zarobić innym tongue

5 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-05-11 19:05:30)

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

Istnienie napisał/a:

@marta wega  No cóż smile Mamy o sobie wysokie mniemanie a to naturalny stan rzeczy (łańcuch pokarmowy)- można czerpać pożywienie ze źródła ale trzeba wiedzieć jak. Zawsze można podjąć kroki, żeby to zmienić jak nam się nie podoba- trzeba tylko znaleźć przyczynę.

Tak czy inaczej zostaliśmy jakoś zrobieni Mixon- jak tego nie wiem.

Istnienie.. musze sie w koncu zapytac. Przyczyne czego? wink
Bo jesli dobrze mysle to we wszechswiecie to wlasnie skutki sa przyczyna.
Dzis okazuje sie ze jest duze prawdopodobienstwo ze budowa wszechswiata opiera sie na zasadach fraktali. Jesli tak to znaczy, ze koniec bedzie poczatkiem i abarotnaja. Wiec wedlug skoompej mixonowej logiki poszukiwanie przyczyny to troche jakb kotek goniacy swoj ogon. (uuu kij poszedl w gniazdo smile )

6

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

No... przyczynę stanu rzeczy, który nam się nie podoba np.- jeśli chcemy zmienić. Skoro być może jedno z praw tego wszechświata to fraktalność można powiedzieć, że szukać przyczyny to jak gonić swój ogon. Jaki z tego wniosek? Wystarczy zadziałać na poziomie skutku a 'fala' rozejdzie się po całości. Tutaj kłania się myślenie wielowymiarowe  wink

A tak poza tym to trudne pytania zadajesz Mixon big_smile i dlaczego tyle czekałeś : "Istnienie.. musze sie w koncu zapytac..." Zresztą to tylko moje spojrzenie na sprawę ale świetnie zauważyłeś tu fraktalność (też mam "świra na punkcie fraktali smile  ).

Pozdrówka

7

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

A dziekuje bo widzisz- wiele razy w twoich postach przewija sie ta przyczyna. W jednym nawet pelnila role boga lub cos w kolo tego.(pamiec mam swietna ale krotka) Zwyczajnie brakowalo mi tej drugiej czesci czesci.(przyczynę stanu rzeczy, który nam się nie podoba np)
Czesto tez w zyciu ignorujemy rzeczy ,ktore pozniej okazuja sie sednem. To tez spytalem.

8

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

ależ skomplikowana ta mixologia smile

9 Ostatnio edytowany przez Gin (2010-06-28 13:52:39)

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

warto moze wspomniec o tym ze teoria o wyhodowaniu ludzi jest niczym nie podparta...

albo o pewnej zasadzie kazdy twórca dba o swoje dzieło interesuje sie jego losem jesli jest dobre

jesli jestesmy wyhodowani to wyglada to na to ze bez instrukcji obsługi zostalismy wypuszczeni w czasoprezestrzen co z koleji jest sprzeczne zasada logiczna chyba nie dasz prowadzic dziecku mercedesa?(mam tu na mysli doskonalszy pojazd kosmiczny jakim jest do tej pory dobrze nie zbadane nasze ciało oraz kierowanie swoimi poczynaniami taka wewnetrzna nawigacja we własciwym kierunku okreslonym z góry przez producenta;) tak tu ukrylismy watek zaczepny;)

z drugiej strony dostalismy zasady do przestrzegania i dostalismy przykład do nasladowania mamy wiec wybór uwierzyc po prostu w cos co jest sprawdzone czy wymyslac i szukac czegos co na niczym sie oprzec nie moze
tu z koleji mam na mysli taki prosty fakt ze tylko jedna nazwijmy to teorią teoria tłumaczy w sposób całkowicie wytłumaczalny nasza przygode zwana zyciem ze wszystkimi jego aspektami a inne teorie maja ciagle np ze znalezieniem brakujacego ogniwa problem (wiec szukamy bo chcemy byc madrzejsi od roslin i zwierzat a wykazujemy dalekoidaca głupote gdyz nie potrafimy zyc zgodnie z prosta i konkretna instrukcja naszej obsługi ...

na marginesie;)

[url]http://www.filmweb.pl/film/The+Box.+Pu%C5%82apka-2009-460239[/url]

3 aspekt który warto poruszyc to fakt budowy człowieka bo kim jest człowiek to ciało i dusza która tym ciałem porusza
szukajac kosci nie znajdziemy tam człowieka bo ten człowiek jest juz gdzie indziej i nie jest juz tym samym człowiekiem jesli jest rozdzielony od swojego ciała
(oczywiscie to tylko wstep do długiej dyskusji jest wink

przystawka:
prawdziwi kosmici sa wsród nas... niełatwo ich rozpoznac z wygladu ale da sie po owocach
ufolodzy i archeolodzy gdyby tak np spróbowali rozwiazac zagadke i odp sobie na pytanie jak to sie dzieje ze "pojazdy kosmiczne" niektórych ludzi którzy bezbłednie przestrzegaja instrukcji i zalecen producenta sie nie psuja i nie ulegaja rozkładowi nawet po długiej nieobecnosci ich kierowcy w srodku to moze otworzyłyby sie nam oczy

[url]http://niewiarygodne.pl/gid,11131594,img,11131605,kat,1017185,title,Cud-Zwloki-swietych-ktore-nie-ulegly-rozkladowi,galeriazdjecie.html?ticaid=6a6d5[/url]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=Tpvpyb-PXM0[/url]

10

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

mówilem juz Wam ze Reptiliany zabraly pierwotniaków na inne planety. a tu zostly szkielety itd. malowidelka

11

Odp: archeolodzy vs ufolodzy

jacob
i Ty jako jeden z nielicznych masz ta wiedze