1

Temat: Rewolucyjny silnik dr.NakaMatsu

Japoński wynalazca - dr.NakaMats - który ma na koncie już ponad 3200 opatentowanych wynalazków dokonał rewolucyjnego przedsięwzięcia.

Odniosę się do tego cytatu Hejala:

Wszystko drga, wibruje, przekształca się z jednej formy energii w drugą. Każdy może do kosmicznej energii podłączyć się i wykorzystać ją w dowolny sposób, począwszy od samodoskonalenia duchowego i uzdrawiania a skończywszy na zasilaniu urządzeń i pojazdów.

A oto fragment, na którym najbardziej mi zależy:

...a skończywszy na zasilaniu urządzeń i pojazdów.

Wyżej wspomniany dr.NakaMatsu wynalazł silnik napędzany światłem, i energią kosmiczną!

Silnikiem tym już zainteresowała się NASA. I co o tym sądzicie?

2

Odp: Rewolucyjny silnik dr.NakaMatsu

Sadzimy ze super. Nie wiem czy syszales Xin o panu zwanym Tesla-  ten oto pan juz dawno o tym mowil nazywalo sie to bodajrze 0.1 energy. Pan Tesla chodzil z zarowka wtykal ja w ziemie i swiecila. Texaco i Shel juz sie tym zajma.
Nastepne pytanie brzmi- bawiles sie kiedys takimi rzeczami jak wkretarka albo wiertarka? Widzilej jakie przyspieszenie moga wytworzyc silniki elektryczne? A teraz powiedz mi ile widziales w zyciu samochodow na prad oprocz melxow? Now wlasnie..ja tez tylko slyszalem. Ale panu NakaMats zycze powodzenia. A NASie to bym nie sprzedal patentu na scyzoryk wielofunkcyjny a co dopiero silnik napedzany energia kosmiczna.
Pozdrawiam

3 Ostatnio edytowany przez Rino (2010-05-17 22:30:02)

Odp: Rewolucyjny silnik dr.NakaMatsu

Hejal pisał, że należymy do średnio rozwiniętych planet pod względem techniki. Teraz to już chyba powoli staje się nieaktualne, bo awansujemy chyba trochę do wyższej ligi smile
Szkoda tylko, że rozwój techniki nie sprzyja w likwidowaniu codziennych problemów ludzi...

A podobno to nie wszystko. Gdzieś czytałem wywiad, że NASA i inne organizacje swoje najnowsze wynalazki przedstawiają nam w filmach SF, więc się rozwijamy całkiem dobrze.