91

Odp: Poprzednie wcielenia

czyli jak zwykle - "jest tak jak myślisz, ze jest" smile
czyli najważniejsze jest osobiste odświadczenie
i możliwe, że się tylko wszyscy śnimy, np. Antaresowi smile

92

Odp: Poprzednie wcielenia

Cytat nt. karmy z książki "Życie po śmierci. Jak bez lęku przejść na drugą stronę" Deepaka Chopry, który pokrywa się z moim rozumieniem (wg. autora wyjaśnienie pochodzi od wyższej, niematerialnej inteligencji - jak ją ogólnie nazywam):

(...) umysł, świat i Karma są jednym i tym samym - doskonałymi odzwierciedleniami siebie nawzajem. Ich złożoności nie sposób sobie wyobrazić. Nie da się też nakreślić nieskończonej liczby powiązań między nimi, a nawet gdyby można było to uczynić, kolejne tyknięcie zegara przyniesie nowy, równie nieograniczony zbiór możliwości.
(...) Niektóre dusze chcą pozostać całkowicie niezwiązane z niczym: wybierają mokszę, czyli całkowite wyzwolenie się od ciała fizycznego, i ich karma tak właśnie działa. Inne dusze cenią mokszę, lecz chcą się nią cieszyć, posiadając ciało fizyczne. Postanawiają się odrodzić, ale z pełną samoświadomością - nazywamy je oświeconymi. Reszta z nas trafia gdzie indziej. Kochamy wolność, ale pragniemy też nowych doświadczeń. Pozwalamy więc, aby Karma tkała nam nową historię. Zachowujemy część samoświadomości, ale część też poświęcamy.

93

Odp: Poprzednie wcielenia

Moja Szczapa tez wierzy w karme wink

94

Odp: Poprzednie wcielenia

a Gocha nauczyła sie turlać smile i bardzo szybko rośnie - taka karma smile

95

Odp: Poprzednie wcielenia

Regulamin

3. Zakazana jest trollowanie i każda uciążliwa, agresywna lub złośliwa działalność, która utrudnia funkcjonowanie forum, psuje dobrą atmosferę i zniechęca innych do aktywności na forum.

4. Należy pisać na temat, którego dotyczy wątek. Wpisy nie na temat mogą być usuwane.

Ciekaw jestem jak bardzo agresywny lub złośliwy był mój wpis, że został usunięty. Odpowiedziałem jednak na wpis tacjanny który nie został usunięty więc czwarty punkt regulaminu odpada. Jeżeli jednak posiadanie swojego zdania podchodzi pod uciążliwą działalność która utrudnia funkcjonowanie forum to nie dziwie się dlaczego został skasowany. Wtedy jednak okaże się, że miałem rację pisząc o zwykłej propagandzie. Tam gdzie zaczyna się cenzura tam kończy się wolność.
Chciałbym tylko wiedzieć kto skasował i dlaczego mojego posta. Ciekaw jestem czy ten też zostanie tchórzliwie skasowany, czy jednak ta osoba podejmie rękawice.

96

Odp: Poprzednie wcielenia

Himimimi a ty nie trafiłeś przypadkiem na przenosiny strony? Hejal wspominał, żeby nie pisać, bo zgrał bazę danych i wszystkie posty licząc od tego czasu nie zostaną przeniesione.

97

Odp: Poprzednie wcielenia

Przeczytaj rozmowę moją i Yurikko:
[url]http://kosmita.ofp.pl/forum/viewtopic.php?id=197&p=3[/url]

Moje posty też poznikały, do kogo mam składać reklamację?
Podnoszę Twoją rękawicę i informuję, że w zniknięciu Twojego wpisu nie ma nic: spiskowego, celowego ani tchórzliwego. Cierpliwie informuję... Działam w różnych miejscach i przyzwyczaiłam się do podobnych zarzutów ale... proszę się odrobinę pofatygować zanim w przypływie emocji napisze się nieprzemyślane słowa.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji  wink

Bart jesteś spostrzegawczy- naprawdę big_smile pozdrawiam.

98

Odp: Poprzednie wcielenia

Podczas przenosin serwera, szczególnie przy takich szybkich, dość wymuszonych warunkami zewnętrznymi, może się zdarzyć, że coś zniknie Himimimi. Tylko 3 osoby tutaj mają możliwość kasowania postów innych użytkowników, i żadna z tych osób tego celowo nie uczyniła, więc zrzuciłbym to na błąd backupu bazy lub tez sytuację w o której wspomina Bart - pisałeś w trakcie przenosin, lub zaraz po, gdy baza jeszcze nie była prawidłowo zainicjowana i widoczna była kopia portalu.

99

Odp: Poprzednie wcielenia

Między 22 a 24 kwietnia trwały przenosiny na nowy serwer. To co dodałeś na starym serwerze w międzyczasie znikło. Był komunikat informacyjny, by niczego nie dodawać.