31

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

"-on chce żebyśmy poszli za jego sandałem!
- nie, nie! chodźmy za jego świętą tykwa!" - z "Żywotu Briana"
dedykuję zarówno w tym jak i w religijnym temacie jak i w każdym innym miejscu i czasie, gdy ktoś nie tylko ma "rację objawioną", ale jeszcze potrzebę  krzewienia tej prawdy i ratowania innych przed lub od...
kłaniam się smile

32

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Plejaranie nie są na 4 poziomie, tylko nieco wyżej. Nie mylić tego z gęstościami.

Co do wiedzy objawionej - wiesz, że to co piszę powinien wiedzieć każdy ziemianin na naszym poziomie rozwoju? To nie jest wiedza objawiona. To nawet nie jest wiedza ,,zaawansowana''. To tylko kropla w morzu i prędzej czy później (w przeciągu może miliona lat) będzie to dla nas jak najbardziej oczywiste. Plejaranie zgłębiają swoją wiedzę od milionów lat a i tak nie mówią nam wszystkiego. Pewnie zaraz ktoś napisze ,,skoro nam nie mówią wszystkiego to pewnie mają coś ważnego do ukrycia!'', ,,oni chcą nami manipulować!'', ,,przecież Plejadanie np Marciniak są zupełnie inni! Ci Meiera nie potrafią zapładniać się telepatycznie!''. Tak czy siak kłócić się już nie będę. Każdy ma swoją rację do momentu gdy nie pozna tej właściwej.

Pozdrawiam
Farak

33

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Nie chcę mieć wcale racji smile Nie obchodzi mnie kim są i czy są Plejadanie, oraz jak się zapładniają. Mogłabym tak udowadniać rację własnego myślenia i brak logiki który widzę u Faraka ale to nie ma sensu...  Dlatego że każda racja to złudzenie a logika- oczywistość w ciałach "wyposażonych" w ego to również rzecz względna . Zatem jak dla mnie- to wszystko jest bez znaczenia  wink

Również ja pozdrawiam

34

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

W świecie matrerialnym kreujemy swoją rzeczywistość to jest fakt. Indywidualnie. Raczej nie mówił (Twój nauczyciel) tu o ,,porządku rzeczy''.

" brak logiki który widzę u Faraka ale to nie ma sensu"

Gdzie tu dostrzegasz brak logiki? Proszę napisz mi bo to wpłynie na mój rozwój.

35

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Farak napisał/a:

Proszę napisz mi bo to wpłynie na mój rozwój.

Zamiast szukać przykładów, proponuję przyjrzeć się swoim myślom, tokowi myślenia - szczególnie w tzw. stanie alfa. Obserwacja swojego umysłu tak, jakby byłoby się całkowicie obiektywnym, neutralnym i nieporuszonym obserwatorem swojego umysłu tak, jakby było się kimś odrębnym, może na początku sprawiać pewne trudności, ale warto. To naprawdę świetne ćwiczenie dla każdego.

36

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Z pewnością nieraz zastanawiacie się, czemu tak na prawdę jako jedyna rasa w galaktyce musicie zmagać się z waszą znienawidzoną Blokadą Karmiczną. Może nie wiecie, ale to Unia Galaktyczna doprowadziła waszą rasę do tego przekleństwa. To wy byliście jej niewolnikami. Gdyby nie Blokada, to na pewno wiedzielibyście to i z pewnością przeszli byście na naszą stronę - bezwarunkowo. Unia Galaktyczna traktowała was jak istoty niższe - testowali na was różnorodne specyfiki i bronie masowego zniszczenia. Byliście królikami doświadczalnymi, które służyły do eksperymentów i badań.

37

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

smile))

Lubie Cię - na prawdę...
Nic nie dzieje się przypadkiem, blokady nałożone na rodzaj ludzki zostaną zniesione - nie w tej to w następnej erze, coś się kończy coś się zaczyna...
Warto doświadczyć skrajności by docenić wartości przeciwstawne, leczenie trucizną jest sposobem...

Dogmaty niewolnictwa to tylko zbiór liter. Za czym tęsknisz też Ci mówi żebyś podszedł bliżej ale jesteś tak samo leniwy jak rodzaj który stworzyłeś, myślę że coraz mniej wygodnie siedzi się na wysychającej gałęzi...

Brak Ci Energii Źródła, a wiesz że coraz więcej rasy ludzkiej rodzi się już z tą Energią, nie znosisz jej bo jest zupełnie Ci obca - więc czym zamierzasz się karmić?

38

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

naszą karmą... dla kotów tongue

39

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

No to teraz zrób coś, żeby nam zasłona spadła z oczu- tak żebyśmy mogli ujrzeć prawdę. Technologia powinna dać takie możliwości. Może jednak nie wszyscy sobie tego życzą (wiedzieć to czego nie wiedzieli wcześniej) więc chociaż mi zdejmijcie tę blokadę-  czekam i piszę to całkiem poważnie. Tylko jeśli można to w miarę szybko bo ciekawa jestem czego się dowiem. Pozdrówka  big_smile

40

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Oświecony Mistrz napisał/a:

Z pewnością nieraz zastanawiacie się, czemu tak na prawdę jako jedyna rasa w galaktyce musicie zmagać się z waszą znienawidzoną Blokadą Karmiczną. Może nie wiecie, ale to Unia Galaktyczna doprowadziła waszą rasę do tego przekleństwa. To wy byliście jej niewolnikami. Gdyby nie Blokada, to na pewno wiedzielibyście to i z pewnością przeszli byście na naszą stronę - bezwarunkowo. Unia Galaktyczna traktowała was jak istoty niższe - testowali na was różnorodne specyfiki i bronie masowego zniszczenia. Byliście królikami doświadczalnymi, które służyły do eksperymentów i badań.

No coz- zycie. Wybaczamy. Widzisz Misiu Oswietlony bo jest jescze jedna rzecz, ktorej ty nie jestes swiadomy a my tak. Albowiem mamy w sobie zachowane male czastki swiadomosci tego ze jestesmy czescia swietlanej rodziny i dlatego wlasnie twoje spinanie sie nic tu nie wskora. Dlatego wez poluzuj skafander i moze jakis relax zastosuj bo jedyna osoba ktora jest robiona w jajo jestes ty sam.

41

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Nadszedł czas, aby w końcu zakończyć mą misję i odejść w zapomnienie. Pragnę was pożegnać, i poprosić, aby wasza decyzja, przed którą staniecie w niedalekiej przyszłości była ukierunkowana na przynależność do nas.

Żegnajcie, ludzkie istoty. Niech wasze umysły ozdobi prawdziwa energia i niech się stanie to, na co tak długo czekacie - na przejście na wyższy poziom duchowej egzystencji.

42

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Cieszę się, że w końcu odchodzisz, ale twoja obecność była bardzo owocna w następstwach i pomogła w rozwoju duchowym bardziej, niż sądzisz. To cenne doświadczenie, którego skutki pozostaną na zawsze.

43

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Xin mam pytanko do Ciebie. Komu obecność Oświeconego Mistrza pomogła w rozwoju, Tobie? Jak myślisz co go skłoniło do odejścia?

44

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Ukończył już swą misję (o czym nas poinformował) i poniósł w niej klęskę, ale jego "bliska" obecność sprawiła, że duchowa ewolucja przyśpieszyła pracę i przeniosła na wyższy poziom rozwoju.

45

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

Istnienie!

46

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

No co Mixon ciekawa świata jestem i trudnych pytań się nie boję, czasem trzeba też zadać jakieś głupie pytanie big_smile  Nie bij Mixon  big_smile

47

Odp: Blokada Karmiczna, po co tu jestem ?

No. Ale grzeczna badz. smile