1

Temat: Sport

Witam

Rozmawiamy tutaj o rozwoju duchowym, jednak rzadko wspominamy o rozwoju fizycznym. Przynajmniej z tego co zauważyłem. Na pewno każdy z Was uprawia jakiś sport lub po prostu ćwiczy dla przyjemności. Podzielcie się tutaj swoimi sportowymi zainteresowaniami smile

Ja swego czasu uprawiałem joge i kulturystyke jednak nie dość, że jest to niezbyt dobre połączenie to jeszcze sama joga i sama kulturystyka nie są najlepszym wyborem jeśli chodzi o elastyczność i siłę. Na dzień dzisiejszy ćwiczę głównie zgodnie ze wskazówkami takich osób jak Pavel Tsatsouline a konkrenie chodzi o Russian Kettlebell Challange. Uzależniająca sprawa smile Polecam.

2

Odp: Sport

Farak napisał/a:

Na pewno każdy z Was uprawia jakiś sport lub po prostu ćwiczy dla przyjemności.

Nie tongue Chyba, że spanie też zaliczamy do sportu big_smile

3

Odp: Sport

sport? że niby  biegamy lub skaczemy albo albo nie daj bóg interesujemy się tym kto jest szybszy, pierwszy, lepszy itp itd ... ? ble...

4

Odp: Sport

Akurat sportem zajmuje się zawodowo, więc jestem w temacie

Piłka nożna, koszykówka, żużel, piłka ręczna, siatkówka

Nie znoszę za to Formuły 1 i tenisa. Są po prostu nudne jak flaki z olejem

5 Ostatnio edytowany przez Xin (2010-04-05 15:05:54)

Odp: Sport

A ja sport uprawiam rekreacyjnie. Nie dla wyczynu, ale dla rozrywki. Szczególnie lubię tennis i ping-pong, choć przyznam, że dawno temu chodziłem dwa razy w tygodniu na judo.

6

Odp: Sport

Ja to ze ze sportow nie uprawiam bo slyszalem ze to meczace.
Rower kiedys mialem..
A jesli chodzi o gry zespolowe to w "pyra" swietnie wymiatam.
A po za tym to tak jak Rino zuzel rajdy wrc i takie tam..

7

Odp: Sport

ATARi napisał/a:

Xin - jak wchodzę na Twój profil to widzę tam imię męskie jednakże teraz napisałaś/eś "chodziłam" w poście wyżej. To jak to z Tobą jest? big_smile Może masz pierwiastek i żeński i męski cooo? smile

Sorry - źle mi się nacisnęło na klawiaturze. Już poprawiam.

( zdarza się )

8

Odp: Sport

U mnie kluczową rolę pełni koszykówka smile jestem osobą której ciężko skupić się na jednej czynności a ten sport sprawia to że skupiam się tylko na grze i nic więcej dla mnie w tym momencie nie istnieje. Nie będę się tu chwalić moimi osiągnięciami więc na tym skończę.
Pozdrawiam big_smile

9

Odp: Sport

A ja zaczęłam na siłownię chodzić po czterech latach nicnierobienia ;-) Odkryłam, że lubię odczuwać swoje ciało, mieć świadomość, że je mam big_smile
... i "roweruję" jak jest sezon bo sprawia mi to OGROMNĄ radość :-))

10 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-04-06 22:12:07)

Odp: Sport

Wlasciwie to sobie cos przypomnialem. Jak mialem chyba z 10 lat to wygralem turniej w tennisa ziemnego zorganizowany na dzien dziecka. Mialem nawet puchar.  A zeby bylo ciekawiej wygralem wtedy w finale z Davidem O. ktory jest teraz w tej chwili pieciokrotnym mistrzem Polski na hali(rekord). gra rowniez w reprezentacji Polski w pucharze davisa. Pozdrawiam Dawida przy okazji.

[url]http://www.google.ie/imgres?imgurl=http://www.dziennik.pl/files/archive/00097/31_07prokom_open_dzi_97390l.jpg&imgrefurl=http://dziennik.pl/sport/tenis/article195504/Dobre_losowanie_polskiego_tenisisty.html&h=592&w=800&sz=44&tbnid=-yPZ9Vk4DSZ3yM:&tbnh=106&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Ddawid%2Bolejniczak&hl=en&usg=__6JhmMk3PXxpylehszdjyFjVE1jQ=&ei=6JO7S6j1A47__AbW7LSwBg&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image&ved=0CA4Q9QEwAw[/url]

Tak. Wygralem z nim kiedys. (jakie osiemnascie lat temu smile  )

11

Odp: Sport

Ja też siłowania i rowerowanie wink Podobne spostrzeżenia, fajnie czuć swoje ciało wink

12

Odp: Sport

Mixon, no no gratulacje, teraz możesz mówić, że z Tobą przegrał i niekoniecznie dodawać kiedy to było wink

Moje sporty zmieniają się wraz z biegiem czasu, ale jeden ulubiony wciąż pozostaje, czyli basen. Pływanie to dla mnie ogromna przyjemność. Po pływaniu chodzę na saunę, jeżeli obiekt jest w nią wyposażony. To dobre dopełnienie i w moim przypadku korzystnie wpływa na organizm. Poza tym uwielbiam prostotę tego sportu. Kąpielówki i okularki i gotowe.

Poza tym snowboard, jak czas pozwala. Dobrze że śnieg jest miękki, bo bym chyba nie miał już skóry na łokciach, chyba zarzucę na rzecz spokojniejszych nart;) W międzyczasie przewinął się windsurfing, który to po dwóch latach ekscytacji odłożyłem na lepsze czasy wink Mam dosyć łatania żagli, dziur w desce oraz wożenia całego "okrętu" na dachu hehe, fajny sport ale wymagający kondycyjnie jak i finansowo.

Zazdroszczę osobom typu "siedzący budda", którzy cały czas dobrze się czują we własnym ciele i nie potrzebują wysiłku aby rozruszać zastoje i poczuć się rześko. smile Wg mnie świadczy to o ich wewnętrznej równowadze i dużej dojrzałości.

13

Odp: Sport

Ćwiczę palce i nadgarstki na klawiaturze  wink  Totalna równowaga...

14

Odp: Sport

Jędza-Pręda, co z Tobą? W ogóle nie wyciskasz. Pokaż forumowiczom, że tego chcesz tak. Nie starasz się Przędza! Zaimponowałeś tu komuś nie Jędza-Przęda? Pokaż nam, że tego chcesz Jędza! AAaaa Aaaa!!

Pozdrawiam
Farak

15 Ostatnio edytowany przez Jędza-Przędza (2010-04-07 22:47:48)

Odp: Sport

O co Ci chodzi ?  big_smile  big_smile Ja nie jestem facetem... Czy ja wiem z tym chceniem- pisze jak jest. Ale imponować nie chce mi się wcale  big_smile A i czemu tak krzyczysz? Uszy mam czyste...

16

Odp: Sport

Patrzę na Twojego avatara i coś mi się po prostu przypomniało smile

[url]http://www.youtube.com/watch?v=-6dAfpkXKxc[/url]

17

Odp: Sport

big_smile A widziałeś tę reklamę gdzie mam seksowne stringi w panterkę? Chuck oczywiście wink

18

Odp: Sport

Tą w pralni, widziałem smile

19

Odp: Sport

Fajne nie smile  i akurat z siłowni wracałem (Chuck), ciuchy spocone i o pralnię wypadało zahaczyć - wiesz...

20

Odp: Sport

Tak. A jak skończyła się "sprzeczka"? [url]http://www.youtube.com/watch?v=Gl2I8mpTRRc[/url]

21

Odp: Sport

Ja ćwiczę dla przyjemności. Głównie trening wysiłkowy, czasami używam hantli, lub prowizorycznego sprzętu. Daje siłę, oraz elastyczność.