61

Odp: Nowy Porządek Świata

Mnie najbardziej chyba przeraża, że w każdej szczepionce są związki rtęci...
Artykuł w focusie o chipach w szczepionce mnie rozwalił... W wieku 18 lat mam ostatnią szczepionkę obowiązkową do załatwienia i się boję o.O...

62

Odp: Nowy Porządek Świata

Ja już miałam ją niedawno i ciągle boli mnie ręka w tym miejscu hmm
Zapytałam się lekarza czy muszę być szczepiona, powiedział, że jeśli skończyłam 18 lat to nie muszę. Urodziny miałam za miesiąc... ciekawe, bo zawsze skierowanie dawali po urodzinach, a to akurat wysłali przed.
Chcieli bym zaszczepiła się jeszcze na tego raka szyjki macicy, ale jak odmówiłam to pogrozili mi śmiercią, pokręceniem kończyn i niepłodnością xD

63

Odp: Nowy Porządek Świata

Mogłaś miesiąc poczekać i się tzw "zbuntować' :PP

64

Odp: Nowy Porządek Świata

Maat ale z tego co wiem prawnie mozna odmówic szczepien... gdzies mam taki dokument jak poszukam to wkleje go.. nie ma ze mogą zmuszac

65

Odp: Nowy Porządek Świata

Nie mogłam nic zrobić... Zdążyłam się tylko zapytać czy muszę, chciałam się wykłócać, nawet przyszłam z taki bojowym nastrojem, ale kazał mi się rozebrać by mnie zbadać i zrezygnowałam... On, pielęgniarka i moja mama, nie dałabym z nimi rady hmm

66

Odp: Nowy Porządek Świata

Maat, nie ma czegoś takiego jak "obowiązkowa szczepionka". Zawsze możesz odmówić i nikt ci nie może z tego powodu nic zrobić. To Twoja decyzja. Jeśli ktoś Cię zwiąże, przykuje do łóżka i zaszczepi wbrew Twojej woli, to to już nazywa się gwałtem i jest przestępstwem. To wszystko to jest tylko taka gra na ludzkiej psychice i emocjach, żeby coś z człowiekiem dało się zrobić, najpierw trzeba uzyskać jego zgodę (przy użyciu dowolnych środków - wszak cel je uświęca wink ), tak działa prawo uniwersalne i władza tutaj stara się do niego dostosowywać, bo widocznie jest świadoma konsekwencji jego łamania.

Pozdro.

67

Odp: Nowy Porządek Świata

Nindeify napisał/a:

Mnie najbardziej chyba przeraża, że w każdej szczepionce są związki rtęci...

adjuwanty w szczepionkach bywają niebezpieczne. Warto poczytać wszystko o ewentualnych skutkach ubocznych oraz o dokładnym składzie szczepionki, zanim damy sobie wkłuć jakąkolwiek igłę.

I przymusu fizycznego jako takiego nie ma. Jest presja społeczna i środowiska lekarskiego, ale przymusowe szczepienia są ogłaszane tylko w szczególnych wypadkach.
Nie jestem jednak pewien gdzie jest w Polsce granica wiekowa tzw. szczepień obowiązkowych - zdaje się , że określa to ten dokument: http://www.mz.gov.pl/wwwmz/slajd?mr=q10 … mp;ma=0362  niemniej jednak jakie są konsekwencje niepoddania się takiemu obowiązkowi - tego nie wiem. A wartoby poznać temat głębiej.

68

Odp: Nowy Porządek Świata

Faktycznie EnergyFlow mało kto ma rozeznanie jakie są prawne, przede wszystkim, skutki niepodporządkowywania się takim czy innym ustawom. Co do "obowiązkowych" szczepień dzieci i np. nie posyłania ich do szkoły, to o ile nic się nie zmieniło na dziś, konsekwencje ponoszą rodzice jeżeli to oni "nie dopilnują obowiązku" była grzywna i kuratela sądowa. A teraz?

69

Odp: Nowy Porządek Świata

Może to trochę rozjaśni sytuację:

http://forumprawne.org/prawo-karne/9741 … 009-r.html

http://forum.prawnikow.pl/Odmowa-szczep … 43108.html

http://www.pro-life.org.pl/2009/01/zmia … niach.html

70

Odp: Nowy Porządek Świata

"terror ekologiczny", czyli jak może wyglądać nowy porządek, czyli wszystko po staremu..
http://wolnemedia.net/?p=19802

71

Odp: Nowy Porządek Świata

Nowy Porządek Swiata:
http://www.globalnaswiadomosc.com/nwo1.htm

72

Odp: Nowy Porządek Świata

http://www.sekretyameryki.com/?p=2534

73

Odp: Nowy Porządek Świata

Na tematycznych stronach internetowych dużo przeczytać można o Nowym Porządku Świata. Podobno zbliża się czas, w którym ludzie będą śledzeni na każdym kroku przez elitę władzy - zbliża się okres globalnego niewolnictwa.

Powstały już nawet strony, które działają na niekorzyść NWO, takie jak choćby ta: http://antynwo.blogspot.com/

Jak wiadomo ( tak myślę ) wiecie, że tajemne organizacje ( Klub Bilderberg,  Iluminaci, czy bractwo Czaszki i Piszczele ) chcą utworzyć państwo, które byłoby połączeniem wszystkich istniejących obecnie - Globalne Państwo Planetarne.

Z jednej strony to dobrze, bo gdyby nie było granic, nie było by też wojen i ludzie stali by się bardziej tolerancyjni, ale informacje o przeludnieni Ziemi i
wynikającym z tego planie depopulacji, czyli zmniejszeniu populacji ( różnymi sposobami, np.: wojna, epidemia, pandemia... ) nie są dla mnie i dla innych pewnie też zbyt pozytywne.

Osobiście uważam, iż utworzenie Państwa Planetarnego jest bardzo dobrym
pomysłem, ale jeśli chodzi o depopulacje, to jestem na nie.

Co wy sądzicie o Nowym Porządku Świata i o tajnych elitach władzy?

Czy chcielibyście, aby utworzono Państwo Planetarne?

Jak waszym zdaniem będzie wyglądała przyszłość rasy ludzkiej i naszej planety?

74

Odp: Nowy Porządek Świata

mamy juz swoje zdanie na ten temat tutaj

http://kosmita.wolnemedia.net/forum/vie … 5903#p5903

75

Odp: Nowy Porządek Świata

Tak to prawda ze Ziemia jest przeludniona ale pomysl depopulacji wydaje sie mi bardzo drastyczny. Balagan ,ktory zostawia po sobie kosciol trzeba oczywiscie posprzatac ale nie powinno to sie odbywac na zasadzie masowage zabojstwa. Mowiac balagan po koscielny mam na mysli zakazy dotyczace aborcji i antykoncepcji- to musi sie zmienic!

Ostatnimi czasy zaczolem odnosic pozytywne wrazenie ze wsrod kreatorow NWO powstaly dwa obozy-ing i yang. Prosciej mowiac dobrzy i zli. Ci zli to ludzie ktorzy chca stworzyc NWO z chorej potrzeby wladzy i wplywow dla zaspokajania swoich chorych pobudek-ci wlasnie wdrazaja takie programy jak masowe Szczepienia, Harp-uniarze i trutki z samolotow. Ci drudzy sa jednak nasza nadzieja.

Kiedys wspominalem jak ja widze NWO ale napisze jescze raz. Pierwsza faza takiego projektu powinno byc wrdozenie miedzynarodowego programu uswiadamiania ludzi i wyciagniecia ich z tych baniek mydlanych w ktorych sa pozamykani. Na poczatek trzeba wszytkim wyjasnic ze Ziemia nie jest epicentrum wszechswiata a my nie jestesmy jego pempkiem, druga faza powinno byc uswiadomienie ze nasze zycia nie koncza sie z momentem smierci naszego ciala ,trzy- wyeliminowac strach, i w jego mijsce zasadzic milosc i radosc.
Te trzy proste kroczki powinny wystarczyc do wprowadzenia czegos co ja nazywam NSWO -"New Spiritual World Order"
Pozdrawiam
i witam nasza nowa czastke swiadomosci Xin

76

Odp: Nowy Porządek Świata

http://zdrowobycie.blogspot.com/
W USA i Australii rząd zakazuje pod karą więzienia gromadzenia deszczówki! Kontroluje to z satelity.
http://www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8

77

Odp: Nowy Porządek Świata

Wygląda na to że pojawiają się właśnie komputery których procesory będzie można zdalnie wyłączać. Nowość o której jeszcze nie słyszałem polega na tym że komputer nie musi być podłączony do sieci - ani nawet uruchomiony. W artykule piszą że przez UMTS - czyli przez net bezprzewodowy - co jak rozumiem wymaga i jednego i drugiego tongue
Tak czy owak to zła wiadomość.

http://tech.wp.pl/kat,1009793,title,Nie … ;_ticrsn=3

Może to żadna nowość - to chyba kolejny dyskretny krok w tej wieloletniej polityce małych kroków. Oczywiście jak zwykle pod pozorem dobra obywateli.
Oficjalnie celem jest wyłączanie komputera na wypadek kradzieży, ale technicznie nic nie stoi na przeszkodzie by zdalnie zniszczyć w ten sposób procesor komputera gdy użytkownik publikuje treści niewygodne dla rządzących, lub np. nie zapłaci za jakąś licencję, czy jakiś produkt tej czy innej korporacji. Teraz będą mieli dużo łatwiej.

78

Odp: Nowy Porządek Świata

Naprawdę nie potrafię wam odpowiedzieć czym jest ta schizofrenia??

Schizofrenia faktycznie jest brzemieniem wirem kreacji, otchłanią Choronzona, demona umysłu, tym gównem który nam podają na złotej tacy ch*jem kreacji rozdygotanym rzygającym fragmentem boga, niszczycielem światów demonem destrukcji naprawdę nie potrafię wam odpowiedzieć na to pytanie
ale dla mnie schizofrenia jest to wir energetycznej energii.

Bez przekleństw do jasnej anielki, Athelus!