31

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

"to czarnobyl przy tobie to bedzie pikus" - zawsze był, więc szczerze mówiąc, nie stanowi to dla mnie żadnej różnicy. Taka moja natura.

32 Ostatnio edytowany przez prot (2009-09-23 22:03:04)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

siemano świry xd ktoś tu wrócił^^ witam Silatan mam nadzieje że wszystko u Ciebie w porządku w końcu nowi znajomi na studiach wink chyba przeczytasz zanim istnienie i bart się wtrącą xD jestem wampirem i bede was meczył i wysysał energie

33

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Ja też jestem wampirem więc śmiało wink  Witaj prot- jednym słowem wejście smoka wink

34

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

a bóg hejal gdzie się podział big_smile przecie musze przygasic nieco wasza sielanke fate odpadl to ja wracam ^^

35 Ostatnio edytowany przez tacjanna (2009-09-24 15:33:07)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

kochana Gabi big_smile z wrażenia  dopiero odpiusuję ślicznie Ci dziękuje za te cudowne słowa ....  też jesteś dla mnie kimś Wyjątkowym smile

36

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Prot - no to do zobaczneia w przyszłym życiu, "odwdzięczę" Ci się. Lub może nawet w tym, heh.

37

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Witaj Prot. Wnieś coś wartościowego do wiedzy forumowiczów, proszę pamiętaj także, że zaczęliśmy dbać wspólnie o utrzymanie dobrej atmosfery na forum.

38

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

ale jak zwykle czytać to wy nie umiecie ;P Wampir chyba mam się bać jestem gotowy na wszystko...(jeszcze ci nie przeszlo moze jak dorsniesz...)^^ musze troche wam energi pokrasc wink jeszcze mnie znienawidzicie x) tymczasem do pracy trzba isc wink

39

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

No miło że wpadłeś. Z takim hukiem.
Przeczytaj [url=http://kosmita.wolnemedia.net/forum/misc.php?action=rules] regulamin [/url] tego forum w wolnej chwili bo mam trochę krótki lont smile

40 Ostatnio edytowany przez Gabi (2009-09-24 11:13:25)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Cześć Prot, a już myślałam po Twoim wejściu na forum,że jesteś młodziutkim zbuntowanym nastolatkiem, a tu się okazuje, że pracujesz.

Czy Twój nick ma coś wspólnego z głównym bohaterem K-PAX? On był kimś wyjątkowym, między innymi dlatego, że traktował innych z niezwykłą uwagą i szacunkiem, jeśli wiesz o kim mówię wink

41

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

prot:
"Wampir chyba mam się bać jestem gotowy na wszystko..." - to do przyszłego wcielenia, w tym nie zrobię Ci za wiele, ale jeszcze zobaczę....
"(jeszcze ci nie przeszlo moze jak dorsniesz...)" - mi nigdy nie przejdzie

42

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Gabi strzał w 10 wink dużo by tu pisać młodziutki zbuntowany nastolatek to Wampir który dobrze umie wkręcać w następnym życiu mnie na pewno dopadnie jak zwykle dobry wykręt bo teraz choć byś chciała dziecinko i tak byś mi nic nie mogła zrobić co najwyżej popłakać na forum;/ to do przyszłego wcielenia, w tym nie zrobię Ci za wiele, ale jeszcze zobaczę.... masz moją zgodę możesz mnie swoimi mocami zabić bo i tak na życie zlewam... ale czekaj to tylko bujna wyobraźnia cdn. musze do pracy wracać bo tylko chwilowo w domu papa wink

43 Ostatnio edytowany przez Wampir (2009-09-24 14:36:12)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

"co najwyżej popłakać na forum" - chłopaki nie płaczą(biologicznie jestem kobietą, aleprzez wszystkie wcielenia byłam mężczyzną więc rozumiesz)
"ale czekaj to tylko bujna wyobraźnia" - przekonamy się?
Wiem, że w tym wcieleniu niewiele Ci zrobię, bo w tym wcieleniu, w którym teraz jestem, nei mam odpowiedniej mocy i urodziłam się tu z przymusu, więc wiadomo hmm No i owszem, jestem zbuntowaną nastolatką trochę, ale jak myślicie, że robię jaja, to poczekajcie aż umrę. Najpierw zajmę się Wami, a potem swoim przyszłym życiem.

44 Ostatnio edytowany przez prot (2009-09-24 16:10:25)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

no to się przekonajmy wampirze ps ja posiądę większą moc od ciebie bo pochłaniam energię z wszystkiego co żyje wink ps. Jeżeli będziesz uprzykrzać życie innym użytkownikom forum, uprawiać wampiryzm jak FateBlesser (jak widać, po jego zbanowaniu forum nagle ożyło i powróciło wielu użytkowników), albo psuć dobrą atomosferę tego miejsca jak kilku trolli w przeszłości, zostaniesz zbanowany.

Mam nadzieję, że twoje pierwsze wpisy to przejaw dziwnego poczucia humoru, a nie zapowiedź niszczenia pozytywnej atmosfery na forum, która służy kratywnej dyskusji.

Trolle internetowe są na forum niemile widziane. <----- w końcu powiedział jak człowiek (hejal) trolle a nie pasożyty xD to ja noname btw.dobrze że rejestracja wraz z zalogowaniem nowego konta trwa 3 minuty- jest to czas który mogę poświęcić bo jeżeli w utopi macie się obracać to współczuje... wampiryzm to bzdura bo w takim razie ja powinienem czuć się lepiej miałe powiedzieć że "nie chce mi się was tu nękać ale jak  sam hejal do mnie napisał to to było jak iskra w cylindrze wink" a no jeszcze chce sie przekonac jak zaatakuje mnie wampir ^^ czekam:PP
ahh jeszcze jedno pamietasz hejal jak powiedziales ze puki ty jestes na forum to beda tu pasozyty^^ czy to nei czas by kolejny raz odejsc xD

kurde tyle rzeczy do komentowania ze juz 3 raz edytuje posta
"co najwyżej popłakać na forum" - chłopaki nie płaczą(biologicznie jestem kobietą, aleprzez wszystkie wcielenia byłam mężczyzną więc rozumiesz) <----- leze

45 Ostatnio edytowany przez Wampir (2009-09-24 16:22:46)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

"Mam nadzieję, że twoje pierwsze wpisy to przejaw dziwnego poczucia humoru" - nadzieja matką głupich
"a no jeszcze chce sie przekonac jak zaatakuje mnie wampir ^^ czekam:PP" - jak umrę, lepiej się atakuje jako duch, tutaj, jak już mówiłam, niewiele zdziałam. Ale obiecuję, że dotrzymam obietnicy.

"ps ja posiądę większą moc od ciebie bo pochłaniam energię z wszystkiego co żyje" - no i co z tego? Nie muszę być silniejsza od Ciebie nie?

Słuchaj, kończę już to pitolenie, bo:
1. I tak to zrobię
2. Nie będę się już więcej powtarzać, OK? Pisz sobie dalej, a ja swoje plany co do Was zostawię dla siebie, i tak mam na koncie jak na razie tylko 2 osoby, więc nie bójcie się. Pozdro!

46

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

a pierdzielisz sama nie wiesz co;/ jeszcze na początku mogłaś mnie atakować w tym życiu a przyszło co do czego to nie wiesz jak się wykręcić "nadzieja matką głupich"

47

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Prywatne rozmowy proszę z forum przenieść na priva. Nie wszyscy są tym zainteresowani....

48

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Istnienie napisał/a:

Nie oceniam wypowiedzi Fate. Nasze samopoczucie to tez moze siła sugestii ale posty F były z pewnością nacechowane energetyką trudną do określenia specyficznie działającą na niektóre osoby. Na mnie nie dzaiałały one negatywnie ale przyznam, że pierwszy raz zetknęłamsię z takim rodzajem energii. Nie oceniam. Tylko tyle. Być może nie musi wcale korzystać z naszych rad i się jakoś zmieniać, jesli taka jest jego natura. Powinien zrozumieć jednak, że nie wszyscy poradzą sobie z tym rodzajem energii. Tak czy inaczej ciekawe doświadczenie, również dla mnie. Kazdy odgrywa ważną rolę.

Istnienie - podjęłaś wiele istotnych rzeczy na raz w tak krótkiej wypowiedzi.

Również nie oceniałbym Fate Blessera ani jego (ostatecznego) wpływu na forum i osobiście dalej prowadziłbym z nim dyskusje (chociaż z podobną energią właściwie już się spotkałem, ciągle uważam, że za mało mam z nią doświadczenia - a uczę się przede wszystkim przez obserwację, doświadczenie i wyciąganie wniosków z zachowań ludzi, którzy często są dla mnie zagadką), chociaż też rozumiem decyzję Hejala i jego wzgląd na obecnych lub przyszłych czytelników forum.

prot napisał/a:

uprawiać wampiryzm jak FateBlesser (jak widać, po jego zbanowaniu forum nagle ożyło i powróciło wielu użytkowników)

Nie wiadomo do końca, czy to rzeczywiście efekt odejścia Fate'a. W każdym razie życzę mu powodzenia i odnalezienia się.

49

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Pewien guru usiłował wyjaśnić jakiemuś audytorium, że ludzie silniej niż na rzeczywistość reagują na słowa. Żyją wręcz słowami, żywią się nimi. Jakiś mężczyzna wstał i zaprotestował:
- Nie zgadzam się z tym, że słowa wywierają na nas aż taki wielki wpływ. - Na co guru odparł:
- Siadaj, sku......nie! - Zsiniały ze złości mężczyzna wykrzyknął:
- I to pan nazywa siebie osobą oświeconą, guru, mistrzem, powinien pan się wstydzić! - Na co guru odparł:
- Proszę mi wybaczyć, sir. Poniosło mnie. Naprawdę, proszę o wybaczenie. To nie było zamierzone. Przepraszam. - Mężczyzna w końcu się uspokoił. Wówczas guru powiedział:
- Wystarczyły dwa słowa, aby wywołać w panu burzę i kilka słów, by pana uspokoić. Prawda?
[url]http://cytaty.eu/zrodlo/przebudzenie.html[/url]

50

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Tacjanna, bardzo ważną rzecz zauważyłaś. Nie znaczy to, że można tak sobie kogoś obrażać słowami ale ten przykład doskonale ukazuje reakcyjność człowieka.  Akcja=Reakcja.

51

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Fakt, bardzo dobry cytat. Łatwo można manipulować emocjami ludzi.

52

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Dlatego na tej planecie na emocjach robi się niezły biznes.

53

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Jak np. z tym filmem o jaszczurach na youtubie co tacjannae zamieściła

54 Ostatnio edytowany przez tacjanna (2010-01-30 12:36:17)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Witajcie drodzy forumowicze smile  a jednak nie jest to tylko forum... przynajmniej takie zwyczajne wink bardzo sie ciesze że Hejal wpadł na taki pomysł i założył to forum.. za co mu bradzo z głębi serca dziekuje .. pisze te słowa dlatego.. że wielu z Nas tu obecnych czuło sie w pewien sposób wyalienowanych samotnych i opuszczonych.. po wczorajszej rozmowie na chacie  doszłam do pewnych refleksji  przytocze słowa Love..(.[23:38] <Love> przewaznie istoty duchowo rozwiniete mają mniej towarzystwa ziemskiego jak narazie ale to sie bedzie zmieniac )i nie dlatego że czuje się lepsza czy grosza.. ale w moim przypadku tak było od zawsze..czułam sie poprostu zupełnie inna zauważcie ze większość z nas  czuła się inaczej.. inaczej myśli i postrzega otaczający nas świat…i w większoći chcemy życ w wolnych związkach..  wink lub samotnie.. w każdym razie dzięki Wam Wszystkim.. mogę się czuc przynajmniej choc odrobinę akceptowana taka jaka jestem.. i swobodnie rozmawiać o tym co lubie.. WIELKIE DZIĘKI big_smile to tak jakbym odnalazła swoja rodzinę wink

55

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Tacjanno, jesteś jak promień słońca i zgłaszam się na ochotnika do adoptowania cię, jako rodzina smile)))
a  tak na poważnie, to rzeczywiście atmosfera na tym forum jest specyficzna smile

56

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

zgadzam się Tacjanko.. działajmy.. twórzmy wielką rodzinę wink Bo to najlepsze co może być dla naszego rozwoju.. bliskość, swoboda wymiany myśli oraz wyciaganie z tego wiedzy wink dużo miłości ślę Wam wszystkim wink

57

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Rzeczywiście jesteśmy jacyś osobi - wyalienowani (nomen omen big_smile ) To nasz portal. Wymiana naszych myśli. Żyjemy obok. Widzimy inne rzeczy - zagrożenia i nadzieje. Mamy swoje filtry rzeczywistości, jesteśmy mniejszością stanowimy niszę. Ale jest nas coraz więcej. Czas biegnie jakby coraz szybciej. Żyjemy w czasach przemian - i to nasz atut, bo jesteśmy do tych zmian bardziej przygotowani. Czujemy je. Wręcz wyczekujemy wielkich przemian świadomości całego naszego społeczeństwa. Jesteśmy krok do przodu. No i bądźmy. Nadchodzą czasy gdy nasza dziś osobność będzie bardzo pomocna. Wiatr przemian odkryje karty. Zmiecie domki z kart. Jesteśmy atu.

58

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Tacjanka to miło, że czujesz się tu dobrze, znajdujesz zrozumienie i bratnie dusze. To bardzo ważne, gdy człowiek znajduje zrozumienie.

Kirstenow, spodobało mi się to co napisałeś. Tak właśnie, świat się zmienia czy to się komuś podoba czy nie. Stare w konfrontacji z nowym jest coraz mniej atrakcyjne i ostatecznie odejdzie w zapomnienie.

59

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Akurat jedna osoba z forum zrobiła przypadkiem a może celowo (bo ciekawa rozmowa była) zrzut ekranu z przebiegu rozmowy i po poście Yurikko wysłała mi na maila. "Przeleciałam" te zrzuty- porównałam z tym co jest obecnie na forum i nie zauważyłam wyciętych tekstów ze środka. Później po rozmowie z Yurikko zaczęłam mieć wątpliwości i postanowiłam jeszcze raz przeanalizować tekst. Niestety do tej pory nie miałam na to czasu ( dokładna analiza chwilę zajmuje, tym bardziej, że zrzuty nie są od początku do końca ułożone w prawidłowej kolejności i trzeba szukać, dopasowywać). Widzę jednak, ze pojawiają się jakieś kolejne niejasności co rusz i przypuszczenia o wyjątkowych zdolnościach Oświeconego Mistrza (aj ta oriońska technologia  big_smile  ) więc przysiadłam i zrobiłam wnikliwą analizę.
Co stwierdziłam:

Posty urywają się na 22.04.2010 w pewnym momencie. Pojawiają się znów 24.04 późnym wieczorem. To był czas kiedy forum było przenoszone.

Ostatni post w temacie (22.04.2010 godz 15:48)ogólnoświatowa religia należy na forum do maat. Tu rozmowa się urywa do 25.04.2010. Pierwszym postem po przerwie technicznej jest post SitaP (25.04.2010). Zniknęły ostatnie posty począwszy od posty Yurikko (22.04.2010 godz 16:22). To jest kwestia pół godz miedzy postem maat a postem Yurikko.

Dla pełnego obrazu. Pamiętam, że dodawałam również w temacie "Dźwięki wszechświata" posty (22.04.2010) których obecnie nie ma na forum. I tu też rozmowa urywa się 22.04.2010 a kolejny wpis ma miejsce 25.04.2010. To chyba powinno naświetlić Wam sprawę. Nie chce mi się sprawdzać już jak w innych tematach ale założę się, że podobnie: ostatnie wpisy 22.04 a kolejne dopiero 25.04......

Niestety jak widzicie ludzka pamięć jest zawodna i płata figle, warto o tym pamiętać. Wszystkim chętnym wyślę na maila zrzuty ekranu (do samodzielnej analizy- proszę o zgłaszanie się na priva).

Tu macie kontrowersyjny fragment - moment zniknięcia. Widać to co opisałam wyżej. Sami wyciągnijcie wnioski.
Pozdrawiam smile

[url]http://epsiloneridani.wrzuta.pl/obraz/8pFtsk2Rhqj/capture_28042010_165346[/url]

60

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Kilkanaście najciekawszych portali co jakiś czas sobie zapisuję w komplecie TeleportemPro na zewnętrzne dyski. Jakby co, to zawsze można off-line poczytać albo przywrócić kopię. Przez "jakby-co" można rozumieć albo wyłączenie/cenzurę/ograniczenie internetu, albo likwidację portalu, albo inne takie, wiadomo...