31

Odp: Geometria i symbole

Noone - swój sen opisałam wcześniej, ale tylko tu - na forum, tylko nie pamiętam w jakim temacie.
Trochę to niepokojące, że inne osoby mają podobne sny, bo zwiększa to prawdopodobieństwo, że to naprawdę się zdarzy.
Odnośnie roku 2012, dla mnie ten temat jest dość kontrowersyjny, w zasadzie nad tym się nie zastanawiam, bo moja świadomość żyje raczej w teraźniejszości. Nie jestem w stanie myśleć o przeszłości, czy odległej przyszłości, bo to nie leży w mojej naturze. Dziwię się, że ludzie potrafią się zadręczać tym, co było lub niby ma nastąpić. Niektórzy tracą przez to całą radość życia.

Noone, co Cię odwiedza w nocy? Czy są to Niefizyczni, czy coś innego? W każdym razie tym istotom negatywnie na Ciebie wpływającym musisz zakazać dostępu do siebie, a odwiedzać będą Cię tylko te pozytywne  smile

Odnośnie mocy, mam wrażenie, że większość ludzi czuje, że ją posiada. Ta świadomość jest wpisana w naszą podświadomość.
Co ciekawe, do osiągnięcia niektórych mniejszych umiejętności wystarczy dużo ćwiczyć (jak ćwiczymy mięśnie w ciele fizycznym), np. widzenie aury, kontrolowanie innych za pomocą myśli (o tym pisze Wereszczagin i oczywiście nie poleca), czy telekineza, lewitacja, teleportacja itd. To oczywiście taka ”zabawa”, ale zbliża naszą świadomość, że w przyszłości będziemy potrafili stwarzać za pomocą myśli całe światy.

32

Odp: Geometria i symbole

pomieszam parę wątków… co do tych nocnych odwiedzin to mam je od 3-4 lat ale wiesz może to tylko moja wyobraźnia ale powiem jak to jest… stan taki jak przed wyjściem z ciała czyli paraliż ciała ale wiesz oczy otwarte i widzę wszystko dokoła zmysły są bardzo ostre pamiętam na stancji mieszkam na 6 piętrze to słyszałem w nocy jak 3 osoby rozmawiają słyszałem szczekanie psa ale tak jak by był obok mnie (może to znowu moja wyobraźnia) ale wracając to na początku odwiedzali mnie ale nic nie mówili najbardziej mnie ciekawi postać w takim czymś jak mnisi chodzą kaptur na głowie ale siedział tylko obok mnie i nic nie mówił, potem widziałem kosmitów dokładnie to 6 wokół mnie stało… nawet gdy jest to wyobraźnia to pomyślcie budzicie się w nocy nie możecie się ruszać a nad wami ufole stoją i się patrzą i nic nie mówią… a pewnej nocy gdy się obudziłem pierwszy raz ktoś do mnie się odezwał była to kobieta i oznajmującym pewnym siebie głosem powiedziała mi parę incydentów z mojego życia jakie mi się przytrafią ale że się bardzo wtedy bałem to jej głos ucichł w oddali… teraz na dniach po długiej przerwie znowu się do mnie odezwał ktoś tylko teraz telepatycznie bez słów dziwne to bo nigdy sobie tego nie umiałem wyobrazić… i powiedział że pomoże mi wyjść z ciała tylko mam robić to co on mówi no i po chwili gdy już się poddawałem znowu powiedział żebym robił to co on mówi i udało się wyszedłem ale gdy tylko się zacząłem unosić i oddalać od ciała to spanikowałem i wróciłem… no a teraz tydzień temu odwiedziła mnie czarna postać ale bez wyraźnego wyglądu taka czarna materia… te przypadki były łagodne
najciężej było jak musiałem z czymś walczyć… znowu paraliż i coś zaczyna mnie wyszarpywać z ciała to tak jak ktoś cie szarpie na jawie tylko to jest tak energicznie co chwile za inne miejsce aż w końcu wychodzisz mimowolnie z ciała no i raz rzucało mną po całym mieszkaniu raz 6 jakiś małych postaci zaczęło mnie dręczyć… stały dokoła mnie a ja próbowałem je bić pięściami najdziwniejsze było to że nie mogłem się obudzić gdy tylko wracałem do ciała to znowu mnie coś wyszarpywało i znowu i znowu i po długim czasie w końcu mi się udało… tu tak emocji nie ukaże ale ta walka żeby znowu mnie nie wyciągnęło jest nie do opisania już w pewnym momencie nie miałem siły i poddawałem się jak by to powiedzieć to tak jak byś hmm traciła życie i już ostatnim tchem takim słabym próbowała coś zrobić… i tak dużo opowiedziałem nie wiem czy ktoś to przeczyta a było tego o wiele więcej;P niekiedy naprawdę ciężko było i strasznie mnie to zastanawia czy to rzeczywiście coś czy to ja sobie tak wyobrażam miał może ktoś podobnie?? [url]http://wp.tv/i,SWIADKOWIE,catid,2214651,klip.html?ticaid=58296[/url] a jeszcze co do zamykania dostępu to się nie da… próbowałem tarcz innych pierdół i prosiłem o pomoc i nic…

33

Odp: Geometria i symbole

Witaj Noone ’

Mam do Ciebie pytania/ zakładam że mówisz poważnie .
Po pierwsze : czy kontakty/ odwiedziny - mają miejsce do dziś (wiem że pisałeś już o tym, lecz jeśli czujesz że mogę Tobie pomóc, to postaraj się raz jeszcze o tym opowiedzieć) ?
Po drugie : czy w trakcie tych odwiedzin, widzisz te Istoty ?
Po trzecie : czy możliwe byłoby, byś zapytał; o Jej/ jego imię ?

Ps : jeśli to naprawdę jest dla Ciebie problem i czujesz w tym momencie że mogę Tobie pomóc - możesz napisać do mnie/ wysyłając maila na prywatną lub tu na forum .
Pozdrawiam - SitaP

34

Odp: Geometria i symbole

[url]http://home.hiwaay.net/~jalison/index.html[/url]

35

Odp: Geometria i symbole

Czesc Sitap xD szybko odpisuje ;P cóż takie życie ja chcesz to możemy pogadać moje gg 7643975 odezwij się jak coś w takich późnych godzinach bo tak to mnie w domu nie ma przepraszam za offtopic Bart x) btw Wojtek jestem ;P a co do tego czy się odzywaj to tak ale tylko wtedy gdy chce pogadamyu zreszta jaknapiszesz ale ostatnio nezla zagatke dostalem ^^,

36

Odp: Geometria i symbole

Cykl filmików trwających w sumie ok pół godz. Traktują o tym jak budować sprzyjając biologii żywych organizmów. Odpowiadają na pytania dlaczego w niektórych miejscach czujemy się wspaniale, innych zaś unikamy. Analiza zaczyna się od samego początku, czyli od tego czym jest życie, poprzez sposoby organizowania się wszystkiego, które sprzyjają życiu. Być może ktoś znajdzie odpowiedź dlaczego człowiek “choruje” na amnezję inkarnacyjną-ostatni filmik.To bardzo proste- brakuje harmonii w otoczeniu. Można wiele zrobić, żeby to zmienić, trzeba tylko sobie uswiadomić w czym rzecz. To jest Święta Geometria w praktyce. Przyjemnego ogladania
Dan Winter - Sekret życia i bioarchitektura 1/6 [PL]

37

Odp: Geometria i symbole

Cykl filmików trwających w sumie ok pół godz. Traktują o tym jak budować sprzyjając biologii żywych organizmów. Odpowiadają na pytania dlaczego w niektórych miejscach czujemy się wspaniale, innych zaś unikamy. Analiza zaczyna się od samego początku, czyli od tego czym jest życie, poprzez sposoby organizowania się wszystkiego, które sprzyjają życiu. Być może ktoś znajdzie odpowiedź dlaczego człowiek “choruje” na amnezję inkarnacyjną-ostatni filmik.To bardzo proste- brakuje harmonii w otoczeniu. Można wiele zrobić, żeby to zmienić, trzeba tylko sobie uswiadomić w czym rzecz. To jest Święta Geometria w praktyce. Przyjemnego ogladania smile

Dan Winter - Sekret życia i bioarchitektura 1/6 [PL]

38

Odp: Geometria i symbole

[url]http://www.youtube.com/watch?v=RJSt6y7Eq_I&feature=related[/url]

39

Odp: Geometria i symbole

może najcenniejsza, o ile prawdziwa, wskazówka Stewarta dotyczy wizualizacji absolutnej ochrony, która może uratować życie nawet w sytuacji apokaliptycznego trzęsienia ziemi, o czym przekonywał nawet prowadzącego ”Coast to Coast” podczas audycji na żywo - polega to na wyobrażaniu sobie siebie lub osoby, której chcemy zapewnić bezpieczeństwo, np. podczas medytacji, wewnątrz dość skomplikowanej figury geometrycznej, którą można mam nadzieję zobaczyć na marginesie niniejszego akapitu lub w razie czego tutaj, a chodzi o fioletowy czworościan foremny wewnątrz fioletowego ośmiościanu foremnego. Trochę to głupie, że jakieś trójkąciki wyobrażane sobie w głowie mogłyby zapewnić nam bezpieczeństwo w wartkim strumieniu niebezpiecznych fizycznych zdarzeń
urywek skopiowany z strony której linka nie mogę wkleić..może warto to wiedzieć smile

40

Odp: Geometria i symbole

Piękno matematyki:

1 x 8 + 1 = 9
12 x 8 + 2 = 98
123 x 8 + 3 = 987
1234 x 8 + 4 = 9876
12345 x 8 + 5 = 98765
123456 x 8 + 6 = 987654
1234567 x 8 + 7 = 9876543
12345678 x 8 + 8 = 98765432
123456789 x 8 + 9 = 987654321

1 x 9 + 2 = 11
12 x 9 + 3 = 111
123 x 9 + 4 = 1111
1234 x 9 + 5 = 11111
12345 x 9 + 6 = 111111
123456 x 9 + 7 = 1111111
1234567 x 9 + 8 = 11111111
12345678 x 9 + 9 = 111111111
123456789 x 9 +10= 1111111111

9 x 9 + 7 = 88
98 x 9 + 6 = 888
987 x 9 + 5 = 8888
9876 x 9 + 4 = 88888
98765 x 9 + 3 = 888888
987654 x 9 + 2 = 8888888
9876543 x 9 + 1 = 88888888
98765432 x 9 + 0 = 888888888

...i piękno symetrii:

1 x 1 = 1
11 x 11 = 121
111 x 111 = 12321
1111 x 1111 = 1234321
11111 x 11111 = 123454321
111111 x 111111 = 12345654321
1111111 x 1111111 = 1234567654321
11111111 x 11111111 = 123456787654321
111111111 x 111111111 = 12345678987654321

41

Odp: Geometria i symbole

Piekne i bardzo symetryczne te liczby  smile

42

Odp: Geometria i symbole

Jak by tak wygladala moja pierwsza lekcja matematyki to pewnie skonczyl bym szkole..do konca.

43

Odp: Geometria i symbole

Matematyka to wirtuozeria - im wyższa tym ciekawsza. BSAH będzie to doskonale wiedział, prowadził na forum interesującą dyskusję z tej dziedziny.
Obserwowanie jak od Rzymian i Greków, starożytnych Indii (Madhav) dokonywano skomplikowanych dedukcji matematycznych (np. stopniowe obliczanie kolejnych odsłon liczby Pi) jest fascynujące jeśli przedstawiane zostanie w interesujący sposób. Niestety, ludzie wprzęgnięci w obecny system edukacyjny - niestarannie wyszkoleni i nisko opłacani - nie są w stanie zainspirować zbyt wielu osób do poznawania matematyki. W ogóle cały ten system wymaga naprawy, bo więcej osób zniechęca niż motywuje do kontynuacji nauki - już nie samo poznanie a jedynie chęć utrzymania się przy życiu (czyt. kasa) jest głównym motorem do nauki po ogólniaku.

44

Odp: Geometria i symbole

Pozwolę sobie umieścić link w tym wątku, ponieważ dotyczy on świętej geometrii. Czy człowiek posiada ukrytą w sobie wiedzę wzorca tworzenia wszystkiego? Ponieważ pytanie to stawiam sobie już od dawna, film okazał się miłą niespodzianką. Nie tylko ja szukam odpowiedzi. Może niepotrzebnie szukam bo ona jest w nas tak samo jak na zewnątrz.

"Jest to pierwsza część 4 częściowego wykładu Nassima Harameina pt. "Przekroczyć Horyzont Zdarzeń". Tytuł części pierwszej: "W poszukiwaniu pierwotnego wzorca". Seria czterech wykładów stanowi ZNAKOMITE wprowadzenie w problematykę świętej geometrii, która zastosowana w różnych dziedzinach nauk stanowi klucz do zrozumienia tajemnic świata, także tych pozostawionych nam przez starożytnych... Poczucie humoru prelegenta i jasny przekaz to niewątpliwie atuty tych wykładów."

[url]http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=413.msg1607;topicseen#msg1607[/url]

Życzę miłego oglądania.

45

Odp: Geometria i symbole

W temacie liczb, matematyki i swietej geometrii: przypomnial mi sie film pt. "Pi", (rez. Darren Aronofsky). Jesli nie widzieliscie, polecam, choc moze sie niektorym momentami wydac ciezkawy. Nie jest to dokument, ot,  fabula, z glowy rezysera...To byl pierwszy na mojej drodze impuls--sprawil, ze dostrzegłam istnienie "szerszej perspektywy" smile

46

Odp: Geometria i symbole

Haramein to geniusz! I sympatyczny gosc:)
Dzieki Istnienie za ten link. Czekam na druga czesc z niecierpliwoscia:)
Wszystko, o czym tak przystepnie opowiada, jest piekne - po prostu !
Mysle, ze to moze byc pierwszy maly kroczek w kierunku tworzenia przedmiotow, kto wie:)

47

Odp: Geometria i symbole

Też coś o nim słyszałam (PS: To będzie 666 post w tym dziale :>)

48

Odp: Geometria i symbole

Co święta geometria mówi o udanej śmierci? Ciekawe zagadnienie. Okazuje się, że być może od tego jak umieramy zależy jak potoczą się nasze losy po śmierci. Umrzeć można zgodnie z zasadami złotego podziału w oparciu na idealnej kompresji i dekompresji- wtedy jest to proces pełen harmonii.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=U6_IJo1JowA[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=PXuVA1KQ8nU[/url]

49

Odp: Geometria i symbole

Starożytne teksty podobnie mówią o tym, że to o czym myślimy w momencie śmierci (lub też, jaką wibrację wytwarzamy), przeniesie nas duchowo do podobnego pod względem wibracji miejsca. Co ciekawe, wiele miejsc śmierci, takie jak wspomina o nich film (połączenie ze słońcem, które uchodzi za bramę do innych części kosmosu po śmierci), czy w innych kulturach (chociażby Starożytny Egipt i ukierunkowanie piramid na bardzo szczególne gwiazdy), także wskazuje na potwierdzenie takiej teorii.

Tutaj natomiast jeden z przykładów kosmicznej geometrii Arkturian:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=QCtRSRraPKQ&feature=related[/url]