1

Temat: Tworzymy filmy

Wszystko jest wibracją - [url]http://www.youtube.com/watch?v=Ig-w2QKToqk[/url]

2

Odp: Tworzymy filmy

Mora badzo ładnie.. smile z przyjemnościa obejrzałam te prezentacje smile

3

Odp: Tworzymy filmy

Cieszę się, że się podoba. Jak dobrze pójdzie to wkrótce ruszą dłuższe filmik o podobnej tematyce smile

4

Odp: Tworzymy filmy

Byłam, widziałam. Bardzo mi się podoba. A przy okazji witaj po dłuższej chyba przerwie Marcin  big_smile

5

Odp: Tworzymy filmy

Podobało mi się. Warto robić filmy dotyczące rozwoju.

Może ktoś opisze dokładnie procedurę tworzenia filmów, programy do tej pracy, formaty filmów akceptowalne w takich portalach, nazwy portali, gdzie można umieszczać swoje filmy. Pomogłoby to tym, którzy w przyszłości chcieliby coś od siebie przekazać w tej formie innym.

6

Odp: Tworzymy filmy

Ja powiem więcej: możemy wspólnie zrobić cały projekt, niekoniecznie duży, na początek wystarczy po prostu jakaś wspólna akcja. Mamy tu przecież speców od marketingu po sztukę smile

7

Odp: Tworzymy filmy

Ciekawy pomysł. Ja swoje filmiki robiłem w Windows Movie Maker... myślę że nie trzeba opisywać co i jak(jakby ktoś nie wiedział -> [url]http://www.jak-to-zrobic.pl/index.php/a/3/b/7/c/37/d/105/id/297).[/url]


Możemy zrobić wspólny projekt tylko muszę wiedzieć co będzie tematem tego.

8

Odp: Tworzymy filmy

BArzdo dobry pomysl. Mozna sprobowac zrobic cos takoego w roznych jeszykach. Pozdrowionka z respekcikiem dla moora

9

Odp: Tworzymy filmy

Inny filmik który zrobiłem wczoraj.
Człowiek - [url]http://www.youtube.com/watch?v=WImb-5ZdeHo[/url]

10

Odp: Tworzymy filmy

Sam od dłuższego czasu przymierzałem się do czegoś podobnego, choć z większym rozmachem. Ale dzięki za film. Muzyka w filmie jest dobrze dobrana, słowa dobrze dobrane i dobrze zaplanowane.

11

Odp: Tworzymy filmy

Film pt. "Czlowiek" - co tu duzo mowic " to przecierz ludzie ludziom zgotowali ten los" mocny i zarazem reflexyjny. Pozdro

12

Odp: Tworzymy filmy

Mora, dobry pomysł. :)

13

Odp: Tworzymy filmy

Hejal napisał/a:

Sam od dłuższego czasu przymierzałem się do czegoś podobnego, choć z większym rozmachem. Ale dzięki za film. Muzyka w filmie jest dobrze dobrana, słowa dobrze dobrane i dobrze zaplanowane.

Tak jak pisaliśmy, zawsze jest możliwość, że się podzielimy pracą wspólnie tak, by zrobić to z maksymalnie dużym rozmachem. smile

14

Odp: Tworzymy filmy

Witam'

A'propos reklamy / autoreklamy - autorytetu ..?

15

Odp: Tworzymy filmy

SitapP- czy ty w ogole obejrzalas ten filmikik dokladnie i czy w ogole zrozumialas sens samego jestestwa  Hejala tutaj na Ziemi bo mam wrazenie ze  wciaz masz jakis uraz. Rozwin swoja mysl bo moglem nieopatrznie ja odczytac. Czy ty  sugerujesz ze jestesmy narzedziami w rekach Hejala?!

16

Odp: Tworzymy filmy

Mixon '

Na Twoje pytanie o film, odpowiadam : film nie cały obejrzałem (podobnie jak "człowiek" : - Mory)
lecz to z powodów technicznych, używam łącza (netowego) mobilnego, a to wiąże się z limitem na przesył. i wysył. danych itd ...

"czy w ogolę zrozumialas sens samego jestestwa Hejala tutaj na Ziemi" -

tak ,,, a Ty ?

"Czy ty sugerujesz ze jesteśmy narzędziami w rekach Hejala?!" -

Na to pytanie, odpowiedź znajdziesz w postach które to umieściłem w temacie : "Nowa Ziemia" ...

Zaś co sensu postu mojego (który nie tylko ciebie poruszył) -
kiedy pisałem o projekcie Camelot, o spotkaniu, o wykładzie (z powodów wyżej wymienionych - tych technicznych)
użyłem skrótów, tzn - wkleiłem całe to ogłoszenie i
co się stało później - możesz sobie odczytać w temacie Nowa Ziemia .

17

Odp: Tworzymy filmy

Pieniądze kochani. To podstawowa różnica- przecież o to mi chodziło. Pieniadze i komercja. Mora zrobił to za darmo i nie pobiera opłat za ogladanie i  przekazane informacje. To proste. Książka jest dostępna za darmo dla każdego w postaci e-booka. Jeśli ktoś chce mieć wersję drukowaną trzeba pokryć koszty. Jednak tak czy inaczej informacja JEST dostępna za darmo. To zasadnicza różnica. Nie ma sensu prowokować się nawzajem i roztrząsać pewnych kwestii.

18

Odp: Tworzymy filmy

Może ja jakiś nie tutejszy ale nie zbyt rozumiem Post, SitaP.

19

Odp: Tworzymy filmy

Witajcie. Mam nadzieje że temat nie będzie zawadzał.

Jest teraz okres świąteczny mam więcej czasu więc z chęcią mógłbym zrobić jakiś większy film. Pytanie jest proste.

Czy ktoś was ma jakiś pomysł? Może film ma być związany z jakimś motywem z książki Hejala, bądź też innej książki? Może ktoś ma jakieś własne przemyślenia?

Jestem otwarty na propozycje i chęć współpracy.

Jeden z moich pomysłów jest dość banalny ale ważny, a mianowicie chodzi o manipulacje w mediach. Pokazać to czego nie przeczytamy w gazecie ani też nie usłyszymy w radiu i nie zobaczymy w telewizji.

Także każdy skrawek przydatnych informacji bądź też własna inwencja twórcza będzie mile widziana.

20

Odp: Tworzymy filmy

Moja propozycja:
filmików krytycznych jest sporo w internecie - może by w zamian skupić się na czymś całkowicie pozytywnym, a jednocześnie inspirującym do zmian i sięgnięcia do lżejszych, bardziej kreatywnych i radosnych energii?

21

Odp: Tworzymy filmy

Może coś o Venus Project? smile

22 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2009-12-24 23:26:49)

Odp: Tworzymy filmy

Może o relacjach między ludzkich, okazywaniu wrażliwości, czułości.. jak jesteśmy ograniczani pod tym względem a jakie to dla nas ważne wink a może też coś o dualiźmie?

23

Odp: Tworzymy filmy

Ja też proponuję skupić się na pozytywnych rzeczach. To na czym koncentrujemy uwagę koniec końców staje się rzeczywistością.

24

Odp: Tworzymy filmy

Wyjęliście mi z mózgu to o pozytywnych rzeczach;] Sam również jestem za pokazaniem alternatywy, filmów czy tekstów skupiających się na wyróżnieniu tego, co złe a obecne i co trzeba zmienić, było i jest już aż za dużo, bo tylko deprymują. Sugeruję nakręcić/zmontować coś, co pokazałoby inną, lepszą wizję życia, świata. Dam taki przykład: Bobik myślał głosno, że rozważa napisanie książki o życiu na Salenji. To świetny pomysl chociażby dlatego, że ludzie zobaczą inną opcję koegzystowania, w dodatku jak najbardziej realną. tylko (oprócz tego, ze my takiego filmu nie nakrecimy, co najwyzej mozemy cos napisac, to jeszcze stoi w zasiegu naszych mozliwosci) trzeba by uważać, by istoty żyjące na 3 poziomie gęstości skumały cos takiego; mysle ze wiekszosc krzywo by patrzyła na np. pojęcie miłości bezwarunkowej, wykluczające zazdrość w miłości. zacznijmy od czegos małego. dajmy wizję przyszłych wydarzeń, jak najbardziej pozytywnych dla ludzi i rozwoju ludzkiej cywilizacji, gdzie np 2012 rok (taki przeciez ostatnio na topie) bedzie pełen niesłychanie pozytywnych zmian, wprost przeciwnych do katastrofy globalnej, i cos tam dalej;D nei wiem jeszcze co, pisze to na bieżąco i na bieżąco też stwierdzam, że na razie nie bede wymyslał, bo jeszcze by mnie poniosło.
reasumując jednak: przedstawic ludziom wizję tego, jak może być (jak lepiej moze byc) i pozwolic, by sie na tym skupili, by to wybrali najpierw. i tu najważniejsze - JAK to przedstawic. Ogólnie mówiąc: w formie filmu fabularnego;] najlepiej dosłownie, ale moze wystarczyć tez sama narracja. co wy na to?

25

Odp: Tworzymy filmy

mnie sie podoba wink

26

Odp: Tworzymy filmy

Cześć. Długo mnie nie było. Myślę że w ten weekend pojawi się mój kolejny filmik pt. "Wolność" ma być to obraz tego jak żyjemy w wolności. Jak używamy tego hasła dla własnych interesów.

I polecam obejrzeć ten filmik jest on od jednego Profesora który naprawdę dobrze mówi.
Polska bez Polski... - [url]http://www.youtube.com/watch?v=7i8lpaPVdqE[/url]

Miriad. Idea ciekawa ale nie skuteczna. Jak ludzie mogą myśleć o czymś w przód jeżeli w teraźniejszości nie potrafią żyć normalnie bo nie widzą błędów swoich. Błędów swego postępowania co się często i mi zdarza.

27

Odp: Tworzymy filmy

Przepraszam, bo nie zrozumiałam, co ten Profesor dobrze mówi? Nie pomyliły ci się fora?

28

Odp: Tworzymy filmy

Nie, Nie pomyliły mi się fora.

29

Odp: Tworzymy filmy

no to o czym on mówi? ten Profesor znaczy się..

30

Odp: Tworzymy filmy

Choćby o zakłamaniu i manipulacji jaką fundują nam media. Opisuje jak żyjemy "wolni" w Polsce.