1

Temat: Alex Chiu i jego wynalazki

Pozwolę sobie zapoczątkować kolejny kontrowersyjny temat. Od wielu lat w sieci jest stronka niejakiego Alexa Chiu. [url]http://www.alexchiu.com/[/url]
Jest to postać, która z pewnością w oczach wielu ludzi straciła resztki wiarygodności. Dlaczego? Alex twierdzi, że wynalazł urządzenie zapobiegające starzeniu się, pigułki od których człowiek staje się piękny oraz substancję leczącą każde upośledzenie. Macie dosyć? Nie? W takim razie słuchajcie dalej. Alex ma metodę na zjednoczenie świata, wymyślił nowy (ten właściwy) darwinizm, wie czym jest stwórca i jak wykonać urządzenie do teleportacji chyba też już wie.

Wszystko wskazywało by na to, że Alex jest typowym świrem, gdyby nie pewien mały szkopuł. W przeciwieństwie do pozostałych wynalazków, jego urządzenie, które jak twierdzi zapobiega starzeniu zdaje się w pewnym sensie działać. Oczywiście stwierdzenie że daje ono nieśmiertelność jest na wyrost. W Internecie rozsiane są jednak komentarze ludzi, którym te magnesy pomogły. [url]http://www.alexchiu.com/eternallife/index.html[/url]

Opisy sprowadzają się do tego, że magnesy powodują wzrost aktywności organizmu, przyspiesza krążenie, przełamują się blokady, następuje stymulacja, życie zdaje się docierać do obumarłych i stwardniałych tkanek, organizm ma więcej sił na walkę z chorobą. Co Wy na to? :-)

2 Ostatnio edytowany przez tacjanna (2009-11-08 14:12:59)

Odp: Alex Chiu i jego wynalazki

niesamowite Bart big_smile ja chcę takie magnesy big_smile magnetoterapia staje sie  ciekawa nauka ..sama mam ciekawy wynalazek  kiedys wspominałam o takiej płytce P8,5 lub ADR-4 i widze sama po sobie  dobre efekty..

3

Odp: Alex Chiu i jego wynalazki

no no miejmy nadzieje ze nie ukradł twurczości Jana Pajaka;) Pająk tez wyprowadzil teorie wszystkiego,dzialania praw czasu przemieszczanie się w czasie teleportacje itp itd.chodz totalizm raczej nie zapanuje tak jakby tego chcial to i tak moim zdaniem  niektore takie naukowe znaczenia są świetne.Niebawem jak beda przejsca przez substancje czasu ciała sie odmłodza a jak homo sapiens zniknie z powierzchni ziemi i powstanie mowe dzieło ze świadomoścą galaktyczną wiec i ciała beda nowe i nie będzie takiego starzenia się jak to ma miejsce obecnie. :*

4

Odp: Alex Chiu i jego wynalazki

No i czemu Cię to tak cieszy? Bo mnie wcale. Nie chcę, żeby ludzie zniknęli i nie przekonasz mnie, że tak będzie lepiej.