61

Odp: Nowa Ziemia

To na tym forum już trzecia reklama przyjazdu ikon Camelota organizowanego przez Janusza Zagórskiego - chyba na razie wystarczy im promocji.... Będzie ciekawie, ale nie floodujmy naszych wątków.

62

Odp: Nowa Ziemia

pojechałabym gdybym miała z kim...

63

Odp: Nowa Ziemia

Witam
Jestem tu nowa,weszłam tu i od razu taka ciekawa informacja odnośnie projektu Camelot.Jestem bardzo zainteresowana.Z tego ,co zdążyłam się zorientować to  ciekawa i rzetelna wiedza odnośnie Nowych czasów i Nowej Ziemi.Myślę jednak Energy,że warto pisać o takich projektach.

64

Odp: Nowa Ziemia

"to już trzecia reklama przyjazdu ikon Camelota organizowanego przez Janusza Zagórskiego - chyba na razie wystarczy im promocji...."

reklama ,,, promocja ,,,
czy przekazywanie innym wiedzy nazywasz reklamą lub promocją ?

Maat i Sabe -
Postaram się tam znaleść,,,
jeśli (ktokolwiek) jest zainteresowany - może pisać do mnie na prive lub mail .
Pozdrawiam

65

Odp: Nowa Ziemia

Oczywiście że warto takie wydarzenia nagłaśniać, nikt tego nie neguje.

Tylko utrzymujmy wspólnie porządek - można zrobić wątek dot. imprezy, ogłosić raz, i jest dobrze - w innym wypadku każdy w różnych wątkach będzie natykał się na te same treści -  i chaos gotowy.
Jako moderator muszę także zwrócić czasem uwagę na porządek w tym forum.
...sam bym się chętnie wybrał do Wrocławia...

66

Odp: Nowa Ziemia

Ja mieszkam we Wrocławiu  big_smile

Ale tak teraz zerkam na ceny biletów i rozumiem, że wiedza kosztuje, bez przesady jednak....  Wiem, że Ci państwo muszą jakoś zwrócić sobie koszty przyjazdu i pobytu lecz to moim zdaniem trochę wygórowana kwota, tak więc zgadzam się z EnergyFlow, że być może to już zakrawa na reklamę. Takie jest moje zdanie.

Liczni wkładowcy prowadzą zupełnie za darmo odczyty. Osoby, które je zapraszają pokrywają koszty podróży i pobytu lub szukają sponsorów.

Więcej nie powiem, kazdy robi co chce  wink

67

Odp: Nowa Ziemia

Można zrobić nowy wątek i przenieść tam wszystko. Np "Imprezy i spotkania komercyjne"? No i nie będzie wątpliwości gdzie umieszczać informacje o imprezach zorganizowanych.

68

Odp: Nowa Ziemia

sabe napisał/a:

Witam
Jestem tu nowa,weszłam tu i od razu taka ciekawa informacja odnośnie projektu Camelot.Jestem bardzo zainteresowana.Z tego ,co zdążyłam się zorientować to  ciekawa i rzetelna wiedza odnośnie Nowych czasów i Nowej Ziemi.Myślę jednak Energy,że warto pisać o takich projektach.


Witaj Sabe!

Czy slyszalas juz cos wczesniej na temat tego pana? Tez mnie bardzo mocno zaciekawila ta informacja niemalze od razu jak ja zobaczylem.

69

Odp: Nowa Ziemia

Cześć Mixon  smile
Choć to pytanie  nie do mnie daję link do kilku informacji o projekcie:
[url]http://wolnemedia.net/?p=3619[/url]
Pozdrówka

70

Odp: Nowa Ziemia

Witam'

Po pierwsze przepraszam za chwilowy brak tej informacji, lecz usunąłem ją w temacie "...?" i skopiowałem ponownie tutaj - lecz pełną wersję !
(teraz wzmianka o tym spotkaniu jest w jednym miejscu)

Istnienie
Napisałaś m.inn.; " ceny biletów i rozumiem, że wiedza kosztuje, bez przesady jednak.... Wiem, że Ci państwo muszą jakoś zwrócić sobie koszty przyjazdu i pobytu lecz to moim zdaniem trochę wygórowana kwota "
No co można powiedzieć, zatkało mnie - takie słowa z Twoich ust ?

Czy spotkałaś się z "darmową wiedzą" / chętnie skorzystałbym jeśli oczywiście była by to prawdziwa wiedza ...

Projekt Camelot ,,, czy inne ludzkie tego typu działania - jeśli będzie to możliwe wspierać będę !
Informację tą umieściłem tutaj
ponieważ myślę że ma ona związek z tematem - NOWA ZIEMIA

71

Odp: Nowa Ziemia

W Inicjatywach-Społecznych powstał wątek "Ogłoszenia o imprezach, szkoleniach, kursach, spotkaniach." Tam można zamieszczać niekomercyjne, czysto informacyjne tematy.

72

Odp: Nowa Ziemia

SitaP nie mam pojęcia dlaczego Cię "zatkało" ale ja mam pojęcie nt. robienia czegoś za darmo więc jestem zdziwiona taką ceną biletów, bo nie ukrywajmy nie jest ona niska. Piszę zupełnie szczerze i nie rozumiem oburzenia  wink z Twojej strony. Tak jak zaznaczyłam nie chciałabym , żeby czytelnicy tego forum dali się naciągnąć na pieniądze (choć oczywiście oni sami podejmą decyzję) ale Ty jako osoba świadoma tego, że nadchodzą nowe czasy, pewnie jesteś również świadom, że wiedza niekoniecznie musi kosztować a wygórowana cena niekoniecznie jest wyznacznikiem jakości. Nie ocenisz również czy wiedza, którą nabędziesz podczas wykładów jest bardziej "prawdziwa" niż np. na stronie internetowej tych państwa, gdzie za wejscie nic nie płacisz.
Oczywiście każdy zrobi jak będzie uważał. Chciałam tylko pokazać drugą stronę medalu tej imprezy. Wątki, które będą poruszane podczas spotkania, są szeroko omówione w wielu miejscach (również w internecie).
Nie miej mi za złe tych słów szczerości, jestem otwarta na szczerość z Twojej strony. Pozdrawiam

73

Odp: Nowa Ziemia

Wyciąg z regulaminu:

"1. Zakaz zamieszczania reklam i kryptoreklam. Jak chcesz opublikować na stronie reklamę, to za nią zapłać przekazując pieniądze na wskazany przeze mnie cel (np. charytatywny)."

Na zaproszenia na imprezy niekomercyjne, na które wstęp jest darmowy, będę przymykać oczy, ale na komercję, nie, chyba że organizatorzy dogadają się ze mną (np. ufundują bezpłatne wejściówki dla użytkowników naszego forum).

Wpis z reklamą usunąłem.

74

Odp: Nowa Ziemia

Nie wiem SitaP o jakiej współpracy piszesz ale mam nadzieję, że zostaniesz bo wiele wnosisz na to forum. Nie ma sensu właśnie psuć tego z powodu błahego incydentu. Z mojej strony, jesli Cię czymś uraziłam- przepraszam.
Również pozdrawiam.

75

Odp: Nowa Ziemia

Obudzilem sie dzis rano, co mnie zaskoczylo,uczucie uwzględniające ze ktos zaplanował juz przyszłosc ktorej w gruncie zeczy niema,wchodze sobie na forum czytam własnie ten temat i znowu to samo tak jak juz wszystko by miało takie byc to jeszcze bardziej potwierdza ze wszystko przydarza się w jak najleprzym porządku,wasze myśli czyny zycie jest z gory zaplanowane i łatwo biegu wydarzen juz ustalonych nie jest zmienić.Więc co sie przejmowac tak miało byc i lepiej zostawic i przyjąc wszystko jakie jest:) buziaki blizniaki.

76

Odp: Nowa Ziemia

Ale jest to nadal możliwe Love, co nie przeczy temu, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.  Przyjmuję te buziaki  big_smile

77

Odp: Nowa Ziemia

"wasze myśli czyny zycie jest z gory zaplanowane i łatwo biegu wydarzen juz ustalonych nie jest zmienić" - i to mnie przeraża....
Tak oto mój dobry nastrój szlag trafił....

78

Odp: Nowa Ziemia

Aaa, coś jeszcze, zauważyłam, że gdy ja mam takie przeczucie jak Ty, Love, to potem ten ktoś tłumani nasze umysły, żebyśmy myśleli, że już niby wszystko wraca do normy, że znów myślimy jak dawniej, że już jest niby wszystko jak dawniej. Ale to dalej nami steruje. To jest okropne! Jeżeli tak jest naprawdę, że nie mamy faktycznie wolnej woli(bo tego wolną wola nie można nazwać, jeżeli ktoś sądzi, że TO jest wolna wola, to dla mnie jest to największy kretyn), to po co żyjemy? Żeby nas znów nie było? Więc nie wińcie mnei teraz, że piszę jak piszę, bo to ta siła w takim razie mną streruje, więc nie miejcie do mnie pretensji, ok? Zresztą, jeżeli to będzie prawda, to już nigdy o mnei nie uslyszycie. Zniknę na zawsze. A jak to faktycznie wtedy ta siła będzie mną wtedy sterowała żebym znikła, to nie wińcie mnie za to, tylko ją, ok? Bo który  bóg jest taki popier.... ekhm, nienormalny, żeby swoim "dzieciom" zrobić największe nieszczęście?! Wiec po co żyjemy? Żeby go zadowolić?! Ja się nie zgadzam! Niech mi to ktoś wytłumaczy, jak to w końcu jest!

79

Odp: Nowa Ziemia

wampir a skąd wiesz ze to co napisalem jest prawdziwe jesli to nie jest twoje doswiadczenie to nie dziwne ze jest to zniewolenie bo umysł ma swoje mechanizmy obrony przed  tym co własnie napisałem niema w tym nic dziwnego.I zauwazylem ze niepokojonco pytasz sie czesto osob o wyjasnienie  wolnej woli nawet potrafiłas wyłapac  to co napisałem w tym temacie i dalej zadajesz to samo pytanie chodz juz usłyszalas  duzo odpowiedzi na nie.Duzo zdrowiej isc jakis sport pouprawiac lub pouśmiechac sie do ludzi wokól odrazu robi sie lepiej ja jeżdze na deskorolce.

80

Odp: Nowa Ziemia

Aleś odpowiedział.... :-/

81 Ostatnio edytowany przez SitaP (2010-08-12 19:21:14)

Odp: Nowa Ziemia

Witam'

Napisałem wcześniej o zakończeniu (próby) współpracy
/ pisałem także do ciebie /, bez jednak zrozumienia i w związku z tym proszę o zamknięcie mojego konta ...
Decyzję tą podjąłem po interwencji Hejala ...

W swoich postach starałem się pisać o roli innych ludzi (kodowaniu - zniewalaniu) na pozostałych ...
Nie będę przerabiał ponownie tej samej lekcji, jestem już nią zmęczony .
Nie widzę znaczącej różnicy między człowiekiem z Ziemi a przybyszem z innej planety ...

Mam świadomość tego iż słuchanie od ziemianina o Prawach czy o wolnej woli może stanowić dla ciebie problem ,,,
jednak to ty sam napisałeś o rozbudzaniu czy zainspirowaniu innych/ lecz czy miałeś na myśli swoje tylko słowa ?
Jeśli polegać ono (twoje nauczanie) ma na ponownym kodowaniu Ziemian - to dziękuję/ epoka nauczycieli minęła !
Możesz dorabiać sobie różne teorie na ten temat ...
Możesz także myśleć inaczej - to twoja sprawa ...

82

Odp: Nowa Ziemia

A jeśli ktoś jest zakodowany na widzenie wokół siebie kodów? Czyż nie on sam je tworzy w swojej rzeczywistości? Pisz dalej SitaP. Nie widzę przeszkód.
Nauczymy się pokory nawzajem. Chyba to jest dla Ciebie ważniejsze niż jakieś tam ogłoszenie...  Przypuszczam, że administrator nie ma czasu zajmować się bez przerwy róznymi incydentami na tym forum. Tak więc może zostawmy go w spokoju, spuśćmy nieco pary i zacznijmy od początku? Na tym ma polegać Nowa Ziemia czyż nie? Liczę na dojrzałe podejście z Twojej strony i zapraszam do dyskusji w tematach. Zostawmy też w spokoju regulamin.
Pozdrawiam

83

Odp: Nowa Ziemia

Istnienie

Człowiek był hodowany na tej planecie, bombardowany kodami -
czy dziś (kiedy wchodzimy w Nowe) ważniejsze mają być reguły od człowieka ???
Czy jest tu wogóle miejsce na człowieka, na świadome życie, na Prawa ???
Jeśli ktoś chce żyć w ten sposób to jego życie i jego wybór .

Do innych użytkowników :
Jeśli to ogłoszenie (Projekt Camelot) nie znajdzie się na swoim miejscu,
mnie także tu nie będzie ...

Pozdrawiam / niech nikt tego nie bierze do siebie i Ty także Istnienie .

84

Odp: Nowa Ziemia

SitaP, proszę nie uciekaj z powodu nieporozumienia z forum. Szkoda by było smile

85

Odp: Nowa Ziemia

SitaP napisał/a:

Do innych użytkowników :
Jeśli to ogłoszenie (Projekt Camelot) nie znajdzie się na swoim miejscu,
mnie także tu nie będzie ...

Pozdrawiam / niech nikt tego nie bierze do siebie i Ty także Istnienie .

Jako "inny użytkownik", wypowiem się teraz wyłącznie w swoim własnym imieniu:

Przestań!
Nie cierpię czuć się zażenowana z powodu zachowań innych ludzi.
Przecież to jest poniżej pasa...

86

Odp: Nowa Ziemia

Ooo... może nie moja sprawa, ma pewno nie moja:), ale... Yurikko - tak, masz rację, to dziecinne fochy, wymuszanie, dąsy i jak to nazwałaś "chwyt poniżej pasa". Przynajmniej ja też tak myślę.
Do SitaP - od początku "pachnie mi" ideologią i to co teraz piszesz i robisz (wykasujcie mnie idę do innej piaskownicy itd) to tylko potwierdza moje odczucia. Twoja wizja świata jest lepsza od mojej?! A w moi świecie nie ma żadnych Camelototów i co mi zrobisz. I jeszcze robienie zamieszania z tego, że się nie uczestniczy w forum... no proszę cię;)  - nie chcesz to nie pisz. Nie myśl, ze się zdenerwowałam, obraziłam, czy jeszcze jakieś inne pejoratywne odczucia, po prostu śmieszy mnie to i tyle Toż to tylko jakaś ideologia, kolejna, ani lepsza ani gorsza. Idee przeważnie są słuszne, gorzej z realizacją... jak widać z resztą:)

87

Odp: Nowa Ziemia

Gabi'
Dzięki, ale zawsze możemy porozmawiać pisząc do siebie wink

Yurikko'
Spokojnie; pisząc użyłem określeń typu "inni użytkownicy" , gdybym to teraz pisał użyłbym takiego określenia "pozostałe osoby" .

marta wega'
"... prostu śmieszy mnie to i tyle Toż to tylko jakaś ideologia, kolejna, ani lepsza ani gorsza. Idee przeważnie są słuszne, gorzej z realizacją... jak widać z resztą:)" .
Ty tak myślisz (taki masz system wartości i taką masz ideologię) i prawdopodobnie nikt tego nie zmieni ,,, prawda ?

88

Odp: Nowa Ziemia

"Ty tak myślisz (taki masz system wartości i taką masz ideologię) i prawdopodobnie nikt tego nie zmieni ,,, prawda ?" - a po co zmieniać? hmm

89

Odp: Nowa Ziemia

"... a po co zmieniać"

Sama sobie odpowiedz, każdy sam sobie odpowiedzieć na takie pytanie musi .

90

Odp: Nowa Ziemia

Już sobie dawno odpowiedziałam na to pytanie, jakbyś nie wiedział.... Zmienia się gdy się chce albo gdy się musi w ostateczności. I tyle na ten temat.