1

Temat: OOBE a nasza tożsamość i oddziaływnie naszych dusz na materię

1. Mieliście w OOBE tak, że czuliście jakby przepływała przez Was jakaś potężna energia, która Wam towarzyszy przez całe życie, a Wy jej nie czujecie? Bo ja tak miałam ze swoim pierwszym OOBE. A w rzeczywistości czuję się normalnie, ), tylko przy OOBE tak jest. Czułam się wtedy całkiem inną osobą, takie jakby skryte marzenia, o których dawno zapomniałam, coś co w sobie tłumię i nie mogę tego wyciągnąć. I czy też Wam towarzyszy przy tym jakiś dziwny nastrój?
2. A czy podczas OOBE potraficie zrobić coś w materialnym świecie? Ja tak. Normalnie przesuwam rzeczy, piszę coś na kartce itd.(tylko trza się skupić) a potem tego nie pamiętam, tylko jak spojrzę na "zmiany w otoczeniu" big_smile to sobie wszystko przypominam. Czasem też czuję małą utratę energii, ale szybko się to regeneruje, tylko jest problem z duchami hmm

2

Odp: OOBE a nasza tożsamość i oddziaływnie naszych dusz na materię

Wampir napisał/a:

1. Mieliście w OOBE tak, że czuliście jakby przepływała przez Was jakaś potężna energia, która Wam towarzyszy przez całe życie, a Wy jej nie czujecie?

To był stały punkt, kiedy zacząłem eksperymentować z tym, że odczuwałem silnie swoją własną energię. Po jakimś czasie zaczęło się to stawać normą na jawie - wystarczy, że "przypomnę sobie" i pomyślę o energii, a już ją czuję. Przypuszczam, że to po prostu kwestia praktyki.

Wampir napisał/a:

Czasem też czuję małą utratę energii, ale szybko się to regeneruje, tylko jest problem z duchami hmm

Co masz na myśli, pisząc o duchach?

W innej wiadomości w tym temacie pisałem szczegółowo o radzeniu sobie z energią innych ludzi - identyczna sytuacja jest w przypadku duchów: kluczem jest koncentracja na tym, co chcesz, a nie tym, czego nie chcesz.

3

Odp: OOBE a nasza tożsamość i oddziaływnie naszych dusz na materię

To z duchami to chodziło mi o to, że one zakłócają moją energię, i mam przez to przez chwilę ICH hmm Ale po chwili samo sie wszystko regeneruje jak ma być, nie umiem tego blokować hmm Zamykanie aury ani inne cuda nie dzałają sad

4 Ostatnio edytowany przez Wampir (2009-10-03 16:03:55)

Odp: OOBE a nasza tożsamość i oddziaływnie naszych dusz na materię

Hej, a jak to robisz, że możesz czuć swoją energię także w świecie materialnym(tutaj)? Ja, jak próbuję, to już mi włażą duchy do domu(chociaż mam już 3 :/, kurde!) lub nawet do ciała i trudno się ich pozbyć :/ A OOBE udaje mi się coraz rzadziej, a ta energia była taka super! :(((

5

Odp: OOBE a nasza tożsamość i oddziaływnie naszych dusz na materię

Skoro ćwiczysz OBE i czujesz w tym stanie swoją energię, to możesz ten sposób odczuwania 'przypominać sobie' również na "jawie" (w 'zwykłym' stanie świadomości). Nie szkodzi, że na początku nie zadziała. W miarę oswajania się i próbą dostrzeżenia różnicy między myśleniem i odczuwaniem zwykłym a tym w stanie alfa lub głębszym, odpowiednie połączenia zaczną się stopniowo tworzyć.