1

Temat: Wędrowcy jak istoty niższe?

Poziom 4 i 5 został przedstawiony jako ostanie niskie poziomy ale nie o tym.
Karma zrównuje wszystkie dusze z poziomem 4 nie ważne jakie mają doświadczenie na swoich planetach.
Więc wędrowcy mimo innych upodobań powinni być w zachowaniu podobni do nas.
Ciekawe czy taka adaptacja też jest na planetach gdzie nie jest blokowana pamięć wcielenna by wędrowcy jakoś potrafili żyć z lokalnymi mieszkańcami.

Ktoś pisał tu, że mogą być to bardzo pomocne osoby jak też takie które przez amnezję (lub harakrer i może słuszne poczucie wyższości starszej duszy) są jednymi z najgorszych przestępców (w tym elit światowych?), zabijających własnych krewnych itp.

2

Odp: Wędrowcy jak istoty niższe?

ja mam podstawowy problem ze zrozumieniem "prawa" karmy - tzn. kto je ustalił, czy można je łamać  - i co się wtedy stanie. I w ogóle sam sens go jest niejasny dla mnie, tj. gdyby go nie było, to w gruncie rzeczy wiele by nie zmieniło.
Poprzednik wyżej coś mówi o STS, STO, słyszałem te skróty na ezoterycznych stronach, ale nie mogę ich rozszyfrować, podejrzewam że chodzi o coś w stylu sił/filozofii służenia sobie / innym co będzie głównym motorem napędowym i kolejnym konfliktem do rozwiązania po wyjściu z obecnej fazy rozwoju.