1

Temat: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

Tak i nie tylko w to co widzicie ale także co słyszycie.Nie tylko jeśli chodzi o wydarzenia zakrawające na światowy spisek opisany w projekcie ale także o wiele rzeczy do których tak już przywykliśmy,ze nie zwracamy na nie prawie uwagi.
Tak się przyjęło,tak się robi,wszyscy tak uważają.Pytam kto?Kto tak robi?Jacy wszyscy?Kim oni są?Nigdy ich nie było.
To niezły chwyt i odnosi się do wielu najprzeróżniejszych i często równie ważnych jak i błahych sytuacji.
Wracając jednak do tematu.Myślę,że część z Was miała okazję zapoznać się z nim wcześniej.Pomijając kwestię czy tak się stanie warto przyjrzeć się szkodliwym skutkom celowego użycia technologii do próby manipulacji.
Bez paniki jednak.Nie w tym rzecz.Sianie i potęgowanie strachu niczemu nie służy.Trzeba być świadomym i wyostrzyć czujność.
Nie odrzucać żadnej możliwości jednocześnie nie przyjmować żadnej “na wiarę”.
Podejść do wszystkiego ze spokojem i robić swoje.
Choćby nie wiem jak nami manipulowano i długo nam zajęło odkrycie wszystkich niuansów w końcu ujrzymy wszystko jasno
Ciekawa jestem Waszych opinii odnośnie artykułu i nie tylko.
[url]http://ezomagus.com/[/url]

2

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

jak sie tak nad tym zastanowić to bardzo ciekawe…tyle że jeżeli to taki spisek to skąd wyciekają takie informacje jak przedstawione w tym arykule chociażby…wydaje mi sie że jeżeli nawet ten projekt zostanie zrealizowany to wierze że ludzie do tego czasu nabiorą dość świadomości że ktoś próbuje robić im wode z mózgu i twórcy projektu złatwią sie swoją bronią…ale przydałoby się żeby udało im się chociaż w częściowo zrealizować pierwszą część projektu…po mojemu to wszstko to ostatnie podrygi okresu okultyzmu który panuje na ziemi…ale ten okres sie kończy i ludzka świadomość rozwija sie osiąga taką prędkość że nieuda sie tym siłom zawladnąć ludzkością…nadchodzi okres wiedyzmu…

3

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

Ten projekt albo tłumaczy nam większość, czy przynajmniej część zjawisk paranormalnych typu UFO czy inne zjawiska na niebie zaobserwowane w ostatnich czasach , albo jest dezinformacją aby wpłynąć na świadomość ludzi pozytywnie lub negatywnie. Może chcą nam wcisnąć że te wszystkie zjawiska są dziełem ludzkim ( co do większości zdjęć UFO nie zdziwiłbym się bo faktycznie wyglądają jak hologramy , są takie zamazane) i podważyć wiarę w te zjawiska ; może chcą obudzić w nas wiarę . Ciężko w cokolwiek wierzyć skoro wokół nas tyle dezinformacji , a za pięknymi słowami kryją się siły które chcą się nami tylko posłużyć i ciągnąć od nas energie. Te wszystkie challeningi , projekty i tego typu strony jak ta może pochodzić z jednego źródła i dlatego radzę ufać swoim przeczuciom choćby byłe złe niż słuchanie Samuelów, Hejalów czy innych istot. Po to mamy rozum i wolną wolę ( w jakimś tam zakresie).

4

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

i tutaj tez sie wypowiem;) Ten projekt juz spala sie powoli na panewce iluminaci dobrze o tym wiedza,za mało czasu zostalo a za duzo do zrobienia. I to samo odnosńie 3 wojny światowej nie wybuchnie bo ludzie troszke zmądrzeli a i czasu jak wspominalem juz na to nie będzie.A zniwo juz jest zbierane i jeszcze go sporo zostalo ale w przeciagu tych 10 pokolen będzie spelniona ta wola boga ojca Om;)Inaczej byc nie moglo ani byc nie moze a reszta jest kwestia czasu czyli cala wiecznosc:] aha i w tym roku trzeba jak najbardziej starac sie byc spokojnym i zrownowazonym bo fala energi ktora naplynie bedzie dosc odczuwalna pod koniec tego roku. OM MANI PADME HUM.

5

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

[url]http://www.wykop.pl/ramka/128945/zabojcze-chemiczne-smugi-rozpylane-na-niebie[/url]
wiecie co jak tak czlowiek zda sobie powage sprawy od jak dawna jest krzywdzony i wykorzystywany.. przez pozywienie leki powietrze blue beam… rzdy swiat .. jstesmy osaczenia… nawet przez istoty z innej gestosci.. nie mamyszans ja nie widze tego rozowo.. a NWO to tylko kwestia czsu..

6

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

To,że ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę ze swojego położenia jest początkiem końca tyranii.Tak więc głowa do góry

7

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

[url]http://www.youtube.com/watch?v=AOoWfUw-jNM[/url]

8

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

Trzeba przyznać,że artykuł na stronie Nautiliusa jest ciekawy.
Jeśli dobrze zrozumiałam cele tych ludzi uważających się za elitę są jakże różne od tego,czego niektórzy z nas by chcieli.Zauważcie,że metody (powierzchownie) są jednak podobne.Prawdą jest ,że większości ludzi odpowiada taka sytuacja,lub twierdzą,że nic się z tym zrobić nie da.Tutaj muszę zgodzić się z osobą udzielającą wywiadu.Jakie są jego racje?Kto szuka ten znajdzie,z tym tez się zgadzam.
Wracając do argumentacji odnośnie konieczności kierowania “masami”.
Ograniczenie populacji ma też swoje zalety,tak jak inne działania-zniesienie religii,globalizacja itd.W tym przypadku jednak ma to na celu kontrolę nad masami właśnie.Zauważcie o czym piszę.My pragniemy wolności,zniesienia poddaństwa religijnego itd.
Oni chcą wykorzystać fakt upadku religii do swoich celów.Sami widzicie,że nic nie jest takie czarne/białe na jakie wygląda.Moje pytanie brzmi.Co zrobić,żeby ludzie dorośli do wolności?Czy poszukujący i inaczej myślący mają wąski wybór:być jak “masy” lub stanąć po ich stronie(jeśli oni istnieją).Myślę,że można stworzyć trzecią opcję,naszą.
I jeszcze jedno.Co stanie się jeśli zechcemy odkryć całą “górę lodową”o której pisze rzekomy Iluminat.Co ujrzymy,że jak twierdzi zmienimy zdanie i przyznamy im rację?
Bez względu na to co ujrzę dowiem się co i jak  Później wyciągnę wnioski.
Tak na marginesie tacjanna.Tematem interesowałam się już dawno temu.Symbolikę też znam dość dobrze.Im więcej wiem tym lepiej widzę,że nic nie jest jednak czarne i białe.Wiele tu szarości…

9

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

Tekst znalazłam przypadkiem i myślę,że jest godny uwagi.Warto podejść z dystansem do niego jak i do innych rewelacji.Jednak mam wrażenie,że różni się od tego co można masowo znaleźć w tej kategorii.Zdziwiła mnie jego prostota(zwyczajny język),spójność i logika.Nacisk na rozwój samodzielnego myślenia u ludzi.Dla tych,którzy będą czytać-proszę to robić uważnie bez filtra przekonań,które każdy w jakimś stopniu posiada.Bez strachu i euforii.Mówi się,że ludzie niesłychanie lubią wierzyć we wszystko co zostało napisane.Może czas.żeby zacząć rozwijać zdolność widzenia rzeczy takimi jakimi są.
Wolnomyśliciele,ludzie kierujący się wewnętrzną wiedzą do której dostęp można rozwijać.
Nie wierzcie we wszystko co widzicie ale też nie wykluczajcie żadnej możliwości.Potrzebna jest zdolność widzenia tego co jest i nad tym powinniśmy się skupić między innymi.Właściwie pojęta intuicja-ona nigdy nie zawodzi.
[url]http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=251:the-allies-of-humanity-sprzymierzecy-ludzkoci&catid=47:swoje&Itemid=57[/url]

10

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

ja to powiem krotko- " skopiemy im tylki" albowiem nie zdaja sobie sprawy ze maja naprzeciw sobie zaledwie kika ale jakze swiadomych osob a mam na mysli nas tu wszystkich zebranych. Kochani!! Kazdy z nas znalazl sie tu nie z przypadku wiec kazdy z nas bedzie mial swoja funkcje w obronie naszej Ziem-uni! Nie bedziemy chyba patrzec i sie przygladac jak robia z nas naiwniakow no nie?! Zyczymy im wszystkiego najlepszego oraz udanych wakacj.
Forumowicze! Skoncentrujmy sie i niech to do nich dotrze ze znamy swoja wartosc i wypersfadujmy im wszelkie proby persfazjii! Pozdrowieni

11 Ostatnio edytowany przez Wampir (2009-09-29 12:37:35)

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

OK, tylko jak to zrobić? Bo chętnie bym ich nawet pozabijała, bo jak na razie nie mam zamiaru zmarnować tutaj swojej egzystencji, chociaż i tak w tym wcieleniu na niewiele się przydam....

12 Ostatnio edytowany przez Mixon (2009-10-05 16:11:35)

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

Nie tedy droga! Nawet podejrzewam, ze  nie wywaro by to na nich najniejszego wrazenia. Ale bez wiekszych problemow mozemy ,.. posluze sie cytatem.. -
"kto mieczem wojuje ten od miecza ginie! " - odwrocic kota ogonem, mowiac jescze zwiezlej.

13

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

"Nawet podejrzewam, ze  nie wywaro by to na nich najniejszego wrazenia" - szkoda.
"kto mieczem wojuje ten od miecza ginie" - wiem, mam ich niestety całą kolekcję hmm

14

Odp: Projekt Blue Beam czyli nie wierzcie we wszystko co widzicie

nie wiedziałam gdzie to wkleić... , postanowiła zamieścić zgodnie z podtematem "nie wierzcie we wszystko co widzicie"
[url]http://www.youtube.com/watch?v=SwZCfQ0s12k&feature=player_embedded#at=203[/url]