211

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

ostatnio cala domena nie dzialala na dluzej, gdzie sie spotykamy, gdyby strona nie dzialala dluzej?

212 Ostatnio edytowany przez gokhan (2021-01-26 22:26:34)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Zauważyłem że wpisy są ucinane. Jak temu zapobiec i dlaczego tak się dzieje, czy ktoś wie? Chciałem dodać odpowiedź na temat nagości i wyskakiwał mi raz po raz błąd, a finalnie dodało 1/3 mojej odpowiedzi kilkakrotnie.

213

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Możliwe, że to jakiś błąd w Twojej przeglądarce. W takim wypadku najlepiej spróbować innej przeglądarki, lub usunąć wszystkie pliki tymczasowe i zresetować przeglądarkę.

214

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

zygmunt napisał/a:

ostatnio cala domena nie dzialala na dluzej, gdzie sie spotykamy, gdyby strona nie dzialala dluzej?

Wchodzimy wtedy tutaj, to jest forum, gdzie nie musisz się logować, wymyślasz tylko email i już. Taka kreatywność wink [url]http://www.forumkreatywni.pl[/url]

215

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

myślę że to nie kwestia przeglądarki ani cache'u, mi też ucina.

216

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Najlepiej kopiujcie sobie to co napisaliście, a potem w razie czego wklejcie. Mi też ucina, i zauważyłem że jak się za długo pisze, no to ten, ucina posty.

217

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Fajnie cię widzieć Krykers. smile
Brakowało ciebie na portalu.

218

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Strona nie działała, bo był problem z subdomeną, ale został przez admina serwera naprawiony.

219

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Coś się psuje na forum, nie mogę publikować postów i zakładać tematów. Wyświetla mi się okienko z pytaniami i strona bez końca zalewa mnie falą niekończących się pytań na które znam już odpowiedź na pamięć.

220

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

"Osoba na forum twierdząca że jest kosmitą, proszona jest o zalogowanie się na swoje konto i odczytanie wiadomości. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia."

221 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2021-05-15 10:57:43)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Hejal napisałem do ciebie wiadomość. Mógłbyś odczytać, powiedzieć co myślisz, coś doradzisz?

222

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Cześć wszystkim smile
Damian (chEz) z tej strony, miło wszystkich poznać smile

223

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Witam wszystkich. Mam problem, ponieważ nie mogę wysłać prywatnej wiadomości(zawsze pojawia się okienko z potwierdzeniem wcześniej wykonywanego działania,którego nie da się go potwierdzić), poprzednio nie było takiego problemu.

224

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Skasuj historię plików cookies z przeglądarki i powinno być OK.

225 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-04-04 14:30:35)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Mam taki komunikat przy logowaniu:
Nie można potwierdzić kodu zabezpieczającego. Ten błąd następuje wtedy, kiedy upłynie trochę czasu od momentu kiedy otworzyłeś stronę do chwili kiedy wysłałeś formularz, lub kliknąłeś link. Jeśli tak było i chciałbyś potwierdzić swoje działanie, kliknij przycisk Potwierdź. W przeciwnym wypadku, powinieneś kliknąć przycisk Anuluj, aby wrócić na stronę, którą ostatnio odwiedziłeś.
Jak go zlikwidować? Nie mogę dodawać wiadomości na PW, bo komunikat blokuje wysyłanie. Próbowałam z trzema przeglądarkami, jest tak samo na każdej.

226

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Może przekroczono limit wiadomości PW. Skasuj najstarsze - może pomoże.

227

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nie mogę kasować wiadomości, bo wyświetla mi się ten sam komunikat. Nie wiem, ale wygląda to na ingerencję osób trzecich w Forum. Komunikat wyświetla się też przy logowaniu. Po zalogowaniu nie widzę zakładki wiadomości i muszę otwierać Forum w innej zakładce. Tak samo jest na dwóch różnych urządzeniach, więc tonie problem z przeglądarką.

228

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Zwiększyłem limit wiadomości ze 100 do 1000. Ale skasujcie sobie zbędne, jeśli się da.

229 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-02 12:18:39)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nadal jest to samo. Nie mogę kasować wiadomości na PW bo pojawia się komunikat (ten o którym pisałam). Mogę spróbować jeszcze na innych urządzeniach, bo założenie drugiego konta chyba nie rozwiąże problemu.

230

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

1. Spróbuj innej przeglądarki.

2. Spróbuj wyłączyć wtyczki, jeśli masz adbloker lub bloker JS.

CMS jest stary, może nie spełniać wymagań najnowszych przeglądarek.

231

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Myślę, że warto przekazać info właścicielowi WM:

[url]https://tarnogorski.info/portal-wrealu24-zablokow/[/url]

232

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

malgosia.wl napisał/a:

Mam taki komunikat przy logowaniu:
Nie można potwierdzić kodu zabezpieczającego. Ten błąd następuje wtedy, kiedy upłynie trochę czasu od momentu kiedy otworzyłeś stronę do chwili kiedy wysłałeś formularz, lub kliknąłeś link. Jeśli tak było i chciałbyś potwierdzić swoje działanie, kliknij przycisk Potwierdź. W przeciwnym wypadku, powinieneś kliknąć przycisk Anuluj, aby wrócić na stronę, którą ostatnio odwiedziłeś.
Jak go zlikwidować? Nie mogę dodawać wiadomości na PW, bo komunikat blokuje wysyłanie. Próbowałam z trzema przeglądarkami, jest tak samo na każdej.

Mam czasem podobny komunikat - jest związany prawdopodobnie z długim czekaniem z wysłaniem (kiedy np. długo się pisze wiadomość). Z reguły albo mimo wszystko wysyłam, uprzednio na wszelki wypadek kopiując wiadomość, albo po prostu otwieram PW w nowej zakładce i tam wklejam jeszcze raz treść, wysyłając z tej drugiej zakładki.

233 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-05 12:22:09)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Niestety, ale próbowałam różnych urządzeń i przeglądarek i nadal jest to samo. Wydaje mi się że problem leży po stronie portalu PunBB. Nie mam włączonych adbloker-ów czy blokerów JS, laptop jest w miarę nowy, ale używam go od roku i nic się do tej pory nie działo. Wygląda na to że PunBB źle interpretuje czas systemowy, stąd ten komunikat, próbowałam ręcznie ustawiać zegar, ale to nic nie daje. Mogę robić wpisy na Forum, ale nie mogę dodawać wiadomości na PW, ponadto logowanie działa nieprawidłowo, bo menu wygląda tak jakbym się nie zalogowała i trzeba otwierać Forum w drugiej zakładce.

234

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Spróbuj na innym urządzeniu. Możliwe, że zaktualizował CI się jakiś sterownik, który coś popsuł.

235 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-05 12:06:56)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Próbowałam na pięciu różnych, wszędzie jest tak samo.

236

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Załóż nowe konto do tetsu i spawdź, czy problem pozostanie.

237

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Nie mogę założyć konta, wyświetla się ten sam komunikat, gdy chcę potwierdzić, nic się nie dzieje. Mogę tylko anulować.

238

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Coś ci blokuje i nie wiem co. Nie wiem, jak ci pomóc.

239 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2022-05-06 09:43:00)

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Założyłam nowe konto, ale jest to samo. Można je wykasować.
Niestety nie mogę nic napisać na PW, przetestowałam już kilkanaście komputerów i smartfonów i na każdym jest tak samo. Fajnie byłoby mieć możliwość komunikacji nie tylko publicznie.

240

Odp: Powitania, komunikaty, zgłaszanie problemów technicznych itp.

Blokowanie wielu stron ma miejsce w Polsce od lutego. Jesteśmy świadkami realizacji dalszego planu, o którym już wielokrotnie w różnych postach wspominałem, jeszcze raz powtórzę: to jest dopiero początek, spodziewajcie się usunięcia jakichkolwiek przejawów niezależności, wolnego rynku, kapitalizmu, czy swobody działań.

[url]https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/dlaczego-nie-dziala-mi-strona-czyli-jak-abw-walczy-z-kremlowska-propaganda/[/url]