1

Temat: Byty niematerialne

Poza istotami normalnie żyjącymi fizycznie, istnieją też byty nie-fizyczne. Choć nie mają ciała, są w naszym rozumieniu żywe i zwykle (przynajmniej po części) świadome. Dość często miałem z nimi do czynienia.

To, że są niematerialne, nie znaczy, że nie mogą wpływać na rzeczywistość. Robią to głównie przez manipulowanie nieświadomymi niczego ludźmi.

Typowa ich taktyka polega na obserwacji ofiary, podpatrywania jej myśli, zachowań w różnych sytuacjach i emocjonalnych reakcji; lubią zasiewać niewinne ziarna w postaci negatywnych myśli, obaw lub egoistycznych pragnień. Ofiary są tego prawie zawsze nieświadome - wydaje im się, że to ich własne myśli. Czym bardziej wąskie poglądy osoby i niechęć do otwarcia na inne punkty widzenia, tym lepszą stają się ofiarą. Dzięki takiemu działaniu są w stanie wykorzystywać je do własnych celów: wyniszczając stopniowo jej psychikę, kierując ją np. w coraz większym stopniu do atakowania innych osób (które mogą być odporne na ich bezpośrednie wpływy).

Ostatnio mam wrażenie, że takie działania negatywnych bytów musiały się nasilić na świecie. Warto więc postawić na siłę woli, wolną wolę, świadomość i samo-obserwację, oraz nie-uleganie wpływom pośrednim ani bezpośrednim.

2 Ostatnio edytowany przez Soyokaze (2020-11-09 11:35:29)

Odp: Byty niematerialne

Ja z bytami niematerialnymi miałem w trakcie snów.
ostatni atak porządny to miałem rok temu, gdy ktoś mnie namówił na ładowanie się energiami przez czakry. Byt zaatakował, gdy zrobiłem przerwę od tego typu praktyki.
Oraz... Zacząłem czytać i wertować treści o usunięcie czakramów.
Obudzony zostałem z paraliżem sennym, a treść była pełna zła, że odrąbią mi głowę itd.

W tym roku miałem ataki przez sen, to zostałem obudzony z komunikatem bym użył swój "nowy" system energetyczny do odpędzenia.

Komunikaty mam od października 2019, a nowy system ma od okolic marca tego roku.

3 Ostatnio edytowany przez Antares (2020-11-09 21:38:44)

Odp: Byty niematerialne

Również mam podobną sytuację, powiedziałbym że niemal identyczną. Na razie nie jestem pewien o co dokładnie chodzi, ale jak zauważyłem takich osób jest dużo więcej na świecie, i w internecie opisują swoje przypadki. Ciągle badam temat, bo nie jestem pewien, co dokładnie ma miejsce. Napisz coś więcej o swoich doświadczeniach - jeśli nie chcesz publicznie, możesz na PW.

Ale mogę powiedzieć jedno. Pod żadnym pozorem nie wierz w usuwanie czakr, ani tym bardziej w "nowy system energetyczny". To właśnie zastąpienie Twojej duszy - drugą istotą niematerialną. Jest to proces, który w średniowieczu znano jako opętanie.

System energetyczny może się odnawiać - ale jest to naturalny proces rozwojowy. Zastąpienie energii "nową" jest manipulacją mającą na celu ww. dominację nad Twoim ciałem, energią i umysłem.

Przeciwnie, to, co powinieneś zrobić, to wzmocnienie swojej energetyki (m.in. przez pranę i ćwiczenia) oraz umysłu, a także podwyższenie swoich wibracji i ochronę swoich czakr i reszty układu energetycznego. W przeciwnym przypadku będziesz najpierw się czuł źle mentalnie (od tego zaczyna się manipulacja), potem - emocjonalnie i energetycznie, a wreszcie - Twoje fizyczne zdrowie może mocno ucierpieć. Dlatego warto działać już teraz.

4

Odp: Byty niematerialne

I tutaj trochę w błędzie jesteś jeśli chodzi o system czakralny. Opiszę to w osobnym wątku jako moje doświadczenie.