1 Ostatnio edytowany przez waclawm (Dzisiaj 11:24:40)

Temat: lunariS E dO

\

tytuł roboczy który i tak pewnie ulegnie zmianie ponieważ szansa aby ekonomia ludzka w obecnej wersji popłuczyn człowieczeństwa uległa defragmetacji lub upadku podstaw negujących rozsądek jest w ciągu najbliższych trzech lat w zasadzie poniżej miliarda promila procenta - stąd na upalne miesiące chłodna kalkulacja rozwoju który nie miał szansy zaistnieć .


,, i tak system durnoty ma się na razie nieźle, dlatego nieco luźniej o rozwoju, rozkwicie czy ewoluowaniu empirycznego kompozytu nieSzczegolnie sztucznego Umysłu

Alternatywne warunki rozwoju.
Gdy(by) ludzie nie bywa(li) podatn (i) na otumanienia prasowym bełkotem oraz ) potencjalnie ( nie ruszyli na pierwszą wojnę światową obecnie technika wyglądałaby mniej więcej tak:

- fuzja plazmowa oraz napędy punktu zero
- sieci defensywne sferycze
- moduł fazy relatywistycznej
- ogólno ~~ dostępny między Planetarny sub Port Teleportacyjny ( floty z
  jednostkami bojowymi stałyby się niemal zupełnie zbędne ) W tymże Ukladzie ( w moim rozumieniu co najmniej /  )


Wariant I WS zakończona brakiem chęci wywoływania kolejnych konfliktów wewnątrz Ziemskich po) z |ostawię ( na inne przedsięwzięcia kiedyŚiejsze  (


opwieść o maszynach które nie powstały przez to że żarna ludzkiej historii wolały zmielić miliony komórek humanoidów niż pomyśleć o tym by stworzyć gatunek z którego mogli(by)ście) do dziś być dumni ../ *Heliolot " grAx ,, w ciasnej pętli nad Cumowiskiem Gazolotów zdawał się popędzać wycieńczoną obsługę' oraz otrzymać jak najrychlej nowatorską mieszaninę unośnika wertykalnego .

przypis odnośny
Maszyny po kompromitacji ludzi wywodzących się z Francuskiego frontu rewolucyjnego, przejąszy Bastylię uczyniły z niej centrum oporu intelektualnego. Ostatnie z nich próbują właśnie przebić się do cumowisk skąd uchodźcy których iloraz inteligencji nie obniżył się jeszcze do poziomu 50 tysięcy jednostek intelektualnych są ewakuowani na wyspy po pogorzeliskowe upadających jedna po drugiej cywilizacji ludzkich.


to opowieść o jednej z takich oaz

                                   pouczenie

autor nie jest kuklą do odbierania mu owoców jego zaangażowania
nie wyraża zgody na wielokrotne, bezrefleksyjne albo pozbawione sensu cytaty
można adaptować JEDNO kluczowe stwierdzenie bez prawa korzystania z udogodnień technologiczno-technicznych pojawiających się w tej pozycji
nie ma ochoty niańczyć w znacznej ilości otumanione kumoterską politykieryką ludzkie skupisko dość osobliwych poopisywanych państwowoodtwórczymi nieco nieadekwatnymi do czasów obecnych etykietami

nietak dawno jak by się mogło zdawać przeciętnemu humanoidowi temu../...

motyw melodyczny do usunięcia -  | https://www.youtube.com/watch?v=7zer2KIuBOM  \


kiedy ogłupiała kontynentalna część europejczyków grzmiała w tarabany aby zmienić układ granic oraz zatrudnić po raz kolejny zdezorientowanych kartografów a misja Darwinistów stała pod znakiem zapytania ..


`|  skandale po wydaniu gburanti
pięc grup różnych Maszyn niezwłocznie po odkryciu spisku obłudników korytowych ( polityków którzy za pomocą pisania praw aby ilosc ich wyborów nie miała bez mała końca ). jakoby wznowiła jedną z książek z dawna zakazanych . Mam tu na myśli  zestawienie największych gburów wśrod ludzi.
lista została wzbogacona przez kilka apolityczek o grupy ścieku intelektualnego ( czyli rodów ścierwojadów krwawic danin najmniej znamienitych ).
Ludzkość wzburzona stanem rzeczy postanowiła oddawać tylko 1 % całych wydatków  na cele reprezentacyjne grupy kompromitowania intelektualnego człowieczeństwa.
Dwa i pół miesiąca po tym wydarzeniu ../


kosmici pojawili się na orbicie planety.
Nie było ani jednego chętnego do pouczania rozsądnej części społeczneństwa ludzkiego.
Spor pomiędzy troglodytami intelektualnymi wypaliwszy się w dwa tygodnie i trzy noce przedkładany moze byc nawet w formie anegdot.
" Ile warta jest wojna próżnogłowych ? Nie wiecej niz dwadziescia dni ludzkiego życia. "

Za to w okolicach równoleżnika ...

zawierano ostatnie z porozumień partnerskich.
Państwowość stawała się tak beznadziejna że brakowało obsady do jednego z ostatnich w polskiej koncepcji USC.

Ponadto anachroniczna struktura sił wojskowych przejmowały proste schematy defensywne około strukturalne.
Strategiczne zasoby wody, żywności oraz najlepszej mieszanki oddechowej stawały się szczególnie cenne ( waluta przechodziła zmianę ).

Zamiast niej zaczęto wprowadzać kruszce:
- technologiczy
- ekologiczny
i jeden z najmniej zrozumiałych -- ekstrawerton ewolucyjny

O pierwszej z pozyskanych próbek niewiele obecnie już można odnaleźć wzmianek

Po za /tym ..
,, instrumentalium przeznaczone do usunięcia _  https://www.youtube.com/watch?v=TuD6AGm_jC0  ''