1

Temat: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

Na Ziemi zachodzą zmiany klimatyczne. W jednych miejscach temperatura spada, w drugich rośnie. To naturalny cykl, choć przyśpieszony przez ludzkość. W przeszłości Ziemi bywały okresy, gdy temperatura była wyższa niż dzisiaj.

O co więc chodzi? Skąd ta histeria? Dlaczego politycy trąbią o globalnym ociepleniu i chcą zwalczać je m.in. technikami geoinżynieryjnymi do schłodzenia klimatu?

Ponieważ boją się tego, co wyłoni się spod lodów Antarktydy. Kiedyś na Antarktydzie kwitła cywilizacja, którą spowiły lody. Obecnie nadal pod lodami znajdują się zamieszkane miejsca, w których schroniono się. Są też bazy kosmitów.

Gdy lody się stopią, politycy będą musieli przyznać, że o tym widzieli. Ludzkość będzie musiała zmienić historię świata w podręcznikach, religie przejdą rewolucję a politycy i naukowcy będą musieli przestać kłamać na ten temat. Nic nie będzie już takie jak teraz. Siły, które rządzą ludzkością, chcą zachować współczesny status quo i gotowe są nawet do globalnej wojny jądrowej by nadeszła nuklearna zima, która zapobiegnie topnieniu lodowców.

Tyle mogę napisać. Szczegółów nie mogę podawać.

2

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

Hejal, dlaczego o tym napisałeś? O cywilizacjach na Antarktydzie, o bazach kosmitów? Czemu teraz?

Zresztą, nie ważne.
"Gdy lody się stopią, politycy będą musieli przyznać, że o tym widzieli."
Chyba że się wyprą, że wiedzieli. Po prostu będą udawać zaskoczenie, w razie odkrycia.

"Ludzkość będzie musiała zmienić historię świata w podręcznikach, religie przejdą rewolucję a politycy i naukowcy będą musieli przestać kłamać na ten temat."

W zasadzie to logiczne, jednak coś czuję, że politycy to jakoś przerobią na własną korzyść. Może nawet zmienią naukę, o starych cywilizacjach, historię, ale co z tego, skoro dalej gdzieś będzie zakłamanie, manipulacja. Fałszywe teorie spiskowe, i tak dalej.

Mimo wszystko uważam że takie odkrycie, byłoby sporym krokiem, dla ludzkości, i rozwoju.

"Siły, które rządzą ludzkością, chcą zachować współczesny status quo i gotowe są nawet do globalnej wojny jądrowej by nadeszła nuklearna zima, która zapobiegnie topnieniu lodowców."

No nie wiem. Słyszałem przepowiednie, że wojna nuklearna ma być w roku 2020, ale nie wiem. Co roku słyszy się o końcach świata, antychrystach itp. Mimo wszystko, to jest możliwe, ale miejmy nadzieję że nie dojdzie do tego.

A co z bazami kosmitów? Nie martwi Cię to, że ludzie mogą znaleźć technologię kosmitów, jak lodowce stopnieją? No chyba że nie ma tam żadnej techniki, bo je zabraliście.

3

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

Hejal napisał/a:

Ponieważ boją się tego, co wyłoni się spod lodów Antarktydy. Kiedyś na Antarktydzie kwitła cywilizacja, którą spowiły lody. Obecnie nadal pod lodami znajdują się zamieszkane miejsca, w których schroniono się. Są też bazy kosmitów.

Gdy lody się stopią, politycy będą musieli przyznać, że o tym widzieli. Ludzkość będzie musiała zmienić historię świata w podręcznikach, religie przejdą rewolucję a politycy i naukowcy będą musieli przestać kłamać na ten temat. Nic nie będzie już takie jak teraz. Siły, które rządzą ludzkością, chcą zachować współczesny status quo i gotowe są nawet do globalnej wojny jądrowej by nadeszła nuklearna zima, która zapobiegnie topnieniu lodowców.

Tyle mogę napisać. Szczegółów nie mogę podawać.

Nie, nie - nie o to chodzi big_smile

4 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2018-06-18 08:54:58)

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

A o co chodzi? Rozwiń temat.

5

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

malgosia.wl napisał/a:

A o co chodzi? Rozwiń temat.

Nie wiem, czy moja odpowiedź Ciebie usatysfakcjonuje, ale spróbujmy: big_smile

Po pierwsze należy odnieść się do jawnego nonsensu jakim są pozostałości niby jakiejś starej cywilizacji na Antarktydzie i (sic!) bazy kosmitów. Oczywiście niczego takiego tam nie ma (hehe wiem skąd on to wziął smile ). Załóżmy jednak, że coś takiego tam się znajduje i w jakiś sposób dzięki topnieniu lodowców zostanie odsłonięte. W takiej sytuacji cały obszar zostałby odcięty przez US Navy i nikt niczego by nie zobaczył. Można też założyć, że ci kosmici mieliby na tyle rozumu, by się stamtąd zawczasu ewakuować, zacierając jednocześnie za sobą wszelki ślad. PS Zawsze można udać się na Antarktydę i samemu poszukać tych baz. Kosztowałoby to majątek, ale nie ma ku temu żadnych restrykcji.


Jeżeli chodzi o  „Globalne ocieplenie” to tutaj trzeba zaznaczyć, że „świrują” tylko politycy z Europy i (kiedyś) USA*. Inne kraje mają to gdzieś, a niektóre nawet się z tego powodu cieszą (Rosja!!!). Jeżeli chodzi o Europę, to są dwa ukryte powody walki ze zmianami klimatu. Pierwszy jest natury gospodarczej, a drugi natury politycznej, a raczej geopolitycznej. Czyli generalnie nuda big_smile Żadnego spisku wszechświatowego żydostwa z Reptilianami wink 
Jestem to w stanie szerzej omówić jeżeli będzie odpowiednie zainteresowanie, bo temat w sumie ciekawy, ale też skomplikowany, czyli nie dla każdego. 

*The Donald ich olał

6

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

Aby to ocenić Don Pedro musi rozwinąć temat jeszcze bardziej. Jednak na Antarktydę ostrzą sobie zęby nie tylko USA, ale również Federacja Rosyjska, która ostatnio stworzyła całą dywizję do działań w warunkach arktycznych i wydaje mi się, że nie o Morze Barentsa tutaj chodzi.

Natomiast jeśli chodzi o nowe gatunki Rosjanie odkryli nowy i bardzo niebezpieczny typ ośmiornicy posiadający zdolności transmorficzne i bardzo inteligentny. Może to jest ta cywilizacja, która przetrwała, wszyscy spodziewają się humanoidów, a może to po prostu inny gatunek. Gdzieś umieszczałam już link do tego, ale nie mogę znaleźć gdzie.

O bazy obcych bym się nie martwiła, ich technologia potrafi zawijać czasoprzestrzeń i kamuflować obiekty wielkości dużego miasta. Są i jeszcze długo będą poza zasięgiem ziemskiej technologii, a tym samym armii USA czy Federacji Rosyjskiej.

Pochodną zmiany klimatu może być zmiana linii brzegowych terenów nadmorskich na całym świecie, w Polsce Trójmiasto i Żuławy znalazłyby się pod wodą, więc jest o co walczyć.

7

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

malgosia.wl napisał/a:

Aby to ocenić Don Pedro musi rozwinąć temat jeszcze bardziej. Jednak na Antarktydę ostrzą sobie zęby nie tylko USA, ale również Federacja Rosyjska, która ostatnio stworzyła całą dywizję do działań w warunkach arktycznych i wydaje mi się, że nie o Morze Barentsa tutaj chodzi.

Na Arktykę!!! Antarktyda jest po drugiej stronie przecież i nie ma tam żadnych Rosjan poza małą bazą naukową.

Pisałem już, że Rosja cieszy się z powodu globalnego ocieplenia. Arktyka jest jednym z dwóch powodów. Dzięki topniejącym lodowcom możliwa będzie eksploatacja złóż naturalnych znajdujących się tam. Arktyka do nikogo nie należy, ale Rosja twierdzi, że jest ona naturalnym przedłużeniem jej szelfu kontynentalnego i związku z tym większa jej część jest rosyjska. Armia jest po to, by postawić resztę przed faktem dokonanym.

Natomiast jeśli chodzi o nowe gatunki Rosjanie odkryli nowy i bardzo niebezpieczny typ ośmiornicy posiadający zdolności transmorficzne i bardzo inteligentny.

Nawet najinteligentniejsza i najgroźniejsza ośmiornica nie stanowi raczej większego zagrożenia dla planety big_smile

8 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2018-06-22 13:11:17)

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

Ano właśnie. Przepychanka będzie szła o to, co jest schowane pod lodem i nie o surowce naturalne tutaj tylko chodzi, tylko o coś więcej. A o co -poczekajmy jak lód stopnieje, to się dowiemy. neutral

A tak na marginesie, skąd pomysł na nick Tajemniczy Don Pedro Szpieg z Krainy Deszczowców? To postać z bajeczki o wawelskim smoku, którą będąc dzieckiem oglądałam z wypiekami na twarzy. Też jesteś fanem kreskówek z lat 70-tych? big_smile

9

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

Nie doszukiwałbym się tam jakiegoś ukrytego przejścia do Agarty big_smile Chodzi o otwarcie przejścia północnego  do Chin.

malgosia.wl napisał/a:

A tak na marginesie, skąd pomysł na nick Tajemniczy Don Pedro Szpieg z Krainy Deszczowców? To postać z bajeczki o wawelskim smoku, którą będąc dzieckiem oglądałam z wypiekami na twarzy. Też jesteś fanem kreskówek z lat 70-tych? big_smile

Sam awatar o tym świadczy smile  Odrobina nimbu tajemniczości nie zaszkodzi.  Tę bajkę lubiłem, innych już nie, np. takiego Reksia nienawidziłem.

10

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

malgosia.wl napisał/a:

Natomiast jeśli chodzi o nowe gatunki Rosjanie odkryli nowy i bardzo niebezpieczny typ ośmiornicy posiadający zdolności transmorficzne i bardzo inteligentny. Może to jest ta cywilizacja, która przetrwała, wszyscy spodziewają się humanoidów, a może to po prostu inny gatunek. Gdzieś umieszczałam już link do tego, ale nie mogę znaleźć gdzie.

https://i.imgur.com/cppvScd.png

11 Ostatnio edytowany przez Soyokaze (2018-09-02 15:59:25)

Odp: Dlaczego zmiany klimatyczne naprawdę niepokoją polityków?

Corey omawiał to w Telewizji Gaya

Podobno jest tam ukryty wielki statek "matka"
Mnie interesuje czy wiesz coś o "Sztucznej Inteligencji" z innego wymiaru i Archontach?