1

Temat: Jestem fajnym gościem :)

Ja w tytule, bez zbędnego wprowadzenia powiem to. Uważam siebie, za fajnego gościa. Od co, taki trochę bucek ze mnie, trochę śmieszny. big_smile Dziecinny, bo lubię robić dziecinne rzeczy. Miewam głupie pomysły, aczkolwiek nie czuję z tego powodu wstydu. W zasadzie, nie zaliczyłem już dawno uczucia tzw "przypału". Powiedziałem uczucia, ponieważ przypały zaliczam dalej, ale nie przejmuję się tym. smile Od co, ten temat to taki trochę przypał. wink

Nawet nie mam pojęcia po co go zakładam. Jeżeliby zdefiniować pojęcia "nieprzemyślane" oraz "impulsywne", to można by przy tym wkleić moje zdjęcie. smile I impulsywność. Nie chodzi o nerwy, bo w zasadzie się nie wnerwiam, ale chodzi o działania w afekcie. Bo ja często nie przemyślę to co zrobię. Robię coś, a potem pomyślę. big_smile No i wychodzą mi takie właśnie moje perełki czasem.

Trudno jest mi uwierzyć w moją rzekomą inteligencje. Parę razy to słyszałem, ale mam wątpliwości, skoro z prowadzeniem merytorycznej dyskusji mam problemy (nie wstydzę się tego). Jestem osobą spokojną... Może to wyglądać jako zaprzeczenie mojej impulsywności, ale nawet wtedy, zachowuję spokój. No i przestałem sobie brać wszystko do siebie. Może nawet za bardzo. Nie wiem.

Mimo wszystko, dzięki. Kto wie jakby się potoczyły moje ścieżki, i moje podejście do życia, gdyby nie te podwórko, na którym to piszę. Pozdrawiam, cześć smile

2

Odp: Jestem fajnym gościem :)

O nie. Naprawdę to napisałem? big_smile Myślę że zrobiłem to dla jaj. Przyznam że trochę "cringe". Ale obciach. smile Prawie 6 lat temu to napisałem,a później zapomniałem.

3

Odp: Jestem fajnym gościem :)

Krykers napisał/a:

O nie. Naprawdę to napisałem? big_smile Myślę że zrobiłem to dla jaj. Przyznam że trochę "cringe". Ale obciach. smile Prawie 6 lat temu to napisałem,a później zapomniałem.

Kolejne 6 lat później, i kolejny post pod tym co był po 6 latach: naprawdę odpisywałem na ten swój post? Nie wiem co mi przyszło do głowy!
smile

4

Odp: Jestem fajnym gościem :)

Ja po prostu przeglądam sobie różne rzeczy na forum. Szczególnie skupiam się na starszych wpisach, i to naprawdę mnie zaskoczyło. smile Jak za 6 lat będę przeglądał forum (jak będzie istniał, i będę przeglądał) to może tak być, że "po co ja na to odpisywałem. Ale obciach." smile