1 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-12-03 11:24:50)

Temat: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Tak w ogóle to ostatnio mnie to trochę nurtuje. Skoro Ziemia jest żeńską planetą to czemu dominuje na niej męska energia? Czym to jest spowodowane? Powodują to mężczyźni czy może ktoś odwrócił energię planety lub coś podobnego?

Są to pytania, które warto sobie zadać by lepiej zrozumieć naturę życia na tej planecie. Moim zdaniem to właśnie jest przyczyną problemów Terran. Wielu z nich stara się kierować rozumem zapominając o swoim największym darze, którym jest Serce. Terranom daleko do zostania geniuszem wśród innych cywilizacji, nie potrafimy tak walczyć jak nie którzy ale mamy inny dar. Olbrzymi potencjał uczuciowy, nasze Serca są niezłomne a my sami jesteśmy dumnymi podróżnikami. Nie straszne nam wyzwania. Prawo karmiczne jest najlepszym dowodem siły Terran, nie ważne ile razy upadną. Zawsze pojawiają się jednostki wierzące w innych, które po raz kolejny rozpoczną szturm na kraty naszego więzienia. Ziemia nie jest planetą rozumu! Jest planetą uczuć! Jest Sercem! Zapoznałem się z wieloma naukami ludzi mówiących o rozwoju duchowym i zauważyłem jeden błąd. Wielki błąd! Często nauki są prowadzone z myślą o rozumie a tym razem powinny one trafiać do serca. Ziemia jest planetą uczuć! Naszą domeną jest Serce a nie rozum, nie mówię przy tym że powinniśmy go odrzucić. Uważam tylko że powinniśmy skupić się na sile uczuć a nie rozumie. Szczerzę mówiąc, czasami mam wrażenie że właśnie tego brakuje w całym wszechświecie. Brakuje uczuć. Brakuje miłości. Plejanie próbują się rozwijać w tym kierunku ale szczerze moim zdaniem jesteśmy w stanie ich w tym przerosnąć... Może jestem w błędzie.
A wy co o tym sądzicie?

Dodatkowo wrzucam ciekawy link na temat obecnych kobiet:
[url]http://www.nowaswiadomosc.pl/23-kobiety-gora.html[/url]

Miłego czytania, mi osobiście bardzo spodobał się artykuł!

2

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Mhm, zadziwiające jest to jak patrzę na tego posta którego napisałem teraz a patrzyłem kiedyś big_smile

3

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

ka-nu napisał/a:

Mhm, zadziwiające jest to jak patrzę na tego posta którego napisałem teraz a patrzyłem kiedyś big_smile

Co? smile Nie bardzo rozumiem.

4 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2018-02-08 00:47:01)

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Już ci wyjaśniam Krykersie. Chodziło mi po prostu o to że cały czas się rozwijam i kiedy czytam swojego posta sprzed 2-3 miesięcy to zauważam jak duże postępy zrobiłem i ile można by zmienić w tym poście...
Myślę że co do komentowania działań innych mógłbym się wstrzymać smile
Każdy ma własną drogę.

5

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Tak myślałem, jednak wolałem się upewnić. Cały czas się rozwijamy. Zobacz moje posty, z wcześniejszego konta (krykers 00). Ja mam niezły ubaw, jak czytam samego siebie. smile Na niektóre pytania z przeszłości, sam sobie odpowiadam. To ciekawe, prawda?

6

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Tak. Aczkolwiek śmiać mi się chce z tego co kiedyś napisałem. Można poczuć się trochę głupio z tego powodu ale spójrzmy na to pozytywnie. Jestem mądrzejszy big_smile

7

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Kiedyś będziesz się śmiał, z tego, co teraz napisałeś. Kto wie, do czego dojdziesz. Tak już jest. Nie wiem, czy byś zauważył jakąkolwiek zmianę, gdyby to co napisałeś, zniknęło. Jednak jest, i można to porównać z dzisiejszą perspektywą.

8

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Ka-nu, myślę, że to czysto subiektywne wrażenie - "patrzysz" na samego siebie bardziej, na swoje myśli i wątpliwości, niż na sam post. Wg. mnie tekst postu jest jak najbardziej w porządku i niczego nie sugeruje. smile Niemniej jednak rozumiem co masz na myśli, bo również oceniam zupełnie inaczej wszystko co kiedyś napisałem z aktualnej perspektywy.

Jednak jest jeszcze osobna kwestia: świadomość nie znajduje się wbrew pozorom ciągle w tym samym miejscu - ona płynie jak rzeka (nigdy nie jest taka sama). Zmiany są subtelne, ale ciągle postępują, nawet w ciągu doby (masz inną świadomość, kiedy wstajesz, inną ok. 12, a jeszcze inną przed zaśnięciem; w czasie snu nie masz w ogóle świadomości - chyba że praktykujesz np. LD).

Można powyższe porównać bardziej do cyklów raczej, niż rozwoju: w odpowiednim momencie cyklu jesteś w stanie zupełnie inaczej ocenić to, co stworzyłeś (myślami) w innym. Jeśli znasz astrologię, można to porównać do cyklu planet: kwadratura i opozycja przynoszą taki właśnie nowy wgląd w sytuację.;

9

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Dobrze, Antares. Odnośnie tej astrologii wie ktoś jak korygować błędy wynikające z przesunięcia planet?