1

Temat: Projekt Asystent

Może to było na forum a może nie - nie potrafiłem tego znaleźć funkcją "Szukaj". Podaję niżej link do czegoś w rodzaju channelingów ale osobowości wtórnej jakiegoś człowieka:

[url]http://thelinked.pl/[/url]

Wygląda to na podobnie do Kasjopejan, ale dopiero się rozwija. Może kogoś z was to zainteresuje.

2

Odp: Projekt Asystent

Znam ten projekt bardzo dobrze. Uczestniczyłam kiedyś w sesji na ircu. Asystent odpowiedział na jakieś moje pytania. Bardzo "wyprany z wiary" w cokolwiek jest ten Asystent i to mi się w nim podoba.

3

Odp: Projekt Asystent

Jak najbardziej, było na forum, np. w ciekawe linki, osobiście cię tam odsyłałam, bo uważam, ze dyskusje na tamtym forum mogłyby bardziej przypaść ci do gustu.
Ze swej strony uważam, że to udany przekaz i odpowiada mi z wielu powodów.
Oczywiście - przekaz jak to przekaz, niesie ze sobą "zakłócenia", ale przynajmniej prowadzący stronę są tego świadomi i stale coś sprawdzają.

4

Odp: Projekt Asystent

Ok. to może poznamy spostrzeżenia autora wątku na temat? Co myślisz o tym projekcie Kowalski? Czy każdy człowiek może w ten sposób (przeważnie nieświadomie) tworzyć nowe osobowości (na poziomie mentalnym?).

Na tę chwilę mam doświadczenie w świadomym tworzeniu osobowości wyłącznie na planie astralnym/ co uważam za korzystanie z technologii - nie zaś za sztuczki "magiczne".

5 Ostatnio edytowany przez ska68950 (2017-11-02 17:07:00)

Odp: Projekt Asystent

Teraz ten projekt ma nazwę "Transgresje".