1 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-10-03 21:08:10)

Temat: Medytacja na forum! Proszę o uwagę.

Siemka. Mam pomysł. Na forum zalogowanych jest około 188 osób. Wiem że jest wiele kont nieaktywnych od dłuższego czasu ale mimo to warto spróbować. Zróbmy wspólną medytację! Umówmy się na jakiś dzień. Może 7 października 2017 roku. W sobotę, godzinna 20:00?

Cele medytacji:
Wizualizujemy siebie razem jako medytującą grupę na którą spływa "boska" energia oczyszczająca nasze ciała i umysły. Potem wizualizujemy jak otwieramy się na nowe pozytywne energie i wyrażamy razem chęć wniesienia się na wyższy poziom. Pragniemy odrzucić stare myślenie, rozwinąć nową strukturę DNA i takie tam.
Podoba wam się taki pomysł? Można coś takiego robić co miesiąc...

Czas medytacji:
Około 10-15 minut.

Zapraszam także tych którzy nie mają kont. smile

2

Odp: Medytacja na forum! Proszę o uwagę.

Można by wprowadzić medytacje cykliczne np. raz na dwa tygodnie o tej samej porze.

3

Odp: Medytacja na forum! Proszę o uwagę.

Dobry pomysł. Na przykład w czasie pełni i nowiu księżyca. Mógłbym rozpisać kalendarz na najbliższe kilka miesięcy... W zależności od pory roku można by było ustalić różne godzinny. Latem było by ciężko bo trzeba by było czekać do 22 lub 23 ale Zimą to można zrobić bez problemu. Znaczy się co do tego czekania nie jestem pewien bo nie do końca wiem jak to by zadziałało.

4

Odp: Medytacja na forum! Proszę o uwagę.

19 października ma być nów. To może godzina 21:00?