1

Temat: Czy myślą można uczynić się niezniszczalnym?

Myśl kształtuje świat, czyż nie? Czy w takim razie można myślami uczynić się niezwyciężonym, niezniszczalnym? O tuż mam pewną teorię na temat owej niezniszczalności lecz nie jest ona potwierdzona i to tylko domysły. W pewnym sensie można uczynić się niezniszczalnym. Jak?
Moim zdaniem można by było np. sprawić żeby skóra była wytrzymała i twarda jak stal ale to trzeba było być bardzo wysoko rozwiniętą istotą. Bardziej prawdopodobne było by to że ta niezniszczalność działała by raczej na zasadzie przypadku i szczęścia.
O co mi chodzi?
Załóżmy że spadamy z schodów i dziwnym trafem wychodzimy z tego cali...
Załóżmy że spadliśmy z trzeciego piętra i nic sobie nie połamaliśmy...
Załóżmy że strzelało do nas trzech mężczyzn z pistoletów ale żaden nie trafił...
Uciekliśmy z pożaru lasu lecz ogień nie wyrządził nam krzywdy...
Co o tym myślicie?

2

Odp: Czy myślą można uczynić się niezniszczalnym?

Ta niezniszczalność w pewnym tylko stopniu czyniła nas że tak powiem niezniszczalnym, np. zdolność wytrzymywania wysokich oraz niskich temperatur, zadziwiające szczęście, wysoka wytrzymałość ciała, odporność na choroby.

3

Odp: Czy myślą można uczynić się niezniszczalnym?

Co o tym myślicie?

4

Odp: Czy myślą można uczynić się niezniszczalnym?

Niezniszczalność oznacza tyle, że nie można czegoś zniszczyć w ogóle. Rozumiem że używasz tego słowa niedosłownie. Myślę, że to tylko w pewnym stopniu możliwe, bo przecież kosmici wysoko rozwinięci nie są bogami. Z drugiej strony, można mieć na siebie wpływ, ale chyba trochę to mija się z twoją wizją, ponieważ bardziej chodzi tu o kreowanie swojej rzeczywistości. Można leczyć się itp, ale to zależy od tego jak bardzo się jest rozwiniętym duchowo.