1 Ostatnio edytowany przez Krykers (2017-08-03 19:31:42)

Temat: Co może oznaczać ten sen?

Miałem dziwny sen, jak koszę trawę, i za mną błyskawicznie rośnie trawa. Nie nadążam jej kosić, jest większa, i większa. W końcu jest tak duża, że mnie przysłania, a kosiarka się psuje. Nie mogę przedrzeć się przez gęste, i wysokie połacie trawy. Byłem w sytuacji bez wyjścia, aż do momentu, kiedy mnie trawa złapała, i podniosła. Była tak gęsta, że mogłem chodzić po jej koniuszkach, jak na podłodze. Kiedy zobaczyłem w oddali miasto, jak się sypie, zdębiałem.

Nie wiem co było dalej, bo się budziłem, w środku nocy, i poszedłem spać. Co to moze znaczyć?

2 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-08-07 18:20:58)

Odp: Co może oznaczać ten sen?

Miałem nie zabierać głosu w sprawach nieIstotnych. Jednak nieco o snach, koszmarach oraz znaczeniu co nieKtórych.

Najdramatyczniejszy " zapis ,, z poprzedniego ewakuowania świaDomości w momencie popRzedzającym zagładę planety wrócił mi relatywnie nieDawno.

Kołyska ras hUmanoidalnych chroniła jak długo mogła przed kretyństwem politykowania , dzielenia bądź osądzania. Moment upychania ostatnich dusz d(^) kapsuł i poSadowienia na kolejnej Planecie to trauma która pozostaje na trwałe w zogNiskowanej strukturze podziaŁu poNownego .

Wiem kto był w poprzednich, wiem jak ale wypieram czy ktokolwiek mógł po .
Za to wiem kiedy i gdzie znów się spoTkamy.

Dla chcących przygód, wrażeń bądź uznania.
Wysiłek techników, zespołów wsparcia, automatów , systemów autonomicznego reagowania w przyPadku zagrożenia od zarania dziejów był nieZnany, nie Zauważany a nawet przeŚmiewczo wskazywany jako dekowanie się poza obszarem walk.

Oni byli przed herosami, są gdy inni nie chcą brudzić opuszków i mogą być wtedy gdy znów zaczniecie dewaluoWać pojęcie dbałości o żyJacych a nie walczących o przetrwanie .

załącznik opCjonalny | https://www.youtube.com/watch?v=DNF1dYlRz34

3

Czyli co? Umarłem w chwili, kiedy działo się coś złego, np katastrofa? Albo w samej katastrofie? Pisząc słowo "katastrofa", mam na myśli nie tylko niszczenie jakiegoś miasta, ale też zniszczenie swojego życia, w jakikolwiek sposób.

4

tak jak wspominałem nie czytam myśli. Jak chcesz to możesz sam poszukać kogoś kto się zna.

Problem by znał się na rzeczY, bo inaczej będzie czytał różne wcielenia.

Podam przykład.
W średniowieczu żyliśmy ( mieszkańcy miejscowości w której ponownie się wychowywałem ) jako osadnicy z pomorza - dziś moglibyśmy dywagować że wrogowie - ówcześnie mapa mniej więcej wyglądała w taki sposób _ https://www.google.pl/search?q=mapa+pol … agfbscQ5M:

Ówczesna polityka doprowadzała do walk o kretyńskie symbole - czyli jako " mieszkaniec zarówno państwa krzyżackiego jak i później królestwa polskiego w połączeniu z węgierskim gdyby nie " przeprowadzka na płd - wschodnią część współczesnej RP nadal byłoby ,, nakładanie ,, ról w marionetkolandiach oraz wcielenia raz po jednej a raz po przeciwnej stronie.

By nawiązać do współczesności.
W początkach XXI wieku wcielają się w rolę "katów" poprzednio maltretowani żydzi . Po drugiej stronie bywają dzieci które rodzą się jako palestyńczycy a wcześniej mordujący "naziści" .

Europie potrzeba w tej części około minimum 148 lat bez konfliktu by przywrócić jako taką harmonię.
durnie politykierujący wciąż zasyfiali próby ustabilizowania następstw z przeszłości.

By było jasne poprzednio "umarłem" jako polski rolnik i pochowali mnie na cmentarzu niemieckich żołnierzy z II wś. Po przenosinach na polski wróciłem " z powrotem" chodź mam dość ludzi i bezsensu który wciąż robią sami się mordując.

Jestem wolnym bytem który na dość długą "chwilę" zamienił kołyskę na kolebkę ewolucyjną.

załącznik opcjonalny | https://www.youtube.com/watch?v=HGWQ-AWAWHI

To planeta w pierwszej piątce najWartościowszych dla organicznych tlenowych.

To czy zechcesz wracać do poprzednich wcieleń aby wyciągać wnioski zależy od Ciebie.

Nie polecam czynić tego publicznie chyba że chcesz stać się wysokoCenionym nauczycieLem albo pouczającym wyżej wevvoluowanym.
Dla przypomnienia to co tu się znajdzie może zostać odczytane w całej gAlaktyce.
peaCe\

https://www.youtube.com/watch?v=J6tgMqnW9UA

5

Słyszałem o tym.

6

Ja osobiście używam sennik ów internetowych do rozpatrywania moich snów. Zawsze znajduję jakieś nawiązania. Polecam sennik biz oraz sennik mistyczny.