1

Temat: Darmowa energia

Witajcie forumowicze,
Nie wiem czy był taki temat ale też tym się interesuje.  Osobiście chce przetestować parę technologii m.in. Technologia KESHE, chodzi o Magravy kostki ogólnie wszystko co

2

Odp: Darmowa energia

Czy ktoś już korzystał i wypróbowywał?

3 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2017-05-12 09:34:45)

Odp: Darmowa energia

To chyba kwintesencja tego wynalazku:

https://www.youtube.com/watch?v=ncRQzxgkneQ

Można spróbować jeszcze z takim rozwiązaniem (autor chyba skonstruował i mu nie działało więc postanowił to zmodyfikować dodając rdzenie ferrytowe w cewkach i kondensatory, ale to też może nie działać):

https://www.youtube.com/watch?v=65573z3IcFw

Ogólnie można powiedzieć że na YouTubie jest mnóstwo takich WYNALAZKÓW: silnik PERENDEV, silnik KEPPE, technologia KESHE, QEG motor, różnego rodzaju silniki magnetyczne zrobione z wentylatora. Co jakiś czas pojawia się kolejna ściema i wszyscy którzy nie uważali na fizyce w szkole dają się na to nabrać. A to co zrobiono z Teslą i jego wynalazkami to już kryminał.

To oznacza że darmowej energii trzeba szukać zupełnie gdzie indziej, a na pewno trzeba jeszcze raz przyjrzeć zjawisku powstawania prądu w prądnicy i zjawisku rezonansu.

Hejal w swojej książce narysował piktogram z planetą i czterema księżycami i wydaje mi się że jest to idea zamiany grawitacji na moment obrotowy, link poniżej:

http://www.eioba.pl/a/2tch/silnik-grawitacyjny-a-j

Nawet opisał jak to ma działać: Gdy jeden księżyc pod wpływem zderzenia z meteorem wychodzi z orbity, coś ściąga go we właściwe miejsce. Nie bez znaczenia jest też pod rysunkiem słowo GRAWITACJA sugerujące że chodzi o zjawisko grawitacji. A ikonki do rozdziałów sugerują że urządzenie powinno się składać z kilku takich sekcji z czterema ciężarkami (księżycami) przesuniętymi między sobą w fazie. Podłączając do tego prądnicę moglibyśmy uzyskać darmowy prąd bez spalania paliw kopalnych.

Jak to działa? Na zasadzie dźwigni dwustronnej. Ciężarek z jednej strony podnosi trzy ciężarki z drugiej strony dlatego że jest oddalony od środka obrotu kilkukrotnie. Ciężarki spadają w dół dając moment obrotowy.

Nie rozwija to ziemskiej nauki bo wszystkie zjawiska są znane, tylko burzy dogmat, który mówi że nie można wykorzystać grawitacji do napędu urządzeń.

Czy to jest możliwe? Niech każdy sobie sam sprawdzi...

Załącznik pomocniczy dla dociekliwych:
https://www.youtube.com/watch?v=bmjBTSdCiVg

4

Odp: Darmowa energia

A teraz coś na temat silnika magnetycznego z uwielbianego przez wszystkich YouTuba:

https://www.youtube.com/watch?v=E33IIL9AqTU

Zagadka: czy to darmowa energia czy nie? Na jakiej zasadzie to urządzenie działa?