1

Temat: "Śmierdzisz, bo jesteś głupi..." Czyli świat hejterów, na wesoło :D

Przykłady głupoty, oraz ludzkiego prymitywizmu, w najgłębszych czeluściach internetu, skłoniły mnie do przemyśleń na temat "co ludziom w głowach siedzi". Otóż siedzi sporo. Sam tytuł, tego tematu, jest przykładem czyjegoś wpisu, czy komentarza na portalach. Prawie w każdym portalu internetowym siedzą hejterzy, którzy jadą po wszystkim, byleby wyładować siedzącą w nich frustrację. I to nie jest tak, że hejtują tylko ci, którzy mają masę kompleksów. W każdej grupie społecznej, są tacy osobnicy. Nie ma to znaczenia, jaką kto pełni funkcję w społeczeństwie.

Gimbusy- Można ich pomylić z hejterami, ponieważ też są agresywni. Zazwyczaj to nastolatkowie, którzy chcą komuś "pojechać", ale nie bardzo to im wychodzi, bo w oczy kłują błendy ortogriaficzne. big_smile Nikt się ich wypocinami nie przejmuje. Gimbusy to nie tylko nastolatkowie, ale też ludzie dorośli, którzy zachowują się tak, jakby przechodzili etap buntowniczy. Zazwyczaj to gimbusy piszą coś w stylu "śmierdzisz, bo jesteś głupi".  Jest powód "bo jesteś głupi" i przyczyna "śmierdzisz". No i wszystko jasne. smile

Co wy myślicie o takich osobnikach? Co dzieje się z ich sferą duchową?

2

Odp: "Śmierdzisz, bo jesteś głupi..." Czyli świat hejterów, na wesoło :D

Brak pokory i jako takiego wychowania w świadomości iż każda myśl i każdy czyn o czymś świadczą i w jakiś sposób wpływają na rzeczywistość. Myślę że te wyładowania na forach to takie: "jestem anonimowy to pokażę jak bardzo mam wszystkich w dupie i jak bardzo mi nie zależy na innych".Ignorancja,wysokie Ego,kompleksy,negatywne przyzwyczajenia i nawyki.
W swoim otoczeniu widzę czasem głupie i szkodliwe zachowania ludzi bo przyzwyczaili się do 'pozytywnej" reakcji otoczenia(np.śmianie się z wyrzucenia śmiecia byle gdzie,podziw dla kogoś kto "ma łeb" na alkohol itd).I tyczy to się też hejtu .Myślę że w hejtowaniu zawarte jest osobiste wnętrze,lustro piszącego hejt. A gimbusiarstwo świadczy o braku zainteresowania psychiką dziecka ze strony rodziców.

3

Odp: "Śmierdzisz, bo jesteś głupi..." Czyli świat hejterów, na wesoło :D

Krykur, słyszałeś o skandalu, jak to niektórzy sobie urządzili zawody, w obrażaniu polskiego papieża? To wcale nie było spowodowane zawiścią do papieża, tylko tym, że wielu ludzi go idealizuje. I mają konkretny ból tyłka, jak ktoś robi sobie z niego jajca. A trolle mają z tego polewkę, jak ktoś ma ból tyłka.

Myślę, że gdyby ludzie umieli utrzymać dystans do siebie, i ogólnie, byli bardziej wyluzowani, nie byłoby trollów, ani hejterów. Bo oni są jak wampiry energetyczne.