1

Temat: ISIL, uchodźcy, imigranci

Uchodźca wg mojej definicji to osoba, która ucieka przed wojną lub prześladowaniami.

Imigrant to osoba, która dobrowolnie opuszcza swój kraj by zamieszkać w innym zmieniając swoje życie na lepsze lub gorsze.

Są jeszcze wygnańcy i przesiedleńcy, czyli osoby zmuszane do zmiany miejsca pobytu.

Z moich analiz wynika, że obecnie uprawiana jest świadoma kampania dezinformacyjna i propagandowa. Dla jej celów imigranci nazywani są uchodźcami by zmniejszyć opór społeczny przed ich przyjmowaniem. Celem kampanii jest fizyczne przemieszczenie dużych grup ludzkich z krajów biednych do bogatszych w celu wywołania konfliktu cywilizacyjnego, osłabienia i rozpadu Unii Europejskiej. To nie jest zjawisko spontaniczne, to starannie realizowany plan. Na 97,3% stoją za tym te same osoby, które zakulisowo rządzą władzami Stanów Zjednoczonych.

2

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Hejal napisał/a:

Na 97,3% stoją za tym te same osoby, które zakulisowo rządzą władzami Stanów Zjednoczonych.

   Masz na myśli globalistów?.Tak zgadzam się w 100%Ich głównym priorytetem jest między innymi depopulacja planety.Nie mogą tego zrobić w otwarty sposób więc incjują różne konflikty i kryzysy w różnych częściach świata ,oczywiście z różnym skutkiem.W moim mniemaniu kryzys humanitarny w Europie to część ich planu.Wywołanie konfliktu w Europie może doprowadzić do wywołania III wojny swiatowej.Tak jak to było podczas I i II WŚ.Najsmutniejsze jest to że ludzkość nie dostrzega gdzie jest źródło problemu.Obwiniaja swoich polityków za wszelkie zło ale oni są tylko "marionetkami"Powoli ludzie się budzą ale jest to proces zbyt wolny.Zanim ludzie zdadzą sobie sprawę w jak tragicznej sytuacji są ,może już to być za późno ....

3

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Witam po długiej ciszy Hejala.
Wszystko wskazuje na to iż rok 2016 będzie  bardzo niespokojnym okresem w Europie, zostało to bardzo starannie zaplanowane.
Hejalu a może podał byś jeszcze kilka szczegółów odnośnie i co dalej?
A może ich wszystkich wchłoną Niemcy, to duży i zorganizowany kraj, zdyscyplinowane społeczeństwo, ponadto celem tych wszystkich ludzi  są głównie Niemcy i Wielka Brytania.
Pożyjemy, jak pozwolą, zobaczymy.
Pozdrawiam.

4

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

No to już brzmi jak scenariusz jakiegoś filmu szpiegowskiego. Czy istnieje szansa, że troszeczkę się mylisz Hejal? Po co to w ogóle robią? Pewnie dla zysku, tylko co zyskają. Nie lubię takich przekrętów. Pewnie robią to dla dominacji, władzy nad światem. Czy kiedyś to się skończy?

5 Ostatnio edytowany przez Ento (2015-09-10 07:11:58)

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

krykers00 napisał/a:

No to już brzmi jak scenariusz jakiegoś filmu szpiegowskiego

Film?!a może teoria spiskowa ?Nie traktujcie tego jako dodatek do filmu z dreszczykiem...to jest fakt!Oni już dawno rządzą swiatem.Mają nieograniczone środki i możliwości.Mają wpływ na finanse ,ekonomię i strukturę społeczną niemal każdego kraju na świecie .Ich celem jest  redukcja populacji i kontrola każdej jednostki.Także są źródłem wszystkich problemów na planecie.Wojny ,głód ,choroby.Brzmi nieprawdopodobnie?jeśli tak uważacie to macie dużo zaległości do nadrobienia.

6

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Hejal napisał/a:

Z moich analiz wynika, że obecnie uprawiana jest świadoma kampania dezinformacyjna i propagandowa. Dla jej celów imigranci nazywani są uchodźcami by zmniejszyć opór społeczny przed ich przyjmowaniem. Celem kampanii jest fizyczne przemieszczenie dużych grup ludzkich z krajów biednych do bogatszych w celu wywołania konfliktu cywilizacyjnego, osłabienia i rozpadu Unii Europejskiej. To nie jest zjawisko spontaniczne, to starannie realizowany plan. Na 97,3% stoją za tym te same osoby, które zakulisowo rządzą władzami Stanów Zjednoczonych.

Z czego miałby wyniknąć ten konflikt cywilizacyjny? Ktoś mógłby powiedzieć, że to rasistowskie (tak już nazwano moją znajomą za to, że głośno sprzeciwia się napływowi muzułmanów do Europy, choć nic osobiście do nich nie ma). Czy to jednak moralne zabraniać ludziom z biednych krajów przybywać do tych bogatszych, by mogli godnie żyć razem ze swoimi rodzinami?

7

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Hejal napisał/a:

Z moich analiz wynika, że obecnie uprawiana jest świadoma kampania dezinformacyjna i propagandowa. Dla jej celów imigranci nazywani są uchodźcami by zmniejszyć opór społeczny przed ich przyjmowaniem. Celem kampanii jest fizyczne przemieszczenie dużych grup ludzkich z krajów biednych do bogatszych w celu wywołania konfliktu cywilizacyjnego, osłabienia i rozpadu Unii Europejskiej. To nie jest zjawisko spontaniczne, to starannie realizowany plan. Na 97,3% stoją za tym te same osoby, które zakulisowo rządzą władzami Stanów Zjednoczonych.

Doszłam do tego samego wniosku. I w obliczu tego, co już o tym wiemy, wejście w emocje, szeroko generowane przez media, zasila ten konflikt.

8

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Z moich analiz wynika, że obecnie uprawiana jest świadoma kampania dezinformacyjna i propagandowa. Dla jej celów imigranci nazywani są uchodźcami by zmniejszyć opór społeczny przed ich przyjmowaniem. Celem kampanii jest fizyczne przemieszczenie dużych grup ludzkich z krajów biednych do bogatszych w celu wywołania konfliktu cywilizacyjnego, osłabienia i rozpadu Unii Europejskiej. To nie jest zjawisko spontaniczne, to starannie realizowany plan. Na 97,3% stoją za tym te same osoby, które zakulisowo rządzą władzami Stanów Zjednoczonych.

Też tak uważam. USA wchodzi w duży kryzys gospodarczy...a jak wiadomo, wojna zawsze generuje gospodarczy skok. Słabnie też ich pozycja światowego lidera...więc osłabienie Europy to prosty plan na jej odzyskanie.


Szansa na zmianę zawsze istnieje. Nie da się wszystkiego przewidzieć, można robić analizy. Jeśli w Polsce wygra ktoś mądry, kto zechce poprosić mnie o radę, udzielę jej. Ale czy ją zrealizuje - będzie zależało od niego. Posiadam ogólny plan naprawy kraju, w którym żyję (zaznaczam, że jest to efekt mojego osobistego działania - hobbistycznej analizy sytuacji, a nie żaden żaden plan kosmitów zatwierdzony przez władze Unii Galaktycznej pieczątką wielkości Księżyca), którego realizacja mogłaby potem oddziaływać na sąsiednie kraje i coś zmienić. Jego realizacja dałaby ok. 70% szansy powodzenia i ok. 30% czynnika wstecznego (opór systemu i społeczeństwa przed zmianami). Ale jak wspomniałem, mogę przedstawiać pomysły, by nimi inspirować także osoby u władzy, ale ludzie sami muszą chcieć posłuchać rad, a potem przemyśleć jak je zrealizować i jak przeciwdziałać czynnikowi wstecznemu.

Ten plan naprawczy obejmuje m.in.:
- ogłoszenie bankructwa kraju i wypowiedzenie niewolniczych długów
- zmianę ustroju politycznego na oszczędny, wydajny, sprawiedliwy, przejrzysty i skuteczny
- krótki okres przejściowy na zmiany systemowe
- reformę rentowo-emerytalną
- reformę podatkową
- reformę obronną
- likwidacja zbędnej biurokracji
- reformę systemu edukacji
- wypowiedzenie szkodliwych traktatów międzynarodowych
- tworzenie nowej wspólnoty międzynarodowej opartej na przejrzystych i sprawiedliwych zasadach
- reformę prawa - trzeba mocno je uprościć, właściwie napisać od nowa, najlepiej w formie czytelnej tabelki (na Saleinji mamy całe prawo w postaci tabelek z 4 kolumnami, numer prawa, treść prawa, czego dotyczy i czego nie dotyczy).

Mam sposób na wdrożenie planu w ciągu 5 lat okresu przejściowego, ale wymaga to sumienności realizacji, zapału i umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów czynnika wstecznego. Niestety, czynnik wsteczny mógłby go zniweczyć lub wydłużyć w nieskończoność, a wtedy poniósłby plan fiasko. Bo trzeba go wdrożyć szybko - odciąć się od tego co toksyczne i wprowadzić to co uleczy.


Szczytna idea smile Jednak moim zdaniem ogólna świadomość ludzkości jest za niska żeby to zrealizować. Potrzebny jest reset...i niestety z wielu przepowiedni wynika, że tym resetem ma być III wojna światowa. W jednej z przepowiedni, którą czytałem jakieś 6-7 lat temu było napisane, że III wojnę poprzedzi konflikt zbrojny na Ukrainie i zalanie Europy przez ludność islamską. Kilka dni przed wybuchem ma być podpisany ogólnoświatowy pokój...pierwsze wybuchy bomb maja nastąpić właśnie podczas świętowania pokoju. Cóż...jak na razie ta przepowiednia się sprawdza. Pocieszające może być jedynie to, że podobno w Polsce ma być w miarę bezpiecznie.

Czy to jednak moralne zabraniać ludziom z biednych krajów przybywać do tych bogatszych, by mogli godnie żyć razem ze swoimi rodzinami?

Czytałem ostatnie raporty, mi.in. ONZ...75% uchodźców to młodzi, samotni mężczyźni w wieku poborowym, tylko garstka to kobiety z dziećmi...ale nikt o tym oficjalnie w mediach nie mówi. Poza tym, najbogatsze kraje arabskie nie przyjmują uchodźców, bo wiedzą, że wśród nich są islamscy bojownicy, których nie da się wyłapać w takiej masie ludzi.

9 Ostatnio edytowany przez krykers00 (2015-09-10 18:17:35)

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

A nie da się tak bez wojny? sad Głupie pytanie, wiem, ale zapytać się nie zaszkodzi.

10

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Ja cały czas mam nadzieję, że jednak wojny nie będzie smile

11 Ostatnio edytowany przez krykers00 (2015-09-10 19:20:54)

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Ja też oczywiście mam taką nadzieję smile Ale z drugiej strony jednak istnieje obawa, że jest to nieuniknione.

Poza tym. Jak ty to robisz? Od razu poprawił mi się humor, i się uśmiechnąłem smile Niby to tylko jedno zdanie. smile Dzięki wielkie.

12 Ostatnio edytowany przez adrianekleo (2015-09-11 11:18:22)

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Zanim zaczniemy użalać się nad "uchodźcami" popatrzmy jak wygląda emigracja Polaka. Jedzie do obcego kraju mając w kieszeni kilkaset EUR/USD na wynajęcie miejsca do spania. Na miejscu nikt mu nie zapewnia ani pracy, ani jedzenia, ani nauki języków. Jeśli znajdzie pracę to za najniższą i to na czarno. Jak go złapią "migration" na tym że pracuje to czeka go deportacja. Za  opiekę medyczną musi płacić bo jak pracuje na czarno nie ma ubezpieczenia.

Natomiast ostatni przypadek z Polski. Jedna z parafii dla "uchodźców" załatwiła mieszkanie z dostępem do internetu, rodzicom pracę, dla dzieci szkołę, rowery do komunikacji. Podejrzewam że parafianie się złożyli? Po paru dniach "uchodźcy" zostawili wszystko i uciekli za granicę gdzie socjal jest wyższy.

To teraz pytanie. Jakim krajem jesteśmy III czy może IV świata. Ci którzy protestują przeciwko "uchodźcom" widzą rażącą niesprawiedliwość w traktowaniu Polaków i "uchodźców" i dlatego protestują. I poniekąd mają rację. Kto z was nie chciałby wyjechać np do Norwegii za pracą?

Pamiętacie co HEJAL mówił o mądrej pomocy? Nie ma problemu niech się osiedlają ale na warunkach jakie my im podyktujemy bo to nasz kraj. Bardzo łatwo jest sprawdzić kto przyjechał pracować a kto żyć z zasiłków. Po prostu trzeba posłać ich do ciężkiej fizycznej pracy. Ci którzy do nas nie pasują sami się wykruszą. A tych którzy zostaną przywitamy z otwartymi ramionami bo to osoby wysoko rozwinięte jeśli potrafią dawać z siebie wszystko aby przetrwać.

Też moglibyśmy poprosić HEJALA - HEJALU daj nam technologię, wolną energię i roboty które za nas wszystko zrobią. A HEJAL na to to je sobie zróbcie i odkryjcie. I bardzo dobrze bo to do czego dojdziemy sami jest nasze i nikt nam tego nie zabierze. I jak się wylało dużo potu to się to bardziej ceni.

13

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Przed chwilą otrzymałem ten filmik od przyjaciela.

Subject: imigranci wyrzucają jedzenie oraz wodę...




       

[url]https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8[/url]





Proszę film na potwierdzenie słów:
Do sieci trafił przedziwny film, na którym widać jak przebywający na Węgrzech imigranci wyrzucają jedzenie oraz wodę na tory. Agresywni przybysze, których uchwyciła kamera gardzą oferowaną im pomocą.


pikio.pl/o-co-chodzi-imigranci-wyrzucaja-jedzenie-i-wode-na-tory-video/

14

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

@Koster43 No na tym filmiku widać że bardziej mężczyźni mają tendencję do wyrzucania żywności, a kobiety i dzieci biorą ją. Tylka ja nie wiem dlaczego.

15 Ostatnio edytowany przez Sceptyczny_Sceptyk (2015-09-11 13:17:37)

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Powiedzmy sobie jasno. Polska akurat zagrożona nie jest zalewem Islamskim, bo w Polsce są bardzo niskie zasiłki socjalne w porównaniu do Niemiec lub Francji. Co mnie martwi to to, że są oni przyjmowani na "kota w worku". Żadnych dokumentacji, nic. Można tylko zgadywać ilu wśród nich jest ludzi potrzebujących zwykłych szukających normalnego życia, a ile jest Islamskich bojowników, bo są na pewno, jest to prowadzone w tak niestaranny sposób, że brak niechcianych przecieków jest wręcz niemożliwy, pytanie tylko czy to celowe działanie czy nie. Dziwi mnie również to, że schronienia tym ludziom nie zapewnią Bogatsze kraje Islamskie w końcu ta sama wiara, o sąsiednim Izraelu już nie wspominając, bo jak stwierdzili, są małym krajem i muszą kontrolować napływ obcej ludności, ale na złoto miejsce się oczywiście zawsze znajdzie. Staram się i staram i w dalszym ciągu nie wiem jakie rządy europejskie miałyby z tego korzyść. Skoro i tak wiadomo, że większa część z nich będzie "ciągnąć na socjalu" i nie będą napędzać gospodarki pracując, więc jeśli nie chodzi tu o interes to o co? Czyżby pro-globalna intryga? Możliwe. A może i nawet już nie intryga, bo jeśli przyjrzymy się temu dokładniej, widzimy, że wszystko zmierza w stronę wojny. Konflikt na Ukrainie, można porównać do hiszpańskiej wojny domowej przed II wojną światową albo Układu monachijskiego, gdy Europa (łącznie z Polską niestety) sprzedała Czechosłowację Hitlerowi w zamian za pokój. Teraz dzieje się podobnie, nawet zagrania są całkiem podobne, eh połowicznie żartem powiem- zacznę już sobie szykować konserwy i kałachy.

16

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Wracając do tematu uchodźców- Tak obecnie wyglądają parki w Węgrzech.
[url]http://valasz.hu/itthon/ilyet-se-latott-meg-iszlam-imaszertartas-a-volt-koztarsasag-teren-114357[/url]

17

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

"To nie jest zjawisko spontaniczne, to starannie realizowany plan. Na 97,3% stoją za tym te same osoby, które zakulisowo rządzą władzami Stanów Zjednoczonych"

Ale to podobno też oni stożyli ue jako przyszła cześć składową NWO.

Ten cały islamski najazd to profanacja stachu, gwałty;morderstwa itp to już chyba "normalność". Zamachy? Na razie na świecie doszło do tylko 1, tego sprzed 14laty.
Każdy głupi może zabić 10 jak nie 100-ki ludzi przedmiotami z domu.
Jak na ułożonego psa sie warczy to i on ugryzie, ale i wściekłego da się ułożyć.
Franciszek niby nakazał parafia przyjecie po 1 rodzinie, gdyby wprowadzić to w życie przez rządy problem znikł by dużo szybciej.

18

Odp: ISIL, uchodźcy, imigranci

Witajcie. Trochę poszperałem wczoraj wieczorem w internecie, nie było to trudne, tylko trzeba umieć szukać.Moim zdaniem Al-Ka’ida i jej nowa forma ISIS to współczesna broń psychologiczna USA, dzięki której mają pretekst do prowadzenia działań wojennych do niedostępnych dla nich wcześniej terenów. Tworzą fikcyjnego wroga, którego kontrolują i można z niego zrobić kozła ofiarnego i  zwalić wszystko złe co jest spowodowane naszymi działaniami. Przy pomocy manipulacji prowadzą wojny, w których rzekomo zwalczamy naszego fikcyjnego wroga, a tak naprawdę możemy wchodzić wszędzie i robić co nam się podoba pod pretekstem obrony uciśnionych. Wciskamy ludziom zależne od nas rządy, a jak ich nie akceptują to wprowadzamy tam swoją agencję terrorystyczną i już mamy dostęp do prowadzenia działań wojennych na danym terenie. W ten sposób prowadzą wojny Amerykanie. To plan doskonały, walcząc jednocześnie po obu stronach konfliktu nie można przegrać. Niestety w obecnym scenariuszu Europę Zachodnią czeka podobny los do Iraku, Syrii i innych państw napadniętych przez Stany Zjednoczone pod pozorem walki z terroryzmem.

Kto ma jakieś wątpliwości niech zapyta samej Al Kaidy i Hillary Clinton:
[url]http://oi58.tinypic.com/2zp4ahj.jpg[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=Dqn0bm4E9yw[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=4ZbTqeYM1To-[/url] A tu wypowiedź Syryjki, która twierdzi, że USA i Izrael naruszyły ostatnio granicę Syrii, bez zgody ani konkretnego powodu.