1

Temat: Najzabawniejsze sytuacje na ziemii.

Hejal, czy mógłbyś się podzielić swoimi najzabawniejszymi sytuacjami na naszym globie?

2

Odp: Najzabawniejsze sytuacje na ziemii.

Ja się podzielę z tobą sceptyku czymś śmiesznym, nieroztropnym, i ciężko będzie tobie, jak i każdemu tutaj w to uwierzyć. Znam takiego gościa, co poszedł do banku, i wziął pożyczkę. Wyszedł z banku, i poszedł do kolejnego. Też w celu objęcia pożyczki. Powtórzył całą czynność jeszcze kilka razy, aż banki w sie skończyły (albo jak były, to o nich nie wiedział). Obszedł je, i w kieszeni miał 12 tysięcy zł. Większą połowę tych pieniędzy przepił w dwa tygodnie. Teraz ma komornika na karku, i się tym nie przejmuje, bo nic nie ma. Żyje sobie beztrosko, z dnia na dzień, i się z tego wyczynu cieszy.

3

Odp: Najzabawniejsze sytuacje na ziemii.

To ja znam osobę z mojej wioski co brała kredyty ale na innych.Chodzi o to że ludzie jej podpisywali kredyty w różnych wysokościach(od 2000 do nawet 40000 zł) i ona obiecała każdemu indywidualnie że będzie je spłacać.Oczywiście nie spłacała.Nabrała tak około 40 ludzi.Dziś prokuratura ma z nią pełne ręce roboty.Grozi jej do 8 lat.

4

Odp: Najzabawniejsze sytuacje na ziemii.

W/w sytuacje raczej są smutne aniż zabawne.To tylko udowadnia fakt że człowiek jest nadal zdominowany przez pieniądze i jest to rzecz dla niektórych nadrzędna.Do takiego stopnia że potrafią oszukując krzywdzić innych.Oszukani ludzie tracą zdrowie psychiczne a w Polsce nawet wolność.Do tego dochodzi spirala nieufności i nienawiści do drugiego człowieka.Więc smutne jest to że m.in PIENIĄDZE blokują rozwój duchowy i nie tylko, naszego gatunku

5

Odp: Najzabawniejsze sytuacje na ziemii.

Ento. Tego człowieka, którego opisałem, znam na tyle, żeby wiedzieć że jemu to po prostu wisi. Nic mu nie zrobią, ponieważ nie oszukał innych ludzi, tylko banki. Jak już mówiłem, żyje sobie beztrosko, i nie ma nic, żeby komornik coś mu zajął. Nie pójdzie do więzienia, bo jakby mieli za to zamykać, to ponad połowa polaków musieliby zamknąć.

Krykur. To nie jest śmieszne, i świetnie pokazuje naiwność ludzi. Jej grozi więzienie, ponieważ oszukała ludzi, a nie banki.

6

Odp: Najzabawniejsze sytuacje na ziemii.

Krykers masz rację że nie jest to śmieszne.To jest straszne.Jednak zastanawia mnie czym się ta kobieta  kierowała bo na pewno nie logiką i zdrowym rozsądkiem.Ludzie oszukują ludzi na różne sposoby ale ten wybrany przez nią był wyjątkowo głupi.

7

Odp: Najzabawniejsze sytuacje na ziemii.

Krykur. Tak się dzieje z materialistami. Wpadła na "genialny" pomysł, i miała nadzieję na szybki zysk. Tu już nie ma logiki, bo umysł jest zaciemniony wizją luksusów, które rzekomo czekają w przyszłości. Takich ludzi nie zastanawiają skutki, bo wyobraźnia skupia się na zysku.