1

Temat: Konferecja w Konstanz

Zauważyłem dziwny zastój myśli twórczych na forum, czym to jest spowodowane?
Aby ożywić przemiłych forumowiczów pozwoliłem sobie wkleić najnowsze doniesienia Kobry ze strony 
[url]https://krystal28.wordpress.com/category/kobra/[/url]
myślę, że Hejal nie będzie miał nic przeciwko.

Pozdrawiam.

Notatki z konferencji Kobry w Konstanz, Niemcy, 21 i 22 marca 2015 – Część 1

08 kwi 2015 1 komentarz

by krystal28 in Kobra, Wydarzenie
.
Notatki udostępnione przez Aldabrę.  Dzięki Ci, Aldabro, za tę ogromną pracę <3 kr
.
.
Dzień pierwszy:
.
„Musisz oduczyć się tego, czego się nauczyłeś”.
.
Ludzie zostali zaprogramowani na wiele różnych sposobów od początku swojego życia/istnienia na Ziemi:
Implanty, system przekonań i wierzeń, zapomnienie poprzednich wcieleń i wiedzy z nich płynącej, Rodzice, Szkoła,  aby nauczyć ludzi posłuszeństwa wobec Matrixa. Nauka, a zwłaszcza nauki ścisłe prezentują starą wiedzę sprzed co najmniej 150 lat, Media oraz organizacje religijne, Blokowanie informacji o istnieniu innych ras i cywilizacji w kosmosie przez co utrzymywany jest mit osamotnienia.
.
Pierwsze zaprogramowanie
.
Kobra opowiadał o procesie programowania, które musieliśmy przejść przybywając z różnych systemów gwiezdnych na Ziemię.  Zostaliśmy zmuszeni do zawarcia Umowy Duszy z Archontami.  Zawsze naszym celem było wspieranie energetycznego przejścia planety i ludzkości do Złotego Wieku.  Archonci od początku próbowali nam to uniemożliwić i utrudnić.  Umowa Duszy została zawarta z Archontami przed naszym pierwszym wcieleniem na Ziemi.  Ludzie na planecie Ziemia mają Wolną Wolę.  Ta pierwotna Umowa Duszy, którą podpisaliśmy z Archontami przed naszym pierwszym wcieleniem, pozwoliła im na umieszczenie implantów w nas i programowanie ludzi wewnątrz naszego plazmatycznego, energetycznego pola, tak aby zapobiec u nas jakimkolwiek wspomnieniom dotyczącym pamięci Światła, pamięci Wiedzy oraz poprzednich wcieleń.  To była pierwsza warstwa programowania, pierwsze implanty z czasów Atlantydy, które wciąż są na przykład przyczyną współczesnych systemów wierzeń.  Szczegóły na temat pierwszej warstwy implantów nie mogą być jeszcze w pełni ujawnione, gdyż nie jest to jeszcze właściwy moment.  Kobra zaznaczył, że stworzyliśmy odrębną rzeczywistość, która jest podstawą struktury matrixa.  Nadal jesteśmy jeszcze podlegli tej sztucznej strukturze.  Byliśmy i nadal dzisiaj jeszcze jesteśmy wewnątrz więzienia reinkarnacji i to jest ważna część działającego oprogramowania.
.
Druga warstwa programowania została wprowadzona przez Archontów przed każdym aktualnym wcieleniem i narodzinami osoby.  Implanty te są umieszczane w naszej duszy, w naszym ciele eterycznym.  Ta część programowania miała na celu spowodować, aby dziecko w ogóle nic nie pamiętało ze swoich wcześniejszych wcieleń.  Jest to bardzo bolesny proces zachodzący przed urodzeniem i jest to jeden z powodów, dla których dzieci płaczą w trakcie swoich narodzin na Ziemi.
.
Trzecia warstwa programowania jest przekazywana przez naszych rodziców, poprzez ich wychowanie i wpajanie nam ich lęków, systemów wierzeń, systemu przekonań, itp.
.
Czwarta warstwa programowania powstaje w wyniku oddziaływania na nas systemu edukacyjnego w przedszkolu, szkole, na uczelni, a następnie w pracy, abyśmy wciąż pozostawali pod wpływem i naciskiem matrixa.  Przykładowo nauki ścisłe prezentowane na uczelniach są przynajmniej o 100 lat opóźnione, niewiele mówi się o fizyce kwantowej, nauczanie jest pełne zamierzonych błędów, aby opóźniać przebudzenie ludzkości, postęp i odkrycia nowych technologii.  Druga zasada termodynamiki jest tak sformułowana, aby powodować myślenie, że darmowa, wolna energia jest niemożliwa do uzyskania.  Zgodnie z teorią względności – prędkość światła jest przyjęta za największą z możliwych, więc “super-świetlna” prędkość ( szybsza niż prędkość światła ), którą wykorzystują statki kosmiczne, jest najzwyczajniej nierealna i pozostaje w sferze fantazji SF.
.
Piąta warstwa programowania powstaje w wyniku rządowej propagandy, programowania informacyjnego poprzez mass media, w pracy, w różnego rodzaju organizacjach religijnych, itp.  Ta warstwa między innymi zawiera program, że wszystko co jest związane z UFO z zasady uznaje się jako szaleństwo lub inne zaburzenia psychiczne u osoby, która o tym wspomina.  To wszystko zostało zainstalowane, aby utrzymać masy ludzi wewnątrz programu, i aby stłumić jakiekolwiek otwarte dyskusje lub kwestionowanie powyższych zagadnień.  Otwarty pierwszy kontakt z innymi cywilizacjami może nastąpić tylko wtedy, gdy ta bariera zostanie usunięta.  Prawdopodobnie pierwszy kontakt z przedstawicielami innych cywilizacji będzie możliwy jeszcze przed Wydarzeniem i fakt ten znacznie przyspieszy zachodzenie zmian.  Kobra powiedział: pracujemy nad tym, aby kontakt odbył się jeszcze przed Wydarzeniem.
.
Skoro już wiemy o warstwach programowania, teraz jest czas, aby każdy z nas się od-programował.
Bardzo szybko w trakcie konferencji w Konstanz zbudowała się mocna, silna i stabilna energia zebranej grupy osób i było to bardzo pomocne w trakcie pracy, medytacji i innych rzeczy które robiliśmy razem w trakcie tych dwóch dni.  Wiele osób wydawało nam się znajomych ( choć z całą pewnością w tym życiu się dotychczas nie spotkaliśmy :-).
Grupa emanowała dużym skupieniem, uważnością i wzajemną życzliwością.
.
Weszliśmy w Fazę Przełomu pod koniec zeszłego roku – 2014.
Faza Przełomu oznacza, że intensywność Światła wzrasta, a kulminacją będzie Wydarzenie.
Pozytywne rasy zadecydowały aby przyspieszyć ten proces.  Jednakże My również bierzemy udział w tej operacji, wspieramy ją naszym aktywnym i świadomym działaniem, naszymi decyzjami, intencją oraz wolą współtworzenia.
Przed konferencją każdy z nas podpisał zobowiązanie, że nie będziemy robić zdjęć ani nagrywać.  Wszelkie urządzenia typu komórki i laptopy były całkowicie wyłączone.
.
Jak się okazało grupa miała również duże poczucie humoru, bo gdy Kobra pokazywał nam te swoje zdjęcia, gdy Siły Światła zabrały go na kilkugodzinną wycieczkę, gdy wyleciał w statku poza Zasłonę, wysoko ponad stratosferę, jedna osoba zapytała zatroskanym głosem – i co, też musiałeś podpisać dokument, że nie będziesz robił zdjęć ani nagrywał , tak jak my ???  Cała sala zareagowała wielką salwą śmiechu, a Kobra odpowiedział z uśmiechem – ale gdzie mi tam w głowie wtedy były jakieś zdjęcia, to było coś tak wspaniałego, że w ogóle nie chciałem wracać na powierzchnię Ziemi i negocjowałem aby być tam jak najdłużej .  Kobra doświadczył tam poczucia piękna, spokoju ducha i radości i jest pewien świetlistej przyszłości ludzkości. Usunięcie Zasłony jest ważne dla procesu eliminowania grupy Chimera, która utrzymuje stan kwarantanny planety Ziemia.  Kobra zaleca nie oglądanie telewizji z powodu bardzo intensywnego negatywnego programowania.  Kobra zwrócił uwagę na to, aby w minimalnym stopniu używać smartfonów i laptopów, które mają wbudowany aparat, który pozwala członkom grupy Chimera na monitorowanie opinii publicznej.
.
Więcej o tej wycieczce Kobry do poczytania na blogu „Kobra poza Zasłoną”: [url]http://2012portal.blogspot.com/2014/02/cobra-beyond-veil.html)[/url]
.

2 Ostatnio edytowany przez krykers00 (2015-04-09 19:08:12)

Odp: Konferecja w Konstanz

Otoczenie ma duży wpływ, na światopogląd. Każdy się od-programuje kiedy będzie sam gotowy, i kiedy sam zauważy sztuczne programy, które działają destrukcyjnie na ludzkość.

To jest z ludźmi trudne, bo te programy ograniczają poszukiwania. Żeby odkrywać, to trzeba poszukiwać, a wielu tego nie robi, bo żyją powiedzmy w sztucznych przekonaniach religijnych. Tacy religijni ludzie, uznaliby tę całą stronę, za zło od szatana, bo są sprzeczne z naukami Kościoła. 

Nie tylko o religie chodzi, bo w szkołach uczą formułek, i przystosowania się do życia w społeczeństwie, oraz idiotycznych ideologii, które mogą nieść negatywne skutki.

Jeżeli chodzi o sam materiał, to jak zwykle zalecam sceptycyzm, z połączeniem otwartego umysłu. Pozdrawiam serdecznie smile

3 Ostatnio edytowany przez koster43 (2015-04-10 12:12:30)

Odp: Konferecja w Konstanz

Obecnie na Ziemi znajduje się 50 gwiezdnych wędrowców, którzy cały czas pomagają i inspirują rasę ludzką "aby powstała z kolan" i przejrzała na oczy. Z jednej strony jak spojrzymy wstecz to przez ostatnie 100 lat nastąpiły ogromne zmiany w świadomości, ludzie zmienili podejście do otaczającego świata. O ile przez następne 100 lat sami siebie nie unicestwimy to jest szansa na szybszy rozwój duchowy a co za tym idzie lepsze spokojniejsze w moim rozumieniu normalne życie na tej planecie.
Polecam przeczytanie książki "Wszystko jest wibracją" jeszcze raz, przy drugim czytaniu wiele rzeczy się ujawnia na nowo i utrwala w pamięci, która jest często bardzo zawodna.
A książka jest nie powtarzalna.
Pozdrawiam.

4

Odp: Konferecja w Konstanz

Ja tu napiszę, to co napisałem w innym wątku. Kiedy zobaczyłem w tamtym roku tę książkę, i "witajcie ziemianie", to sobie pomyślałem "ojjj a cóż to, kosmita który pisze książki? Hehe ale jaja." Zacząłem czytać z ciekawości, i czytałem po cztery godziny dziennie, w trzy dni. Kiedy brnąłem w lekturę, to tym bardziej podchodziłem poważnie, do całej sprawy. Czułem że coś w tym jest! To co tu pisze, może zmienić podejście sceptyków,i niedowiarków. Hejal ma podejście do ludzi, i wiedział jak to wszystko przedstawić.

Oczywiście masz rację, że ludzie byli inni 100 lat temu, i chyba Hejal o tym gdzieś pisał.
smile