1

Temat: Dusze hybrydowe

Dusze, które na ziemi inkarnują rzadko - nazywa się hybrydowymi.

Część dusz wybiera ziemię, jako stałe miejsce swojego rozwoju, inne inkarnują tu sporadycznie. Są również dusze nie przywiązane do konkretnego miejsca lub rasy.

Dusze hybrydowe, czyli funkcjonujące zazwyczaj w innym systemie, decydują się (z różnych względów) na wcielenie / wcielenia ziemskie. Pochodzą z różnych systemów - zarówno z wyżej rozwiniętych cywilizacji, jak i z cywilizacji będących na niższym poziomie niż Ziemia.

Ziemia jest jednym z najtrudniejszych miejsc dla rozwoju dusz, ze względu na olbrzymią polaryzację energii

2

Odp: Dusze hybrydowe

"dobra i zła". Ponad to, ciało ludzkie / mózg "generuje" emocje, których nie doświadcza większość innych ras.

Skrótowa relacja duszy, która pierwszy raz inkarnowała na Ziemi - to była jazda bez trzymanki!

Emocje doświadczane na ziemi "generują" olbrzymią energię. Niektóre dusze hybrydowe nie radzą sobie z nową rzeczywistością, i - mówiąc kolokwialnie: wchodzą na złą drogę. Znane są przypadki, kiedy dusza funkcjonująca wcześniej w wysoko rozwiniętych cywilizacjach, tu na ziemi, staje się przysłowiowym przestępcą, dopuszczając się czynów wszelkiej maści (z morderstwami włącznie).

Pytanie - jak to możliwe? Otóż - nie przyzwyczajona dusza może mieć trudność w zaadoptowaniu się do nowych warunków życia fizycznego. I tak się czasem dzieje.

Moje własne wnioski - rozwój cywilizacyjny nie zawsze jest tożsamy z rozwojem dusz zasiedlających dany system.

Przyjmijmy skalę 10-cio stopniową.
Przykład umowny i ogólny: cywilizacja na poziomie rozwoju 8, może być zasiedlana przez dusze będące na 6 poziomie rozwoju. Cywilizacja na poziomie 6 może być zamieszkana przez dusze na poziomie 8.
TO nie jest reguła, ale takie sytuacje mają miejsce we wszechświecie.

Wysoką cywilizację łatwiej jest zbudować w sprzyjających warunkach. Większym wyzwaniem jest dokonanie tego w trudnych warunkach, takich jak na ziemi - ze względu (między innymi) na emocje,  które doświadcza każda dusza będąca w ludzkim ciele.

Dusze przebywające na Ziemi muszą wykonać o wiele większą "pracę" aby funkcjonować w miłości, spokoju, empatii, niż dusze wcielające się systemy cywilizacyjne "wyżej" rozwinięte.

Podsumowując - rozwój duszy nie jest tożsamy z rozwojem cywilizacji w którym dusza inkarnuje.

3 Ostatnio edytowany przez sulaco (2015-01-27 18:00:22)

Odp: Dusze hybrydowe

[url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150127/LUBLIN/150129661[/url]

Czy to moze byc przyklad zbrodni popelnionej przez takie hybrydowe dusze ?
Dodam jeszcze tylko to że jest mi ich okropnie zal zwlaszcza jego , jesli kiedys dotrze do niego to co zrobil to nie zazdroszcze mu.

4

Odp: Dusze hybrydowe

tak...dusze hybrydowe mogą dopuszczać się nawet ludobójstwa, czyli morderstw na wielką skalę

5

Odp: Dusze hybrydowe

I co dzieje sie potem z taka dusza po śmierci jesli wcześniej żyła w wyżej rozwiniętej cywilizacji a tu dopuściła sie zbrodni.

6 Ostatnio edytowany przez dellfin (2015-01-29 12:35:13)

Odp: Dusze hybrydowe

jest kilka możliwości, po śmierci ciała fizycznego taka dusza przechodzi przez proces oczyszczenia, po oczyszczeniu może pozostawać w izolacji

wszystko we wszechświecie dąży do równowagi (oczywiście nie mam na myśli prawa karmy)...taka dusza może dostać możliwość odrodzenia się w trudnych warunkach, może też sama podjąć taką decyzję...jeśli dusza wytrwa, po pewnym czasie energia się wyrównuje i dusza może kontynuować swój rozwój

możemy przyjąć, że niemal wszystkie stare dusze przechodziły przez ten proces, w mniejszym lub większym stopniu, bo nie każda dusza dopuszczała się morderstw czy ludobójstwa

czasem dusza ponownie popełnia te same błędy lub dopuszcza się coraz gorszych czynów

7

Odp: Dusze hybrydowe

w skrajnych przypadkach, kiedy nie ma rokowania na poprawę, może dojść do całkowitej kasacji, nie jest to "egzekucja"...dusza zwyczajnie zostaje odłączona od macierzystej energii, "źródła" i stopniowo jej esencja się rozprasza, aż znika całkowicie

czasami pozostawia się jakąś małą część duszy i "łączy" z innymi, większymi elementami - w takim wypadku dusza dostaje niejako drugie istnienie bez pamięci poprzednich doświedczeń

8

Odp: Dusze hybrydowe

A dużo jest takich przypadków ze nie ma nadzieji na poprawę ?
Ja bym mimo wszystko pozwolił żyć gdzies tym duszom w jakiejś izolacji od innych czy cos bo wydaje mi sie to okropnie niehumanitarne.

9

Odp: Dusze hybrydowe

nie znam

10

Odp: Dusze hybrydowe

nie znam "statystyk" smile ale z tego co mi wiadomo, są to przypadki marginalne

nie wiem czy niehumanitarne, pamiętaj, że wszystko jest ze sobą połączone i na siebie oddziałuje, czasem potrzebna jest amputacja jednego, zakażonego palca, żeby uratować cały organizm

11

Odp: Dusze hybrydowe

A jak to jest z tymi wibracjami bo Hejal pisał ze dusza moze sama przestać wirnrowac i przez to przestać istnieć - czemu sie tak dzieje i czy sie tak dzieje ?

12

Odp: Dusze hybrydowe

nic mi o tym nie wiadomo