1

Temat: Przeslanie istoty z innego wymiaru

Dla znajacych angielski:

https://www.youtube.com/watch?v=aaB2sts … 604C26D398

W 100% pokrywa się z tym, o czym pisze Hejal.

2 Ostatnio edytowany przez scr90210 (2014-08-24 21:23:38)

Odp: Przeslanie istoty z innego wymiaru

Znalazlem strone z przeslaniem tej istoty:

http://www.sethlearningcenter.org/

NP.:
WHAT IS THE PURPOSE OF EXISTENCE?
WHY WAS I BORN?

From the book "The Seth Material:"

    “… you must be taught and trained to create responsibly. Yours is a training system for emerging consciousness.”

    “You are learning to be cocreators. You are learning to be gods as you now understand the term. You are learning responsibility- the responsibility of any individualized consciousness. You are learning to handle the energy that is yourself, for creative purposes.”

From “The Early Sessions:”

    “The child must mature, and your system is a maturing ground, a very primary one…. A beginning school…”

    “The human race is a stage though which various forms of consciousness travel. Before you can be allowed into systems of reality that are more extensive and open, you must first learn to handle energy and see, through physical materialization, the concrete result of thought and emotion.”

    “In more advanced systems, thoughts, and emotions are automatically and immediately translated into action, into whatever approximation of matter there exists. Therefore, the lessons must be taught and learned well. The responsibility for creation must be clearly understood.”

According to Seth, the physical world can be thought of as an elementary school. We are all enrolled in a cosmic grade school and we are here to learn AND to enjoy our being. In the fertile soil of physical reality we are meant to grow and blossom.

Our day to day experience is our classroom, and we are learning the A.B.C.'s of how to use energy so that we can become conscious co-creators with the Univeral Spirit, Mind, God, All THAT IS, or whatever term you prefer. On the one hand we are each unique manifestations of the Universal Spirit/All That Is, and on the other hand we are individual “infant” gods, or gods in training.

One of the most important lessons to be learned is that we create our own reality, according to our thoughts, emotions and beliefs. We each have access to unlimited energy and the inner knowledge of our “soul” or greater identity, and we are supposed to learn how to use our awesome power with skill and wisdom.

Co o tym sadzicie?

moge to przrtlumaczyc jak ktos chce

3

Odp: Przeslanie istoty z innego wymiaru

niby się zgadza w większości, ale nie jestem przekonany do przekazów tylko w danym języku, przekaz powinien być uniwersalny i zrozumiały dla każdego. Co z tego że np. ja znam angielski ale kilka miliardów ludzi wcale? Jeżeli obca cywilizacja chciałaby przekazać swoje przesłanie całej ludzkości, musiałaby pofatygować się by wszyscy ludzie ją odebrali i zrozumieli.

4 Ostatnio edytowany przez diesjares (2014-09-20 12:08:24)

Odp: Przeslanie istoty z innego wymiaru

Rozumiem ludzi chcących manipulować innymi chcą być kimś więcej, rajcuje ich sama świadomość że mają szerszą wiedzę ale to się zemści w innym bycie jeśli ktoś nie odpuści uprzykrzy wam tak byt  że nie dacie rady się od niego uwolnić znajdzie was i bedzię bił tak długo jak zechce lub sami się nie obronicie dlatego KARMA jest ważna nie rób drugiemu co tobie nie miłe chyba że oboje się na to zgodzicie w ramach zabawy.

5

Odp: Przeslanie istoty z innego wymiaru

Dopoki sie ucze popelniam bledy a bledy popelniam po to zeby sie uczyc. Jak bede juz wszystko umial to przestane je popelniac. Czy to mozliwe? Jedni to nazywaja nuda drudzy spokojem wszytko zalezy od punktu widzenia. Perspektywami wymieniamy sie po to zeby jak najprecyzyjniej rozpoznac prawde a nie po to zeby okreslac swoja pozycje czy konkurowac. jesli jestes slabszy i bedziesz sobie wmawial ze tak nie jest to stajesz sie bunczuczny i sie nierozwiniesz. Ludzie z wieksza wiedza zawsze sa potrzegani jako aroganccy badz co badz negatywni tylko dlatego ze potrawia naprawde kochac siebie. Straszenie  Karma jest porownywalne do biblijnego przekonania ze urodzilismy sie z grzechem. Takie persfazje stosuja wszystkie religie po to zeby wzbudzic poczucie winy. Czlowiek z poczuciem winy zrobi wszystko zeby ta wine odkupic badz zmienic sie. Czyz mozna sie postarac o lepsza manipulacje?

6

Odp: Przeslanie istoty z innego wymiaru

Jeśli obce rasy patrzą bezczynnie na rasy słabsze zabijające się  w imię głupich ideologii to znaczy że są złe i nie warte nic razem budujemy kosmos i jego wielkość zbieramy energię czy co tam potrzeba a jak nas spowolniły kłamstwa naszych przywódców opanowała chciwość to kto ma z tym walczyć oni są gotowi zabić nas bronią jądrową zniszczyć całą planetę a to niepodobałoby się siewcom życia.... Bo wy nam macie pomagać kto powstrzyma ich wojsko my ?? rękoma na broń i tchnologie którą wy im daliście bo sami wszystkiego nie osiągneli w tym stuleciu za szybko zdominowali nas ludzi.Karma zemści się na was wszyscy ludzie gdy trafią do źródła poznają sedno problemu i straszny wkurw ich weźmie nie dziwił bym się gdyby chcieli zostć niszczycielami światów lub demonami oddadzą wam waszą bezczynność tak jak na to zasłużyliście.A już samo to że ludzie są agresywni daje im powód do takiego wyboru mam nadzieję że się boicie tego .A ja nie czuję się słaby tylko zablokowany tu na ziemi moim wyborem kierują głupi władcy pomożecie czy będziecie patrzeć jak głodujemy umieramy i chorujemy milionami...My sami możemy sobie pomóc a wpływanie na naszych władców nic wam nie da dla nich się liczy dostatnie niezagrożone życie bez jakichkolwiek fizycznych prac bo to lenie na przykład daje wam mrowisko jaka mrówka nic nie robi??? Dlatego nasze mrowisko niszczeje. A ja nie chce mieć krwi na rękach nie zabiję nikogo.

7

Odp: Przeslanie istoty z innego wymiaru

Karma nie obowiązuje poza Ziemią. Lekcji rozwoju żadna rasa za Ziemian nie odrobi. Pomagać mogą tylko impulsami do zmian.

8 Ostatnio edytowany przez diesjares (2014-09-23 22:36:55)

Odp: Przeslanie istoty z innego wymiaru

A kto tak powiedział że nie możecie ingerować heh??Gdyby na ziemi powstał wynalazeek który doprowadził by do zniszczenia wszechświata ingerowalibyście gdyby dotyczyło to was w sposób bezpośredni? A jak wam powiem że w społeczeństwie gdzie nikt nie chce słyszeć o kosmitach powstanie przyzwolenie jak już ich znajdą na eksterminacje obcych ras to też nie zaaregujecie? Lekcji rozwoju , przecież spotykacie się z naszymi władcami i dajecie im technologie a to chyba rozwojewe jest co?Jakie impusly masz na myśli wpływanie na podświadomość zaczynacie bawić sie w Boga... to głupie z waszej strony, pomyliliście drogi jak wasze rasy i w jakim okresie rozwoju techlonogii spotkały się z innymi rasami co przypadek o tym decyduje... czy znacie dokładne połeżenie każdej zasianej życiem planety co??? MASZ MOŻLIWOŚĆ ROZMOWY ZE MNĄ A INNI CIĘ WYŚMIELI?

9

Odp: Przeslanie istoty z innego wymiaru

O tym wszystkim pisał Hejal, a ja ufok nie jestem, więc zapytaj takowego. Nauki Hejala rozumiem tak, że każda dziś wysoko rozwinięta cywilizacja samodzielnie przerabiała swoje lekcje rozwoju, więc Ziemian też nikt za rączkę prowadził nie będzie. Celem istnienia jest rozwój, a tacy np.Saleinjiczycy czy współcześni Erranie są na tyle mądrzy, żeby go nie zakłócać, ale do niego zachęcać. Wcale nie muszą sobie nami głowy zawracać i to należy docenić. Pretensje można mieć co najwyżej względem siebie i swoich ziomków. Potrafią rozumowo przewidzieć skutki swoich akcji, świadomie ich dokonują, więc nie można im odbierać przyjemności z ich doświadczenia, tak jak tym, którzy myślą, że jakoś to będzie albo liczą na boską ingerencję. Lenistwo i niewiedza nie usprawiedliwiają, a swój bałagan posprzątać wypada samemu.