1

Temat: Interakcja bezpośrednia ;)

Witam wszystkich, dużych i małych;) Wpadłam na pewną idee... Z mniejszym, lub większym sukcesem odbywają się tu dyskusje na tematy ważne i potrzebne... Jednak zastanawiałam się, czy znalazło by się kilku chętnych, żeby spotkać się w rzeczywistości i pogadać w cztery, lub więcej par oczu? Móżnaby zorganizować spotkanie w jakimś sprzyjającym miejscu (np. schronisko górskie) i poznać się. A potem rozmawiać, rozmawiać.... smile Dla mnie idea jest ciekawa i może dać nawet poczatek innym inicjatywom. Jesli ktoś jest zainteresowany, takim wspólnym weekendem wśród braci, którzy poszukują Istory Najwyższej i mają otwarte umysły, piszcie do mnie przez forum:) Jesli zbiorą się nawet i dwie osoby, to już będzie ciekawie:D Wstępnie proponuję październik  - 1 lub dwa dni w weekend (jako że dużo czasu i więcej osób przeczyta tego posta, a także kończą się wakacje, czyli czas wyjazdów indywidualnych; ponad to w weekend większość osób ma wolne). Miejsce można ustalić pod katem tego, kto skąd jest. Pozdrawiam:)

Ps. "You may say I'm a dreamer,
but I'm not the only one.
I hope some day you'll join us,
and the world will live as one." J. Lennon smile