1

Temat: Przeslanie od kosmitow

Chce podzielic sie z Wami linkiem do rzekomo pozaziemskiego przeslania z pytaniem czy chcemy zeby kosmici sie ujawnili:
[url]https://www.youtube.com/watch?v=DJ7SEKNVQng[/url]

Jaka jest Wasza odpowiedz?

2

Odp: Przeslanie od kosmitow

Jak na razie, niestety stanowcze nie.Ludzie po prostu nie są gotowi nawet ci ,którzy tego tak bardzo pragną.Ludzie muszą dojrzeć emocjonalnie,muszą  wyzbyć się strachu przed tym co nowe i nieznane,dopiero gdy tutaj na naszej ziemii będziemy wstanie żyć w pokoju i jedności w tedy kontakt na skale światową będzie możliwy.Jak narazie będa tylko pojedyńcze kontakty z ludzmi wybranymi i gotowymi,można patrzeć na to z dwóch stron ,ale po prostu JESZCZE nie jesteśmy gotowi

3 Ostatnio edytowany przez SlenderMan (2014-06-03 12:44:39)

Odp: Przeslanie od kosmitow

No na razie to nie bardzo, ale ogolnie jestem na TAK. Zgadzam sie z Toba, ale jak kosmici maja czekac az WSZYSCY dojrzeja, to beda musieli czekac jeszcze min. 100 lat. Zawsze znajdzie sie ktos, kto powie nie, bo cos tam (nie mowie teraz o Tobie, tylko ogolnie). Jeszcze nie bylem w takiej sytuacji, zeby cala grupa jednoglosnie zgodzila sie na cos. Jesli kosmici chca czekac az wszyscy Ziemianie sie zgodza, to moga sie nie doczekac. Nie wiem jak beda liczyc glosy. Czy policza glosy demokratycznie (jak wiekszosc na tak to lecimy, a jak wieszosc na nie to nie lecimy do ludzi), czy wg nich jeden glos moze przesadzic cala sprawe i przez jedno NIE nie przyleca. Ciekawe tez co z glosami ludzi co nie maja dostepu do Internetu? Czy tez je licza badajac np. ich psychike czy ich pomijaja? Hmm...

4

Odp: Przeslanie od kosmitow

Nie chodzi o to ze wszyscy mają być mędrcami chodzi oto ,aby większość ludzi zaczęło myśleć samodzielnie i być zdolnymi do Krytycyzmu i potrafiło wyciągać wnioski.Musi wzrosnąć tolerancja,do władzy muszą dojść ludzie Inteligentni dla których najważniejsze jest dobro ludzkie moim zdaniem kosmitą nie chodzi o "zbawienie "całego świata ale nauczenie ludzi zasady...Gdy widzisz mędrca, myśl o tym, by mu dorównać. Gdy widzisz tego, komu brak rozsądku, zastanów się nad sobą samym~Konfucjusz. Gdy ta zasada będzie panować na świecie w tedy ludzie zaczną otwierać oczy i będa potrafili rozróżnić prawdę od kłamstwa

5

Odp: Przeslanie od kosmitow

Jednak gdyby to ,zależało jedynie ode mnie powiedziałbym tak.

6

Odp: Przeslanie od kosmitow

Gdzie napisalem, ze wszyscy maja byc medrcami? Chodzilo mi o dojrzenie, jest to wyraznie napisane! Z tym o wladzy to sie zgodze, ale poki mamy illuminatow, to bedzie o to trudno, ale madrzy ludzie napewno znajda na nich jakis sposob. Nie do konca zgadzam sie z cytatem Konfucjusza, bo jest on napisany jakby on narzucal to zdanie. Ja tam nie mam zamiaru nikomu dorownywac, bo kazdy jest inny, a jak widze debila to nie zastanawiam sie nad soba, bo po idiocie zawsze poznasz, ze jest glupszy od Ciebie.

7

Odp: Przeslanie od kosmitow

Jestem na tak, zauwazylem ze ludzie są stopniowo do tego przystosowywani, mowie tu choćby nawet o facebooku itd. Wiadomo ze nigdy wszyscy się nie zgodzą, ale zacznijmy żyć realnie, nie jesteśmy sami w wszechświecie a ludzie zabijają się siebie na wzajem, cos  z tym trzeba zrobić.

8 Ostatnio edytowany przez Samotny_Filozof (2014-06-03 16:40:55)

Odp: Przeslanie od kosmitow

Slender oczywiście masz po części racje ten cytat dotyczy tylko tych którzy chcą się "doskonalić" tak każdy jest inny  i to jest właśnie piękne bo możemy się  od siebie czegoś nawzajem nauczyć. illuminaci to największa przeszkoda do "większego kroku" dla Ludzkości ale nic nie trwa wiecznie.

9

Odp: Przeslanie od kosmitow

[url]http://bezuzyteczna.pl/podczas-snu-mozemy-wyjsc-99518[/url]

Dowód mojej poprzedniej wypowiedzi. Wyobraźcie sobie ze ten obrazek widzi tylko 200tys osob (1/5 lajków bezuzytecznej), dochodzą ludzie z facebooka, bo ktoś na pewno udostępni. I niech tylko 1/10 osób zobaczy co to OOBE i proszę jaka mamy pokaźną liczbę. Według mnie cały internet to jeden wielki spisek, a wszystko jest kontrolowane przez innych ludzi, oni odpowiadają za to co jest "wypromowanie" i za dotarcie do nas. Stopniowo publikują artykuły które nas w jakiś sposób manipulują do jakichś działań (np ze za 20 late będziemy kupować białe buty, głupi ale za to prosty przykład). Dobra odbieglem od tematu, trochę pofantazjowalem, życzę miłej nocki, piona.

10

Odp: Przeslanie od kosmitow

Sowa problem jest taki ,że większość ludzi nie podchodzi, do tego poważnie.

11 Ostatnio edytowany przez Sowa (2014-06-04 22:51:36)

Odp: Przeslanie od kosmitow

Masz troche racji, ale młodzi ludzie wykazuja większe zainteresowanie tymi rzeczami od starszych. Ale niech zainteresuje się np tylko 100os. To ci zaraza wiedza innych itd. Sam jestem tego przykladem. Zresztą prawdopodobnie to zależy od ilości zachowanych wspomnień z poprzednich wcieleń. Popatrz ile ostatnimi czasy pojawiło się stron o tematyce kosmitów, ezoteryce itd. Myślisz ze to ma jakiś sens, cel? Jaki?

12

Odp: Przeslanie od kosmitow

No tak gdy wspomnienia z poprzednich wcieleń nie będa "blokowane" w tedy będzie łatwiej, ludzie nie są otwarci nawet na inne kultury i ludzi a co dopiero na takie rzeczy,młodzi ludzie oczywiście mają łatwiej bo są wychowywani na innych ideach(a czasem sami dochodzą do własnego zdania) i co można zaobserwować młodzi ludzie lepiej i szybciej się uczą i mają bardziej otwarte umysły Ja od zawszę byłem typem "detektywa" tongue co często speszało nauczycieli i osoby starsze[i coraz więcej jest takich osób nie tylko wśród dzieci ale i dorosłych].Wystarczyło kilka lekcji Religii żebym stwierdził że to bzdura gdy byłem jescze bardzo mały w podstawówce ksiądz na Religii powiedział że dziewczynka zmarła na raka ,ponieważ nad jej łóżkiem w szpitalu nie było krzyża (?) jakoś tak to było i od tego momentu nie ufam tym bzdurom.No,ale wracając dobrze że młodzi ludzie interesują się tymi sprawami internet to bardzo dobre miejsce do przekazywania informacji cennych ale niestety rządy doskonale kontrolują informacje które są przekazywane i starają się ,aby informacje były nie cenne tak jak w telewizji i właśnie dlatego ciężko odróżnić co jest prawdziwe a co nie.

13

Odp: Przeslanie od kosmitow

Ludzie powinni poznać prawdę, aktualnie nie ma znaczenia fakt, że byłby to szok. Świat potrzebuje szokowej kuracji. Gdyby obcy ujawnili się teraz, wiele istniejących na świecie nieporozumień musiałoby zakończyć swój żywot. Ujawniłoby się zakłamanie tzw. elit, które drżąc o swoją pozycję, przekazują ociemniałej populacji w przekazach reżimowych mediów informacje jedynie słuszne podtrzymaniu reżimu. Dlaczego grupa wtajemniczonych ma wiedzieć lepiej czego potrzebuje szary obywatel tej planety. Dlaczego, ktoś wtajemniczony decyduje, kto ma zostać wtajemniczony a kto nie. Potrzebujemy kopa w dupę by się obudzić. Jeżeli ludzkość przeżyje szok po ujawnieniu faktu, że nie jest sama we wszechświecie, to i lepiej. Myśli nasze zajmą się wreszcie sprawami ważnymi. Będziemy pochłonięci tym co przed nami - przyszłością - bez oglądania się na krwawą historię naszych dziejów. Bez celu. Pozdrawiam.

14

Odp: Przeslanie od kosmitow

Szyryn - zgadzam się z Tobą. Obserwuję w jakim tragicznym rozkładzie jest nasza "cywilizacja" i myślę, że jeśli nie "terapia szokowa" to nie obudzimy się przed III Wojną Światową czy Zagładą Nuklearną. Nie możemy liczyć, że inne rasy nas z tego automatycznie wyzwolą - to nasze zadanie. Ale mam wrażenie, że ludzkość dotarła do martwego punktu gdy widzę, jak bardzo nie liczą się w dzisiejszych czasach takie wartości jak miłość, przyjaźń, lojalność... Tak naprawdę niewielu szuka Prawdy, niewielu rozwija duchowość, większość uczestniczy w zbiorowej hipnozie. Co mogą zrobić Ci, którzy czują, że materializm powoduje rozpad ludzkości? Nie da się uświadamiać na siłę. Myślę że oficjalna wiedza, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, mogłaby pomóc. Ziemianie przestaliby w końcu myśleć, że są Pępkami Wszechświata (aż mi wstyd, doprawdy...)

15

Odp: Przeslanie od kosmitow

Droga Sowińska: cieszę się że coraz większa ilość ludzi otwiera oczy i zaczyna widzieć że to co nas otacza, medialna rzeczywistość - to nie jest prawda - że od setek lat byliśmy manipulowani. Istota, która musi myśleć tylko dniem dzisiejszym, niestety nie ma możliwości na otwarcie się - perspektywy. Aktualnie jesteśmy tłamszeni informacjami ze źródeł jedynie słusznych i tutaj raczej nic się nie zmieni. Wojna raczej nas czeka, katastrofa w której dla utrzymania się u władzy nielicznych, większość ludzkości niestety poświęci życie. To jest chore, ale nieuniknione niestety. Na dniach powinny się uwarunkować stosunki władców poszczególnych państw co do przyszłości tej planety. Specjalnie powiedziałem władców a nie mieszkańców czy obywateli, ponieważ my, aktualnie nie mamy nic do powiedzenia, by nas wysłuchano. System jest stworzony nie pod nas a pod tych nielicznych. A nas oni nie słuchają. Jesteśmy motłochem, który ma pracować na tych nielicznych. Jesteśmy niewolnikami systemu, których zmuszą do walki pomiędzy sobą w imię ich dobra. Ale to też nie jest złem. Kończy się czas. Wielu czuje przemianę. Jest zagubiona. Buntuje się. Coś w nas się zmienia. Otwieramy oczy i zaczynamy z poza mgły dostrzegać szczegóły. Pozdrawiam.

16

Odp: Przeslanie od kosmitow

przeczytajcie KONIECZNIE poniżej art komentarz użytkownika "aron jasnowidz".

"ja i wielu moich przyjaciól ma kontakt z istotami pozaziemskimi ,widzi je w realnym swiecie i na zdjęciach ,utrzymuje z nimi kontakt w medytacjach oraz w realnym swiecie ,rozmawiaja z nimi telpatycznie ,gdy zapytałem dagonów dalczego nam sie nie pokazą odpwowiedź byla porsta PRZECIEŻ WY NIE POTRAFICIE KOCHAĆ SIEBIE TO JAK MACIE POKOCHAC NAS a teraz kilka doódów na to że obcy istnieja i że rządza nami  ,kolejna medytacja i rozmowa z obcą cywilizajcą ,admin nie dopuszcza moich  artykułow więc może w tej formie zostanie dopuszczony
w medytacji  ZOSTAŁEM zabranym nad ziemię i zobaczyłem koło niej olbrzymią planetę istot energetycznych,nigdy nie była taka duża ,zapytałem
CZEMU JESTEŚCIE TACY WIELCY ? wielkość nasza wynika z tego co się teraz zaczęło na ziemi i wokół ziemi,musimy swoja energią przekierowywać całe zło które spływa na was zewsząd ,zło nie może wydostać się z ziemi i widzieliście to w Rosji ,wmówiono wam ze spadł meteoryt a spadł statek którym chcieli uciec ci którzy władali Rosją ,ci którzy programowali polityków Rosji i innych w europie ,aby tworzyli złą energie potrzebną im do istnienia ,kiedy zorientowali sie ze Rosja zostanie wybrana aby nauczyć was współistnienia ,zastopować wojny i redukować systemy ,postanowili odlecieć ,ale ochrona jaka została nałożona dookoła ziemi strąciła ich z powrotem ,dlatego do dzisiaj nie wiecie co to było ,bo system broni się i nie daje wam prawdy lecz kłamstwa powielane w mediach w które tak wierzycie .Niszczymy też zło w postaci ciał niebieskich które uważacie za meteoryty ,asteroidy ,przysyłają broń niszczenia aby wdrożyć swój plan w stosunku do ziemi, z godnie z tym co pokazali wam na polu w Anglii I Niemczech(kręgi w zbożu) ,system niszczenia ciał niebieskich został wyłączony na ziemi przez tych co wami rządzą ,dlatego staliście się bezbronni ,system ten budowany był przeciwko wam ,miał chronić tylko tych co siedzą w tunelach a regulować populację ludzką do ilości która zapewni im byt .
TO ZNACZY ŻE ZŁO CZYLI RASY OBCE KTÓRE SA NA ZIEMI DALEJ CHCĄ ZNISZCZYĆ LUDZI ? czas który nastał i który widzicie to czas gdzie zło nie planuje już przyszłości ,każda myśl to energia ,wiec każdy ich plan był przez nas i inne istoty wcześniej wychwycony ,potem analizowany i przetwarzany tak aby tworzył energie pozytywną i aby niwelować ich zamiary zniszczenia ,strachu ,wątpliwości ,zło zorientowało sie że tak się dzieje dlatego juz nie planują, ATAKUJĄ W TERAŹNIEJSZOŚCI ,zmuszając was i nas do zachowań w danym czasie ,dlatego tak wiele zmiennych decyzji jest w ciągu dni ,dlatego tak ciężko jest wam sie zorientować kto kto jest dobry a kto zły ,KTÓRE PAŃSTWO ,NARÓD WAM POMAGA A KTÓRY SZKODZI ,dlatego musimy reagować natychmiast zmieniając energię aby zamieniać zło na dobro ,aby chronić planetę przed zniszczeniem i przed depopulacja ludzi .
DLACZEGO ZŁO CHCE ZMNIEJSZENIA POPULACJI LUDZI ? ich świat to energia ,tym się karmią ,tego używają do istnienia ,manipulacji ,tworzenia zła,tworzenia programów,ale ras złych jest wiele i ludzi sa miliardy ,teraz rasy złe naczelne postanowiły wyczyścić planetę z ludzi aby usunąć rasy mniejsze które zabierają im energię ,oraz zostawić tyle zaprogramowanych ludzi aby wystarczyło im do tworzenia energii i do pełnej kontroli nad programami jakie macie w głowach.chcą stworzyć nowa atmosferę i nowy świat tak aby nie musieli sie ukrywać a ludzi traktowali by jak baterię i niewolników ,wiedzą ile im potrzeba do istnienia i ile muszą zamordować aby świat był takim jakim sobie ustalili .
KTO IM W TYM POMAGA ? jesteście programowani jak wasze urządzenia którymi sie posługujecie a które dane wam sa przez nich ,każde urządzenie ,każde prawo ,każda nauka służy do programowania waszych umysłów ,dlatego urzędnicy ,naukowcy ,nauczyciele ,adwokaci ,sędziowie ,lekarze , POLITYCY to roboty które programują się dzień w dzień a do tego programują innych poprzez środki i przestrzeń w której sie znajdują ,programy zapisane są w złych prawach które tworzy ten system ,powielanie ,nauczanie i przestrzeganie tych praw powoduje automatyczne programowanie się ,automatyczne uruchamianie wibracji zazdrości ,nienawiści ,zawiści ,złej energii którą oni używają do istnienia,niestety większość z was sama zasila ten system i tych co go tworzą ,dlatego nie ma złych i dobrych ludzi są tylko zaprogramowani i odprogramowani .
CO TO ZNACZY ODPROGRAMOWANI ? ci którzy zostali zesłani na ziemie aby pokazać w jakim absurdalnym systemie żyjecie ,aby mówić wam o tym ,aby tworzyć nowa przestrzeń i wypleniać ja pozytywna energią ,to ludzie i świadomości obce które dzięki swojej drodze i pomocy starych dusz ,naszej i innych istot potrafiły wyjść z systemu i pokazać jego absurd .niestety tych ludzi jest ciągle za mało ,ale energie którą tworzą ,rozbijają programy innych ludzi ,niestety zło doskonale widzi kto i jaka energię tworzy ale nie panuje już nad tym tak jak dotychczas ,dlatego postanowili wzmocnić programy u ludzi którzy maja największy wpływ na zachowanie systemu i powielenie ich planu ,dlatego widzicie że jedni mordują innych bez zastanowienia ,że urzędnicy nie szanują innych ,że żołnierze marnują swoje życie bez zastanowienia ,ze wiele z was robi rzeczy złe w życiu i pracy bez zastanowienia i im więcej ludzi odejdzie od systemu tym więcej ludzi zło będzie chciało programować.JEDNI UWALNIAJĄ SIĘ Z SYSTEMU A TO POWODUJE WZMACNIANIE PROGRAMÓW I TYCH KTÓRZY SIE MU PODDAJĄ I GO WSPIERAJĄ .
JAK SIĘ MAMY PRZED TYM BRONIĆ ? pomagamy wam uwalniając świadomość ,zwielokrotniając energię ziemi ,otaczając ziemie energią sprawczą ,porządkując świat astralny ,duchowy ,zmieniając świadomości istot które żyją obok was ,niwelując zmiany w atmosferze ,pokazując wam znaki na niebie i ziemi w postaci zjawisk niewytłumaczalnych na razie przez waszych programowanych naukowców,pomagamy pogodą choć mówią wam ze to klęska ,niestety większość z was woli patrzeć w media które kontrolują źli ,woli słyszeć kłamstwo ,fałsz ,obłudę bo takie wibracje maja w programach ,dlatego jedyna drogą aby uchronić sie przed złem jest jednoczenie się w celu obalenia systemu ,jednoczenie się w celu zmiany absurdu jaki widzicie ,WYSTARCZY ŻE W GRUPIE BĘDZIE JEDNA OSOBA KTÓRA UWOLNIŁA SIE Z PROGRAMU A PRZEKAŻE SWOJE WIADOMOŚCI I SWOJĄ ENERGIE POZOSTAŁYM I TO SPOWODUJE ZE ONI TEŻ ZACZNĄ NISZCZYĆ SWÓJ PROGRAM I ZACZNĄ TWORZYĆ DOBRO ZAMIAST POWIELAĆ ZŁO . dlatego piszcie o tym ,mówicie głośno każdemu ,pokazujcie swój potencjał ,pomagajcie innym zrozumieć ,bo każda myśl ,słowo uczynek to energia która rozbija stary system .dano wam wolne łącze aby sie porozumiewać (internet) komunikować ,istoty które potrafią ściągnąć z innych złe świadomości ,pokazano jakimi ludźmi sa ci co wami rządzą ,teraz to od was zleży czy zwielokrotnicie energię pozytywna czy zostaniecie obojętni.
CO BĘDZIE JAK WIĘKSZOŚĆ LUDZI ZOSTANIE OBOJĘTNA ?
ZŁO LICZY WŁAŚNIE NA TO ,ŻE LUDZIE WIERZĄ TYLKO W TO CO ZOBACZĄ W MEDIACH ,PRZECZYTAJĄ W GAZETACH A NIE W TO CO MÓWI DRUGI CZŁOWIEK ,ZABILI W WAS WIARĘ W DRUGIEGO CZŁOWIEKA ,ZABILI WIARĘ W STWÓRCE ,W WARTOŚCI TAKIE JAK CZYSTA MIŁOŚĆ ,SKROMNOŚĆ ,UCZCIWOŚĆ ,SZCZEROŚĆ ,SZACUNEK,
musicie nauczyć się słuchać ludzi ,istot które są w was ,waszej duszy a nie waszego programu w głowie ,waszego ego ,musicie nauczyc sie od nowa kochać bliźnich ,bo wasza miłość jaką znacie to miłość toksyczna ,okraszona zazdrością ,nienawiścią ,pchająca was w ręce zła , Oni wiedza że najsilniejsza bronią przeciwko złu jest MIŁOŚĆ I SZACUNEK DO SIEBIE I INNYCH ISTOT , dlatego zaprogramowali was tak ze kochacie swoich bliskich tak ze jesteście gotowi dla nich krzywdzić innych ,że kochacie swój kraj ,narodowość ,przeszłość ,wszystkie podziały które was dzielą bardziej niż to że każdy z was jest takim samy człowiekiem jak wy ,potraficie z miłości krzywdzić innych ,swoje dzieci ,żony mężów ,rodziny ,inne kraje ,inne narodowości ,religie ,wmówili wam że wasza miłość jest dobra ,ale jak coś co krzywdzi może byc dobre ? wasza miłość jest zaborcza i nie ma nic wspólnego z miłością bezgraniczną jaka istnieje u ras wyższych ,dlatego ci co umieją naprawdę kochać siebie i innych ,nie krzywdzą nikogo, sa juz po za systemem i go niszczą ,natomiast ci co miłością usprawiedliwiają gwałcenie swoich dzieci ,bicie swoich bliskich ,mordowanie i krzywdzenie innych ludzi będą musieli odejść ,istoty których program jest tak duzy że dusza nie może sie przebić aby zrealizować to z czym przeszła na ziemię ,będą odchodzić .
KTO BĘDZIE NAS UCZYŁ LUB POKAZYWAŁ JAK MAMY NAPRAWDĘ KOCHAĆ SIEBIE I BLISKICH ?
TE ISTOTY SA JUZ W ŚRÓD WAS ,to dzieci które nazwaliście INDYGO ,KRYSTALICZNE dzieci którą nazwaliście DAWN ,dzieci nowego świata które nazwaliście dziećmi 4 wymiaru ,DZIECI INDYGO to dzieci ze świadomością obcą które teraz będą otwierane i które będą się jednoczyć aby pokazać zaprogramowanym starszym ludziom że maja zdolności ,umiejętności i intelekt do tworzenia czasu zmian ,do zrozumienia czasu zmian tego który jest teraz ,będą tworzyć nowe medykamenty ,grupy ,organizacje wszytko po to aby starsi zrozumieli że wiek nie oznacza mądrości i wiedzy ale ta dana jest każdej istocie od urodzenia po odprowadzenie,będą pomagać swoim rodzicom ,przyjaciołom i innym istotom zrozumieć ten czas a także przygotują drogę dla dzieci 4 wymiaru.
DZIECI KRYSTALICZNE to dzieci przysłane tutaj z innego wymiaru ,gdzie nie ma kłamstwa ,fałszu ,obłudy ,dzieci które kochają miłością bezgraniczną ,czystą ,dzieci które przekazują i tworzą energie pozytywną ,szkoda że wiele z nich została zainfekowana waszym światem i zaczęto ich zmieniać i dostosowywać do waszego świata zamiast zrozumieć z czym zostały przysłane i co sobą reprezentują .
DZIECI 4 WYMIARU to istoty szczególne ,przysłane z pamięcią swoich poprzednich wcieleń ,z zadaniami określonymi ,dzieci które w wieku kilku lat przewyższają intelektem ,świadomością swoich rówieśników ,dzieci których musicie nauczyć sie słuchać ,dzieci które maja złamać program że rodzic wie wszytko i wie jak prowadzić i postępować ma jego dziecko ,rodzic musi zrozumieć że każde dziecko to inna dusza ,że każda dusza ma przejść swoją drogę ,nie wolno używając słowa miłość łamać drogi danej duszy ,ani tez nie pozwalać jej sie realizować i rozwijać ,dlatego te dzieci będą łamać wszelkie schematy i rozbijać system ,ich zdolności i potencjał będzie przerażać zaprogramowanych rodziców a cieszyć rodziców otwartych na nowe ,nie będą one chciały sie uczyć w szkołach , bo wiedzą że tam programuję sie umysł i infekuje ludzi ,będą chorowały ponieważ zło będzie atakować ich wirusami i bakteriami ,wiele z nich odejdzie jeżeli uzna że rodzice nie są w stanie zrozumieć czasów jakie mamy i nie będą w stanie mu pomóc sie rozwijać ,ale wiele tez otworzy innych i będzie tworzyć to co postanowione .
CO Z DZIEĆMI NORMALNYMI KTÓRE SA NA ZIEMI? widzicie juz ze większość dzieci z 3 wymiaru odchodzi ,jest chora ,popełnia samobójstwa ,lub ich dusze nie są w stanie zrealizować planu z jakim przyszły i odchodzą z ciała ,wówczas widzicie śmierć ,nieszczęście a to tylko proces który musi sie zdarzyć ,WASZ BRAK WIARY W TO ŻE WASZA WĘDRÓWKA NIE KOŃCZY SIE NA TEJ PLANECIE ,WASZ BRAK WIARY W ZYCIE PO ZA ZIEMIĄ POWODUJE ZE NIE ROZUMIECIE ISTOTY ŚMIERCI ,dlatego musicie to zrozumieć i zaakceptować jako normalny proces istnienia ,pogodzić sie z tym , co da kolejne złamanie systemu i otworzy wam drogę do jednego z procesów tworzenia nowego jakim jest WIARA ,wiele dzieci odejdzie teraz w ciągu 3 lat ,ale to wy sami swoim postępowaniem ,niezrozumieniem czasu spowodujecie ze będą musieli odejść ,KAŻDY KTO ZROZUMIE CZAS ,MIEJSCE ,ZMIENI SWOJE ŻYCIE
KAŻDY KTO ZAAKCEPTUJE ISTOTĘ STWORZENIA I POKAŻE TO SWOIM BLISKIM ,ZMIENI ICH DROGĘ ,POZWOLI DUSZY NA REALIZACJĘ ,A ZATEM NA DALSZE JEJ ISTNIENIE
,każde skasowanie programu u siebie powoduje łamanie programu u swoich bliskich a zatem na przedłużenie ich czasu istnienia na tej planecie . BĘDZIEMY WAM POMAGAĆ REALIZOWAĆ DOBRE CELE A NIWELOWAĆ ZŁO KTÓRE BĘDZIECIE CHCIELI TWORZYĆ ,MUSICIE ZROZUMIEĆ ŻE POGOŃ ZA PIENIĘDZMI BEZ OGLĄDANIA SIE NA INNYCH, TO PROGRAM KTÓRYM KARMI SIE ZŁO ,ŻE SZCZĘŚCIE NIE JEST STANEM KONTA ALE STANEM DUCHA ,PIENIĄDZE NIE OBRONIĄ WASZYCH BLISKICH ,DZIECI ,PRZED ODPROWADZENIEM ,CZAS DUSZY NIE KUPICIE ZA PIENIĄDZE ,DLATEGO za nim postawicie prace nad rodziną i szczęściem swojej istoty ZASTANÓWCIE SIĘ CO DAJE WAM SZCZĘŚCIE ,JEŻELI ODPOWIEDŹ BRZMI PIENIĄDZE TZN ŻE PROGRAM W GŁOWIE JEST I NALEŻY SIE GO POZBYĆ .każdy z was ma w sobie boskie dzieło ,wystarczy zacząć go słuchać a odnajdziecie szczęście tu na tej planecie i stworzycie szczęście dla innych bo tylko to liczy się w mysli stwórcy .TWORZENIE DOBRA I SZCZĘŚCIA TO CEL DUSZY I MUSICIE ZROZUMIEĆ ŻE PRZESZŁOŚĆ TO STARY WYMIAR I NIE MACIE NA NIĄ WPŁYWU TERAZ W TERAŹNIEJSZOŚCI TWORZYCIE NOWY ŚWIAT BEZ PODZIAŁÓW NA RASY ,NARODY ,RELIGIE ,RODZINY ,GORSZYCH ,LEPSZYCH , to zrozumiało zło i dlatego rozpoczęło 3 wojnę światową.
CO NAM GROZI W ZWIĄZKU Z TYM ?musicie zrozumieć że każdy naród to inna droga ,martwicie sie o wszystko dookoła ,o dalekie kraje ale zapominacie o sobie i przestrzeni jaką tworzycie ,nie macie wpływu na to co dzieje się teraz w innych krajach ale macie wpływ na to co dzieje sie obok was i w waszym kraju ,tylko nieliczni z was którzy są juz po za systemem i nam pomagają potrafią używać klucza jaki otrzymali do potęgowania i zmiany energii nad krajami ,kontynentami ,reszta musi nauczyć się dbać o swoją energię i przestrzeń ,tylko jednocząc się będziecie w stanie zmienić ten system i zło które teraz widzicie ,im dłużej będziecie czekać tym zło będzie mordować i niszczyć wszytko dookoła ,zaczęto wojne przed którą was ostrzegano ,jej konsekwencje sa znane i przepowiedziane przez tych co maja kontakt z istotami wyższymi ,zło chce doprowadzić do zainfekowania atmosfery bronią biologiczna i chemiczną ,chce wprowadzić wirusa w ekosystem aby zamordować miliony ludzi ,teraz kiedy zło ukrywa swój plan ,od każdego z was zależy czy będzie miało energię negatywna do istnienia czy my otrzymamy od was energię pozytywną do tworzenie dobra ,my kontrolujemy pogodę i dla waszego kraju przygotowano plan związany z nią ,musicie zrozumieć że do uwolnienia programu pieniądza,toksycznej miłości ,musimy zrobić tak abyście zaczęli sie jednoczyć i pomagać sobie wzajemnie ,wówczas zaczniecie słuchać ludzi którzy będą wiedzieli jaki jest czas i miejsce ,nie nazywajcie zimy nieszczęściem ale czasem jednoczenia sie i pomagania .zło będzie siało zło i niszczyło wszytko dookoła ,siało strach ,ale nie bójcie się ,będziemy niewelowac tyle zła na ile dacie nam Energi ,będziemy pomagać wybranym istota które maja wpływ na losy tej planety ,zło jest w usa i unii ,ROSJA PRZYJĘŁA ULTIMATUM I JEST Z NAMI ,przeszłości nie zmienicie i nie ona teraz tworzy przyszłość ,dlatego nie kierujcie nienawiści w przeszłość bo nic to nie daje ,zasilacie tylko zło czyli wojne ,zaraze ,kierujcie swoje myśli w pokój na ziemi ,nie mówcie że NIENAWIDZICIE ROSJAN ,USA ,ŻYDÓW ,UNIE ,SĄSIADA ,ZONY ,DZIECKA ,RODZICÓW ,KSIĘŻY ITD TYLKO MYŚLCIE I MÓWICIE :CHCE ABY NA ZIEMI ZAPANOWAŁ POKÓJ ,ABY ZŁO ZOSTAŁO ODPROWADZONE JAK NAJSZYBCIEJ ,ABY NOWY CZAS MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA DLA WSZYSTKICH DUSZ NASTAŁ JAK NAJSZYBCIEJ,
powtarzajcie to jak najczęściej i pomagajcie sobie wzajemnie a pomożecie nam uchronić was przed wojna i zarazą ,przed złem które teraz będzie was gnębić .
CO POLACY MOGĄ ZROBIĆ ABY NIE CIERPIEĆ?dano wam czas i miejsce dzięki istotom takim jak Jp2 i MARIA ,MACIE ENERGIĘ KTÓRA POZWALA pokazywać wam zło i absurd tego systemu ,jedne co powinniście zrobić to jednoczyć się ,teraz nie cierpią juz sami górnicy ale ich rodziny ,jeżeli im nie pomożecie za chwile wy również będziecie cierpieć tak jak oni ,pogodą zabierzemy pieniądze ,prace aby uwolnić was od programów ,dlatego zrozumcie ze to co nazywacie cierpieniem jest tylko koniecznością abyście zaczęli rozumieć te czasy ,gdy jedni cierpią ,inni muszą sie jednoczyć aby im pomóc ,gdy nic nie zrobicie, wówczas pozwalacie nam działać a nasze działania oparte sa na energii jaka tworzycie i jaka jesteście w stanie stworzyć ,my możemy wyprzedzić czas i zobaczyć czy nasze działania przynoszą zamierzony skutek ,ale wymiarów alternatywnych na których jest to sprawdzane jest coraz mniej i zło zmieniło strategię niszczenia dlatego tak ważne jest abyście zrozumieli czas i miejsce i tworzyli energie pozytywną .MUSICIE ZROZUMIEĆ ŻE KAŻDE CIERPIENIE I NIESZCZĘŚCIE SŁUŻY ROZWOJOWI WASZEJ DUSZY A CO ZA TYM IDZIE SŁUŻY DOBREMU ,to pozwoli złamać program w głowie dotyczący strachu przed śmiercią ,biedą ,nieszczęściem itd ,mamy czas tworzenia nowego ,wasze dusze zostały wybrane aby w nim uczestniczyć ,zacznijcie ich słuchać a nie będzie zmartwień tylko radość i uśmiech którego wam tak brakuję.
CZY SĄ JAKIES KONKRETNE USTALENIA DOTYCZĄCE NASZEGO KRAJU ?tylko to ze zima będzie paraliżowała opadami miasta i wsie ,że da wam czas na rozmowę z rodzinami i szukania odpowiedzi na czas jaki nastał ,da wam czas na pomaganie sobie wzajemnie ,chcemy abyście zrozumieli że nie pieniądz jest najważniejszy w waszym zyciu ale szacunek i miłość czysta do drugiego człowieka ,do drugiej istoty ,GDY NAUCZCIE SIE KOCHAĆ LUDZI ZAMANIFESTUJĄ SIE OBCY ,dostarczycie tyle energii że wreszcie będą mogli żyć z wami w miłości i szacunku i nie będa bali sie że zainfekujecie ich złem ,z którym walczyli wcześniej,jeżeli wasza energia będzie obojetna i nic nie będziecie robić tylko dbać o siebie ,to poprosimy ROSJE aby wyłączyła wam gaz i rope ,to spowoduje że zaczniecie sie jednoczyć chociażby w skłóconych rodzinach ,czy pomagać sąsiadom ,Jeżeli zło zainfekuje atmosferę powiemy wam o tym i będziecie siedzieć w domach ,pozamykani ,ci co z ignoruja nasze wiadomości i wyjdą będa umierać ,ale ten kto nie szanuje swojego życia nie może tworzyć nowego ,DANO WAM LUDZI o zdolnościach przepowiadania przyszłości lub czytania wydarzeń ,każdy kto odpowie sobie na pytanie PO CO ZOSTALI WAM DANI ? zrozumie że właśnie po to aby wam pomóc ,więc będą oni mówić tak aby dotarło to do wielu i aby wielu ocalić ,NIE LICZBA JEST WAŻNA ALE JAKOŚĆ OCALONYCH ,dlatego czyńcie dobro i twórzcie dobrą energię a zmiany na ziemi będą szły łagodnie i wiele z was je zobaczy .
POTEM BYLEM ZABRANY jeszcze do świata dagonów ,którzy maja miasta na dnie oceanów i mórz ,oni kontrolują wody i oceany ,mogą zalać ,miasta lub kraje ,ale nie ma zgody na razie na żadne katastrofy ,chyba że jedynym wyjściem będzie zalanie usa i zła ale ,potop to ostateczność ponieważ naród amerykański ma tak samo uwalnianą świadomość jak wszyscy i tak samo może rzucić broń i zacząć niszczyć ten chory system."

17

Odp: Przeslanie od kosmitow

Drogi Podróżniku - bardzo ciekawy jest Twój post. a tak z ciekawości - z jakiego pochodzi źródła?
A nawiązując do treści - cały czas uderza mnie to, że takie wiadomości jak ta dotrą tylko do nielicznych. Większość ludzi po przeczytaniu 2-3 zdań sklasyfikuje to jako "głupoty" (bo przecież UFO nie istnieje etc.)...

18

Odp: Przeslanie od kosmitow

dlaczego tu nikogo nie ma

19

Odp: Przeslanie od kosmitow

uta hano jesteś tam co jest już nie pilnujesz wpisów

20

Odp: Przeslanie od kosmitow

Nie jestem przekonany podróżniku by złem zawalczyć zło by wywołać w ludziach dobro.

21

Odp: Przeslanie od kosmitow

Ja wiem jedno, jeśli mamy do czynienia z jakąkolwiek manipulacją to już na wstępie dyskwalifikuje to tych, którzy "rzekomo" pomagają Ziemi poprzez pobudzanie naszych pozytywnych reakcji. Nie sposób przyjąć, że tam, gdzie będą trudniejsze warunki, to będzie jeszcze więcej miłości. Żadna mądra rasa nigdy w ten sposób nie będzie "eksperymentowała" na innej rasie. Bo nazwijmy tu rzeczy po imieniu. To przesłanie, aczkolwiek niewątpliwie prawdziwe wygląda na to, że pochodzi od tych, którzy też kontrolują,manipulują i wcale nie mają tzw. dobrych intencji, bo niby dla kogo??? Rasę o pozytywnych intencjach można poznać jedynie po sile wsparcia, która jest przesyłana w dowolnej formie, ale na pewno nie na manipulacji. Bo jeśli mowa o kontrolowaniu chociażby zachowań sił przyrody, aby zatrzymać (zmusić) ludzi do pozostania z bliskimi, to już kolejna pseudo pomoc. Całe to przesłanie może co najwyżej budzić wielki niepokój, że nie tylko pozostaje nam "walczyć" z energiami stricte złymi (pojęcie umowne) z tymi, które uważają się za "zbawców" rasy ludzkiej i całej planety.

22 Ostatnio edytowany przez Krykur (2015-01-04 02:03:16)

Odp: Przeslanie od kosmitow

Podróżniku.Wydaje mi się że ta przemowa za bardzo wzbudza(albo chce wzbudzać) strach.Tak mi się wydaje...

23 Ostatnio edytowany przez Krykur (2016-01-05 00:12:01)

Odp: Przeslanie od kosmitow

Niedawno natknąłem się na jego kanał na YouTube i ciekawi mnie czy ten "Aron jasnowidz" naprawdę ma aż tak kosmiczne medytacje.Mówi że w medytacjach rozmawia z Jezusem,Buddą czy też Mahometem w sumie treści ma całkiem w porządku.Namawia do miłości,pokoju,przebudzenia się itd. .Sprawdźcie jego kanał i powiedzcie co myślicie:) (odnośnie komentarza "Podróżnika")

24

Odp: Przeslanie od kosmitow

Moja odpowiedź. Nie wiem. Nie znam się na kosmitach. Jak chcą to niech się tam ujawnią.

25

Odp: Przeslanie od kosmitow

Dziwię się, że to powyżej to ja napisałem. Musiałem być na coś zły, albo coś. smile Moja odpowiedź. Chciałbym, ale to co ja chcę nie ma znaczenia. To byłoby nierozważne, jakby się pojawili. Z jednej strony jest rozsądek, ale z drugiej ciekawość, co by było.