1

Temat: Sposoby na rozwiniecie swojej duchowości

Witam jestem tu nowy i z tego co tu na czytalem zrobilo sie cicho,ale to zdarza sie czesto na forach.No wiec ja mialbym pare pytan do Hejala
jakie zna sposoby na zwiększanie wibracji
jakie sposoby na zwiększanie świadomości
albo jak wyjść z ciała lub na co zwrócić uwage by wyjsc żeby wyjść smile itp
Wiem Wiem czytalem książke i Hejal nie udziela sie na forum ale kurcze ja zyje nadzieja ze odpisze.noi mam jeszcze pare innych pytan,nie wiem jezeli chce napisac ksiazke no to moze mu pomoge

2

Odp: Sposoby na rozwiniecie swojej duchowości

Siemanko. Tez tu jestem zielony. Ale pewnie większość forumowiczow będzie pisało żeby medytować. Ale tu mam problem bo jak to robić? Tak jak pisze w internecie żeby usiac i myśleć o jakiejś rzeczy? Chyba trochę nie o to chodzi. Napiszcie jak to robicie, co zrobić aby wejść trochę

3

Odp: Sposoby na rozwiniecie swojej duchowości

ten  temat wlaściwie wolalbym juz anulowac bo ostatnio sobie przypomnialem ze wiedze trzeba czerpac z wewnątrz a nie na zewnątrz.
sowa jesli chodzi o medytacje to te slowo moim zdaniem zostalo sprofanowane bo jak ktos mowi ze medytuje to zwykle sobie wyobraza ze siedzi w kwiat lotosu  ma oczy zamkniete i obserwuje mysli.tak naprawde cala sprawa w medytowanio polega na wchodzeniu w chwile obecna w by byc świadomym teraz,dzieki temu twoja świadomość sie krystalizuje.choć samo medytowanie nie wystarczy.jesli chcesz sie rozwijac duchowo musisz uświadamiać sobie wszystko to co nie jest w tobie świadome,bo rozwój duchowy to nic innego jak poszerzanie swojej świadomości.istnieją sposoby na to by praktykowac bycie uważnym.np obserwacja myśli ,skupianie sie na oddychaniu,wchodzenie w ciało wewnętrzne,słuchanie obserwacja wszystko co sie dzieje wokół ciebie.nie liczy sie technika bo to jest jakby twoje pierwsze koty zapłoty,ważna jest świadomość. polecam książke potęga teraźniejszości i film siła spokoju.
ps jesli w zyciu chcesz coś prawdziwego to jest to jedyna droga.