1 Ostatnio edytowany przez Sowa (2015-03-17 18:14:39)

Temat: Dziwne faza i kilka pytan

Siemanko. Jestem nowy na tym forum tak wiec proszę o wyrozumialosc. smile. Mam 16lat. Kiedyś moja matka skądś poznała taka babkę (Pani Wiesia), kiedyś była w xxx, skąd pochodze. Oferowała jakieś masaże, które "pomagały" osobiście nie odczuwalne żadnych zmian, ale to może dlatego ze jestem głupi. Polcała dwie książki mianowicie tą Hejala i Misje Michela desmarquenta. Przeczytałem "wszystko jest wibracja" (większość interesujących mnie wpisów) i powiem ze książka "wyrwala" mnie z butów. Zmieniła mój światopogląd itd. Teraz wiem ze ta kobieta cos kminiła z moimi kanałami energet. Jak masowala to strasznie bolalo . I teraz mam pytanko wiecie co dokładnie ona robiła? Co to daje i co zmienia, czy tylko pomaga fizycznie czy tez psychicznie i czy w ogóle pomaga. Druga sprawa to jest wychodzenie dusza z ciała podczas snu. Nie wiem czy to tak można nazwać ale jak się wybudzam to mogę otworzyć oczy przez sen i widzę różne dziwne rzeczy, według mnie to cos jakby latające demony, jakieś duchy itd. Ogólnie to czuje ze mogę poruszać się, ale się boje, tych postaci i zamykam oczy aż się cały wybudze. Ma ktoś tak? Znacie jakieś inf na ten temat itd? Z góry dziękuje na odpowiedzi. Pozdrawiam

2 Ostatnio edytowany przez Emmeline (2014-07-05 00:01:49)

Odp: Dziwne faza i kilka pytan

Co do masaży energetycznych, to jest z tym bardzo różnie, sam musisz odczuć, jak one na Ciebie działają. Jeżeli chodzi o Twoje wychodzenie z ciała podczas snu, to może być to coś w rodzaju paraliżu sennego, albo po prostu otwiera Ci się czakra Trzeciego Oka i musisz to przeczekać. Jeżeli jednak zacząłeś widzieć duchy i mimowolnie wychodzić z ciała niedługo od poznania tej kobiety, to radziłabym Ci na nią uważać. Jeśli zaczęło się to przed poznaniem jej, to nic się nie martw wink

3

Odp: Dziwne faza i kilka pytan

To było kilka lat temu. Dopiero od niedawna zaczynam się interesować takimi sprawami,  piszesz ze radzilabys uwazac , dlaczego? Może być cos z ta czakra ale co to w ogóle jest. W internecie jest wiele pustych, nudnych informacji i bezpośrednio nie jest napisane co to jest.

4 Ostatnio edytowany przez Emmeline (2014-02-13 22:18:34)

Odp: Dziwne faza i kilka pytan

Wybacz, ale na takim poziomie nie będziemy rozmawiać. Jeżeli jesteś "zielony" w tych sprawach, to jak chcesz cokolwiek zrozumieć? Niektóre rzeczy trzeba samemu pojąć, nikt nie będzie Cię tutaj prowadzić za rączkę, a akurat o czakrach są wszędzie podobne definicje, więc nie wiem jak Ty szukasz, że nadal nie wiesz czym ona jest. Jak posiądziesz jakąkolwiek wiedzę na dany temat, to wtedy możemy porozmawiać na poważnie.

piszesz ze radzilabys uwazac , dlaczego?

A czytałeś chociaż uważnie? -.-' Akurat na to pytanie sam możesz znaleźć odpowiedź.

5 Ostatnio edytowany przez Sowa (2014-02-13 22:53:37)

Odp: Dziwne faza i kilka pytan

Mam jeszcze dwa pytania zupełnie z innej beczki. Wielu celebrytow (np słoń) nasmiewa się z chrzescijaństwa, akurat on twierdzi ze wiemy o naszej religii tyle co o UFO. Z informacji NT zakonu syjonu można się dowiedzieć ze strzegą jakiejś tajemnicy co może powalić chrzescijanstwo. Czy to wszystko się pokrywa z książka hejala?

Czy istnieje diabeł (Wiem zabrzmialo to bardzo glupio) w sieci krąży wiele inf NT tego ze piosenkarze oddali dusze za sukcesy na ziemi. Czy to jest jedną wielka szopka czy to ma cos związanego z pasorzytami duchowymi? O których jest mowa w WJW

Emmeline napisał/a:

Wybacz, ale na takim poziomie nie będziemy rozmawiać. Jeżeli jesteś "zielony" w tych sprawach, to jak chcesz cokolwiek zrozumieć? Niektóre rzeczy trzeba samemu pojąć, nikt nie będzie Cię tutaj prowadzić za rączkę, a akurat o czakrach są wszędzie podobne definicje, więc nie wiem jak Ty szukasz, że nadal nie wiesz czym ona jest. Jak posiądziesz jakąkolwiek wiedzę na dany temat, to wtedy możemy porozmawiać na poważnie.

piszesz ze radzilabys uwazac , dlaczego?

A czytałeś chociaż uważnie? -.-' Akurat na to pytanie sam możesz znaleźć odpowiedź.

Ale myślę ze ona nie miała na to wpływu.

6 Ostatnio edytowany przez Emmeline (2014-02-13 22:58:38)

Odp: Dziwne faza i kilka pytan

Co do pierwszego pytania to wątpię, ta książka nie jest zbyt popularna.

Diabłem może być zwykły demon, z którym podpisuje się kontrakt - czyli właściwie na jedno wychodzi.

Skoro według Ciebie nie miała wpływu, to nie uważaj. Proste i logiczne.

7

Odp: Dziwne faza i kilka pytan

No nie jest popularna, ale jak uwazasz w co oni wierzą?

8

Odp: Dziwne faza i kilka pytan

Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałam, więc nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Bierz też pod uwagę, że celebryci lubią mówić różne rzeczy tylko po to, żeby sprowokować, więc równie dobrze Słoń może kłamać.