1

Temat: Wrota do rzeczywistości

29-go lipca czyli dziś będziemy doświadczać niezwykle rzadkiego astrologicznego zjawiska, które jest uważane za jeden z najbardziej pozytywnych aspektów, jaki istnieje. Dziewięć planet utworzy na niebie dwa trójkąty tworzące formację sześcioramiennej gwiazdy zwaną Kosmicznym Diamentem lub Diamentem Serca. Znany także jako Wielki Sekstyl lub Gwiazda Dawida.

Od 1990 roku było 13-cie takich konfiguracji. Ta jest ostatnią prowadzącą do Tetraedru, który ma nastąpić w latach 2014-2015. Taka konfiguracja nie powtórzy się przez kolejne 100 lat.

Geometria Kosmicznego Diamentu ma być używana na niektórych poziomach jako trans-wymiarowy klucz, aby otworzyć Bramy czyli niebiańskie portale. Zapowiada to nową, duchową erę dla nas wszystkich. Pojedyncze osoby i grupy o odpowiednim poziomie duchowym mogą w tym czasie doznawać silnego połączenia z energiami kosmicznymi. Ten portal otwiera również energię "Wielkiej Kobiecości" naszej Planety.

2

Odp: Wrota do rzeczywistości

Czytając przekazy Istot RA oraz po oglądnięciu filmu Thor można dojść do interesujących wniosków.

Część ludzi na Ziemi dąży do materialnego bogactwa, władzy i pieniędzy. Zazwyczaj przemawia przez nich duma, pycha są próżnymi, zachłannymi i chciwymi ludźmi-cytat z filmu. Jako ludzkość przez swoją arogancję i głupotę prowadzimy do katastrofy. Na Królestwa Wyższych Wibracji nie zasługujemy, na wysokie tytuły nie zasługujemy a moc swoich poprzedników mamy odebraną.

                „Ten godny, który dobędzie młota, otrzyma moc Thora”

Zastanawiałem się co to oznacza „być godnym”, bo ci otrzymają moc o której nawet nieśnią ci którzy zachłannie by taką chcieli posiadać. Myślę, że większość ludzi błędnie odczytują, że przykładowo chodząc codziennie do Kościoła będą godni wejść do Królestw Wyższych Wibracji.
Sumując informacje o Atlantydzie i innych cywilizacjach można stwierdzić, że kluczem do otwarcia i rozwoju jest: KODEKS MORALNY, ETYCZNY. Poniżej chciałbym przedstawić taki kodeks zaczerpnięty ze strony [url=http://www.sciaga.pl]www.sciaga.pl[/url] oraz troszkę zmodyfikowany przeze mnie:

1.Pamiętaj, każdy człowiek ma własny kodeks postępowania.
2.Tolerancja jest niezbędna do współpracy.
3.Uczmy się nie na swoich błędach, lecz na cudzych, a przy okazji pomóżmy bliźniemu ich uniknąć.
4.Wykorzystuj swe zalety i możliwości dla obrony, nigdy do ataku.
5.Pomagając innym, sami się uczymy.
6.Wojna, przemoc, nieodpowiednie wykorzystywanie siły i stanowiska nikogo wielkim nie czyni.
7.Strach prowadzi do gniewu. Gniew prowadzi do nienawiści. Nienawiść prowadzi do cierpienia. Starajmy się uniknąć tych uczuć, bo są zgubne dla nas i czynią nas podobnych do bezlitosnych i amoralnych zwierząt.
8.Chwalebne jest czynić to, co należy, a nie to, co wolno.
9.Opinia większości jest opinią najmniej zdolnych, więc zawsze miej swoje zdanie.
10.Staraj się żyć w harmonii, w zgodzie ze wszystkimi i umiej przebaczać.
11.Przed ukaraniem winowajcy warto dać mu szansę na poprawę.
12.Główną wartością jaką należy piastować jest: szanowanie życia w każdej jej postaci.
13.Każdy człowiek zasługuje na miłość, więc nie potępiaj innych.
14.Nie czyń nic bez rozwagi, lecz tylko według zasady dobrze obmyślanej.
15.Kochaj i czcij swych rodziców i bliskich.
16.Nie pozbawiaj nikogo życia, bo każdy ma taką samą chęć do życia, jak ty. Możesz powtarzać sobie: każda istota ma takie samo prawo do życia jak ja.
17.Pracuj na dobro i korzyść całości.
18. Miłość człowiekowi najbardziej potrzebna do szczęścia.
19. Mniej mówmy o zmianie świata, a więcej zmieniajmy.
20. Dobro nie walczy ze złem, a leczy je.
21. Łatwo zniszczyć, naprawić trudno, a bez Stwórcy niemożliwie.
22. Zastanawiaj się nad samym sobą i potępiaj własne wady.
23. Bez różnicy kim jesteś, szanuj innych, ich tradycje i historię.
24. Nigdy nie poniżaj słabszych, bo honor i uznanie ominą cię z daleka.
25. Nie bój się przyznać do winy, bo jej zatajenie zniszczy cię od środka.
26. Najważniejsze, pamiętaj, że znaczenie moralności w życiu ludzkim nie zmieniło się i nie zmieni się.

Następnie w swoich przekazach, zastanawiał się RA dlaczego Stwórca jest zagadką-tajemnicą. Kiedyś tknęło mnie coś przy okazji innej czynności i myślę, że znalazłem odpowiedź:

Można powiedzieć, że ciekawość pozwala na odkrywanie i poznawanie tego, co nieznane. Stwórca jest tajemnicą dlatego, by ogrom nie przeraził i nie zniechęcił poszukiwacza. Dochodząc poprzez różne stopnie zawartości światła, stopniowo przyswajamy sobie wiedzę. To jest wyjaśnienie.

3 Ostatnio edytowany przez Podróżnik (2013-08-14 21:23:04)

Odp: Wrota do rzeczywistości

źródło: [url]http://swiadomosc-ziemi.org/index.php/strony/tekst/358/telepatyczny-kontakt-stworca[/url]

Dziękuj Światłu. Światło to Ja - Stwórca. JAM JEST Światłem.

    JAM JEST Miłością, której tak teraz potrzebujesz i której tak pragniesz. Otwieraj się na Moją Miłość i daruj Miłość innym. Miłość uratuje was wszystkich. Ona jest bezinteresowna. Ona jest wiecznie dającym krynicznym zdrojem życia, zasilającym i utrzymującym was przy życiu.
Powtarzaj mantry: „JAM JEST Miłością”, „JAM JEST Światłem”, „JAM JEST mocą”, „JAM JEST Źródłem wszelkiego życia”, „JAM JEST droga, prawda i życie”, „JAM JEST otwarta brama, której żaden człowiek zamknąć nie może”.
     Komunikuj się ze Mną. Bądź zawsze ze Mną w kontakcie, bez względu na to czy słyszysz Mnie, czy odczuwasz Moją obecność. Skierowanie się na Mnie otwiera kanał, którym płynie do ciebie Moje Światło, Moja Miłość, Moje łaski. Jesteś wówczas chroniony. Działamy wtedy razem. Ufaj Mi.
Bądź ręką Boga w działaniu, co zwycięża dnia każdego. Podporządkuj się Mnie. Pozwól Mi działać w tobie i przez ciebie. Bądź Moim instrumentem, trybikiem w całym mechanizmie Wszechświata. Bez ciebie cały świat byłby niedoskonały, gdyż Ja stworzyłem tylko doskonałość. Ty zaś jesteś jego cząstką, Moim dzieckiem, które kocham niewyobrażalną dla was Miłością. Mojej Miłości nie możecie zrozumieć, gdyż wykracza to poza wszelkie ludzkie wyobrażenie.
    Opiekuj się światami natury – roślinami i zwierzętami. Wspomagaj duchy natury. Módl się za nie. One wykonują wielką pracę dla tej Ziemi, a także i dla was.
                                                                  Stwórca

4

Odp: Wrota do rzeczywistości

Podróżniku kodeks jest ciekawy..... smile bardzo budujący