1

Temat: Kłamstwa które zjada ludzkość

Chciałem  w tym temacie naświetlić szereg kłamstw, którymi jesteśmy karmieni.

Często bardzo niewygodne jest patrzenie prawdzie w oczy. Również dla mnie.

Trzeba zebrać w sobie odwagę i zadać pytanie: dlaczego "sprzedaje" nam się te rzeczy, kto i co na tym zyskuje? Czy chcemy to zmienić i jak to zrobić.

Temat jest szeroki. Dotyczy tego czym się żywimy, w co ubieramy, co oglądamy, czego się boimy itd...

Część z tych spraw jest kontrowersyjna ale jeśli nie chcecie biernie przejść przez życie, szukajcie prawdy, nauczcie się odróżniać to co niesie chorobę, cierpienie i degenerację od tego co dobre dla ludzi, zwierząt i całej naszej planety.

Jak w codziennym życiu być dobrym dla siebie i pozostałych istot z którymi dzielimy planetę. Jak zachować spójność w tym co głosimy i co o sobie myślimy z faktycznym codziennym życiem. Jak nie być hipokrytą...

Każde działanie jest ważne. Edukacja społeczeństwa. Ukazanie ludziom jak bardzo są okłamywani i pokazanie jak można odrzucić te kłamstwa i że życie tak jaj to tylko możliwe zgodne z prawami natury, z prawami serca, nie jest trudne, uciążliwe czy drogie.

To kolejne kłamstwo. Wszystko co dobre jest łatwe i proste.

Pamiętajcie


WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD NAS SAMYCH

2 Ostatnio edytowany przez merlin.solar (2011-12-28 16:21:13)

Odp: Kłamstwa które zjada ludzkość

Pierwszy temat dotyczy jedzenia mięsa.

Nie będę się rozpisywał. Obejrzyjcie sobie wykład, jeden z ok. 250, które rocznie daje Gary Yourofsky na całym świecie (z wyjątkiem 5 państw, które zabroniły mu wstępu).

Chociaż nie jem mięsa i nie piję mleka od jakiegoś czasu z różnych pobudek (w tym zdrowotnych) dowiedziałem się kilku interesujących szczegółów z jego wykładów.

Uprzedzam lojalnie, że 1 część wykładu zawiera 2 drastyczne filmy, jednak są one odpowiednio oznaczone i można je ominąć.

Część z Was powie, po co oglądać takie rzeczy (filmy)? Faktycznie jeśli jesteśmy świadomi i wiemy, nie ma sensu psuć sobie energetyki.

Jednak jeżeli obejrzy to osoba która jest uśpiona w swojej ignorancji - powinno to nią wstrząsnąć. Ten wstrząs będzie impulsem do zmian. Z pewnością jednak wprowadzi taką osobę w niekomfortowy stan - nie pozwoli jej nadal się okłamywać i żyć uważając się za dobrego człowieka.

Takie rzeczy budzą emocje. Te emocje z łatwością można przekształcić w konstruktywne działanie.

Bezradność to kolejny mit wmawiany ludzkości, w stylu: nic nie róbcie bo na nic i tak nie macie wpływu.

To kolejne kłamstwo. Wszyscy mamy wpływ na wszystko. Wmówiono nam bezradność.

Pozdrawiam serdecznie


http://www.youtube.com/watch?v=t3DPCQjl … r_embedded


http://www.youtube.com/watch?v=D7b2b6H- … r_embedded

3

Odp: Kłamstwa które zjada ludzkość

Aspartam E951

http://video.google.com/videoplay?docid … 5509284580

4

Odp: Kłamstwa które zjada ludzkość

Nie ma znaczenia co jemy, ważne by były to naturalne produkty. Nie ważne czy jesteś mięsożercą czy też wegetarianinem, by żyć musisz zabić inną żywą istotę. Czy to będzie zwierzę czy roślina czy też grzyby to nie zmienia to faktu, że zabijasz żywą czującą istotę. Największa różnica to ta, że zabijając zwierzę widzimy i słyszymy jego reakcje obronne. Nie widzimy tego ani nie słyszymy w przypadku roślin i grzybów.

5

Odp: Kłamstwa które zjada ludzkość

odkąd jem coraz mniej mięsa (prawe wogóle) mniej choruje, za wyjatkiem drobnych przeziębień. Przestawiam się na owoce, ważywka, serki itp.

6

Odp: Kłamstwa które zjada ludzkość

To nie zmiana diety a świadomość by jeść tylko zdrowe produkty powoduje to, że jesteś zdrowszy. Chcesz przykładów? A zatem przyjrzyj się diecie Eskimosów w czasach gdy mieli tylko bardzo sporadyczne kontakty z białymi. Oni jedli samo mięso bo tam nie masz owoców, warzyw czy innych roślin a byli wyjątkowo zdrowi.

7

Odp: Kłamstwa które zjada ludzkość

to prawda nawet długowieczni.. mni. za sprawa wody bowiem była tzw. ustrukturyzowana a jak wiemy składamy sie w duzej mierze z wody.. napewno tez nakłada sie na to wiele innych czynników.Co do nie jedzenia mięsa to uwazam ze faktycznie nie powinno sie go jadac... ale żyć musimy więc i jeść... na zdrowy rozum to roślinki tez czuja i zyja nie potrafia się obronić.Skaplikowane to życie big_smile

8

Odp: Kłamstwa które zjada ludzkość

Zjadajac mieso zywimy sie strachem, ktory zwierzeta odczuwaja przed zabiciem. Owoce i wazrzywa maja wyzsze wibracje dlatego czujemy sie po nich lepiej. Mieso jest bogate w proteiny i najszybciej i najskuteczniej zaspokaja glod. Ale jesli przyjzymy sie otoczeniu mozna zauwazyc ze ludzie staja sie zwirzetami ktore jedza i poniekad przejmuja ich zachowania. Nie chce zabrzmiec dziwnie ale sa specjalne korzysci z bycia zjedzonym a mianowicie twoja dusza wedruje razem ze zjadajacym. Wiadomo to tylko moje zdanie wink pozdrawiam