1

Temat: Wszystko okej o fajnie

Od jakiegoś czasu jestem atakowany przez negatywne energie i w pewnym stopniu starają się przejąć nade mną kontrolę powodując że staję się negatywnie nastawiony i sceptyczny . Chciałem was o tym tylko poinformować ponieważ zadam wam pewne , dla niektórych może obraźliwe pytanie :

Rozmawiamy na tym forum w większości o rozwoju duchowym , o transformacji naszych dusz , o siłach pozytywnych i negatywnych , jak obudzić naszą spirytualność ( nie znalazłem innego wyrażenia ) jak podnieść nasz poziom świadomości , jak pokonać negatywne siły , ale ( dla dobra dyskusji ) powiedzmy że pokonamy wszystkie przeciwności losu , negatywne siły i tu nadchodzi moje pytanie : Jak sobie wszystko wyobrażacie po pokonaniu tego wszystkiego , jak sobie wyobrażacie świat " jutra " ?

2 Ostatnio edytowany przez miriad (2012-01-25 02:16:24)

Odp: Wszystko okej o fajnie

niewyobrażalne jest dla mnie to podniesione w temacie "jutro". nie mieści mi sie to w pale - zupełnie szczerze. i stąd se czasem myślę, że nie mi dane w nim żyć;/ powaga. ale nie jest to jakaś smutna myśl. myśle se, że może młodą duszą jestem, ale zbytnio poddałem się tej ziemskiej iluzji, jakkolwiek ogólnie by to nie brzmiało.

to troche tak, jak kiedys se wyobrażałem, jak to musi być w niebie - i doszedłem do wniosku, że beznadziejnie:D... poważnie;/

3

Odp: Wszystko okej o fajnie

Zetio a mozesz opisac takie ataki?
wczoraj po...medytacji zadarzyla mi sie przedziwna  sytuacja uslyszalam glos(gardłowy..automatyczny jakby przez cos sie przedzierał z innej rzeczywistosci) cos do mnie mowil byl to belkot nie zrozumialam slow,ale wiem ze to cos chcialo mi  bardzo cos  powiedziec..na poczatku myslalam ze  mi sie wydaje nastawilam uszu myslalam ze to moze na podworku cos ale nie! popatrzylysmy na siebie z corka i pytam tez to slyszalas..ona tak..i obie co to bylo?!i dopiero sie wystraszylysmy.po chwili sie uspokoilismy bo nie mozna okazywac strachu )..byla to godzina kolo 00.30 nie wiem czy ktos z was ogladal Gwizezdne Wrota? tam byla taka istota to taki glos slyszalam...to bylo jak z zaswiatow

4 Ostatnio edytowany przez Zetio (2012-01-25 14:35:54)

Odp: Wszystko okej o fajnie

tacjanna napisał/a:

Zetio a mozesz opisac takie ataki?

Opiszę . A więc atakują mniie pod postaciami problemów zdrowotnych , kłótni z przyjaciółmi , ze znajomymi lub też nienawiścią do samego siebie . Oraz negatywne podejście do tematów związanych z kosmosem oraz rozwojem duchowym .

5

Odp: Wszystko okej o fajnie

Tacjanno , mówiłaś też coś o jakichś dziwnych dzwiękach , też je słyszę ale nie wywodzą się z mojego ciała a poza tym są słyszalne przez wiele innych osób : podaję ci stronkę na którą się natrafiłem : [url]http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Tajemnicze-dzwieki-z-nieba-Sa-slyszalne-na-calym-swiecie,wid,14194959,wiadomosc.html[/url] . Od razu mówię że nie jest to może najwiarygodniejsze zródło wiadomości ponieważ ta strona jest powiązana z wp.pl

6

Odp: Wszystko okej o fajnie

Zetio,hehehii.To twoja dusza pokazuje ci że musisz usunąc swoje blokady,przejawia się to chorobami złym samopoczuciem i wszystkim co negatywne, dzieje sie tak poniewaz chce cie przygotowac na przyjęcie światła. Zwlaszcza teraz kiedy jest ten czas refleksi i podnoszenia świadomości.

7

Odp: Wszystko okej o fajnie

Najefektywniejszy sposób na negatywne myśli i energie to skoncentrować się na pozytywach.

8 Ostatnio edytowany przez nemoman (2012-01-25 23:12:58)

Odp: Wszystko okej o fajnie

Nie bój się. Przecież to ty kierujesz swoim ciałem i jeśli nie zechcesz to nikt nie przejmie nad nim kontroli. "Zapoznaj" się z tzw materią. Poszukaj wiadomości w tzw oficjalnej nauce a potem zrozumiesz, że to ty tworzysz świat i jeśli uważasz, że ktoś chce przejąć kontrolę nad tobą to tak będzie. Świat jest taki jaki chcemy by był między innymi dlatego, że obieramy go naszymi zmysłami a one tworzą go takim jakim chcemy by był, np stereogramy. By zobaczyć te obrazki pierw trzeba "otworzyć" umysł.
[url]http://i.pinger.pl/pgr376/8ae036c2000130c64b686972/42_1244738409.gif[/url]
Co tu może być? ;-)
a tu dla bardziej zaawansowanych ;-)
[url]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6c/Stereogram_Tut_Animated_Shark.gif[/url]

9

Odp: Wszystko okej o fajnie

nemoman napisał/a:

[url]http://i.pinger.pl/pgr376/8ae036c2000130c64b686972/42_1244738409.gif[/url]
Co tu może być? ;-)
a tu dla bardziej zaawansowanych ;-)
[url]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6c/Stereogram_Tut_Animated_Shark.gif[/url]

Nemmoman , widzę same czwórki . To źle czy dobrze ?

10

Odp: Wszystko okej o fajnie

Na pierwszym są dwa duże żurawie i parę rzeczy w tle, na drugim zaś animowany rekin.

11

Odp: Wszystko okej o fajnie

Nie ma czegoś takiego jak fałszywa interpretacja świata zewnętrznego bo nie ma jednej iinterpretacji świata. Nie jest to możliwe przy tylu zmiennych i o ten brak zasad o którym tak głośno mówisz opiera się wszechświat  :-)   Co do negatywnych energii to faktycznie jest coś takiego ale pochodzą według mnie od innych ludzi - przykład: agresja.  Reszta to nie tyle urojenia ale negatywne nadawanie znaczeń z natury neutralnym sytuacjom.  Dlatego obok siebie mogą żyć ludzie bardzo szczęśliwi i bardzo nieszczęśliwi. To kwestia odbioru rzeczywistości. Nie ma jednak tej właściwej. Każdy doświadcza czego chce. Gorzej jak sobie nie zdaje z tego sprawy. Sztuką jest zarządzanie odbiorem neutralnych zdarzeń tak jak chcemy.  To oczywiście moje zdanie w tym temacie poparte osobistym doświadczeniem.

12

Odp: Wszystko okej o fajnie

worek mięsa  big_smile ?  czy ktos z Was tak sie czuje ???? bo ja nie!  strasznie smutny jest świat kogos kto tak czysto fizycznie podchodzi do zycia .(chemia , mózg...itp)