1

Temat: Ciekawe rozmowy

Niewatpliwie tutejszy chatboks to bardzo uzyteczna rzecz niemniejjednak duzo wartosiowych dyskusji przepada bezpowrotnie. Nie jestem do konca pewny czy moge cos takiego uczynic ale zakladam tutaj watek w do ktorego mozna kopiowac co ciekawsze. Pozdrawiam.

2

Odp: Ciekawe rozmowy

czoraj 21:44] <Antares> więc to nie jest kwestia możliwości, a raczej nieuchronności
[wczoraj 21:44] <EnergyFlow> proponuję eliminację pieniędzy jako środka opłat. Barter światowy i już. Tylkio najpierw to chyba wojna z finansjerą.
[wczoraj 21:45] <Antares> pytanie raczej kto z tego skorzysta niż czy w ogóle
[wczoraj 21:45] <bart> no w sumie, to takich firm nie brakuje, wtedy trzeba faktycznie podpierać się sporym kapitałem, nowy sposób myślenia odbije się rónwnież na biznesie, wszystko znormalnieje,
[wczoraj 21:45] <Antares> Energy: a wiesz że nawet miałem całkiem realistyczne pomysły na barter smile
[wczoraj 21:45] <Antares> taki nowoczesny barter
[wczoraj 21:45] <EnergyFlow> wiem
[wczoraj 21:45] <bart> barte..k?
[wczoraj 21:46] <EnergyFlow> wiele światłych osób kombinuje juz w ten sposób. To rozwiąże wiele problemów.
[wczoraj 21:46] <EnergyFlow> hehe))))
[wczoraj 21:46] <bart> Z pewnością kiedyś do tego dojdzie, bo to normalne a natura dąży do równowagi, normalności
[wczoraj 21:46] <EnergyFlow> tak Bart - każdy ma z tym coś wspólnego )))
[wczoraj 21:46] <bart> Antares, jaki miałeś pomysł ?:)
[wczoraj 21:47] <Antares> a marketingiem nieco się interesuję, więc pomysłów miałem mnóstwo smile
[wczoraj 21:47] <Antares> można by długo o tym gadać
[wczoraj 21:47] <bart> Każdy z nas czuje w głębi duszy, że można to wszystko tak zorganizować aby przedmiotów było więcej niż potrzeba, a niezbędne dobra konsumpcyjne pozyskiwane były nabazie wymiany
[wczoraj 21:47] <EnergyFlow> jest BarterSystem w necie w PL, ale oni chcą ciągnąc z tego kase, przewąchałem temat.
[wczoraj 21:48] <Antares> big_smile
[wczoraj 21:48] <Antares> co za ironia wink
[wczoraj 21:49] <EnergyFlow> barter zaczyna sie od przemiany serca. Od kontroli pragnień, popędów, chęci posiadania. Potem przychodzi chęć rozwoju, wolnego czasu, wymiany z innymi, zapewnienia sobie większego spokoju i personalności we wzajemnych stosunkach,. Tu nie chodzi wcale o pieniądze.
[wczoraj 21:49] <Antares> ja raczej myślałem o barterze bez pośredników
[wczoraj 21:52] <EnergyFlow> Antares, trzeba sie zatem przyjrzeć obecnym systemom, ich niedoskonałoościkom oraz temu jak to usprawnić i jak zorganizować system informatyczny i powiadamiania, żeby informację dac wszystkim, i stworzyć śiec wymiany usług, a potem towarów - coś za coś.. Ekspansja peer-to-peer takiej bezpłatnej informacji w społeczeństwie. I tak żeby urząd skarbowy się nie przypieprzył, bo lubią.
[wczoraj 21:52] <Antares> smile
[wczoraj 21:53] <EnergyFlow> ja jestem praktyczny :-)
[wczoraj 21:53] <bart> EnergyFlow, chciałbyś rozpowszechniać informację o duchowości, edukować za pośrednictwem sieci?
[wczoraj 21:53] <bart> Ale w taki sposób aby odbiorca będąc biernym dostawał taką informację, tak?
[wczoraj 21:53] <bart> tzn zakładamy, że odbiorca nie ma w sobie chęci do wyszukwania
[wczoraj 21:55] <EnergyFlow> Bart, nie, to misyjność jak w kościele. Rozwój przychodzi samoistnie z wnętrza, najlepiej na skutek inspiracji, delikatnego podmuchu od innych. A ja myślę tylko o usprawnieniu życia, eliminacji pieniadza jako energii, którą oddajemyu co dzień papierkom zxe znakiem wodnym. Useless.
[wczoraj 21:56] <bart> W sumie obecnie to właśnie się dzieje, informacja pojawia się za pośrednictwem sieci
[wczoraj 21:56] <bart> Na razie jest to trochę haotyczna informacja, ale z czasem... smile
[wczoraj 21:57] <Antares> i tak jest o niebo lepiej niż było kiedyś
[wczoraj 21:57] <EnergyFlow> jezeli ludzie będą mniej chciwi, mniej pożądać różnych sztucznie tworzonych potrzeb, to będą mieli tez więcej czasu na rozwój. Teraz ten czas muszą używać na zarabianie na te przedmioty, które mają zakodowane jako "potrzeba" - przy zmianie świadomości mogliby zyskac nieco czasu w ciągu dnia, zmniejszyć tempo techologiczne, zwiększyć tempo duchowe, I wtedy będzie czas na naukę pradziwej wiedzy. Nic złego w technologii, po prostu odwróćmy priorytety i metody.
[wczoraj 21:57] <Antares> a tak nawiasem to "z czasem" także zależy od nas wink paradoksalnie wg. powiedzenia "nie pytaj co Ameryka może zrobić dla Ciebie"
[wczoraj 21:58] <Antares> Energy: tu właśnie potrzeba nowego rodzaju marketingu
[wczoraj 21:59] <EnergyFlow> ta eliminacja pieniądze to niełatwy temat i skończy siępowaznym konfliktem. ALe warto myślec o tym, bo to jest siła potrzebna do zapoczątkowania przyszłej kreacji rzeczywistosci. Wielką podróż rozpoczyna się małym krokiem.
[wczoraj 21:59] <bart> Najpierw chyba jednak musi zmienić się świadomość, a to pociągnie za sobą zmiany w różnych systemach
[wczoraj 22:00] <EnergyFlow> no to zaczęliśmy :-)
[wczoraj 22:01] <EnergyFlow> a ja muszę odpocząć, bo mam temperaturę od wczoraj hehe:-)
[wczoraj 22:01] <bart> To tak jak z wyborami polityków. Tacy politycy jacy ludzie, zmiana która pojawia się odgórnie nie jest tak silna i trwała jak zmiana która wychodzi od ludzi.l
[wczoraj 22:01] <EnergyFlow> majaczenie chorego :-)))))
[wczoraj 22:01] <bart> no EnergyFlow, to porzebujesz relaksu, na razie nie majaczysz, ale lepiej sie zregenerować smile
[wczoraj 22:01] <bart> może czosneczkiem zagryźć ;-)
[wczoraj 22:01] <Antares> ja już myślę o śnie smile 3majcie się smile
[wczoraj 22:02] <bart> Dobranoc, to ja równiez zmykam, kolorowych regeneracyjnych snów smile papaty
[wczoraj 22:02] <EnergyFlow> to była dobra rozmowa. mam takie przeczucie.
[wczoraj 22:02] <EnergyFlow> na razie!
[wczoraj 22:03] <bart> Bo dużo z tego wszystkiego po prostu już się dzieje smile pa
[01:35] <ATARi> maat nie mozesz spac? tongue
[03:25] <ATARi> <test>

3

Odp: Ciekawe rozmowy

ja uważam, że inicjatywa jest słuszna smile zarówno ta dotycząca ciekawych wątków w rozmowach jak i przejścia na całkowity barter - to już kiedyś było smile

4

Odp: Ciekawe rozmowy

21:36] <Mixon> zastanawiam sie nad ogladaniem przyszlosci..
[21:37] <Mixon> a wlasciwie nad zapobiegliwoscia
[21:37] <EnergyFlow> to jak złapać wiatr.
[21:37] <EnergyFlow> mozna, ale po co?
[21:37] <Mixon> wydaje sie mi byc zbedna rownie jak przeszlosc
[21:37] <EnergyFlow> dokładnie.
[21:38] <EnergyFlow> żyj chwilą obecną i w ten sposób kreuj przyszłość - z mądrym planem, ale bez przywiązania do efektu.
[21:38] <EnergyFlow> i z akceptacją tego, co przychodzi.
[21:38] <Antares> a co powiecie na kreowanie przeszłości wink
[21:38] <EnergyFlow> no, dość rad na dzisiaj. Mignąłem.
[21:39] <Mixon> przeszlosci?
[21:39] <EnergyFlow> to brzmi jak podróż w czasie Antaresie...
[21:39] <Antares> być może wink
[21:39] <Mixon> ?! to chyba nie mozliwe przeciez roznitej szyby poskladac nie jestesmy w stanie
[21:39] <Antares> ale przyszłość kreujesz bez podróży
[21:39] <Antares> przeszłośc istnieje tak jak przyszłość - w umyśle wink
[21:40] <EnergyFlow> niby mozna, bo przychodzimy stamtąd, więc przez jakiś wypad do równoległego wymiaru, ala: travel through wormhole.... ale to trudne.
[21:40] <Mixon> przeszlos ma slady
[21:40] <Mixon> oj to ja tu widze wysz szkola zdecydowanie jak dla mnie
[21:41] <Mixon> ciekawe
[21:41] <Antares> przyszłość też ma ślady
[21:41] <Antares> oba mają ślady w umyśle
[21:41] <EnergyFlow> przejście tu-tam jest jak najbardziej możliwe, i będzie w przyszłości robione, ale nie by kreowac przeszłość, i jej zmiany. Możliwość podróży pojawi sie wraz z etyką jej użytkowania.
[21:41] <Mixon> jak to?
[21:41] <Antares> chodzi o to, że istoty patrzące z pewnego poziomu nie rozróżniają ani przeszłości ani przyszłości
[21:42] <EnergyFlow> David Wilcock nieco o tym mówi, bardzo technicznie,ale po liznięciu fizyki kwantowej - zrozumiale.
[21:42] <Antares> tak jak nie ma dla nich znaczenia kierunek (lewo/prawo czy pn/pd)
[21:42] <EnergyFlow> rozwój etyki i mocy. trzeba wiedzieć jak to urzytkować, bo to moc.
[21:42] <EnergyFlow> ż
[21:43] <Mixon> a uda nam sie do tego dotrzec. nam w sensie ludziom
[21:43] <Mixon> ?
[21:43] <Antares> ludziom, w sensie... komu wink
[21:43] <Antares> bo w ludzi to dużo dusz się wciela
[21:43] <Mixon> Ziemiano
[21:43] <Mixon> m
[21:43] <Antares> niektóre dusze odchodzą, inne przychodzą - i wszystkie wcielają się w ludzki organizm :
[21:44] <Antares> smile
[21:44] <EnergyFlow> of course. nie ma rzeczy niemożliwych. tylko element czasu nas od tego separuje. taki zawór bezpieczeństwa.
[21:44] <EnergyFlow> co nagle to po diable.
[21:44] <Antares> na różnym stopniu rozwoju, z różnym doświadczeniem i preferencjami
[21:44] <EnergyFlow> najpierw etyka zachowania się w przestrzeni, a potem moc.
[21:45] <Antares> człowiek to organizm, który przechodzi ewolucję i przez to daje pewne możliwości - które się zmieniają
[21:45] <Mixon> no wlasnie o to pytam. Czy uda nam sie tu wszytkim zebrac zeby Ziemie pokierowac do mocy?
[21:45] <Antares> z pkt. widzenia braku czasu, odpowiedź brzmiała by: udało się wink
[21:45] <EnergyFlow> smile
[21:46] <Mixon> smile
[21:46] <EnergyFlow> znikam, do jutra.... :-)
[21:46] <Antares> bye Energy wink
[21:46] <Mixon> rowniez pozdrawiam

5

Odp: Ciekawe rozmowy

No to chyba nie będę już pisał na czacie, bo się czuję kontrolowany wink

6

Odp: Ciekawe rozmowy

No to piszmy może znowu tylko na forum, gdzie nikt nas nie kontroluje, może czasem poza Hejalem i moderatorami ;P

7

Odp: Ciekawe rozmowy

Może piszmy na forum, a kto chce niech pisze na czacie, który sobie znika z czasem smile Czyszczenie pamięci to świetna idea, stosuję codziennie wink

8

Odp: Ciekawe rozmowy

och proszę cię Raptor! wszystko jest, nic nie znika a ja z przyjemnością czytam te dyskusje. Ta wczorajsza b. ciekawa, coś jak "Powrót do przyszłości" smile Z mojego punktu widzenia można zmienić przeszłość za pomocą totalnego wybaczania i bezwarunkowej miłości. Mam nadzieję, ze niedługo ta liniowość stanie się dla nas przeszłością smile

9 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-02-12 20:55:25)

Odp: Ciekawe rozmowy

Nie wiem na ile to ciekawe ale wklejam. Czulem tu duzo energi to o..


] <Mixon> witam Love
[18:23] <Love> hej hej:)
[18:25] <Love> jak tam samopoczucie mixon?
[18:26] <Mixon> trudno opisac
[18:26] <Mixon> ale nienarzekam
[18:26] <Love> heh a no wiadome wazne zeby było dobrze i radośnie:)
[18:26] <Mixon> jak u Ciebie?
[18:27] <Love> umiarkowane,ale tutaj na ziemi raz na wozie raz pod wozem łatwo nie jest chodz powodów do radosci zawsze jest wystarczajaca ilośc:)
[18:28] <Mixon> tak siedze rozgladam sie i widze ze chybasmy tu na ziemi coraz to bardziej swiadomi, nieuwazasz?
[18:29] <Love> noo to sie staje faktem ludzie sie ne przyznaja ze ich zycie ulega diametralnej zmianie bo sie jeszcze troszke boja zmian:)
[18:30] <Mixon> dla niektorych to niewatpliwie szok.
[18:31] <Love> big_smile no ale dobry szok nie jest zły
[18:32] <Mixon> nie wazne jak nauczysz sie plywac wazny jest efekt?
[18:33] <Love> no to ma jakis sens:) bo dróg jest pełno wyborów ludzi itp ale dobrze wiemy gdzie lezy kres nieskonczonosci,tylko nie umiemy sie do niego zwrucic.
[18:35] <Mixon> zycie to sztuka wyboru , powiadaja
[18:36] <Love> ale wiesz ja naprawde to pozwalam rozkwitac we mnie radośc ona wszystko za mnie robi i pozwala mi sie radowac kazdego dnia
[18:36] <Love> ja jestem len nie lubie sie zastanawiac myslec itp
[18:36] <Love> bo mnie boli umysł:]
[18:37] <Mixon> to jest fantastyczna umiejetnosc wskrzesac w sobie radosc. moze powinienes nauczac
[18:37] <Love> eee nie teraz jeszcze nie ale niedługo zeczywisce spadała na mnie taka rola
[18:39] <Mixon> czas zaprzyszly. lubie jak go ktos uzywa
[18:39] <Love> moze nawet bym nie chciał ale nie mam wybory radośc nie daje mi innej mozliwosci, a że ona wszystko zrobi za mnie poprzez mnie to mi pasuje bo i ja będe zadowolony i inne istoty.
[18:40] <Mixon> i tak sie sprawy powinny miec
[18:41] <Love> yhm
[18:42] <Mixon> nie moge sie doczekac pierwszych lekcji
[18:43] <Mixon> ogolnie znam zasady ale czesto nie potrafie sie ich trzymac o co raz to od nowa
[18:43] <Love> no to ekscytujące miłosc jest ekscytująca cudowna jest wszystkim
[18:44] <Love> ja tak samo jak ty nie mam zasad jakie nie wybuduje tu upadna
[18:44] <Love> niema co sie spieszyc bo poco, wszystko ma swój czas
[18:44] <Mixon> nie moge sie tez doczekac twoich opisow przyszlosci i tego zdzbla trawy emanujacego radoscia
[18:44] <Love> niech samo przyjdzie niema co sie wysilac zeby cos zrozumiec naprawde
[18:44] <Mixon> smile
[18:45] <Love> heh ja sam sie nie moge doczekać:]
[18:45] <Mixon> wiem ale ta niodparta pokusa przyspieszania trapiaca wszytkich ciezka jest do pokonania
[18:46] <Love> no zwłaszcza teraz jak promien jest bllisko ludzie wioedzą chca na siłe stac sie miłosca lub chca byc panami wszechswiata ale troche w zła strone i to moze byc uporczywe.
[18:48] <Love> a wszystko i tak przyjdzie samo i radośc jesli uzna ze mozna wypromieniowac wtedy to zrobi jak nie to jeszcze nie czas.
[18:49] <Mixon> wiem tak jakby przeskakiwali te istotne momenty i patrzeli dalej niz powinni
[18:49] <Love> ja radze ludziom w tych czasach dobrze sie wysypiac oglądac duzo smiesznych zeczy i duzo wspominac jesli te kryteria sa spełnionei nic ich nie zaburza miłosc rozkwita w błyskawicznym tepie.

10

Odp: Ciekawe rozmowy

[01:35] <Nindeify> jestem
[01:35] <Kit_kat> skrzynia
[01:35] <Nindeify> ja pierdziu

11

Odp: Ciekawe rozmowy

heheh nin nasza rozmowa rzeczywiście ciekawa hahhahaha

12

Odp: Ciekawe rozmowy

[wczoraj 22:13] <EnergyFlow> Z tym szukaniem przestrzeni to trudno będzie nam stwierdzić - bo z pewnością ciągłe rozszerzanie poszukiwania i eksploracji przez swiadomość czujemy wszyscy. Interesujące jednak, na którym etapie swiadomośc zdaje sobie sprawę ze swej naturalnej pozycji i stanu, czy tez wiecznie zbiera doświadczenia.
[wczoraj 22:15] <Antares> oraz: czy jeśli już osiągnie stan, o którym "myśli" że jest naturalnym, nie ma jakiegoś wyższego smile
[wczoraj 22:15] <Antares> jeszcze bardziej "naturalnego" smile
[wczoraj 22:15] <EnergyFlow> OK, więc tak czy inaczej dochodzimy do statusu odrębności. Jest więc szansa że zdaje sobie zawsze sprawę ze swej odrębności pomimo łączności, jednosci ze wszystkim - zarówno w obszarze czystej swiadomosci jak i zamanifestowanej energii.
[wczoraj 22:16] <Antares> tak, może tak być. ale oczywiście to jest tylko jedna z opcji smile
[wczoraj 22:17] <EnergyFlow> Poczucie odrębności to już cos, i tłumaczy indywidualizm każdego/każdej z nas, nie koniecznie nabyty cechami ciała, tzn, nie tylko tym. To także manifestacja świadomosci w jej oryginalnym stanie.
[wczoraj 22:17] <Antares> albo też fragment, aspekt świadomości
[wczoraj 22:19] <EnergyFlow> ale jeśli aspekt odczuwa odrębnośc, to znaczy swą fragmentarycznośc to świadczy o zindywidualizowaniu, więc de facto jestesmy malenkimi kawałeczkami wiekszego obrazu. Da wielu osób ma to znaczenie, bo gubią sie w przedstawianym obrazie że wszystko wokół to jedna masa i ze my sami się nie liczymy bo nas nie ma.
[wczoraj 22:21] <Antares> wiem smile ale zauważ, że będąc odrębnymi, nadal nie możemy postawić sobie granic
[wczoraj 22:21] <EnergyFlow> tzn że jesteśmy jednością, jakby jednolitą masą swiadomości. Osobiscie lepiej czuje sie jako indywidualna istota wybierajaca poczucie jedności ze wszystkim, niz jak pan plastus wklejony wresztę plastusiowo plastelinowej rzeczywistości. Takie szare Wszystko z masy.
[wczoraj 22:21] <Antares> bo gdzie się kończy rozwój umysłu lub świadomości?
[wczoraj 22:22] <Antares> sam decydujesz, gdzie się kończsz
[wczoraj 22:22] <Antares> i za każdym razem możesz decydować o tym w inny sposób
[wczoraj 22:23] <EnergyFlow> ale niestawianie sobie granic, czy stawianie ich a potem przekraczanie, i stawianie gdzieś ponownie jest fajne. Tylko że pełniejszy smak tego można czuć gdy jest sie indywidualnością, a nie wszystkim jednym. Bo wtedy wszystko jedno...
[wczoraj 22:24] <Antares> porównaj swoją świadomośc ze świadomością np. jaskiniowca - który mógłbyh stiweridzić, że Twoja świadomość obejmuje świadomości wszystkich istot z jego plemienia
[wczoraj 22:24] <Antares> dla niego byłbyś jednością
[wczoraj 22:24] <Antares> mimo, że nadal jesteś indywidualny
[wczoraj 22:24] <Antares> masz po prostu szerszą świadomość niż osoba mniej rozwinięta
[wczoraj 22:25] <Antares> zatem gdzie się kończy indywidualność?
[wczoraj 22:25] <Antares> moim zdaniem - nigdzie
[wczoraj 22:26] <Antares> nie ma takiej opcji, byś nagle stracił wolną wolę i możliwość decydowania o sobie, jeśli to masz na myśli
[wczoraj 22:26] <Antares> dlaczego miałbyś?
[wczoraj 22:26] <EnergyFlow> skoro rozwój poznania, rozumienia, doświadczeń oznacza rozwój swiadomości, ksutkujący potem poczuciem indywidualności, to według mnie nie ma granic poznania, ani rozwoju tej świadomości. Zawsze pozostaje obszar do eksploracji i nowe energie, nowe doświadczenia, choćby od członków społeczności, innych ras, innych koncepcji.
[wczoraj 22:27] <Antares> tak, możesz je przejmować, jeśli Ci odpowiadają
[wczoraj 22:27] <Antares> czyli - poszerzać świadomość
[wczoraj 22:27] <EnergyFlow> dokładnie, to poszerza obszar
[wczoraj 22:27] <EnergyFlow> tylko musi harmonizować silnie z wnętrzem, jakbym to określił.
[wczoraj 22:28] <EnergyFlow> wtedy przyczynia sie do rozwoju nas samych, czy wydatnie świadomości.
[wczoraj 22:28] <Antares> i znowu wracamy do pierwotnej świadomości, "wnętrza" smile
[wczoraj 22:28] <EnergyFlow> hehe
[wczoraj 22:28] <Antares> a jak zdefiniować coś, co nie ma granic tongue
[wczoraj 22:28] <EnergyFlow> prawdziwa konkluzja.
[wczoraj 22:29] <Antares> wink
[wczoraj 22:30] <EnergyFlow> można jako pole świadomościowe, a mozna jako pole świadomości złożone z niezliczonej ilości indywidualnych współzależnych świadomości fragmentarycznych, czyli w zgodzie z indywidualizmem, który każde z nas odczuwa.
[wczoraj 22:30] <EnergyFlow> tak czy inaczej - jak patrze w światło, to doceniam jego blask...
[wczoraj 22:31] <EnergyFlow> le gdy przyjrzę mu sie bliżej, to zauważam pojedyńcze fotony.
[wczoraj 22:31] <EnergyFlow> i tez to doceniam, bo wszystkie świecą jak niewiadomo co.
[wczoraj 22:31] <EnergyFlow> Takie spektrodensytometryczne dziwo natury smile
[wczoraj 22:31] <EnergyFlow> to cos z poligrafii hehe...
[wczoraj 22:31] <Antares> tak, ludzie mogą łączyć się ze sobą, ale nie muszą - tak przynajmniej to wygląda z punktu widzenia aury smile
[wczoraj 22:34] <EnergyFlow> i tu dochodzimy do wolnej woli manifestowanej przez naszą świadomość. Cos czego nie lubi SitaP, ale coś co jest nieodłączną cechą istot.
[wczoraj 22:36] <EnergyFlow> wolna wola - manifestująca się lub nie, jest jednak cechą przynależną każdemu. Można próbowac ją podporządkować, ale sama jako taka istnieje. Co tez według mnie świadczy o poczuciu odrębności i indywidualności. nawet dzieci w szkole się zaczynają burzyć, gdy ktoś traktuje je jak numer w dzienniku, a nie mówi po imieniu czy nie zauważa ich, Więc to jest zakodowane od małego. Wpisane w swiadomość.
[wczoraj 22:38] <Antares> moim zdaniem, sami wybieramy świadomie i nieświadomie którąś z tych opcji
[wczoraj 22:38] <Antares> jeśli przejmujesz się zdaniem innej osoby (np. Sitapa), wybierasz połączenie z otoczeniem smile
[wczoraj 22:39] <Antares> jeśli wybieramy nieświadomie, to jak nazwa wskazuje, świadomość ma ciągle przed sobą nowy teren do odkrycia smile
[wczoraj 22:47] <Kit_kat> dobranoc Antares, EnergyFlow smile)
[wczoraj 23:08] <EnergyFlow> to była dobra dyskusja, bo pokazała pewne aspekty świadomości o których zwykle niemyślimy i w które się nie zagłebiamy. Ale musiałem tez zrobic przerwę na napisanie paru słów Marsjance, która tak jak szybko pojawiła się na forum - tak szybko postanowiła stąd zniknąc. I przyznam, że troche mi jej świadomosci będzie brakować. mam nadzieję że wróci. Każdy empata jednak musi na tym świecie wykształcić dość grubą skórę, żeby sporadyczne słowa polemik nie kłuły go zbyt mocno. Od tego w końcu sa dyskusje, żeby poszerzać świadomość a nie ją gasić.
[wczoraj 23:10] <EnergyFlow> i mam nadzieję, że forum nadal jest grupą szukającą szerszego obrazu a nie kółkiem wzajemnej adoracji, jak niektórzy mogą odnieść wraźenie.
[wczoraj 23:45] <Antares> moim zdaniem, mogą odnosić wrażenie jakie chcą, to ich wybór smile każdy jest indywidualną autonomiczną istotą, która decyduje czy i na ile posiada cechy wzajemnej adoracji

13

Odp: Ciekawe rozmowy

[17:07] <Mixon> slowa czasem mocniej rania niz najostrzejsza brzytwa
[17:08] <Mixon> i nie ten tym najtwartrzym kto po ich przyjeciu w bezkrzyku wytrwa
[17:08] <Mixon> zadajac rane ostrzem wdzisz krew co potem krzepnie
[17:10] <Mixon> gdy minie troche czasu ta sam brzytwa juz nie przetnie
[17:12] <Mixon> gdy rana sie zakrzepnie a nieznales napastnika
[17:13] <Mixon> na oslep miotasz ostrzem az  az trafisz ow osobnika
[17:14] <Mixon> w glowie swej masz mysli o krzepnacej swojej ranie
[17:14] <Mixon> i nie masz wyrzotow przed powrotnym jej zadaniem
[17:16] <Mixon> trafiles, krew leje sie stumieniem otulasz swoje oczy jej czerwonym wrzeniem
[17:16] <Mixon> nie zdajac sobie sprawy ze ten na kim sie zemsciles jest niewinnym Istnieniem.
Z dedykacja dla Istnienia

14

Odp: Ciekawe rozmowy

Dziękuję, już wszystko ok. Piękne rymy  wink

15

Odp: Ciekawe rozmowy

jeno krwiste jakieś waćpanna :-)

16 Ostatnio edytowany przez Mixon (2010-05-19 09:27:43)

Odp: Ciekawe rozmowy

aj Energy bo to chodzilo o bol cierpienie krzywde i niesprawiedliwosc-symbolika bracie symbolika. Z czasem bycmoze to zrozumiesz. Ewentualnie : )))  wink

17

Odp: Ciekawe rozmowy

[11:18] <Love> Witajcie moi drodzy ja dzis mam duża dawke spełnienia dla całej planety i wszechświata zaraz ide ja porozsiewac ale sie ciesze ze to już jest tak bardzo dotykalne.
[11:30] <Love> ga-kowallski wchodze dzis na komputer widze twojego awatara i bije od niego duzo dysharmoni cały czas jestes zamkniety na forumowiczów którzy rozpływaja sie w wibracji tego jedynego.Dużo innych osob moze w stosunku do twojej osoby wysyłac złeintencje(awatar)i jak niema w tym drugim spełnienia to one traafiaja w osobe z 2 krotnym impetem.Każdy widzi otwarcie czystej misłosci a zwłaszcza na forum hejal bobik uta hano!Oszukacie wszystko ale najwyższego dobra zwłaszczaa wyrazonego poprzez samego siebie czyli swoje dzieło człowieka nigdy.
[11:35] <Love> tak samo jest na ulicy ide sobie widze do kogo moge sie otworzyc otwieram promień usmiecham sie i czasem człowiek równiez sie otwiera czuje sie dobrze i jest w szoku ze ludzie potrafia sie ku temu kierowa az wkońcu sie tym stawać.A jak człowiek zjada duzo mięsa to przewaznie zamiast sie otwierać to zeruje na innych ludziach i lubi jak sie go kazdy boi oni beda mieli najgorzej jak zadziała ostatnie tchnienie transformacji odejda na wieki a planete zaleje czyste światło wypromieniowane przez samych ludzi dopuki nie zobacza ze nic innego nigdy sie nie liczyło i nie było inaczej w domu ojca om!
[11:51] <g_a_kowalski> Love, wobec tego co powinienem uczynić?
[11:55] <Love> tak jak to powiedziałes to pytanie do samego siebie to co kto powinien robic to nie moja rola,jak juz sie istota chwyci milości to juz do końca zycia będzie chciała zyć w spełnieniu.
[11:56] <Love> i miłosc załatwi wszystko za człowieka i wezmie wszystko na siebie dając to naleprze najwyzsze dobro z 1 ręki
[11:56] <g_a_kowalski> No to jak mam się chwycić miłości? :-/
[11:58] <Love> ponadto czas dobiaga końca stary czas i substancja zrobi swoje, prędzej cvzy puzniej każdy sie jej chwyci wszystko pzyjdzie w ciszy i radości a przede wszsytskim w swoim czasie. ona będzie wiedziala kiedy jest najleprzy moment zeby sie wyrazic.
[11:58] <Love> ona a nie istota ludzka.
[12:01] <Love> każdy do tego tęskni niektórzy juz wieki sie nie regenerowali ale przyjdzie ich czas i wruca do domu bo niema innego wyjsca az kazda czastka w wszechswiecie stanie sie jedńą i wszystko zacznie się od nowa.
[12:01] <Mixon> g a kowalski- kochaj siebie taka jak wszystkich i wszystich tak jak siebie- usmiechaj sie i emanuj dobroscia -wszystko to co robisz do ciebie wraca czy tego chcesz czy nie
[12:08] <g_a_kowalski> Mixon, to wlaśnie robie, ale widac wy uwazacie, ze robie inaczej.
[12:12] <Love> jesli tak to czekaj w ciszy a kiedys przyjdzie bóg,nirwana czy jak to nazywacie;)jak to nie jest prawdziwie wylewające sie z wewnątrz wtedy słowa sa tylko puste i nic nie wnosza.
[12:14] <Love> niedługo miłosc wszystko rozwiąze i będzie duzo łatwiej i proścej i my będziemy sie rozumieli bez słów zatopieni w substancji.
[12:14] <Love> wszystko stanie się dziecinnie proste i nic juz nie będzie potrzebne.
[12:25] <Mixon> love ale jest super! stale lacze chyba dziala wink
[12:30] <Gabi> Love, Mixonek miałam się nie wtracać... ale wiecie, mi się np. podobają posty g_a_kowalskiego, są ciekawe i facet chce rozmawiać o czymś konkretnym, a wy kochani zamieniacie się powoli w fanatyczną inkwizycję wink a szkoda bo te forum powoli umiera jak pisał nemoman, popatrzcie z boku ile osób na nim zostało i dlaczego, niedługo bedziecie pisać sami ze sobą, chyba że to wasz cel, prawdziwa Miłość przyciaga a nie odpycha kochani... a atmosfera ze starego forum gdzieś się ulotniła, popatrzcie na starsze posty, rozmowy były naprawdę pasjonujące, wymienialiśmy się ze sobą swoimi doświadczeniami, brakuje mi tego czasem smile
[12:31] <Gabi> pozdrawiam wszystkich serdecznie smile)
[12:40] <Love> no dysharmonia zawsze jest ciekawsza od harmoni;) hehe to taki zart ale cos w nim jest,ga kowalski jest mistrzem iluzji i ma naprawde dobrte posty nikt nie nappisał ze jest bee itp itd ale jkest cos wartoscowszego i własnie ta siła pcha do istnienia kazda istote w wszechświecie gabi,no oczywisce ze jakby na forum zleciało sie pełno wampirów energ i innych istopt to rozmowy były by bardzo zyciowe i pasjonujace ale nie miały by nic wspolnego z tym jedynym.
[12:48] <Love> myslisz gabii ze mi czy osobom zyjącym w wibracji zal;ezy na forum im zalezy tylko i wyłącznie na spełnieniu w brahmanie i zeby to sie stało zeczywiste w wiecznym teraz na wieki.
[12:56] <Love> tak pisał nemoman? hehe a on sam ożył i zaczał zyc naprawde:)miłosć przyciaga podobne aler nie współgra z ego dlatego jak spłynie promien to zrobi selekcje istot juz po 12 roku ale te istopty i tak kiedys wruca do domu bo wszystko jest jednośćą w ogromnej radosci:)
[13:01] <Love> a mnie gabo chyba z kimś pomyliłas ja sie nie moge w nikogo zamienic bo mnie niema! i nigdy nie było.
[13:01] <Love> gabi:*
[13:31] <Love> to i tak ostatnie dzwięki tego forum niedługo przyjdzie czas na miłosc w samym działaniu,mozna zrobic test i dopuscic istoty egotyczne i dac im sie wymieniac na tym forum i to będzie bardzo ciekawe bedzie sie wydawało ze forum ozyje ale istoty prowadzone przez płomien odejda i nie trzeba muwic co by sie wtedy wydarzyło.Czas forum niedługo dobiegnie końcowi. wraz z promieniem ze słonca który załatwi komunikacje ziemską.

18

Odp: Ciekawe rozmowy

kowal za duzo pyta , i za duzo chce.
zasypuje graczy jakimis prostymi pytaniami.
wiekszosc jego postów ma znaczek ''?'' jakbysmy byli z kosmosu <------ ( lol bo jestesmy) ale  nie wazne.
jest takie zdanie , kto pyta nie bladzi, ale co z tego , ja nie mam zamiaru odpowiadac na panskie pytania bo są głupie. czeu? bo nie ma dzemu. he-he ...he.
ciekawe czy kowlaski i neoman sa jakos powiazani .
ale i tak mnie wnerwia avatar ktory ma w prfilu bo to obrazanie Jezusa

19

Odp: Ciekawe rozmowy

Love napisał/a:

twojego awatara i bije od niego duzo dysharmoni cały czas jestes zamkniety na forumowiczów

Po prostu mój awatar kojarzy Ci się z moimi postami, a te z myśleniem kompletnie innym od Twojego - pełnym pytań, watpliwości, dociekania prawdy. Ponieważ siebie postrzegasz jako harmonijnego to prostym wnioskowaniem ja w Twojej głowie muszę być uosobieniem dysharmoniii czy też - jak to ciekawie napisałeś - "mistrzem iluzji". A na forumowiczów czyż jestem zamknięty? Wręcz chcę z nimi komunikować i jestem gotów ich zawsze wysłuchać - tak jak Ciebie wysłuchuje. Wymagam tylko od nich pewnych zupełnie pospolitych standardów komunikacji oraz rozumowania. Nic nadzwyczajnego. A te standardy wytworzyli sami ludzie w celu właśnie wprowadzenia harmonii do komunikacji, rozmowy i wspólnego dociekania oraz dzielenia się prawdą.

Love napisał/a:

A jak człowiek zjada duzo mięsa to przewaznie zamiast sie otwierać to zeruje na innych ludziach

Znam bardzo wielu wegetarian będących sekciarzami. Wegetarianizm wręcz często jest kojarzony z sektami, tak bardzo często występuje tuż obok manipulujących guru lub zwykłych szaleńców. Ma to związek z tym, że dieta wegetariańska zwiększa podatność na sugestie i osłabia organizm. (Oczywiśćie, nie każda, bo diet wegetariańskich jest wiele.)

Love napisał/a:

[11:51] <g_a_kowalski> Love, wobec tego co powinienem uczynić?
[11:55] <Love> tak jak to powiedziałes to pytanie do samego siebie to co kto powinien robic to nie moja rola

A nie możesz mi pomóc swoją wibracją płomienia miłości?

Gabi napisał/a:

prawdziwa Miłość przyciaga a nie odpycha kochani...

Bardzo trafne słowa.

Love napisał/a:

ga kowalski jest mistrzem iluzji i ma naprawde dobrte posty nikt nie nappisał ze jest bee itp itd ale jkest cos wartoscowszego i własnie ta siła pcha do istnienia kazda istote w wszechświecie

Jeśli jestem takim mistrzem illuzji, to skąd wiecie, że to piszę to iluzja? ;-) I w jakim sensie owa siła, o której piszesz, Love, jest "wartościowsza"? W jakim sensie? Bo ja się czuję jakbyś mi mówił, że uprzejmość jest wartościowsza od uczenia się pisać. Zapewne uprzejmość jest wartośćiowsza w jednej dziedzinie życia, a umiejętność pisania w drugiej. Proszę więc Ciebie Love o wyklarowanie co właściwie porównujesz z czym i w jakiej dziedzinie życia.

Love napisał/a:

oczywisce ze jakby na forum zleciało sie pełno wampirów energ i innych istopt to rozmowy były by bardzo zyciowe i pasjonujace ale nie miały by nic wspolnego z tym jedynym

Czyli właściwie z czym jedynym? Bo ja jestem chętny rozmawiać o "tym jedynym" z wami. Tylko niech to nie będą rozmowy typu: "g_a_kowalski, nie rozumiesz, bo nie masz płomienia miłości, a o tym nie da się rozmawiać dopóki się nie poczuje płomienia miłości". Bo w ten sposób rozmawiają ze mną niektórzy ortodoksyjni wierzący. Mówią oni do mnie: "Nie rozumiesz, bo nie masz łaski wiary, a bez niej zrozumienie naszych świętych pism jest niemożliwe, więc wszelka rozmowa z Tobą jest zbędna". :-P Czy tak też jest i na tym forum? Czy muszę koniecznie mieć jakieś magiczne stałe podłączenie do boskiej, kosmicznej wibracji miłości, bo inaczej będę nazwany "mistrzem iluzji" czy jakimś siewcą dysharmonii? Ale gdybym miał to podłączenie, to po co bym tutaj przychodził? Chyba nie po to, aby rozmawiać o czymś, o czymś już wiem? A dlaczego wy tutaj przychodzicie?

Love napisał/a:

myslisz gabii ze mi czy osobom zyjącym w wibracji zal;ezy na forum im zalezy tylko i wyłącznie na spełnieniu w brahmanie i zeby to sie stało zeczywiste w wiecznym teraz na wieki.

Właściwie to po co zachodzisz na to forum? Jest Ci ono jakoś potrzebne do tego spełnienia w Brahmanie?

Love napisał/a:

a mnie gabo chyba z kimś pomyliłas ja sie nie moge w nikogo zamienic bo mnie niema! i nigdy nie było.

Więc kto lub co pisze te słowa, które potocznie nazywa się Twoimi?

20

Odp: Ciekawe rozmowy

g_a kowalski napisał/a:

[11:51] <g_a_kowalski> Love, wobec tego co powinienem uczynić?
[11:55] <Love> tak jak to powiedziałes to pytanie do samego siebie to co kto powinien robic to nie moja rola

A nie możesz mi pomóc swoją wibracją płomienia miłości?

nie, nie moze ci pomoc bo zas zadales milion pytań do. Jestes dojrzalym osobnikiem plci zenskiej, no ale bez przesady, caly czas pytasz i nie szukasz prawdy , tylko usilujesz wyciagnąc od nas jakies djabelskie odpowiedzi ktore beda sie zgadzac z twoimi przemysleniami , bo jak powiem tutaj lezy rozpackana mucha na parapecie to uwierzysz , aha  a wcale nie lezy bo jej nie ma i co? jajco big_smile

Więc kto lub co pisze te słowa- misiu gogo

Love napisał/a:
myslisz gabii ze mi czy osobom zyjącym w wibracji zal;ezy na forum im zalezy tylko i wyłącznie na spełnieniu w brahmanie i zeby to sie stało zeczywiste w wiecznym teraz na wieki.

Właściwie to po co zachodzisz na to forum? Jest Ci ono jakoś potrzebne do tego spełnienia w Brahmanie?

love umie sobie na to pytanie odpowiedziec, ale jakby skierowal je do ciebie to bys pociskal wywody ze chcesz znac prawde i pytac. pefffffff

ja na miejscu kochasia bym nie odpowiadal :>

21

Odp: Ciekawe rozmowy

Najpierw wklejka z chatu:

chatbox napisał/a:

[14:55] <Gabi> Love mój drogi, to są tylko słowa o Miłości, a gdzie prawdziwa Miłość bez oceniania i pełna szacunku dla dróg innych... smile jesteśmy jednym z jednego kochającego Źródła ale rozwinęliśmy sie też indywidualnie, każdy jest niepowtarzalny i nie zamienimy się np. w Twoje kopie, to że ktoś inaczej się rozwija nie znaczy że nie ma w sobie Miłości, spójrz na Roberta Monroe, Walsch'a czy innych, oni zadawali mnóstwo pytań i byli Ciekawi smile Ciekawość to cecha boska, pochodząca z samego Źródła, to ona nas pcha nas do poznania i szukania własnych niepowtarzalnych ścieżek, odkrywania i doswiadczania smile
[15:40] <Mixon> Gabi chyba pisala do mnie love- ok masz racje gabi- ocenianie jest rzeczywiscie plytkie i dziekuje za zwrocenie mi uwagi- pozdrawiam

A potem odpowiedź Jacobowi:

Jacob napisał/a:

nie, nie moze ci pomoc bo zas zadales milion pytań do.

Nie wypowiadaj się w jego imieniu.

Jacob napisał/a:

caly czas pytasz i nie szukasz prawdy

Manipulujesz. Pytam, bo szukam prawdy.

Jacob napisał/a:

usilujesz wyciagnąc od nas jakies djabelskie odpowiedzi ktore beda sie zgadzac z twoimi przemysleniami

Hmm, a jakie to są właściwie moje przemyślenia? Skąd wiesz, że odpowiedzi będą się zgadzać z nimi, skoro ich nie znasz? A tak poza tym, to przecież wy sami z własnej wiedzy i rozumu dajecie mi odpowiedzi, a nie ja wam je wkładam do głowy. To jakie dajecie odpowiedzi zależy tylko od was. Jeśli odpowiedzi, które udzielilibyście na moje pytania nie podobają się wam samym, to może znaczyć, że z jakiś przyczyn nie akceptujecie tych odpowiedzi - może dlatego, że ukazują jakieś błędy w waszym rozumowaniiu?

Jacob napisał/a:

love umie sobie na to pytanie odpowiedziec, ale jakby skierowal je do ciebie to bys pociskal wywody ze chcesz znac prawde i pytac

Dlatego właśnie Love może mi uprzejmie odpowiedzieć np. "g_a_kowalski, niestety, nie chcę udzielać odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, ponieważ uważam, że nie będziesz w stanie ich zrozumieć, mówimy różnymi językami, różnymi konceptami, a dyskusja jaka mogłaby się wywiązać z wyjaśniania ich kosztowałaby mnie i Ciebie zbyt wiele czasu i energii, które można spożytkować w inny sposób. Może innym razem porozmawiamy na ten temat". Przecież ja się nie obrażę, gdy ktoś mi powie, że nie chce mi udzielić odpowiedzi albo nie chce ze mną dyskutować. To jest w porządku.

22

Odp: Ciekawe rozmowy

g_a_kowalski - Najpierw wklejka z chatu:
[14:55] <Gabi> Love mój drogi, to są tylko słowa o Miłości, a gdzie prawdziwa Miłość bez oceniania i pełna szacunku dla dróg innych... smile jesteśmy jednym z jednego kochającego Źródła ale rozwinęliśmy sie też indywidualnie, każdy jest niepowtarzalny i nie zamienimy się np. w Twoje kopie, to że ktoś inaczej się rozwija nie znaczy że nie ma w sobie Miłości, spójrz na Roberta Monroe, Walsch'a czy innych, oni zadawali mnóstwo pytań i byli Ciekawi smile Ciekawość to cecha boska, pochodząca z samego Źródła, to ona nas pcha nas do poznania i szukania własnych niepowtarzalnych ścieżek, odkrywania i doswiadczania smile
[15:40] <Mixon> Gabi chyba pisala do mnie love- ok masz racje gabi- ocenianie jest rzeczywiscie plytkie i dziekuje za zwrocenie mi uwagi- pozdrawiam

A potem odpowiedź Jacobowi:



To ze Gabi cos napisala to nie znaczy ze zmienie moje zdanie.
kazdy ma prawo pytac , ale nie kazdy chce odpowiadac czyli ja ^^



Jacob napisał/a:

nie, nie moze ci pomoc bo zas zadales milion pytań do.

Nie wypowiadaj się w jego imieniu.



bo co? - jajco

Jacob napisał/a:

caly czas pytasz i nie szukasz prawdy
Manipulujesz. Pytam, bo szukam prawdy.

ja... zgnilych jaj na polu kartoflanym. pomysl logicznie czlowieku,,, skad do jasnej ciasnej mamy to do pana jana wiedziec...


Jacob napisał/a:

usilujesz wyciagnąc od nas jakies djabelskie odpowiedzi ktore beda sie zgadzac z twoimi przemysleniami

Hmm, a jakie to są właściwie moje przemyślenia? Skąd wiesz, że odpowiedzi będą się zgadzać z nimi, skoro ich nie znasz? A tak poza tym, to przecież wy sami z własnej wiedzy i rozumu dajecie mi odpowiedzi, a nie ja wam je wkładam do głowy. To jakie dajecie odpowiedzi zależy tylko od was. Jeśli odpowiedzi, które udzielilibyście na moje pytania nie podobają się wam samym, to może znaczyć, że z jakiś przyczyn nie akceptujecie tych odpowiedzi - może dlatego, że ukazują jakieś błędy w waszym rozumowaniiu?


to bede musial z toba  inaczej...
powiedz mi dlaczego?


Jacob napisał/a:

love umie sobie na to pytanie odpowiedziec, ale jakby skierowal je do ciebie to bys pociskal wywody ze chcesz znac prawde i pytac

kowal -Dlatego właśnie Love może mi uprzejmie odpowiedzieć np. "g_a_kowalski, niestety, nie chcę udzielać odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, ponieważ uważam, że nie będziesz w stanie ich zrozumieć, mówimy różnymi językami, różnymi konceptami, a dyskusja jaka mogłaby się wywiązać z wyjaśniania ich kosztowałaby mnie i Ciebie zbyt wiele czasu i energii, które można spożytkować w inny sposób. Może innym razem porozmawiamy na ten temat". Przecież ja się nie obrażę, gdy ktoś mi powie, że nie chce mi udzielić odpowiedzi albo nie chce ze mną dyskutować. To jest w porządku.

to wlasnie ja to samo mowilem pare dni temu.



teraz zamieniam sie w hałsa

Widze ze zmieniles swoje zachowanie. Czemu? bo ni z tad ni z owąd  przyszedl ci do glowy bys byl moderatorem tego forum.
Moderator nie pyta bo jest zrownowazony. Myslisz ze wlazac tu jako 84 uzytkownik , i jestes tu najnowszym uzytkownikiem, i juz na juz chcesz byc modem zeby kasowac i przenosic  moje zbedne posty i potem zbanowac i uciec. lol. Jak moze ktos taki jak ty byc  moderatorem jak nie wie nic o niczym i wszystkich dookola pyta, co dopiero nie masz podstawowej wiedzy o wymiarach/czestoliwosci/umyslec/wibracjach/emocjach .
zauwaz ze 3 osoby ktore wymienilem, jak to neoman twoj koles okreslil ze sie specjalnie podlizuje moderatorom. Wiedzą to i nie mają wiedzy podstawowej. Nie dlatego ze czytają wszedzie tak jak ty , tylko oni to czują i to ich robi wyjatkowymi

23 Ostatnio edytowany przez g_a_kowalski (2010-07-30 17:17:59)

Odp: Ciekawe rozmowy

Jacob napisał/a:

skad do jasnej ciasnej mamy to do pana jana wiedziec...

Ale jednak, gdy piszecie coś na forum, to skądś to wiecie. Może wasza wiedza jest wymyślona, może wyśniona, może wyczytana, może usłyszana na targu. Z pewnością jednak skądś pochodzi.

Jacob napisał/a:

to wlasnie ja to samo mowilem pare dni temu.

Wskaż link. Nie pamiętam abyś w tak uprzejmy i komunikacyjny sposób prezetnował takie treśći.

Jacob napisał/a:

Widze ze zmieniles swoje zachowanie.

A ja tego nie widzę.

Jacob napisał/a:

bo ni z tad ni z owąd  przyszedl ci do glowy bys byl moderatorem tego forum.

Pomysł wyszedł od moderatora tego forum, od Istnienia.

Jacob napisał/a:

Myslisz ze wlazac tu jako 84 uzytkownik , i jestes tu najnowszym uzytkownikiem, i juz na juz chcesz byc modem zeby kasowac i przenosic  moje zbedne posty i potem zbanowac i uciec.

Nigdzie nie wspominałem o kasowaniu albo banowaniu, bo też nie zamierzam tak czynić. Poza tym, napisałem wyraźnie, że jeśli coś się nie spodoba, to przecież można mi moderowanie odjąć. A wszystkie moje działania obiecałem uzasadniać.

Jacob napisał/a:

Jak moze ktos taki jak ty byc  moderatorem jak nie wie nic o niczym

Aktualnie wiem całkiem sporo. To, czego nie wiem, to przeważnie skąd wy wiecie to co wiecie i czemu sądzicie tak jak sądzicie. I tego nie da się wiedzieć bez zapytania was, co też ja czynię.

Jacob napisał/a:

co dopiero nie masz podstawowej wiedzy o wymiarach/czestoliwosci/umyslec/wibracjach/emocjach

Skąd taki pomysł? Wiesz, mnie dziwi, że Ty nie masz podstawowych umiejętności do channelowania skoro jesteś taki obeznany w tym wszystkim. Czy to czasami nie jest tak, że jesteś tylko teoretykiem? Może właśnie żyjesz tylko w świecie swoich idealnych teorii?

Jacob napisał/a:

zauwaz ze 3 osoby ktore wymienilem, jak to neoman twoj koles okreslil ze sie specjalnie podlizuje moderatorom. Wiedzą to i nie mają wiedzy podstawowej. Nie dlatego ze czytają wszedzie tak jak ty , tylko oni to czują i to ich robi wyjatkowymi

Ale moderatorzy nie są dla mnie autorytetami. Podobnie jak dla Ciebie Hejal. Dlaczego mieliby być? Ja też czuję pewne rzeczy i np. czuję od Ciebie niewyjaśnialnią niezdolność do harmonijnej komunikacji. Nie wnioskuję z tego nic złego na Twój temat - w końcu nawet osoba bełkocząca nie jest złym człowiekiem. Tym nie mniej nawet dyslektycy piszący na forach internetowych proszeni są o używanie Worda lub pluginów do Firefoxa.

24

Odp: Ciekawe rozmowy

g_a_kowalski napisał/a:
Jacob napisał/a:

skad do jasnej ciasnej mamy to do pana jana wiedziec...

Ale jednak, gdy piszecie coś na forum, to skądś to wiecie. Może wasza wiedza jest wymyślona, może wyśniona, może wyczytana, może usłyszana na targu. Z pewnością jednak skądś pochodzi.

no i co z tego...
ja nie mam zamiaru odpowiadac
zreszta co to pana obchodzi

Jacob napisał/a:

to wlasnie ja to samo mowilem pare dni temu.

Wskaż link. Nie pamiętam abyś w tak uprzejmy i komunikacyjny sposób prezetnował takie treśći.

nie mam ochoty szukac, prosze czytac dokladnie moje posty po kilka razy jak juz mowilem.



Jacob napisał/a:

bo ni z tad ni z owąd  przyszedl ci do glowy bys byl moderatorem tego forum.

Pomysł wyszedł od moderatora tego forum, od Istnienia.

Wlasnie, to po co zgapiasz, ledwo przyszedles i juz moder.. lolled

Jacob napisał/a:

Myslisz ze wlazac tu jako 84 uzytkownik , i jestes tu najnowszym uzytkownikiem, i juz na juz chcesz byc modem zeby kasowac i przenosic  moje zbedne posty i potem zbanowac i uciec.

Nigdzie nie wspominałem o kasowaniu albo banowaniu, bo też nie zamierzam tak czynić. Poza tym, napisałem wyraźnie, że jeśli coś się nie spodoba, to przecież można mi moderowanie odjąć. A wszystkie moje działania obiecałem uzasadniać.

Tak ja jestem przeciw zeby general kowalski byl moderatorem bo zagraza mojemu zyciu i zdrowiu



Jacob napisał/a:

Jak moze ktos taki jak ty byc  moderatorem jak nie wie nic o niczym

Aktualnie wiem całkiem sporo. To, czego nie wiem, to przeważnie skąd wy wiecie to co wiecie i czemu sądzicie tak jak sądzicie. I tego nie da się wiedzieć bez zapytania was, co też ja czynię.



Ja nie moge, powoli zaczynasz mnie draznic >:D
wlasnie nie widdzimy jak wiesz soro bo tylko pytasz o rany...


Jacob napisał/a:

co dopiero nie masz podstawowej wiedzy o wymiarach/czestoliwosci/umyslec/wibracjach/emocjach


Skąd taki pomysł? Wiesz, mnie dziwi, że Ty nie masz podstawowych umiejętności do channelowania skoro jesteś taki obeznany w tym wszystkim. Czy to czasami nie jest tak, że jesteś tylko teoretykiem? Może właśnie żyjesz tylko w świecie swoich idealnych teorii?

zas pytania lolled.
A ty myslisz ze polowa osob tutaj ma jakies zdolnosci ? kazdy wyolbrzymia co tam raz zobaczyl albo cisnienie do baniu komus wskoczylo i juz ze widzial swietlną forme i ze mial czaneling.
na pewnym czacie o ufo i obcych, tam co 3 ktos mowi ze zostal porwany przez kosmitow ...
nie teoretykiem....tylko wszystko jest takie przewidywalne i logiczne bez 6 zmyslu
Nie. nie zyje w idealnym swiecie. zyje  z kombinacji myslowych; czemu jest tak , wiedzac ze moglo byc tak , a moze dopiero bedzie tak jak bylo tak. dlaczego musi byc to jesli ono jest tu. itp itd.
a nie wale byle co o niczym, nie widzialem zadnego kosmity, a juz bedac bajtlem 5 letnim zaczely mnie takie rzeczy interesowac.

Jacob napisał/a:

zauwaz ze 3 osoby ktore wymienilem, jak to neoman twoj koles okreslil ze sie specjalnie podlizuje moderatorom. Wiedzą to i nie mają wiedzy podstawowej. Nie dlatego ze czytają wszedzie tak jak ty , tylko oni to czują i to ich robi wyjatkowymi

Ale moderatorzy nie są dla mnie autorytetami. Podobnie jak dla Ciebie Hejal. Dlaczego mieliby być? Ja też czuję pewne rzeczy i np. czuję od Ciebie niewyjaśnialnią niezdolność do harmonijnej komunikacji. Nie wnioskuję z tego nic złego na Twój temat - w końcu nawet osoba bełkocząca nie jest złym człowiekiem. Tym nie mniej nawet dyslektycy piszący na forach internetowych proszeni są o używanie Worda lub pluginów do Firefoxa.

Jak ktos robi bledy orty , nikomu nie wytykam i sie nie smieje z tego bo to nie grzeczne, ja moge gadac harmonijnie jak ktos gada harmonijnie

25

Odp: Ciekawe rozmowy

a tu cos dla rozluznienia big_smile

[url]http://www.youtube.com/watch?v=8hvYLWoZH0k[/url]

normalnie z kowalem prowadzimy malo ciekawe rozmowy xD

26

Odp: Ciekawe rozmowy

Jacob napisał/a:

Wlasnie, to po co zgapiasz

Nie zgapiam. Istnienie zaproponował, aby jak ktoś chętny to podjął się moderowania, a ja stwierdziłem, że dlaczego nie skorzystać z zaproszenia. Nie ma tutaj żadnego zgapiania. Manipulujesz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Jacob napisał/a:

wlasnie nie widdzimy jak wiesz soro bo tylko pytasz o rany...

A wypowiedzi o hipnozie, o jodze, o zdolnościach do channelowania i inne? Zdaje się, że nie czytasz moich wypowiedzi. Albo może wybiórczo widzisz tylko pytania.

Jacob napisał/a:

A ty myslisz ze polowa osob tutaj ma jakies zdolnosci ?

"Jakieś" napewno, a jeśli chodzi o takie paranormalne to podejrzewam, że 95% nie posiada. (Choć zapewne wielu wierzy, że jednak posiada.)

Jacob napisał/a:

a nie wale byle co o niczym, nie widzialem zadnego kosmity, a juz bedac bajtlem 5 letnim zaczely mnie takie rzeczy interesowac.

Czy dobrze zgaduję, że urodziłeś się po 1990 roku?

Jacob napisał/a:

Jak ktos robi bledy orty , nikomu nie wytykam i sie nie smieje z tego bo to nie grzeczne,

Ja też się nie śmieję i nie wytykam, ale gdy ktoś jest dyslektykiem robiącym po 2 błady w każdym wyrazie to on zdecydowanie powinien zadbać o pisownię. Na wielu forach jest to wręcz wymuszone regulaminem.

Jacob napisał/a:

ja moge gadac harmonijnie jak ktos gada harmonijnie

Widać nikt na tym forum nie gada harmonijnie.

27

Odp: Ciekawe rozmowy

Jacob napisał/a:
wlasnie nie widdzimy jak wiesz soro bo tylko pytasz o rany...

kowal- A wypowiedzi o hipnozie, o jodze, o zdolnościach do channelowania i inne? Zdaje się, że nie czytasz moich wypowiedzi. Albo może wybiórczo widzisz tylko pytania.

no super .... fajnie ze to forum to [url=http://www.paranormalium.pl]www.paranormalium.pl[/url]
rzeczywiscie tematy, o kosmitach lolled.
o czannelingu nie masz za duzo pojecia bo nie umiesz odpowiedziec na moje proste pytanie, jedno(uwaga)  ktore opiera sie o baaze czanelingu, tylko snujesz domysly ze moze tak byc ze ja tak sądze i all happy.



Jacob napisał/a:
A ty myslisz ze polowa osob tutaj ma jakies zdolnosci ?

"Jakieś" napewno, a jeśli chodzi o takie paranormalne to podejrzewam, że 95% nie posiada. (Choć zapewne wielu wierzy, że jednak posiada.)

wlasnie, takie wmawianie zeby byc cool , to dobre dla dzieciaczkow. ze mowi se ktos - cos tam cos tam, ja umiem widziec przyszlosc, naprawde. jest to bardzo prosta rzecz... zal jak ktos mi cos takiego pisze to normalnie az wzdycham na glupote i latwowiernosc czytanego tekstu... dobre spostrzerzenie panie kowalski wink


Jacob napisał/a:
a nie wale byle co o niczym, nie widzialem zadnego kosmity, a juz bedac bajtlem 5 letnim zaczely mnie takie rzeczy interesowac.

Czy dobrze zgaduję, że urodziłeś się po 1990 roku?

Nie lol. nie nie zgadles bo urodzilem sie po 1991 lol jakie jajca.
nie, kowalku , nie masz zadnych telepatycznych mysli ani nic w tej drodze. to poprostu widac ze mam tyle ile mam po wygladzie pisma , smiesznych znaczkach i po bledach jezykowych.

hej a tak na luzie , pewnie jedna/en z tych co mysla ze sa fiu fiu z kosmosu i sasuper uczuciowi i kochajacy,,, wink to by ci powiedzieli np. taki powalony tekst.

''Lata to tylko iluzja, tak naprawde nie ma zadnych dni,ani godzin jest tylko wszechswiat, tylko na ziemi jest takie cos jak czas. w naszym systemie kalendarzowym w tym zyciu urodzilem/am sie w [19XX] ale w poprzednim w [-2434].''

zal mnie wnerwia takiego typu gadka szmatka , widac co po lektorze Wszystko jest wibracja''( autora z ziemi z operacja plastyczna nosa, ten ktory lubi zarty, chodz na zartach sie nie zna) z ludzi robi jakis bezmuzich zombii, to juz sie robi jak na tychh filmach o iluminatach, gosciu wymysla sekte a ludzie w to wierza a potem ciach i ciach i lebka juz nie ma.

Powiem wam cos takiego. jesli istota jest tylko dobra , to z nia cos nie gra , to samo dziala w 2 strone jesli istota jest zla to tez z nia cos nie tak. jesli obie sily sie wyrownają wtedy jest okej.
(.S')


Jacob napisał/a:
Jak ktos robi bledy orty , nikomu nie wytykam i sie nie smieje z tego bo to nie grzeczne,
Ja też się nie śmieję i nie wytykam, ale gdy ktoś jest
dyslektykiem robiącym po 2 błady w każdym wyrazie to on zdecydowanie powinien zadbać o pisownię. Na wielu forach jest to wręcz wymuszone regulaminem.

to jestem ciekaw czemu nie uczeszczal do szkoly podsttawowej albo do psychiatry , spoko, mnie juz tam znaja teraz kolej  na nich;)

Jacob napisała <--- to mnie rozwala.
ja moge gadac harmonijnie jak ktos gada harmonijnie

Widać nikt na tym forum nie gada harmonijnie.


i to jest wlasnie dobre panie kowalski bo sily sa wyrownane i jest  harmonia universu big_smile

POZdro :>

28

Odp: Ciekawe rozmowy

[data18:39] <Mixon> Bobik to pewnie jak jest to pewnie nawet nie rozumie takich potrzeb jak rozmowa o niczym
[data18:40] <Mixon> Tacka jak by byla to napewno by mi siemano powiedziala
[data18:40] <Mixon> Istnienie to by mi niepowiedziala bo po co
[data18:41] <Mixon> Energy wazki podglada czasu nie ma
[data18:41] <Mixon> martwa cisza
[data18:41] <Mixon> o atarim to nie wspominam bo sie jescze pogniewa
[data18:43] <Mixon> Gabi oczywiscie tez nic wiadomo
[data18:43] <Mixon> kubek na wakacjach wedka wywija
[data18:43] <Mixon> Love w astarlu
[data18:44] <Mixon> to klawiatura mu nieporeczna jest troche
[data18:45] <Mixon> Magnecik komponuje
[data18:47] <Mixon> maat na baktrie poluje ze sloikiem
[data18:48] <Mixon> nemoman mixona jak widzi to wiadomo bueee
[data18:49] <Mixon> nawet jablkoglowy ..jak kamien w rosol
[data18:49] <Mixon> przepraszam dzi ej kowalski
[data18:51] <Mixon> miriad tak sie skoncentrowal na przekazie ze trza bedzie zstrzki rozluznijace latwic
[data18:55] <Mixon> no i co? - kwiczymy
[data18:57] <Mixon> chi---------------------------------------------------------------------------
[data23:25] <g_a_kowalski> mnie wypadło dużo różnych prywatnych spraw
[data23:26] <g_a_kowalski> plus miałem wiele do rozwiązania w temacie wiary chrześcijańskiej, więc na chwilę kosmiczne sprawy poszły na bok
[wczoraj 08:59] <Mixon> Jest! Jeden! I rozwiazales w temacie? tylko chrzescijanskiej czy w ogole wiary?
[wczoraj 09:00] <Mixon> za jablkogglowego rozumiem sie nie obraziles mam nadzieje
[wczoraj 23:55] <g_a_kowalski> Nie, nie obraziłem się :-) natomiast w kwestiach wiary dalej sie trochę grzebię, bo wyjaśniam istotne dla mnie sprawy
[wczoraj 23:57] <g_a_kowalski> Z takich ciekawszych zdarzeń z tym związanych, to ostatnio wraz z pewną osobą wyjątkowo mocno sprzeciwliśmy się katolickiemu kultowi Matki Boskiej
[wczoraj 23:58] <g_a_kowalski> Uznaliśmy, że jest on sprzeczny z chrześcijańskimi ideami i że stoją za tym złe moce
[wczoraj 23:58] <g_a_kowalski> Spaliliśmy więc wszystkie posiadane przez nas obrazy Matki Boskiej, różańce, medaliki i inne rzeczy
[wczoraj 23:59] <g_a_kowalski> Potem równolegle u mnie i u tej osoby działy się w nocy jakieś przedziwne rzeczy
[wczoraj 23:59] <g_a_kowalski> Jakbyśmy wpadli w gorączke i majaki. Ta osoba miała wręcz zwidy na jawie. Ukazywały nam się dziwne rzeczy powiazane z dobrem, złem, Biblią i takimi rzeczami
[00:00] <g_a_kowalski> Wysoce nas to zafrapowało
[00:00] <g_a_kowalski> Tym bardziej, że druga osoba dostała w wizji polecenie przeczytania pewnego wersetu z Ksiegi Ezechiela, której nie znała, a który dla niej miał ogromny sens
[07:58] <Mixon> Chrzescijanizm to byla ideologia ktora przekrztalcila sie poczatkowo w kult a pozniej w religie. Sama ideologia chrzescijanizmu jest piekna bo mowi o pomocy blizniemu wspolczuciu etc. ale ludzie ktorzy zapragneli kontrolowac tlumy stworzyli zen religie wlasnie po to by zasiewac w ludziach strach pokore i leki przed wyimaginowanym bogiem.
[08:02] <Mixon> W ten sposob mozna kontrolowc tlumy a wiadomo ze tlumy generejua olbrzymie ilosci energi ktora jest pozywka dla poszczegolnych istot i chyba wiemy o kim mowa.
[08:07] <Mixon> Oplatanie sie w jaka kolwiek religie moznaby porownac do samodzielnego zakladania sobie kartonowego pudelka na glowe. Z takim pudelkiem na glowie(religia) trudno sie nawet udac do sklepu po jajka- wystarczy ze ktos dla zabawy klepnie nas w takie pudelko lekko dla zartu , my niewidzac napastnika mozemy sie wtedy srodze przestraszyc i pomyslec ze to straszny chuk wywolany pioronami(gniew bozy)
[08:11] <Mixon> Jesli chodzi o osobe ktora dostala polecenie- chce zebys wiedzial ze nie ma na swieci takich ludzi ktorzy maja prawo mowic nam co mamy robic a czego nie. Jeli jakies moce , glosy czy wizje wydaja Ci polecenia mozesz byc pewny ze masz doczynienia z tymi samymi mocami ktore przekrztalcily chrzescijanizm w religie.
[08:13] <Mixon> Musis tez wiedziec ze my jako gatunek ludzki wsrod innych gatunkow jestesmy szlachta i nic w naszym zyciu nie moze sie odbywac bbez naszej zgody.
[08:17] <Mixon> Bycie czlowiekiem to pewnego rodzaju skarb. Kazdy z nas- mam na mysli kazdy jeden czlowiek na Ziemi jest taka skrzynia pelna skarbow a religia to lancuch trzymajacy nas z dala od jego wnetrza
[08:19] <Mixon> jesli chodzi o przygladanie sie kultowi matki boskiej to troche was chyba ponioslo z tym paleniem- trza bylo do kosza wyzucic. Wiem ja tez uwielbiam ogien ( przyzwyczajenia po wikingach)
[08:24] <Mixon> Ciekawi mnie czy osoba ktora dostala polecenie moze okreslic od kogo je dostala- ale prosze pamietaj! jesli jestes czlowiek to nikt ale to absolutnie nikt- zaden polityk prezydent guru policjant lekarz czy ktokolwiek nie ma najmniejszego prawa dyktowac Ci co masz robic. tak bardziej dokladnie to owszem probowac moze ale to my ludzie jestesmy szlachta i to my decydujemy czy chcemy cos wykonywac czy nie- pamietaj- NIKT i NIC!
[08:26] <Mixon> Nieprecyzyjnie sie wyrazilem- ABSOLUTNIE NIKT-wlaczajac w to rowniez gatunki obcych.
[08:27] <Mixon> chi-----------------------------------------------------------------
[08:27] <Wega> witaj Mixonie big_smile jak widze sprwę religii masz przemyślaną smile od razu dodam że porównanie do kartonowego pudła super smile
[08:28] <Wega> jak powszechnie wiadomo do wszystkiego można dodrobić ideologie
[08:54] <Mixon> a wiesz co wegunia- glowka pracuje
[08:55] <Mixon> pozdrowionka i przemilego chlodno-slonecznego dzinka
[11:39] <miriad> mixon chyba jeszcze raz sie umowic na ta telepatie musimy;/
[12:28] <Love> mnisi zen palą posągi buddów pala sutry święte księgi ale zarazem tymi czynami oddają najwyzsze pokłony buddzie.I mixon świetnie powiedziałes że nikomu nie zalezy na stawianiu sie za świętymi księgami i kierowaniu ku nim prucz duchów odłonczonych od setek tysięcy lat od zródła.Ponadto coś w tym jest że duchy czesto odnosza sie do bilbli a do inych ksiąg już nie naprzykłąd do sótr bo biblia jest najbardziej spreparowana i łatwo ja było zmanipulowac na amen i to sie stało.
[12:31] <Love> raczej zeczą nie mozliwa jest połoncxzyc sie ze żródłem dzięki jakim kolwiek naukom bodhistatwów prezeszłosci nawet buddy i jego sutrom które sa i tak najmniej obrobione bo słowa sa skierowane ku rozwaleniu umysłu i działaniu umysłu i dlatego sa one jajblizesze ale i tak okazały sie mało skuteczne.
[12:32] <Love> nadchodzi nowe i w nowym promien sam to zrobi czego nei potrafił do tej pory zrozumiec człowiek.i z tym religie i ksiegi znikna z powierzchni wraz z duchami i systemem monet.:)
[12:40] <Love> i tak zakonczy się homo sapiens i zacznie się nowy człowiek z kosmiczna świadomoscą rozsiewający radośc dookoła z leprzym ciałem przepuszczającym więcej promieni bez więkrzych ograniczen.To kiedys stanie się faktem bo to juz sie stalo w wiecznym teraz.

29

Odp: Ciekawe rozmowy

Nie mogłam pozwolić żeby zginęło...
[12:30] <Love> witajcie i prosze wzmocnijcię swoją moc do maksimum mozliwośći tak jak to kiedyś nasz nemoman napisał [postawcie wszystko na jedna stronę kartę a zostaniecie wynagrodzeni.
[12:31] <Love> ciemna strona w tym momencie nasiliła wszystkie rodzaje ataków na nas aby do kulminacji upaśc i sie poddać wiec wzmocniwenie miłośći jest jedynym wyjsćem bo to najpotrezniejsza energia w wszechświecie.
[12:33] <Love> jeśli wejdziecie w wyzsze wibracje zobaczycie swiat o jakim nikt nawet nie śnił.W pełnej błogosći.
[12:47] <Love> ja byłem atakowany od urodzenia za to że moja dusza jest naprawde kochajaca w tym zyciu na ziemi.Pamiętacie istote o nazwie Ga-Kowalski? Przybyła na forum aby narobnić bałaganu aby was zdezorientowac i zaniżyc moja i wasza wspólną energie miłości.
[12:48] <Love> zwiodla pare osób z forum swoja oszuikana dobrocia gadzią.
[12:50] <Love> a jak sie broniłem to wprowadzxało ją to w szał. To wlasnie gra ciemnej strony ja wiedziałem że miłość pokażę wygraną strone a Ga Kowalski wyleciał z hukiem a istoty ktre za nim staneły musza sie duzo nauczyc na[pewno juz teraz mają inna świadomość bo czas wszystko wyjaśnił.
[12:54] <Love> to wszystko po to abyśce blądzili i nie mogli sie zcharmonizowac z egzystencja to ostanie ataki i manipulacje gadów abyśce sie bali ich ostatnich sztuczek.Abyścę nie weszli w wyzsze energie.
[13:01] <miriad> hm. spodziewałem sie takiej odpowiedzi i to własnie od ciebie, Love. wyznam, że będzie mi ciężko, bo utożsamiam się ze swoimi upodobaniami, hobby i gustem. a z tym ostatnim jest tak, że lubie rzeczy mroczne - na sen słucham muzyki, od której co poniektórym wlos sie jerzy na glowie. i tak jak o tym mysle, to dumam, czy nie robię zle. postaram sie zatem - a wiedzcie, że to będą benedyktynskie starania. nie chcę żyć na ziemi, gdzie plan NWO sie spełnia. dzięki za wasze odpowiedzi.
[13:05] <Love> ja tutaj byłęm atakowany poprzez niefizyczne manifestacje az po materialne zassadzki na moja osobę nawet został wysłany specjalny wysłannik po mnie aby mnie usunąc lecz ja jestem pod ochroną.
[13:07] <Love> w dzień transformuje planetę i ludzi któzy przyjmuja moją energię w nocy w wyzszych wibracjach równiez wysyłam energie a nawet czasem podrózoje świetlistym statkiem więc jak kiedys zobaczycie taki statek być może to moja energia.
[13:10] <Love> postawcie wszystko na jedna strone to nie jest łatwe to wielkie wyzwanie ale za to będzie upragniona nagroda a ci co zyli w manipulacji zostana odłonczeni i doswiadcza bardzo nieprzyjemnych biegów wydarzeń po to aby w przyszłosci zrozumieli swoje lekcję.
[13:10] <Love> to ostatnie wielkie wyzwanie.