31

Odp: Tworzymy filmy

och, jeżeli chodziło ci o ten aspekt wypowiedzi to bardzo przepraszam. Fakt media są na usługach STS ale to na całym świecie i Polska to taki margines. Mnie zniesmaczyło to biadolenie o symbolach, ojczyźnie i takie tam. Dla mnie smęcenie, że nie jest tak jak było, że naród, blizna, ojczyzna, granica i czy orzełek ma mieć piórki i pazurki jest mocno niezrozumiałe. To takie martwienie się jak w tym dowcipie:
co się dzieje z tym światem? Najlepszym raperem jest biały, najlepszym golfistą jest czarny a Niemcy nie chcą iść na wojnę...
ze swej strony dodam, że również kołodziej i kowal jako dawniej powszechne zawody straciły rację bytu smile
ale czy to są powody do zmartwień
jedyna stała to zmienna ot co smile
pozdrawiam

32

Odp: Tworzymy filmy

Film promujący portal i forum.

Niezwykli
[url]http://www.youtube.com/watch?v=0sPEIMSUPTY[/url]

33

Odp: Tworzymy filmy

Zrobiłem kolejny filmik, przy tym się sporo napracowałem, dużo czasu mi to zajęło ale się udało i myślę że to mój najlepszy filmik. Polecam obejrzeć całość do końca. Mrugnięcie Filmik niesie ze sobą dużo pytań, które powinniśmy sobie zadać. Jestem ciekaw czy ktoś z tego skorzysta. Poślijcie filmik znajomym ; ) Pozdrawiam

Separatio - Odłączenie
[url]http://www.youtube.com/watch?v=8Ivul1kGMm4[/url]

I inne źródło na wszelki wypadek

[url]http://patrz.pl/filmy/separatio-odlaczenie[/url]

34

Odp: Tworzymy filmy

Drogi Moro!

uwazam sie za dosc swadomego goscia i musze przyznac bez bicia ze mimo to filmik zrobil na mnie ogromne wrazenie, ba powiem wiecej pozwolil mi cos zrozumiec, ba zaszalejmy - nauczyl mnie czegos. Dobra robota. Mam pytanie mam wielu znajomych ktorzy nie mowia po polsku  czy jest opcja zrobic wersje anglo jezyczna? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

35

Odp: Tworzymy filmy

no no..  Mora jestem pod wrażeniem smile fajne i daje do myślenia tym co jeszcze nie myślą.. albo myślą że myślą wink

36

Odp: Tworzymy filmy

Mixon napisał/a:

Drogi Moro!

uwazam sie za dosc swadomego goscia i musze przyznac bez bicia ze mimo to filmik zrobil na mnie ogromne wrazenie, ba powiem wiecej pozwolil mi cos zrozumiec, ba zaszalejmy - nauczyl mnie czegos. Dobra robota. Mam pytanie mam wielu znajomych ktorzy nie mowia po polsku  czy jest opcja zrobic wersje anglo jezyczna? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

W sumie da się zrobić wszystko, musiałbym pogadać ze znajomym czy przetłumaczył by tekst. I Ciesze się że podoba się i wiadomo o co chodzi wink

Pozdrawiam

37

Odp: Tworzymy filmy

Kolejny filmik... Tym razem nieco smutny.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=6Cs8Kpnqmj4&feature=player_embedded[/url]

38

Odp: Tworzymy filmy

Mixon. Ktoś mi pomógł i przetłumaczył to na angielski, jeśli ktoś by umiał zrobić napisy mógłby dodać do filmiku i było by ok. Sam nie umie zrobić tych napisów...

Oto tłumaczenie.
0:05 Separation

0:10 "First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, then you win."

0:19 Human soul, which life depends on system will never taste freedom

0:26 People

0:43 Obeyed by nation

0:52 Work, do shopping, study, build, sleep, kill, punish

1:01 Every day they make choice

1:10 Question emerge? Do they make conscious choices?

1:18 Or they run like machines? Programed for one thing?

1:27 Not many people ask this question and they should

1:36 Cogito ergo sum – „I think therefore I am”

1:44 But Is it like that for sure?

1:54 It would appear that people make conscious choices because they have free will.

2:12 Why so many women decide for abortion?, If they didn’t know about this possibility would they ever make it?

2:20 Free Will

2:28 Is there anything like free will? Do every one of us have a free will

2:37 Free will is a capability to make a conscious choice

2:46 So lets check - just for fun. Did you choose to eat breakfast?  Did you choose to have a shower?

2:55 Or this things just happened automatically? And then when you appeared at work? Do you remember situations when you don’t remember how did you get to work?

3:04 Did you consciously choose the way to get to work today? Or you just dived as you usually do? Do you remember if you consciously changed the road?

3:13 If you consciously made your choice in few of this situations – that means you’ve got free will

If not – It means, that maybe you’ve got free will but you don’t use it

3:23 Do you make right choices?

3:31 And now something more difficult.  How do you feel when you think about this day?

Did anything worried you or annoyed you?

3:38 Or you are just thrilled and happy all the time. Think for while about this emotions which you felt today.

3:47 Did you consciously choose any of them? Be totally honest with yourself at this moment.



3:56 If on the street some of this unconscious drivers crossed your way, how did you react?

Did you choose your reaction?

4:05 Could you make choice, or that reaction has been there already before you managed to make a choice of reaction?

Its a lot of questions but give your self as much time as you need

4:13 And now lets try something else. Think about something in your life for which you are most grateful.

4:22 Think about it long and carefully. And now how do you feel after that?

4:32 Let yourself to feel that gratitude emotion  spreading in your body. Be with this great feeling for couple minutes

4:40 If you did that exercise you know that you have possibility to choose your emotion consciously

4:48 So you have free will for sure according to emotions. And now real difficult questions. How often you consciously choose how to feel

4:57 Do you remember to chose them when someone is pushing your buttons.

5:06 Do you choose what you feel when you drive a car, do shopping, when you are with your family?

5:14 Nelson Mandela – Great Person. Why?

5:23 Because after years being in jail he forgave his oppressors. He had compassion for them

5:32 His will has been so strong, that won with any emotional reaction. If we train our free will, we make it stronger

5:41 Its like training muscles. If Mandela did this after years living in jail, we for sure can do this as well living in a quite comfortable world

6:08 Nelson Mandela has been  fiscally enslaved

6:17 But his free will stayed untouched

6:25 There is so many things in the world we can’t change

6:35 But we can choose how we feel. If we have problems to change our emotional state of being It means that we neglected muscles of our free will

6:42 And one more question If its not us to chose how to feel Who do we let to decide?

6:51 Thoughts about free will Author: Gary van Wermerdam

7:00 “He that cannot forgive others, breaks the bridge over which he himself must pass”

- George Herbert

7:08 It is so that masterpieces should inspire us to act. To think, motivate us to try understand ourselves and universe. And it only depends on us what we’ll do.

7:17 Because we have free will.. and we have to learn how to use it.

7:26 You watched film Separatio – Separation

39

Odp: Tworzymy filmy

Ja moglbym, ale nie w chwili obecnej, bo mam zepsuty PC, a tam mam program.

40

Odp: Tworzymy filmy

Dostałem instrukcje jak to zrobić jak znajdę więcej czasu postaram się zrobić te napisy.

41 Ostatnio edytowany przez Pan Sajmon (2011-08-02 22:56:07)

Odp: Tworzymy filmy

Witajcie świetlani przyjaciele, bracia i siostry !
Mój bliski przyjaciel sprawił, że trafiłem na tę stronę. Jestem W trakcie czytania blogu Bobika. Przepraszam, ale bardzo spodobała mi się ta część Twojego imienia i tak Cię nazywam smile

Podążając za impulsem, dziś po raz pierwszy odwiedziłem forum, kolejny bił od tego działu a potem już widziałem cel. "Tworzymy filmy". 

W niedzielę bowiem stworzyłem nasz filmik z Krakowa. A że tematyka jest zbliżona a nawet powiedział bym idealnie pasująca, od kopa się nim z wami podzielę.

Najwięcej radości sprawia nam dawanie radości :

[url]http://www.youtube.com/watch?v=M0yESrLKPfU[/url]


Pozdrawiam !

42

Odp: Tworzymy filmy

Panie Sajmon piękna inicjatywa :-) Normalnie oko cieszy że są pracownicy światła którzy działają konkretnie dla manifestacji Złotego Wieku na tej zacnej planecie. :-) Ja na tą stronę trafiłem przypadkiem poprzez stronę Michała Papierskiego ze strony Fioletowy Płomień, a takim kosmicznym przyjacielem z którym odczuwam szczególną zażyłość jest dla mnie Alaje z Plejad. Kosmita Hejal też jest spoko, ma charakter gość hehe. smile

Zapraszam też, do odwiedzenia i ewentualnej współpracy na inną stronę pracowników światła:

[url]http://www.zlotaera.tnb.pl/forum/index.php[/url]   

Pozdrowienia dla wszystkich świetlanych przyjaciół rzetelnie działających na rzecz wspólnego dobra. :-)

43

Odp: Tworzymy filmy

mje tez moj system wizyjny zwilgotnial. Konkret smile

44

Odp: Tworzymy filmy

Nart, (a takze inni ktorzy lubuja sie w channelingach) jesli interesujesz sie rozwojem osobistym/ ducha/ NLP/ religijnoscia lub czymkolwiek innym z tym zwiazanym polecam przegladanie stron:
- [url]http://eraintegracji.pl.tl[/url]   
Szczegolnie polecam przegladanie w takiej kolejnosci:
Talmud Jmmanuel
[url]http://eraintegracji.pl.tl/Podstawowe-zasady-czlowieka.htm[/url]
[url=http://www.futureofmankind.co.uk]www.futureofmankind.co.uk[/url]  - dla znawcow angielskiego i niemieckiego
[url]http://beam.figu.org[/url]  - tylko niemiecki

Jesli bedziecie chcieli dowiedziec sie prawdy o channelingujacych i innych guru - znajdziecie ja w tych linkach.
Lepiej wiedziec niz niewiedziec
Pozdrawiam
Saalome gam naan ben uurda, gan njjber asaala hesporoona!
Peace be on Earth, and among all beings!

45

Odp: Tworzymy filmy

Hej a co myślicie o naszych ziemskich filmach?

np. AVATAR

46

Odp: Tworzymy filmy

Awatar super bardzo podobal mi sie;) a polecam Zielona Piękność  jest boski:) jak dla mnie

47

Odp: Tworzymy filmy

e..tam....avatar to kicha. Lepszy jest już film Piąty Element lub Diuna

48

Odp: Tworzymy filmy

Polecam

49

Odp: Tworzymy filmy

(Niebiańska przepowiednia )Bohaterem "Niebiańskiej przepowiedni" jest John Woodson, sceptyczny Amerykanin i były nauczyciel, który wyrusza do Peru na poszukiwania tajemniczego zwoju zawierającego odpowiedź na pytanie dlaczego ludzkość nękają masowe chorob myśle że napewno sie Wam spodoba jest to tez film o rozwoju duchowym pokazane sa w nim piekne zjawiska niedostrzegalne ludzkim okiem  przez wiekszośc co nie znaczy że tego nie ma wink

50

Odp: Tworzymy filmy

- Wieżę w Boga i wieżę że On istnieje - ponieważ ja istnieję [trwam, żyję i czuję],

- Nie wieżę w kościół, ponieważ prawa ustanowione przez człowieka [instytucję] dla zniewolenia innego człowieka są niemoralne i zostały ustanowione dla korzyści jednostki nad  inną, by ją zniewolić.

- Nie wieżę w demokrację, chociaż idea systemu wydaje się słuszna - ale jak w w każdym do tej pory istniejącym systemie została wypaczona. Mniejszość. dla własnej korzyści wykorzystuje swój status [wpływy i majątek] wobec większości, uważanej za "bydło".

- Demokracja we współczesnym świecie, jest niczym innym jak "przefarbowanym" komunizmem. Świat jest wciąż "czerwony" - nie tylko poprzez ogólnie uznawane na "górze" idee. Głównie przez ludzi, którzy pozostają u władzy. Nazwę systemu ku satysfakcji ogółu jest zmienić bardzo łatwo, jednakże świadomości pewnej grupy ludzi - nie - na zmiany, zbyt za późno. Komuna, czy tego chcemy - czy też nie - wciąż istnieje i ma się całkiem dobrze.

- Obywatel we współczesnym świecie [cywilizacji zachodniej - europejskiej], jest uważany za "niewolnika systemu". Dla systemu najlepiej by było, gdyby żył [istniał w systemie], do momentu tzw. emerytury to znaczy do momentu gdy można z niego ściągać zobowiązania wobec "Państwa" - potem jest już niepotrzebny, ponieważ dla Państwa jest obciążeniem.

- Dzieci - dla naszych dzieci jesteśmy wzorem do naśladowania - kochamy je, ale od ich narodzin nie są naszą własnością i nie mamy wobec nich żadnych praw -> Tak mówi ustawodawca. My jako rodzice mamy jednakże tylko, lub aż tylko same obowiązki wobec naszych "pociech". Dziecko [nowy obywatel], zaraz po urodzeniu - staje się niewolnikiem Państwa [czytaj: systemu].

Pozdrawiam.