1

Temat: Przekaz

Witaj.
Piszę pod natchnieniem głębi mego umysłu. Chcę przedstawić Ci alternatywę, od Ciebie zależy co wybierzesz. Skup się tak jakbyś słuchać swego ulubionego utworu, a teraz wyobraź sobie kolor w postaci pasa. Co widzisz? Czy widzisz czerwień czy błękit? Czy Twój umysł dostrzega ten kolor?

Nie zależnie od tego co zobaczyłeś, jeżeli spróbowałeś gratuluję. Odważyłeś się zrobić coś, co wydaje się dziwnym i bezsensownym, a tak nie jest. Moje przekazy będą zawierać wiedzę, informacje jak i lekcje aby pokazać to, co ludzie przegapiają. Jeżeli jednak uważasz mnie za szaleńca, który pomylił rzeczywistość z iluzją, weź niebieską pigułkę. Jednak gdybyś chciał zajrzeć za kurtynę iluzji, weź czerwoną pigułkę. Niech tą czerwoną pigułką będzie dla Ciebie czytanie i zastanawianie się nad tymi przekazami. Gdy już zaczniesz je rozumieć, będziesz mógł wejść do króliczej nory.



Pozdrawiam
Komendant

Źródło: [url]http://www.tajneprzezpoufne.pun.pl[/url]

2

Odp: Przekaz

Komendant napisał/a:

Pewnie po wejściu na forum zastanawiasz się kim jestem i co tutaj robię. Chciałbym aby Moja odpowiedź zadowoliła każdego czytającego. Jestem piszącym, Moje przekazy pochodzą wprost ode mnie, z Mojej głowy. Chciałbym tymi przekazami pokazać ludziom inny punkt widzenia, myślenia, chciałbym wpłynąć na to szczególnie negatywne zachowanie jak i też odbieranie świata przez ludzi. Tyle w nim piękna, a My to po prostu niszczymy.

Czyli człowiek założył sobie własne forum, aby za jego pomocą przedstawić swoje własne myśli. W porządku - jeśli tylko będzie potrafił dodać coś faktyczne nowego do oceanu przemyśleń, którym jest Interneto, to chętnie przeczytam to, co on napisze. Póki co jego przekazy to mądre, choć bardzo ogólne wypowiedzi, nie wnoszące nic nadzwyczajnego. Albo może po prostu wymagam zbyt wiele...

Poczekam, aż facet się rozkręci. :-) Dzięki za link.

3

Odp: Przekaz

Próbujesz zastraszyć ludzi?
Nie. Moim celem jest pokazanie zagrożeń, pokazanie tego co ludzie znają ale zapomnieli o tym. Ludzie zapomnieli o takich prostych sprawach jak choćby kontrolowanie emocji. Człowiek jest tak zbudowany, że może wiele i powinien się uczyć panować nad emocjami i sobą. Strach to emocja, negatywna emocja ale zamiast w nią popadać i stawać się jej ofiarą powinno się ją zrozumieć. Ponieważ strach pokazuje że coś jest nie tak. Ludzie powinni zrozumieć strach z czego wynika i jak go można w pozytywny sposób wykorzystać.

4

Odp: Przekaz

[url]http://mirasz.w.interia.pl/przeslania.htm[/url]

5

Odp: Przekaz

Co do przekazów natrafiłem niedawno na tą  stronę

[url]http://galacticchannelings.com/polski/index.html[/url]


Ciekawy punkt widzenia na życie które wg tych przekazów dla niektórych się kończy takim jak je znamy, a dla niektórych ma być niezła jazda.
Mam nadzieję że załapiemy się na pierwszy wariant.
Przedstawię fragment który dotyczy użycia, a raczej nie użycia broni nuklearnej w ewentualnych konfliktach co jest bardzo pozytywną wiadomością.

"My z Galaktycznej Federacji jesteśmy aktywni bardziej niż kiedykolwiek, choć nie znaczy to że wymagamy abyście byli świadomi naszych poczynań. Gdy rozgrywana jest ostatnia wielka bitwa między Ciemnością i Światłem, my wspieramy naszych sojuszników aby upewnić się że nic nie wymknie się spod kontroli. Tam gdzie pojawia się choćby najmniejsza chęć użycia głowic jądrowych, powstrzymujemy takie zamiary. Zapewniamy więc, iż bez względu na to co czytacie w gazetach nie będzie wojny nuklearnej. Takie instrukcje otrzymaliśmy od Niebios już dawno temu, gdyż wystarczająco dużo zanieczyszczeń oraz szkód zostało wyrządzonych poprzez ich użycie i testowanie. Człowiek niewiele się nauczył odkąd pierwsze bomby spadły na Japonię a nawet ten akt nie był konieczny aby doprowadzić do pokojowego rozstrzygnięcia. "

6

Odp: Przekaz

Dużo w tym przekazie o wojnach, pokonaniu drugiej strony itp. rzeczy. Ponieważ jestem z natury anarchistycznym pacyfistą, omijam takie miejsca i przekazy.