1

Temat: Parapsychiczne zdolnośći w miłości.

Jest tu sporo ciekawych istot wiec i temat jest warty uwagi.Doświadczając różnych uniesień ekstazy czasem po drodze pojawiają się różne zdolności same z siebie, poprzez wytężenie umysłu i prześilenie go.Napisze parę swoich możliwości.Kiedyś leże sobie, idę już spać aż tu nagle zaczynam widzieć w ciemności:) miłe jasne światło zaczęło rozświetlać ciemność to miłe,po pewnym czasie idę po ulicy i zaczołem widzieć  energie, aurę, istot ludzkich, trochę nie wiedziałem co jest grane, ale to dosć przydatna siła.Zaczołem tez opuszczać ciało kiedy sobie tego zażyczę na zawołanie ponieważ zawsze mam sporą dawkę energi której nie muszę zbytnio ładować bo połonczenie jest świeże i płynie jak czysta rzeka.Ostatnich mi czasy zaczołem słuchac muzyki nazywam to uniwersalna mp3. Robię to przeważnie jak  już idę spać. Co dziwne interesuje się muzyką i brzmieniem troche i słuchałem muzyki na sprzęcie za grube pieniądze typowo audiofilskie dzwięki.odsłuchanie piosenki z uniwersalnej mp3 jest milsze i mniej meczące niż na sprzęcie ziemskim nawet za milion zł.Telepatia jest dość prosta i niebawem  już będzie w miarę rozpowszechniana to stanie się naturalne inaczej z istotami duchowymi nie porozmawiacie.Wiem że wy też macie swoje ciekawe doświadczenie możecie się podzielić:)

2 Ostatnio edytowany przez Mixon (2011-01-22 15:13:12)

Odp: Parapsychiczne zdolnośći w miłości.

My jako ludzie usilnie wzbraniamy sie przed telepatia bo w telepati nie mozna klamac- a i nabjbardziej czyste i rozwiniete istoty maja cos za uszami. Klamstwo jest takie plytkie a mimo to siegamy po nie jak po w ode w kranie. Nie nawidze klamac i nienawidze klamczuchow jednoczesnie ich kochajac- nie moge sobie z tym poradzic. Szarga to mna to w ta to w ta. I przez to zamiast poruszac sie do przodu to przez zycie ide sladami weza. Nie jeden by powiedzial ze przez to jest ciekawiej i wiecej zobacze ale ilez mozna- chce isc prosto i widziec jasno;)