1

Temat: wtc 9/11

Cześć,

Jestem tu nowy. To chyba odpowiedni dział, a nigdzie nie znalazłem tematu do którego mógłbym to doczepić. Przeczytałem książkę Hejala która dała mi dużo do myślenia. Oglądałem filmy na których przedstawione są nagie fakty dotyczące ataków na WTC. Popieram teorię w której amerykanie wysadzają własne budynki. Jednakże mam pytanie do tego co napisał Hejala w swojej książce na str. 115 :

Warto wspomnieć, że w jednej z wież WTC znajdował się muzułmański meczet, którego żaden arabski terrorysta nie obrałby na cel, bo każdy meczet jest dla nich święty. Fanatyczny muzułmanin nigdy nie zaatakowałby meczetu ze strachu, że narazi się Allahowi.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Gdzieś to chyba powinno być napisane. Dzięki takiej jasno opisanej informacji ludzie w końcu zrozumieli by to, że ta cała akcja z WTC to jeden wielki kit. Rozumiem, że Amerykańskie służby już to zatuszowały...?

2

Odp: wtc 9/11

Poszukaj sobie relacji BBC kiedy mówią , że wtc 7 się właśnie zawaliło a w tle nadal widać jak stoi budynek wtc 7! Hmm ktoś był słaby z matematyki i geografii i dał plamę ze zmianą czasu ;-). Czyli była pełna reżyseria przedstawienia.

3

Odp: wtc 9/11

Malo tego brachol wuce busza byl jednoczesnie agentem ubespieczeniowym i derektorem firmy ochraniarskiej WielkichTargowiskCentralnych. pozdro

4

Odp: wtc 9/11

a jesli mialbym wybierac w ktora strone wybiegac myslami to raczej polecal bym przyszlosc- zas pozdro

5

Odp: wtc 9/11

Widziałem to nagranie BBC. Fakt, warto wybiegać myślami w przyszłość i to bez wątpienia, jednakże nadal zastanawiam się nad samym meczetem w wieży WTC. Hmmm, może Hejal się po prostu pomylił...?