1

Temat: Wynik wyborów USA na losy świata i Polski

Witam nielicznych czytających te słowa.

Chciałbym was spytać o wasze odczucia na temat jutrzejszych wyborów w USA.
Trudno stwierdzić czy są one z góry ustawione, czy pan Trump rzeczywiście jest niewygodnym dla "elit dążących do światowego rządu" przeciwnikiem, czy też podstawionym przez nich aktorem.
Trudno stwierdzić czy te wybory są z góry ustawione, czy rzeczywiście obywatele USA mają na nie wpływ.
Przyszłość jest niepewna. W obliczu niesamowitego naporu medialnego pewnych sił dążących do objęcia władzy nad światem trudno jest pozostawać optymistą. W tym tygodniu okaże się, jaki czeka nas scenariusz. Nie wiem czy słusznie, ale obawiam się wygranej pani Hillary Clinton. Ale czy wygrana Trumpa coś by zmieniła? Czy waszym zdaniem nowa Wojna Światowa jest nieunikniona? Czy nasza cywilizacja jej potrzebuje by osiągnąć następny poziom rozwoju? Czy pokój i dobrobyt tylko by jej zaszkodziły, i dlatego zgotują nam piekło i cierpienie by na gruzach starej cywilizacji zbudować nowa? Co o tym myślicie?

Wróćmy do książki Hejala, przeczytajcie rozdział ostrzeżenie.

Warto dziś wysłać w 'eter' intencję dla dobra ludzkości.

Wojna wcale nie jest nam niezbędna. Przeludnienie Ziemi da się zastopować światowym konsensusem na temat kontroli urodzeń. Prawda nas wyzwoli a nie kłamstwa i manipulacje.

Je**ć NWO.

PS.:

warte obejrzenia (od tego fragmentu, ale całość w wolnym czasie jak najbardziej godna polecenia)

https://youtu.be/lEV5AFFcZ-s

Pozdrawiam.

2 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-11-08 12:28:09)

Odp: Wynik wyborów USA na losy świata i Polski

Czeka was wielka nauka - nauka wyłuskiwania prawdy w zmanipulowanych informacjach i nauka samoobrony przed praniem mózgów. Dziennikarze mają podobne marzenia co politycy - jedni i drudzy pragną kontrolować tłum i skażać wasze umysły własnymi ideologiami, ale jedni i drudzy są siebie warci i nie powinniście ich naśladować ani ulegać zachciankom. Oni nie troszczą się o wasze dobro, tylko o własny interes.

Tyle w temacie filmików z youtube-a. Większość to manipulacja. Wystarczy sobie zadać banalne pytanie kto produkuje te filmiki i w jakim celu? Niepełna informacja to dezinformacja. A USA to kraj totalitarny, demokracja to fikcja zwłaszcza po 11 września. Tam nie rządzi prezydent. Wystarczy przypomnieć sobie hasła Obamy -Yes we can! I co wyszło? No we can't!

Odnośnie zmniejszenia populacji to masz całkowitą rację! Przekroczyliśmy już cienką czerwona linię i jeśli nie ograniczymy urodzin to zniszczymy cały ekosystem jak szarańcza. Zresztą już to robimy.