1 Ostatnio edytowany przez ewizna19a (2015-12-21 09:19:41)

Temat: Hejalik jesli jestes..

czesc, wiem ze moze sie powtorze, ale chcialabym abys to przeczytal i cos poradzil - bardzo chcialabym pamietac swoja przeszlosc, poprzednie wydarzenia, czuje sie jakbym stanela w miejscu, chcialabym cos swiatu dac od soebie, wniesc cos w swoje otoczenie, spelniac sie ale nie wiem jak lub wszystko wydaje mi sie za trudne, jeszcze poltorej roku tem spelnilam swoje jedne poboczne marzenie, pracuje w bardzo meskim zawodzie a spelnienie aby w tym pracowac stalo sie bardzo szybko - pamietam ze wtedy obudzila sie w mnie dziecieca ciekawosc i nic jie moglo mnie zatrzymac, osiagnelam ten fach w 3 miesiace i jestem w nim dobra, i wiem ze wynika to z przeszlosci, chcialabym isc do porzodu, spelnic sie w innej dziedzinie ale czuje jakby mnie cos trzymalo, nie wiem jak tego dokonac - moze moje serce za.malo rezonuje z tym czego bym dla siebie chciala.. czasami tez jeszcze mam poczucie jakbym stawala sie swoja matka, chwilowe to jest ale jakbym wcielala sie w jej schemat zachowan (dodam ze raczej nie mialysmy dobrej relacji, to matka niszczyla moje plany na przyszlosc i wlala we mnie niepewnosc), nie jest to w jakis sporym nasileniu ale nieraz zdaza sie wlasnie takie poczucie, obecnie staram sie medytowac, choc po trochu, zdecydowanie lepiej mi sie zanuzyc w siebie na lonie przyrody.. nie wiem jak isc do przodu.. wesprzyj slowem

2 Ostatnio edytowany przez poland.884600493 (2017-01-03 11:25:14)

Odp: Hejalik jesli jestes..

Witam, Ewi, Hejal niechętnie odpowiada osobiście, ale ja mogę coś podpowiedzieć.

By zrozumieć "blokadę", albo chęć do samorealizacji, należy najpierw zrozumieć sens samej reinkarnacji, oraz budowe człowieka z punktu duchowego.

Będę pisała bardzo krotko, bo to obszerny temat.
Człowiek to dusza+ciało
Dusza posiada informację, zapisaną wcześniej, z poprzednich wcieleń, doświadczenia, umiejętności.
Ciało ma rozum czyli świadomość i intuicję-podświadomość, która się dzieli na poprzednie doświadczenia z reinkarnacji oraz podpowiedzi duchowych przewodników(aniołów)

Co mamy: coś chcemy- realizujemy
                 coś czujemy, niby głos w głowie, to właśnie intuicja, jej należy słuchać.
                 czegoś nie chcemy- nie ważne czego-należy słuchać, bo właśnie intuicja nas prowadzi, nie ważne czy to sa poprzednie doświadczenia z reinkarnacji czy aniołowie, w każdym razie to rzecz dobra.
Jeżeli bardzo nam trudno dokonać wyboru, a to jest trudne, ponieważ człowiek analizuję, słucha rozumu, ale odrzuca intuicję, poprostu możemy śmiało prosić Boga lub anioła o pomoc, o znak... Jeżeli połączymy rozum z intuicją-trafimy w 10-ke.

Na przykład: jestem z zawodu pielęgniarką, nie mogę wykonywać zawodu, ponieważ nie jest uznawany dyplom w Polsce. Rozum mówi-można zrealizować plan, należy zebrać dokumenty do tej akcji i odbyć rok bezpłatnego stażu w szpitalu. Ok. da się załatwić, będę pielęgniarką.
Włączymy tu intuicję-bez rozumu-czy chcę być pielęgniarką, przecież tak bardzo lubię ludzi i  im pomagać?- nie, nie chcę być pielęgniarką, tylko nie to. Straciłam na ten zawód aż 6 lat, ale nie chcę, stop, nie ten zawód. Wolę zdobyć nowy.
Intuicja każe zdobyć nowy zawód. Zamykamy książkę o nazwie "Pielęgniarstwo", wcielamy w życie nowe marzenia, do których nas popycha intuicja.

Teraz temat poprzednich wcieleń.
Aby się dowiedzieć gdzie tkwi problem i "kim byłem wcześniej" należy skorzystać z konsultacji u jasnowidza, który umie zobaczyć poprzednie wcielenie/-nia. Ale nie należy żyć obsesją na punkcie poprzedniej inkarnacji - to było i minęło, a doświadczenia pomagają TERAZ żyć, z nich trzeba korzystać, co doprowadzi do rozwoju duszy.

Jeżeli jesteś ciekawa o tym, co dała mi wiedza o moim jednym z wcieleń, mogę napisać, to może ci pomóc. Na PW pliss.
Pozdrawiam
Natasza