1

Temat: OOBE. Czy istnieją jakieś zagrożenia, podczas tego stanu umysłu?

Powiem szczerze, że nigdy tego nie próbowałem, ze strachu, że to jest niebezpieczne. Znacie jakieś zagrożenia, jakie niesie ze sobą OOBE?

2

Odp: OOBE. Czy istnieją jakieś zagrożenia, podczas tego stanu umysłu?

Ja słyszałem, że można spotkać niskie byty, które przedstawiają się za przewodników. Słyszałem też historie, o "zablokowaniu" się w miejscu, albo też jak Hejal napisał o nadmiarze energii. Więc niezbyt OOBE wydaje się bezpieczne. Nie wiem czy każdy może to stosować, bo jednym może to pomóc, innym zaszkodzić. Myślę że strach przed OOBE, i stosowanie tego w strachu jest szkodliwe.

3

Odp: OOBE. Czy istnieją jakieś zagrożenia, podczas tego stanu umysłu?

Nie znam się na tym ale utkwił mi w pamięci artykuł na ten temat który wyczytałem kiedyś na forum o OBE.Ponoć doznania są niesamowite tylko trzeba uważać na kilka ważnych rzeczy.
Po pierwsze ...opuszczasz swoje ciało więc sporo pasozytniczych bytów będzie chętnych by je posiąść,trzeba być czujnym.Na początku nie można zbytnio się oddalać jak się przyzwyczaisz i obeznasz się z tym stanem to można podróżować nawet kilka tyś km od ciała.Najważniejsze także to znaleźć zaufanego przewodnika. Ponoć jest bardzo ciężko opuścić naszą planetę bez dobrego przewodnika lub nawet kilku przewodników jest to prawie nie możliwe.Niektórzy doświadczeni w tych sprawach mówią o jakieś barierze na orbicie która bardzo boją się jej przekroczyć ale chyba jest to tylko strach.Nie wiem jak jest naprawdę ...to jest to co wyczytałem na forum.Sam jestem ciekaw jak jest naprawdę...może sam kiedyś spróbuję wink

4

Odp: OOBE. Czy istnieją jakieś zagrożenia, podczas tego stanu umysłu?

Osobiście odradzam czerpanie wiedzy o OOBE z forum...nie możemy sprawdzić wiarygodności osoby, która pisze to lub tamto. Jeśli nie znasz a temat Cię interesuje, przeczytaj książki Roberta Monroe i Bruca Moena. Uważam, że ich wiedza i doświadczenia są niedoścignione w OOBE. Poza tym, jeśli Twój lęk jest większy niż ciekawość, prawdopodobnie nie uda Ci się wyjść z ciała. Gdyby jednak jakimś cudem udało się wyjście, to lęk szybko zawróci Cię do ciała.

5

Odp: OOBE. Czy istnieją jakieś zagrożenia, podczas tego stanu umysłu?

dellfin napisał/a:

Gdyby jednak jakimś cudem udało się wyjście, to lęk szybko zawróci Cię do ciała.

Witam,
zgadzam się z Delfinem. Z mojego doświadczenia - mając wielką chęć opuścić ciało, ćwiczyłam wielokrotnie aż w końcu się udało - ale zostałam bardzo szybko 'ściągnięta' do ciała jakbym była na jakiejś gumowej linie, która na chwilę się rozciągnęła. I wiem, że to przez strach. Bardzo często ćwicząc już czułam, że jestem blisko, że zaraz mi się uda, ale fala strachu szybko to przerywała. Raz, kiedy przysypiałam zdarzyło mi się niekontrolowane OOBE. Może to dlatego, że ćwiczyłam zawsze przed snem, układając się w pozycji takiej jak zawsze zasypiam. Pamiętam, że widziałam siebie jak śpię, swój pokój, wyszłam przez okno i to tyle co pamiętam. Czytałam kiedyś, że istnieje możliwość tego, że jakiś obcy byt dostanie się do ciała, ale czy to prawda tego nie wiem.

6 Ostatnio edytowany przez Krykers (2015-10-18 06:02:49)

Odp: OOBE. Czy istnieją jakieś zagrożenia, podczas tego stanu umysłu?

Czyli muszę pokonać strach przed OOBE. Ok Dzięki za rady smile

Dellfin- Tutaj znalazłem porady Roberta Monroe, porady Brucea Monea, i Darka Sugiera. [url]http://www.oobe.pl/Relaksacja_cwiczenie_oobe.htm[/url]

7

Odp: OOBE. Czy istnieją jakieś zagrożenia, podczas tego stanu umysłu?

mimke napisał/a:

Czytałam kiedyś, że istnieje możliwość tego, że jakiś obcy byt dostanie się do ciała, ale czy to prawda tego nie wiem.

Z tego co wiem, to nie jest możliwe.

Krykers.

To co znalazłeś jest cenne, ale...jeśli nie znasz, przeczytaj ich książki. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na OOBE, to co opisują, zostanie Ci na długo w pamięci. smile

8

Odp: OOBE. Czy istnieją jakieś zagrożenia, podczas tego stanu umysłu?

Oczywiście, że zdobędę ich książki, i je przeczytam. smile