1

Temat: miejsce do medytacji

Czy ktoś z was ma swoje ulubione  miejsce, gdzie moze medytować?Jeśli tak i posiadacie jakieś zdjęcie lub opowiedzcie jak wyglada
Możecie się pochwalić.:)

2

Odp: miejsce do medytacji

Ja tam lubię zwisając z żyrandolu big_smile
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A tak serio to nie medytuje nawet nie wiem jak / boje się zacząć xf

3

Odp: miejsce do medytacji

Miejsce moich medytacji to moj umysl to nie wiem jak mam wyslac fotke.

4

Odp: miejsce do medytacji

Widzę obaj jesteście oryginalni smile .Ja może potem wyślę fotkę .

5 Ostatnio edytowany przez sowińska (2014-06-25 19:19:40)

Odp: miejsce do medytacji

też bym chciała zacząć, ale nie wiem jak się do tego zabrać na poważnie... : ( a co do miejsca, to chyba najważniejsze, żeby nic nie rozpraszało:)

6 Ostatnio edytowany przez Samotny_Filozof (2014-06-25 20:39:53)

Odp: miejsce do medytacji

Sowińska rób to tam ,gdzie najlepiej ,jest ci się zrelaksować i wyciszyć:) ja osobiście lubię  medytować ,na łonie natury i...w wannie.Sam nie wiem czemu można też ignorować rzeczy ,które ci przeszkadzają ale po co na siłę sobie utrudniać.A żeby uatrakcyjnić doświadczenia podczas medytacji możesz użyc muzyki relaksacującej/medytacyjnej Np.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=FIdiS5j0av4[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=8ivRTkntVFg[/url] wiele jest tego smile
na początku miałem też problemy bo nie mogłem się skoncentrować ale teraz jest to dla mnie przyjemność

7

Odp: miejsce do medytacji

Najwazniejszy jest oddech.

8

Odp: miejsce do medytacji

Właśnie za pierwszym razem jak się próbowałem  wstrzymałem oddech:)

9

Odp: miejsce do medytacji

Ja jak medytowałem, to na łóżku i usnąłem. Śniły mi się jakiś kwadraty, kolorowe trójkąty i fruwające piłki plażowe.;-D

10

Odp: miejsce do medytacji

Raz medytowałem w przepięknym miejscu.Wyobraźcie sobie skraj lasu(pora wiosenno-letnia),przed tym lasem rozciągają się tylko pola a domy widać dopiero na horyzoncie.No i na tym skraju lasu(około 2 do 5 metrów w głąb tego lasu) jest duży kamień,tak duży by można było na nim usiąść.Nie mogłem nie skorzystać;D Siadam na  nim po turecku,wsłuchuję się w szum drzew,skupiam na oddechu i oddaję medytacji a także magii zielonego,niesamowicie spokojnego otoczenia:)A na co dzień to raz medytuję a raz nie bo zbyt niestabilny jestem:P

11

Odp: miejsce do medytacji

Miałam kiedyś okazję kilka razy medytować w odosobnionym miejscu, w otoczeniu natury i bardzo mi się podobało. Warto znaleźć takie "swoje" miejsce.