1 Ostatnio edytowany przez jabe1234 (2014-04-11 17:27:07)

Temat: Pamięć po reinkarnacji (Pytanie do Hejala)

Jeśli po reinkarnacji wybiorę sobie życie na przykład na Saleinji to będę pamiętał moje poprzednie życie na ziemi ? Wiem, że pisałeś o tym że po reinkarnacji pamiętamy poprzednie życie, ale chodzi mi o tą blokadę pamięci dla ziemian czy ona działa także w innym wcieleniu i dopiero po śmierci na Saleinji będę pamiętał to co się działo przed moją śmiercią ?

2

Odp: Pamięć po reinkarnacji (Pytanie do Hejala)

Akurat dla pytan do Hejala jest odpowiedni dzial, wiec moze tam zadawaj tego typu pytania?

3

Odp: Pamięć po reinkarnacji (Pytanie do Hejala)

Gdy zdejmiesz blokadę karmiczną (pierwszy krok to uwierzyć, że prawo karmy nie obowiązuje) i zobaczysz, że w twoim życiu prawo karmy już nie działa lub zawodzi, po kolejnych narodzinach zaczniesz odzyskiwać wspomnienia. Może to potrwać jedno lub kilka wcieleń podczas których również trzeba odkryć, że karmę można odrzucić. Wtedy uzyskasz możliwość wcielenia w innych częściach kosmosu w miejscach zgodnych z Twoim poziomem rozwoju. Wiedza o kosmicznych wcieleniach pojawi się samoistnie w Twoich wspomnieniach (chyba, że ktoś zawsze żył na Ziemi, ale wtedy łatwo będzie uzyskać wiedzę od innych dusz).

Najtrudniej odzyskiwać wspomnienia, gdy wierzy się w jednokrotne życie. Dlatego wielkie religie z Bliskiego Wschodu wyrządziły ludzkości większą szkodę niż np. hinduizm, gdzie przynajmniej wierzą w reinkarnację (choć też w spaczonej formie).

4

Odp: Pamięć po reinkarnacji (Pytanie do Hejala)

Przepraszam nie zauważyłem wcześniej tego działu z pytaniami do Hejala (jestem nowy) ale w każdym bądź razie dzięki za odpowiedź.