1 Ostatnio edytowany przez Emmeline (2014-02-10 01:22:06)

Temat: Psychoteścik z przymrużeniem oka

Znalazłam ten oto teścik na tej stronce:

[url]http://www.fronda.pl/a/egzorcysta-oto-zestaw-pytan-przygotowujacych-do-modlitwy-o-uwolnienie,29710.html?page=8&#c;omments-anchor[/url]

Test ma za zadanie stwierdzić, czy jest się opętanym wink

Ja osobiście uważam, że ze mną wszystko jest OK, z resztą widać, że psychoteścik jest stworzony przez osoby bojące się nowych bądź obcych rzeczy.

Niektóre komentarze w nawiasach rozwalają big_smile

2 Ostatnio edytowany przez krykers00 (2015-01-22 19:47:46)

Odp: Psychoteścik z przymrużeniem oka

big_smile Ja cię kręcę...co to jest? Co mają sztuki walki, do opętania? Niesamowite, miałem wrażenie że czytam jakąś reklamę. smile Na koniec powinni, zrobić coś takiego: wyślij sms o treści OPĘTANY pod numer 666. smile Normalnie ręce opadają. Jeszcze jedno: jestem opętany. wink
Najbardziej rozwaliło mnie, o grach komputerowych i muzyce. Kiedyś grałem w "Wiedźmina"- to znaczy że jestem opętany. wink Jeżeli chodzi o muzykę, to słucham tylko soundtracki. Ale grałem w gry RPG, ale nigdy nie dawałem się ponosić jakimś emocjom, bo wiem że to rozrywka i nic więcej. smile

3

Odp: Psychoteścik z przymrużeniem oka

Co do testu to nawet nie odpalam tego ale jeśli mogę coś powiedzieć o filmach i grach. Wykonaj proste doświadczenie. Popatrz się na żarówkę przez jakiś czas i zamknij oczy. Łuna światła zostanie widoczna po zamknięciu oczu przez dłuższy czas niż patrzyłeś się na żarówkę. To samo dzieje się kiedy oglądasz filmy i grasz w gry komputerowe. Obrazy które oglądasz dosłownie wdrukowywuja się w twoja pamieć do której nie masz bieżącego dostępu. Moze to sie wydawać niedorzeczne ale nawet najdrobniejsza sugestia przy takim wdrukowywaniu sobie obrazów do głowy może odcisną piętno na całej reszcie twojego życia. Suma tych obrazów które rejestrujesz na bieżąco daje kolektywny obraz twojego unikalnego spojrzenia,które to z kolei określa twoja rzeczywistość. Nie ma we wszechświecie drugiej takiej osoby o takim samym punkcie widzenia wiec jeśli już sobie coś sugerować samemu to niech to będą rzeczy kreatywne. jeśli wdrukujesz sobie rzeczy negatywne to zaczniesz podświadomie dążyć do negatywu zastanawiając się dlaczego tak bardzo wszystko cie drażni. A to będą kiełkowały nasiona zasiane już tak dawno że nie będziesz wiedział skąd i dlaczego. Taka moja sugestia smile pozdrowionka

4 Ostatnio edytowany przez krykers00 (2015-01-23 17:44:07)

Odp: Psychoteścik z przymrużeniem oka

Teraz już nie gram smile . Napisałem GRAŁEM, w czasie przeszłym. Kiedy byłem nastolatkiem. smile Z tą żarówką, to sam na to wpadłem, przez przypadek. Filmy oglądam, ale najwyżej komediowe. I tyle.

Wiem o co ci chodzi. Kiedyś jak grałem, to śniły mi się koszmary- to jeden z powodów, dla którego nie gram. Drugi powód, to po prostu mi się nie chce. Wyrosłem z tego. Dopiero od 1,5 roku mam internet (to nie żart). Musiałem nauczyć się go obsługiwać, bo nawet nie umiałem się logować, zakładać kąta, nie wiedziałem co to adres e-mail. big_smile
Musiałem się nauczyć pisać, na klawiaturze. big_smile Dlatego trafiłem, na tę stronę w listopadzie, ubiegłego roku. Gdybym miał wcześniej internet, to na pewno wcześniej bym tu trafił...

Poza tym trzym się. smile